Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, all999 napisał:

(...) Choć słuchałem ich wczoraj właściwie cały dzień, to nie mam żadnego problemu ze wskazaniem lepszych słuchawek.(...)

 

Udało Ci się złapać w końcu seala czy dalej się męczysz? 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj propozycje [mention=7231]all999[/mention] , bo w świecie pełnym sybilantów i oschłości to może być cenny trop  

Trzy czwarte słuchawek, które miałem. Obok leżą KXXS i to są technicznie wyraźnie lepsze iemy.
 

Udało Ci się złapać w końcu seala czy dalej się męczysz?

Tipsy od KZ okazały się działać super. Ale nie odwrócone, klasycznie.

 

 

I żeby było jasne, to są bardzo fajne słuchawki, momentami bardzo, bardzo fajne. Ale jak to zwykle bywa, dopóki nie porównasz ich bezpośrednio do innych modeli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, all999 napisał:
4 minuty temu, requal napisał:
Podaj propozycje [mention=7231]all999[/mention] , bo w świecie pełnym sybilantów i oschłości to może być cenny trop emoji4.png 

Trzy czwarte słuchawek, które miałem. Obok leżą KXXS i to są technicznie wyraźnie lepsze iemy.

Z tymi KXXS nie będę polemizował, wierzę na słowo, ale z mojej praktyki 3/4 miały problemy tej natury wyżej wspomnianej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbyłem się KPE jak dostałem Blony, KXXS nie słyszałem.

 

To jego "best IEM period" traktuje z mocnym przymrużeniem oka, mimo, że kolesia lubię i nie zawiodłem się na jego reckach.

 

Faktem jest, że są to bardzo dobre IEMy. Nawet bardzo bardzo dobre.
Przy tej cenie Blon sprzeda całe zapasy, pytanie czy będą w stanie trzymać (oni lub ich dostawca oem) jakość i dźwięk na jako takim poziomie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, docentore napisał:

Pozbyłem się KPE jak dostałem Blony, KXXS nie słyszałem.

 

To jego "best IEM period" traktuje z mocnym przymrużeniem oka, mimo, że kolesia lubię i nie zawiodłem się na jego reckach.

 

Faktem jest, że są to bardzo dobre IEMy. Nawet bardzo bardzo dobre.
Przy tej cenie Blon sprzeda całe zapasy, pytanie czy będą w stanie trzymać (oni lub ich dostawca oem) jakość i dźwięk na jako takim poziomie.

Ja miałem Moondrop Kanas i też wziąłbym Blony. Chociaż te miały swoje walory również, bogatszą, ale bardziej wycofaną średnicę. Z dwojga jednak wybieram mniej bogatą, ale bliżej podaną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Blony są świetne i robią wrażenie, ale... Technicznie bas, góra, holografia, rozdzielczość jest po stronie Moondrop. I to już nie jest kwestia upodobań, ale obiektywnej oceny. Dobrze się z nimi bawię, gdybym wylądował z nimi na bezludnej wyspie, absolutnie nie tęsknił bym za innymi słuchawkami.

 

Ale nie dajmy się zwariować, to nie są najlepsze iemy na świecie.

 

Poza tym ja słucham dużo jazzu :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryankgb, mógłbyś  porównać te słuchawki a także  zrobić mały opis, które mają  największa scenę, więcej lub mniej basu, dużo lub mniej góry, itp - BLON BL-03, NiceHCK DB3, Senfer DT6, BQEYZ BQ3, BQEYZ KC2? Widzę że masz je na stanie. 

Edytowane przez morfeusz1805
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, all999 napisał:

Bo Blony są świetne i robią wrażenie, ale... Technicznie bas, góra, holografia, rozdzielczość jest po stronie Moondrop. I to już nie jest kwestia upodobań, ale obiektywnej oceny. Dobrze się z nimi bawię, gdybym wylądował z nimi na bezludnej wyspie, absolutnie nie tęsknił bym za innymi słuchawkami.

 

Ale nie dajmy się zwariować, to nie są najlepsze iemy na świecie.

 

Poza tym ja słucham dużo jazzu :)

 

 

Dla mnie mogą być. :D Ale nie muszą, są inne równie fajne. Nikt nie wydusi wszystkich aspektów jakie mogą zaoferować słuchawki w jednym modelu. 

22 minuty temu, Zamoy72 napisał:

Za trzy miesiące nie będzie ich miał w żadnej z tych gąbkowych teczuszek. 😂

Panta rhei :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, all999 napisał:

Bo Blony są świetne i robią wrażenie, ale... Technicznie bas, góra, holografia, rozdzielczość jest po stronie Moondrop. I to już nie jest kwestia upodobań, ale subiektywnej oceny. Dobrze się z nimi bawię, gdybym wylądował z nimi na bezludnej wyspie, absolutnie nie tęsknił bym za innymi słuchawkami.

 

Ale nie dajmy się zwariować, to nie są najlepsze iemy na świecie.

 

Poza tym ja słucham dużo jazzu :)

 

 

Poprawiłem :)

 

Ależ to jest oczywiste, że nie są to najlepsze IEMy, nie mają szans nimi być. Są jednak jedną z najfajniejszych rzeczy na rynku słuchawkowym, którą można mieć już za jednego Jagiełło.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, morfeusz1805 napisał:

Ryankgb, mógłbyś  porównać te słuchawki a także  zrobić mały opis, które mają  największa scenę, więcej lub mniej basu, dużo lub mniej góry, itp - BLON BL-03, NiceHCK DB3, Senfer DT6, BQEYZ BQ3, BQEYZ KC2? Widzę że masz je na stanie. 

 

Jasne. Tylko czekam jeszcze aż dotrą DB3 oraz DT6 i wtedy Ci je porównam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, docentore napisał:

Poprawiłem :)

 

Ależ to jest oczywiste, że nie są to najlepsze IEMy, nie mają szans nimi być. Są jednak jedną z najfajniejszych rzeczy na rynku słuchawkowym, którą można mieć już za jednego Jagiełło.

 

A ja tam będę bronił trochę BadGuya w jego prawie do bycia niekoszernym :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, requal napisał:

A ja tam będę bronił trochę BadGuya w jego prawie do bycia niekoszernym :D 

 

Gdybym zrobił sobie walizkę to u mnie by były na pierwszym miejscu 😂🤣
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, docentore napisał:

 

Gdybym zrobił sobie walizkę to u mnie by były na pierwszym miejscu 😂🤣
 

Gdybym zrobił sobie taką walizkę, żona by mi pokazała kolejną. Dobra kończę offtopować ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mr Krzychoo napisał:

W temacie Blon BL-03 - te problemy z jakością to rozdmuchana pseudo-afera, czy mieliście jakieś problemy? Bo hype-train chyba do mnie zajechał... Srebrne to połysk, a gun metal są matowe?

Nie słyszałem o problemach z jakością, doszły mnie słuchy w rozstrzale małym pomiędzy egzemplarzami.

Teraz, requal napisał:

Gdybym zrobił sobie taką walizkę, żona by mi pokazała kolejną. Dobra kończę offtopować ;) 

 

I dlatego nie mam żony. Już nie mam.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, meehooj napisał:

lepiej brać Blony w wersji z mikrofonem czy bez? jakas roznica w dzwieku?

Nie powinno mieć to najmniejszego znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, meehooj napisał:

lepiej brać Blony w wersji z mikrofonem czy bez? jakas roznica w dzwieku?

Żadnej, bo i w jednym i drugim wypadku kabel ląduje w koszu :D

 

a tak na poważnie, kabel jest słabiutki, więc lepiej bez mikrofonu, bo taniej. Linsoul ma jakieś nowe tanie kable.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam przy okazji z AK te kabelki Yinyoo 8 Core za około 7$. Dawniej kosztowały ponad dwa razy więcej. Bardzo wygodne, miękkie, a do tego fajnie wpływają na dźwięk w Blonach. I wklepywać RYAN przy zamówieniu to będzie taniej :D

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności