Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

A kojarzy ktoś z Was ten model?
128,73 zł 38%OFF | Oneodio składane słuchawki douszne Bluetooth Sport Stereo przewodowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth 4.1 z rozszerzonym mikrofonem muzyka
https://s.click.aliexpress.com/e/UZ71stWuL

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kojarzy ktoś z Was ten model?
128,73 zł 38%OFF | Oneodio składane słuchawki douszne Bluetooth Sport Stereo przewodowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth 4.1 z rozszerzonym mikrofonem muzyka
https://s.click.aliexpress.com/e/UZ71stWuL

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka


Tak, to właśnie o nich pisałem. Jak dla mnie grają dużo lepiej, a na pewno o wiele głośniej, niż Bluedio T6s.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje spojrzenie na TRN V90:

 

Tak jak z Blonami historia powtarza się z TRN V90, czyli słuchawki otrzymujemy bardzo fajne i wygodne, natomiast gorzej z ich wyposażeniem. Nie mam o to jakiejś szczególnej pretensji do producenta, bo uważam, że zawsze lepiej kupić sobie dobre akcesoria, niż liczyć, że dostanie się jakieś półśrodki. Jedyna różnica jest taka w akcesoriach, że tym razem nakładki są nieco bardziej miękkie, niestety nie pomaga to zbytnio, gdyż mają jakąś dziwną właściwość nie tworzenia uszczelnienia w uchu. Natomiast kabelek wydaje się pochodzić od tego samego producenta jak ten z Blon i dzieli te same cechy, powodując identyczne skutki. Żeby nie sięgać zbyt daleko, pozostaje moim zdaniem skorzystać z ofery producenta i wziąć dodatkowo kabel TRN T2, który względem T1 mniej koloryzuje dźwięk i ukrywają nieco mankamenty strojenia.

 

Charakter V90 ogólnie "rzecz" ujmując ma DNA typowych chińskich hybryd, ale jest to wyższy stopień drabiny ewolucji, a nie antypody. Ich
głównymi cechami są ekscytacja i czytelność na planie "v". Pasmo w szczegółach prezentuje się mniej więcej tak:

 

Wysokie tony są dość gładkie i przyjemne, mają dobre wybrzmienie i zachowują odświeżający charakter. składa się to na dobrą separację i scenę.
Gorzej jest z przełomem średnich i wysokich (edit: my bad, to peak 8khz), jest to miejsce, które może zniechęcić, gdyż ten fragment pasma będzie wychodził do przodu, podkreślając dźwięki "cykadełek", czasem idąc w sybilanty przy gorszych nagraniach. Problem z tym zakresem, można opanować odpowiednim kablem, który zwiększy rozdzielczość oraz dobranymi nakładkami. Bezpieczne okazały się silikony SpiralDot, Sony i ePro, a dość ryzykowne SpinFity CP100, które pogłębiają cechy charakterystyczne tych słuchawek, co może się podobać, ale nie jest uniwersalne.

 

Środek jest nieco wycofany i lekko odchudzony. Nie popada jednak w suchość. Wokale są dość charakterne przez to, że nie są wyoblone i raczej nie mają dla mnie szczególnych wad.

 

Bas jest podbity, ale tak jak i reszta pasma zachowuje spora czytelność. Tworzy wrażenie pewnej „akustyczności” wybrzmienia, bez popadania w utratę masy. Nie mam wrażenia także podchodzenia pod średnicę.

 


V90 spotkały się z dobrym odbiorem, dla niektórych będąc odkryciem roku i nie ma co tutaj polemizować. Sporo zyskują też przy połączeniu zbalansowanym, które również podkreśla jeszcze ich dobrą separację instrumentów. Na pewno mogą być interesująca propozycją dla osób, które celują w takie strojenie.

 

Link do zakupu np. z Amazon

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2019 o 07:55, ryankgb napisał:

Blon BL-03 z upgrade kablem również pojawiło się w AK ;)

Zniżka jest więc można wklepywać RYAN. 25.90$ ze zniżką.

 

US $8.83  45%OFF | BLON BL-03 BL03 10mm Carbon Diaphragm Dynamic Driver In Ear Earphone HIFI DJ Sport Earphone Earbuds Detachable 2PIN Cable AK
https://s.click.aliexpress.com/e/NHVkjAH6L

 

Gdzie wklepać RYAN? Przy czekałcie nie przyjmuje kodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, helhaim napisał:

Najpierw napisz do sprzedawcy ten kod on Ci obniży cenę i wtedy kupisz.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
 

 

Dawno nie kupowałem na ali. Kiedyś wybierało się "inną" metodę płatności i można było gadać ze sprzedawcą, który zmieniał cenę. Teraz nie widzę opcji "inna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja najpierw kupiłem potem napisałem wiadomość z kodem i ****. Zwiększą mi zniżkę przy następnych zakupach
Więc najpierw kości odpowiedź od dealera a potem zamawiasz

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, all999 napisał:

 

Dawno nie kupowałem na ali. Kiedyś wybierało się "inną" metodę płatności i można było gadać ze sprzedawcą, który zmieniał cenę. Teraz nie widzę opcji "inna".

@all999 wybierz jako formę płatności przelew bankowy pod przedmiotem który kupujesz jest wiadomość do sprzedawcy wpisz kod i wyjdź. Za kilka godzin do jednego dnia otrzymasz na maila widomość o zmianie ceny, wtedy płacisz jak chcesz - Paaypal, karta itd.Za Blony z kabelkiem dodatkowym 26$ zapłaciłem zamiast 36$, chyba warto 10 $ w kieszeni

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

9 minut temu, Jaro54 napisał:
[mention=7231]all999[/mention] wybierz jako formę płatności przelew bankowy pod przedmiotem który kupujesz jest wiadomość do sprzedawcy wpisz kod i wyjdź. Za kilka godzin do jednego dnia otrzymasz na maila widomość o zmianie ceny, wtedy płacisz jak chcesz - Paaypal, karta itd.Za Blony z kabelkiem dodatkowym 26$ zapłaciłem zamiast 36$, chyba warto 10 $ w kieszeni

 


To jest pierwsza opcja? Rozumiem, że kod wpisuję w następnym kroku, czy już po zakupie? Na tym etapie nie mam możliwości wpisania niczego.

 

 

55c45a1298cfcb2e84250b62bc13e413.jpg

 

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod wpisujesz w wiadomościach do sprzedawcy, potwierdzasz zakup i nic nie płacisz.

Czekasz potem aż Sprzedawca zmieni Ci cenę i wtedy dopiero płacisz.

 

@Jaro54 podlinkuj tego blona z dodatkowym kabelkiem i kodem, chyba też się skuszę.

@all999 w płatnościach zaznacz cokolwiek, byle by nie ten bank lub kartę z której płacisz.

Chodzi o to żeby nie zapłacić od razu tylko dopiero po zmianie ceny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chico99 napisał:

Kod wpisujesz w wiadomościach do sprzedawcy, potwierdzasz zakup i nic nie płacisz.

Czekasz potem aż Sprzedawca zmieni Ci cenę i wtedy dopiero płacisz.

 

@Jaro54 podlinkuj tego blona z dodatkowym kabelkiem i kodem, chyba też się skuszę.

Mówisz masz kod jak zwykle RYAN

18 minut temu, all999 napisał:


 

 


To jest pierwsza opcja? Rozumiem, że kod wpisuję w następnym kroku, czy już po zakupie? Na tym etapie nie mam możliwości wpisania niczego.

 

 

55c45a1298cfcb2e84250b62bc13e413.jpg

 

Wybierasz wire transfer a następnie wpiszesz hasło w wiadomości dla sprzedawcy

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jaro54 napisał:

Mówisz masz kod jak zwykle RYAN

Wybierasz wire transfer a następnie wpiszesz hasło w wiadomości dla sprzedawcy

 

Zamówione, czekam na zmianę ceny. Hasło wpisuję po kliknięciu "contact seller" w zamówieniu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Zamówione, czekam na zmianę ceny. Hasło wpisuję po kliknięciu "contact seller" w zamówieniu.
Jak zniżka Ci wyjdzie? Ile procent daje ten kod?

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Nie płacz, nie rozpaczaj, dostaniesz te z lepszymi przetwornikami, z wyższej półki he, he
Poprosiłem, żeby dorzucili lepszy kabel zamiast zniżki albo jakiś gratis. Zobaczymy czy coś dadzą z wyższej półki to będą bardziej zakurzone chyba tylko, he he

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, helhaim napisał:

Jak zniżka Ci wyjdzie? Ile procent daje ten kod?

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
 

26 zamiast 36 dolców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 zamiast 36 dolców
Czyli 4 dychy jestem w plecy. Trudno.
Ciekawe kiedy przyjdą, może na Boże Narodzenie dotrą.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tak oficjalnie jeszcze napiszę co z tym kodem bo pasuje przypomnieć dla tych, którzy nie śledzą aż tego wątku lub nie zamawiali nigdy z mojego kodu :P 

Uaktualniłem opis do zniżek dostosowując do tego nowego systemu Aliexpress żeby nie było wątpliwości :D 

 

1. Wchodzimy na aukcję, wybieramy co chcemy kupić i klikamy "Buy".

2. Wybieramy metodę płatności np. Przelewy24/PayU***, klikamy "+Leave message" zaraz pod produktem i wpisujemy notką do sprzedawcy nasz kod rabatowy (RYAN), po czym zamawiamy klikając "Place order". W tym miejscu zanim klikniemy "Place order" można jeszcze ewentualnie użyć kuponów po prawej stronie - Select Coupon oraz Aliexpress Coupon.

3. Teraz po prostu zamykamy okno płatności (kartę z payu/przelewy24). Sprawi to, że nie opłacimy zamówienia od razu.

4. W tym momencie mamy zamówienie w "My orders" na Aliexpress, które nie zostało opłacone.

5. Czekamy na zmianę ceny przez sprzedawcę (robi to manualnie, zazwyczaj jest to wykonane na drugi dzień z samego rana - inna strefa czasowa) i wtedy opłacamy zamówienie klikając na "Pay now" przy produkcie w "My orders".

 

Ps.: Żeby zobaczyć ile dostaliśmy zniżki po otrzymaniu jej od sprzedawcy wchodzimy w "My orders", przy produkcie klikamy "View detail", kolejno zakładka "Financial" i w polu "Adjust Price" mamy zniżkę z minusikiem z przodu.

 

***

Card i WireTransfer bym nie polecał bo może od razu ściągnąć pieniądze z konta, bezpieczniej będzie z pośrednikiem typu Przelewy24/PayU.

Ja korzystam najczęściej z PayU ostatnio + przelew Blik (polecam).

 

 

 

Co do wysyłki ASS to z AK Audio Store wysyła bardzo szybko paczki i są rejestrowane. Nie ma potrzeby brać od niego czegoś "więcej" bo darmowa przesyłka China Post Registered Air Mail od niego dochodzi już nawet po 7 dniach (zazwyczaj tak do mnie od niego paczki przychodzą jak coś zamawiam :P ). No ale oczywiście to tylko moje spostrzeżenia. Wiadomo, że w jakiś sposób ta ASS będzie lepsza i możliwe, że szybsza :P

 

 

Co do samych Blonów to do tej pory moje ulubione słuchawki, z wygrzewaniem robią się jeszcze fajniejsze i mając jedną parę, a drugą w drodze zastanawiam się nad zamówieniem trzeciej. Jak już się złapie ten seal na swoim kablu i tipsach to później jakoś tak dziwnie przyciągają do siebie, że aż chce się je ciągle brać i słuchać muzyki :D Nie są ani zbyt rozrywkowe, ani zbyt analityczne, ani zbyt neutralne, a mają coś z każdego z tych określeń, a dodatkowo wnoszą swój charakter. No i ta przestrzeń dookoła po włączeniu muzyki. Ciężko się od nich oderwać! Aż ciężko uwierzyć, że to dynamik. Ciekawe co z nimi zrobi kabel miedziany, aż się nie mogę doczekać :D 

Edytowane przez ryankgb
  • Like 4
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności