Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, balcer napisał:

 

 

 

 

 

Piankowe tipsy od TRN podejdą?

 

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Piankowe nie wiem, podejrzewam, że tak bo ja używam z nimi silikonów KZ Starline, a tulejka to dosyć standardowy rozmiar.  Trzeba tylko zwrócić uwagę, że tulejka jest dosyć krótka. 

 

Przy okazji zamówiłem do nich jeszcze ten kabelek:

NICEHCK 16 Core High Purity Copper Cable 3.5/2.5/4.4mm MMCX/2Pin Cable 
https://s.click.aliexpress.com/e/OloDHvE9V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

 

 

 

Piankowe tipsy od TRN podejdą?

 

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Mi pianki od TRN nie siadły, ale z czystym sumieniem mogę polecić te tipsy: https://bit.ly/2WQ7xod. Poza tym, że idealnie pasują do BLONów, to są niedrogie.

Od wczoraj używam też Symbio W (silikon + pianka) i jest naprawdę dobrze. Wygodnie leżą w uchu, trzymają kopułki w miejscu i świetnie izolują. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał najlepszych tipsów do Blonów, to tutaj są po 35 zł. Czasem można dostać taniej. :D 

https://allegro.pl/oferta/sony-mh1c-oryginalne-sluchawki-z-pilotem-z3-z5-xz-7636623988

(słuchawki gratis)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, requal napisał:

Jakby ktoś szukał najlepszych tipsów do Blonów, to tutaj są po 35 zł. Czasem można dostać taniej. :D 

https://allegro.pl/oferta/sony-mh1c-oryginalne-sluchawki-z-pilotem-z3-z5-xz-7636623988

(słuchawki gratis)

te mh1c to w ogóle oryginalne są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak

20 minut temu, robertos napisał:

te mh1c to w ogóle oryginalne są?

Pewnie tak. Nie zdażyło się, żeby MH1c były nieoryginalne. 

Jedynie należy zwracać uwagę, czy mają sprawny pilot - z tym bywa różnie. 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna promocja na cca c12 się szykuje na 11.11 ze sklepu nicehck na aliexpress.

 

Naoglądalem się zpolt'a za dużo, a byłem już pewny na 100% że wezmę blony bl-03.

 

Trochę offtopując, jeszcze te jego kossy kc75 mnie zainteresowały, ale to na święta już może ;)

 

Na pewno wybiorę między cca c12 a blonami, może ktoś je już porównywał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blon BL-03 z upgrade kablem również pojawiło się w AK ;)

Zniżka jest więc można wklepywać RYAN. 25.90$ ze zniżką.

 

US $8.83  45%OFF | BLON BL-03 BL03 10mm Carbon Diaphragm Dynamic Driver In Ear Earphone HIFI DJ Sport Earphone Earbuds Detachable 2PIN Cable AK
https://s.click.aliexpress.com/e/NHVkjAH6L

Edytowane przez ryankgb
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blon BL-03 z upgrade kablem również pojawiło się w AK
Zniżka jest więc można wklepywać RYAN. 25.90$ ze zniżką.
 
US $8.83  45%OFF | BLON BL-03 BL03 10mm Carbon Diaphragm Dynamic Driver In Ear Earphone HIFI DJ Sport Earphone Earbuds Detachable 2PIN Cable AK
https://s.click.aliexpress.com/e/NHVkjAH6L
Kupione Kto mówił, że trzeba czekać do 11.11 na najlepsze okazje?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kod Ryan to się gdzieś wpisuje? Wychodzi mi 134 zł za słuchawki + kabel. Tyle powinno być? Jest sens je brać jak mam już Tin t2?

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, helhaim napisał:

Ten kod Ryan to się gdzieś wpisuje? Wychodzi mi 134 zł za słuchawki + kabel. Tyle powinno być? Jest sens je brać jak mam już Tin t2?

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
 

 

W wiadomości do sprzedającego przy składaniu zamówienia. Jeśli nie wpisałeś kodu od razu to wyślij sprzedawcy kod w wiadomości teraz z prośbą o zniżkę na ten kod :) Sprzedawca zmienia cenę ręcznie więc musisz poczekać (nawet do jutra bo tam jest inna strefa czasowa) i wtedy opłacić obniżoną kwotę.

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
W wiadomości do sprzedającego przy składaniu zamówienia. Jeśli nie wpisałeś kodu od razu to wyślij sprzedawcy kod w wiadomości teraz z prośbą o zniżkę na ten kod  Sprzedawca zmienia cenę ręcznie więc musisz poczekać (nawet do jutra bo tam jest inna strefa czasowa) i wtedy opłacić obniżoną kwotę.
No to **** bo mi z automatu z karty pobrało. Ale napisałem do sprzedawcy. Najwyżej anuluję to zamówienie i jeszcze raz kupię, a kasę mi zwrócą.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ludzie mają różne opinie o BGGAR (jak o wszystkich reviewerach), ale właśnie powiedział, że to jego no1 we wszystkim co ma 😂
Teraz to dopiero hajptrejn się rozpędzi, ciekawe jak duże zapasy ma producent ;)

 

 

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, docentore napisał:

Wiem, że ludzie mają różne opinie o BGGAR (jak o wszystkich reviewerach), ale właśnie powiedział, że to jego no1 we wszystkim co ma 😂
Teraz to będzie hajp, ciekawe jak duże zapasy ma producent ;)

 

 

Dobrze gada! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, docentore napisał:

Wiem, że ludzie mają różne opinie o BGGAR (jak o wszystkich reviewerach), ale właśnie powiedział, że to jego no1 we wszystkim co ma 😂
Teraz to dopiero hajptrejn się rozpędzi, ciekawe jak duże zapasy ma producent ;)

 

 

 

Nie piszcie tak bo 3 parę zamówię 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie z tymi tipsami od Sony i kabelkiem TRN t2, to mogłyby być moje jedyne doki na ten moment. Niestety lubię zróżnicowanie ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, docentore napisał:

Dostałeś już E1DA @requal?

 

Siedzi w Liege i denerwuje od tygodnia.

 

Z czym się BadGuy myli to z tymi BIE, zdecydowanie odstają od GuideRayów i Blonów. Tzn. tembr super, ale cały czas mi coś przeszkadza. 

Z piankami jest nawet ok, tylko ja nie cierpię pianek..

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ludzie mają różne opinie o BGGAR (jak o wszystkich reviewerach), ale właśnie powiedział, że to jego no1 we wszystkim co ma
Teraz to dopiero hajptrejn się rozpędzi, ciekawe jak duże zapasy ma producent
 
 
Facet słucha klasycznego rocka i rapu. To mogą być dla niego faktycznie najlepsze słuchawki. Choć słuchałem ich wczoraj właściwie cały dzień, to nie mam żadnego problemu ze wskazaniem lepszych słuchawek. Trochę już mnie nudzi to jego "f**k you".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, all999 napisał:
51 minut temu, docentore napisał:
Wiem, że ludzie mają różne opinie o BGGAR (jak o wszystkich reviewerach), ale właśnie powiedział, że to jego no1 we wszystkim co ma emoji23.png
Teraz to dopiero hajptrejn się rozpędzi, ciekawe jak duże zapasy ma producent emoji6.png
 
 

Facet słucha klasycznego rocka i rapu. To mogą być dla niego faktycznie najlepsze słuchawki. Choć słuchałem ich wczoraj właściwie cały dzień, to nie mam żadnego problemu ze wskazaniem lepszych słuchawek. Trochę już mnie nudzi to jego "f**k you".

Podaj propozycje @all999 , bo w świecie pełnym sybilantów i oschłości to może być cenny trop :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności