Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Mały offtopic. Czy to normalne, że w niedzielę forum nie działa? Wczoraj próbowałem się zalogować i niestety bezskutecznie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mr Krzychoo napisał:

Ale pin możesz delikatnie odgiąć i się wtedy blokuje cycuś glancuś.

 

Patent może i cycuś glancuś, do kabelków i słuchawek za kilka $. 

Takie sidła, to nie moja bajka. Ale wiadomo, Róbta, co chceta ...;)

Edytowane przez chico99
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie listonosz zostawił mi w domu kabel Tripowin C8 do KZ ZS10 Pro. Dziś wieczorem posprawdzam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie.

Natrafiłem ostatnio na testy takich pchełek QianYun Qian69. Czy któryś z Was ma może takie cudo jest w stanie wypowiedzieć się na ich temat? Warte uwagi?

Testy są dość optymistyczne.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Chromikson napisał:

(...)

Natrafiłem ostatnio na testy takich pchełek QianYun Qian69. Czy któryś z Was ma może takie cudo jest w stanie wypowiedzieć się na ich temat? Warte uwagi?

(...)

Jeśli lubisz neutralne, lekko ocieplone brzmienie, to zdecydowanie warte uwagi. Pchełki te może nie mają mocnego basu, ale nadrabiają dość zrównoważonym i płynnym dźwiękiem. W swojej cenie, jedna z najlepszych propozycji :).

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, słucham od pół godziny ZS10 Pro na Tripowin C8.
Pierwsze spostrzeżenie, WSZYSTKIEGO jest więcej. Tak jak ludzie mówili w internecie, kabel odmula słuchawki zauważalnie. Jest więcej detali, muzyka ma większy tzw. drive.
Miałem tylko nadzieję że ten drucik wyciągnie więcej średnicy z słuchawek, niestety nie zrobił tego. Natomiast mam wrażenie że dodał troszkę więcej dołu. Ale wydaje mi się że to tylko wrażenie percepcyjne, ponieważ bas ma aktualnie lepszą kontrolę niż wcześniej.


Generalnie polecam druta.

 

IMG_20191022_205244.jpg

IMG_20191022_205109.jpgIMG_20191022_205150.jpg

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, D@rkSid3 napisał:

Dobra, słucham od pół godziny ZS10 Pro na Tripowin C8.
Pierwsze spostrzeżenie, WSZYSTKIEGO jest więcej. Tak jak ludzie mówili w internecie, kabel odmula słuchawki zauważalnie. Jest więcej detali, muzyka ma większy tzw. drive.
Miałem tylko nadzieję że ten drucik wyciągnie więcej średnicy z słuchawek, niestety nie zrobił tego. Natomiast mam wrażenie że dodał troszkę więcej dołu. Ale wydaje mi się że to tylko wrażenie percepcyjne, ponieważ bas ma aktualnie lepszą kontrolę niż wcześniej.


Generalnie polecam druta.

 

IMG_20191022_205244.jpg

IMG_20191022_205109.jpgIMG_20191022_205150.jpg

Piszą na head-fi, że to ten sam kabel (link niżej).. co Tripowin C8, który na Ali również stoi w granicach 100 zł - Chyba, że kupiłeś taniej gdzieś?

 

37,12 zł  48%OFF | NICEHCK 8 rdzeń srebrny galwanicznie Upgrade kabla typu C typu C/3.5/2.5/4.4mm MMCX/ 2Pin dla KZZSN/AS10 CCAC10 NICEHCK NX7/F3 KZType-C
https://s.click.aliexpress.com/e/6FgPyZXfd

 

https://www.head-fi.org/threads/low-end-cheap-generic-otherwise-bang-for-buck-cable-thread.891911/page-148#post-15111436

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120 złotych dałem. Teraz już widziałem go za 112 złotych.

Według Tripowina, C8 jest zupełnie inaczej wykonany, nie jest drut tylko miedziana (4 kable dodatkowo posrebrzane) taśma nawijana na bawełniany rdzeń. (Acz opis na Ali nie jest zbyt klarowny)

 

Dodatkowo w Nicechecku nie widzę wtyków QDC, których używa aktualne KZ w nowych modelach.

 

Odnośnie podobnego wyglądu, na Ali można kupić same konektory i splittery które widoczne są w tych kablach.

 

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, D@rkSid3 napisał:

120 złotych dałem. Teraz już widziałem go za 112 złotych.

Według Tripowina, C8 jest zupełnie inaczej wykonany, nie jest drut tylko miedziana (4 kable dodatkowo posrebrzane) taśma nawijana na bawełniany rdzeń. (Acz opis na Ali nie jest zbyt klarowny)

 

Dodatkowo w Nicechecku nie widzę wtyków QDC, których używa aktualne KZ w nowych modelach.

 

Odnośnie podobnego wyglądu, na Ali można kupić same konwektory i splittery które widoczne w tych kablach.

 

Oki. Warto wiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo tu doświadczonych w temacie, więc jednak tu wrzucę pytanie. Szukam dla koleżanki z biura, do 100zł, nieźle izolujących, klasycznie kabel w dół, fanka wokali i przyjemnej pełnej średnicy. Wrażliwy ma słuch i nie znosi sygnatury V, podbić na midbasie i peaków na wyższej średnicy (czyli z założenia nie lubi 90% tanich chi-fi  ) :) 

Edytowane przez wiatrak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, wiatrak napisał:

Dużo tu doświadczonych w temacie, więc jednak tu wrzucę pytanie. Szukam dla koleżanki z biura, do 100zł, nieźle izolujących, klasycznie kabel w dół, fanka wokali i przyjemnej pełnej średnicy. Wrażliwy ma słuch i nie znosi sygnatury V, podbić na midbasie i peaków na wyższej średnicy (czyli z założenia nie lubi 90% tanich chi-fi  ) :) 

Oneodio Elysium z aliexpress. Kosztują ok 25$ można po BT i po kablu. Po BT grają ok 24-25 godzin

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaro54 napisał:

Oneodio Elysium z aliexpress. Kosztują ok 25$ można po BT i po kablu. Po BT grają ok 24-25 godzin

Bardziej chodziło mi o IEmy, ale dzięki.

Elysium nie będą gniotły uszu z okularami ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są bardzo wygodne, sam noszę okulary i moja siostra (podprowadziła mi je) również. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wiatrak napisał:

Dużo tu doświadczonych w temacie, więc jednak tu wrzucę pytanie. Szukam dla koleżanki z biura, do 100zł, nieźle izolujących, klasycznie kabel w dół, fanka wokali i przyjemnej pełnej średnicy. Wrażliwy ma słuch i nie znosi sygnatury V, podbić na midbasie i peaków na wyższej średnicy (czyli z założenia nie lubi 90% tanich chi-fi  ) :) 

Naucz koleżankę nowej pozycji ^^ i niech kupi GuideRay gri18. Bardzo fajna średnica, świetnie napowietrzone, dużo detalu, bez podbicia w sopranach i basie. Wg mnie świetna propozycja w tej półce, @requal pożyczyl mi je na kilka dni i bardzo dobre wrażenie na mnie zrobiły.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Najner napisał:

Naucz koleżankę nowej pozycji ^^ i niech kupi GuideRay gri18. Bardzo fajna średnica, świetnie napowietrzone, dużo detalu, bez podbicia w sopranach i basie. Wg mnie świetna propozycja w tej półce, @requal pożyczyl mi je na kilka dni i bardzo dobre wrażenie na mnie zrobiły.

Pikne są, dziewczyńskie, ale lekko za drogie.

A może Sony MH755 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wiatrak napisał:

może Sony MH755 ?

Dobre słuchawki, ale nie są średnicowe. Zdecydowanie ciepłe granie z mocniejszym fundamentem na basie. Dołóż koleżance do GR, niech ma coś z tego życia. Albo chłopaki niech rzucą inną propozycją.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2019 o 21:39, Chromikson napisał:

Panowie mam pytanie.

Natrafiłem ostatnio na testy takich pchełek QianYun Qian69. Czy któryś z Was ma może takie cudo jest w stanie wypowiedzieć się na ich temat? Warte uwagi?

Testy są dość optymistyczne.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka
 

mam je. Dźwięk jest klarowny nie przejaskrawiony za taką niską cenę warto brać i nawet dobre komponenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wiatrak napisał:

Dużo tu doświadczonych w temacie, więc jednak tu wrzucę pytanie. Szukam dla koleżanki z biura, do 100zł, nieźle izolujących, klasycznie kabel w dół, fanka wokali i przyjemnej pełnej średnicy. Wrażliwy ma słuch i nie znosi sygnatury V, podbić na midbasie i peaków na wyższej średnicy (czyli z założenia nie lubi 90% tanich chi-fi  ) :) 


Senfer Dt6. Cenowo, konstrukcyjnie (są wygodne, kabelek jest w dół) i brzmieniowo (świetna jakość dźwięku) - tu wszędzie Senfer Dt6 spełniają kryteria ;)
Jedyne izolacja może nie pasować (ale to bardziej dla otoczenia niż dla użytkownika) ze względu na to, że tylna część obudowy w tych słuchawkach jest otwarta (za to scena jest szersza).


 

Edytowane przez strong6
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wiatrak napisał:

Znany model. Za tą kasę warto. Ale bas jest trochę podbity, choć może koleżance spasuja. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności