Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Najner napisał:

Dobre słuchawki, ale nie są średnicowe. Zdecydowanie ciepłe granie z mocniejszym fundamentem na basie. Dołóż koleżance do GR, niech ma coś z tego życia. Albo chłopaki niech rzucą inną propozycją.

Dla mnie GRy, to najlepsze doki jakie slyszalem w przedziale do 350 usd. Oczywiście to moje widzi mi się, ale polecić mogę na pewno. 

Gorzej jesli ktos ma szerokie kanaly uszne, bo tipsy są dość małe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, D@rkSid3 napisał:

Tipsy zawsze zmienisz. ;)

Niby tak, ale nic nie "grało" tak jak te załączone. Poza tym trzeba by je skrócić, bo inaczej przez wydłużenie grają v-ka. Ale może cos się uda dobrać - może Spiral Doty dałby radę. Sprawdzę w wolnej chwili. 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majstry, ma ktoś Nicehck DB3? Revonext QT5? Szukam czegoś w okolicach 15$ i liczę że tyle będą kosztować 11.11. Chodzi mi o coś względnie taniego na siłownię - jak zaleję potem żeby mi żal nie było, kabel dobrze żeby był wymienny, bo jak szarpnę to lepiej żeby się wypiął niż urwał. Strasznie chwaliłem i dalej chwalę KZ ZSN, ale może coś innego mi podpasuje.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Revonext QT 5 raczej na siłownię się nie nadaje, dość ciężkie kopułki, będą wypadać przy gwałtownych ruchach. Dźwiekowo dobrze, a nawet lepiej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś TRN IM2?? Ponoć już nieprodukowane i mogą się chińczyki pozbywać. Internety chwalą, cena w okolicach 15 zielonych prezydentów. Idealnie mieszczą się w moim budżecie.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni obserwuję, że hi-fi zaczyna sporo mówić o FAAEAL Hibiscus. Ktoś coś więcej czy będą warte zakupu?:)

 

Póki co tylko preorder za ~60USD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nicodem napisał:

Potwierdzam. Warto, choć lepiej polować na nx7

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

 

Nie wątpię że NX7 lepsze, z tym że założyłem pułap cenowy 15$ - do katowania żeby żal nie było jak je rozwalę. Z lepsiejszych to mam BQEYZ Spring 1, więc jeszcze lepiej niż NX7.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mr Krzychoo napisał:

A ma ktoś TRN IM2?? Ponoć już nieprodukowane i mogą się chińczyki pozbywać. Internety chwalą, cena w okolicach 15 zielonych prezydentów. Idealnie mieszczą się w moim budżecie.

Mam i sobie chwalę, za tę cenę super, jeżeli Cię nie boli cieplejsza sygnatura i lekko wycofana średnica. Wygodne, dobrze izolują, na miasto/siłownie git.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Najner napisał:

Mam i sobie chwalę, za tę cenę super, jeżeli Cię nie boli cieplejsza sygnatura i lekko wycofana średnica. Wygodne, dobrze izolują, na miasto/siłownie git.

https://www.head-fi.org/showcase/trn-im2.23956/reviews tutak żadnych przeciwskazań za tą cenę. Tylko brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wyrwałem je za 65$.
Jeden z moich najlepszych zakupów na ali poniżej 100$. W tej cenie wymiatają te doki.
https://pl.aliexpress.com/item/4000013594343.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1ec65c0ftSkvwj
Tak, długo się rozgrzewają ale są super.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarły BLON BL-03.

 

Na fabrycznym kablu fajnie, ale brakowało seal'u. Fabrycznych tipsów nie próbowałem nawet.

 

Założyłem tipsy KZ Starline i kabelek Yinyoo 8 Core Silver Plated co sprawiło, że mam super izolację i jest sztos. 

Mega nisko schodzący bas, poczułem go aż na szczęce :D Super przestrzeń, detale, wokale średnio blisko, a wysokie totalnie nie sybilizują. Świetne strojenie!
Sama przyjemność, to są słuchawki na długie i przyjemne odsłuchy! Nie mam zupełnie zastrzeżeń :D 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, helhaim napisał:

Ej no nie pokazujcie tylu słuchawek dopiero kupiłem Tin t2 emoji12.png

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

zdziwiłbyś się ile można kupić w ciągu roku. Pomyśl jedna sztuka w ciągu miesiąca. To przez lata to się uzbiera szafa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdziwiłbyś się ile można kupić w ciągu roku. Pomyśl jedna sztuka w ciągu miesiąca. To przez lata to się uzbiera szafa.
Haha znam temat z innej dziedziny, jak raz się zacznie to koniec. Już mam chrapke na kilka modeli z Chin chocby dla samego porównania...

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, chico99 napisał:

DB3 - DobreBardzo. Namiastka NX7.

https://www.aliexpress.com/item/4000134576952.html ale jakbym miał wybierać to który model DB3 Z LINKU CZY NX7?

5 minut temu, LuQi napisał:

@ryankgb dobrze wnioskuję po zdjęciach że mają dość krótką tulejkę? 

Widziałem że mają inny kabelek jakby piny schowane głębiej w obudowie co oznacza że to nie standardowe kabelki 0.78 i 0.75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LuQi napisał:

@ryankgb dobrze wnioskuję po zdjęciach że mają dość krótką tulejkę? 

 

Niestety tak. To jest ich jedyna wada, która powoduje problemy ze złapaniem seal'a. Mają tulejkę krótszą niż BQEYZ, a kabel fabryczny jest tak sztywny, że dodatkowo wyciąga słuchawki z uszu. Także dobry kabel + dobre tipsy i jest bajka.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ryankgb napisał:

 

Niestety tak. To jest ich jedyna wada, która powoduje problemy ze złapaniem seal'a. Mają tulejkę krótszą niż BQEYZ, a kabel fabryczny jest tak sztywny, że dodatkowo wyciąga słuchawki z uszu. Także dobry kabel + dobre tipsy i jest bajka.

jaki kabelek i jakie tipsy najlepiej do nich pasują??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marco-polo napisał:

 

Widziałem że mają inny kabelek jakby piny schowane głębiej w obudowie co oznacza że to nie standardowe kabelki 0.78 i 0.75

 

Kabelek to jedno, bo ma piny schowane w obudowie, a dwa że same słuchawki mają te piny na zewnątrz wyciągnięte. Dosyć dziwne rozwiązanie. Jednakże zwykłe kabelki pasują.

Teraz, marco-polo napisał:

jaki kabelek i jakie tipsy najlepiej do nich pasują??

 

U mnie KZ Starline (używam ich ze wszystkim) oraz kabelek Yinyoo 8 Core Silver Plated.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności