Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, chico99 napisał:

Ja ze swojej strony polecam, posortowane wg. ceny od najniższej:

Nicehck DB3, KZ ZSX, Nicehck NX7, dołożyłbym jeszcze String 1 ale to zdecydowanie nie w tym wątku ...


Zbyt dużo masz tych słuchawek i granice między "tanimi chińskimi", a "trochę droższymi chińskimi" rozmyły Ci się :)
Nie tylko BQEYZ Spring 1 przekraczają ustaloną barierę cenową tego wątku, Nicehck NX7 chyba również nie są poniżej 50$
No chyba, że to ten +, -  ;)

 

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, chico99 napisał:

 

No chyba.:D


@chico99 - za ten Twój drobny plus, minus (25$) można kupić w Chinach bardzo przyzwoicie grające słuchawki :) Dużo dobrze grających modeli. To dla takich słuchawek został stworzony ten wątek.
A moje pierwsze tanie słuchawki z Chin to - VJJB K4 kupione za namową @Inszy :)
Świetny zakup, bardzo dobrze grające słuchawki, kupione w Chinach w cenie poniżej tego +, -. ;) BigMaras nadal ma je w swojej ofercie, a i przez Twoje ręce @chico99 te VJJB K4 też się przewinęły, zresztą chwaliłeś je za brzmienie. Świetny wygląd, niska cena i rozrywkowe, bardzo dobre brzmienie.

ps. do elektroniki VJJB K4 nie bardzo ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, kordal napisał:

Pewnie ten temat był omawiany. Korzysta(ł) ktoś z hybrydowych tipsów Symbio?

Izolacja porównywalna ze standardowymi piankami? 

Korzystam z nich na co dzień, izolacja super, lepsza niż z pianek moim zdaniem ale pianki mam w mniejszym rozmiarze bo symbio M są jakby za małe dla mnie, crystal tipsy w rozmiarze M posiadam ale pianka inaczej się aplikuje. Polecam te symbio, na prawdę super tipsy warte uwagi. Fakt że mnie uwierają L ale izolują, M za małe. Pianki miękkie ale nie siedzą sztywno i gorzej się je wkłada. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy od ucha. Mi izolują dużo gorzej niż InAirs'y, nie za bardzo mi też wygoda odpowiada. Pewnie warto spróbować, bo dużo nie kosztują, ale ja dużo lepiej wolę np. hybrydy Sony (można kupić u Marka) albo dobre tipsy (finał audio, Sony, spiral dot.). 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Najner napisał:

To chyba zależy od ucha. Mi izolują dużo gorzej niż InAirs'y, nie za bardzo mi też wygoda odpowiada. Pewnie warto spróbować, bo dużo nie kosztują, ale ja dużo lepiej wolę np. hybrydy Sony (można kupić u Marka) albo dobre tipsy (finał audio, Sony, spiral dot.). 

Tych które wymieniłeś nie testowałem ale podtrzymuję opinię że za tą cenę warto ich spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, donpedro1979 napisał:

Próbował ktoś z was takie ustrojstwo?

 

https://pl.aliexpress.com/item/32973167245.html

 

Poszukuje przejścia z 2PIN Female do mmcx male ;)

Ja też się zastanawiam, jest jeszcze coś takiego https://pl.aliexpress.com/item/33000429638.html?spm=a2g0o.cart.0.0.1fde3c00qAugZx&mp=1 trochę tańsze

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić jakieś słuchawki douszne?
Słucham wielu gatunków muzycznych (rock, blues, jazz, folk, itd.) więc słuchawki raczej uniwersalne.
Mam nauszne AKG K702 po modzie - te odpowiadają mi brzmieniowo. Za to Tin Audio T2 pro zupełnie mi nie podchodzą. Grają jakoś "sucho" (nie wiem jak to określić) czyli nie ciepło? Nie wiem jak określić charakter brzmienia tych słuchawek - może podpowiecie, abym wiedział na przyszłość, gdy będę o coś pytał na forum.
Myślę o wydaniu +-50$ choć mogę zwiększyć budżet. Będą grały z (chyba) dobrym brzmieniowo telefonem lub Shanling M0  (być może zmienię na Radsone  EarStudio  ES100). .
A dlaczego douszne - bo jakość czuję po kilkunastu minutach dyskomfort przy zatkanym uchu. Porównuję do dousznych VE Monk, które zdecydowanie chcę wymienić na coś lepszego.


PS. Nie łatwo przeczytać prawie 400 stron. A może jest opcja przeszukiwania tematów, której nie mogę znaleźć na tym forum albo opcja wyświetlenia na jednej stronie całego wątku - wtedy mógłbym użyć szukania w przeglądarce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rysiul napisał:

Czy możecie polecić jakieś słuchawki douszne?
Słucham wielu gatunków muzycznych (rock, blues, jazz, folk, itd.) więc słuchawki raczej uniwersalne.
Mam nauszne AKG K702 po modzie - te odpowiadają mi brzmieniowo. Za to Tin Audio T2 pro zupełnie mi nie podchodzą. Grają jakoś "sucho" (nie wiem jak to określić) czyli nie ciepło? Nie wiem jak określić charakter brzmienia tych słuchawek - może podpowiecie, abym wiedział na przyszłość, gdy będę o coś pytał na forum.
Myślę o wydaniu +-50$ choć mogę zwiększyć budżet. Będą grały z (chyba) dobrym brzmieniowo telefonem lub Shanling M0  (być może zmienię na Radsone  EarStudio  ES100). .
A dlaczego douszne - bo jakość czuję po kilkunastu minutach dyskomfort przy zatkanym uchu. Porównuję do dousznych VE Monk, które zdecydowanie chcę wymienić na coś lepszego.


PS. Nie łatwo przeczytać prawie 400 stron. A może jest opcja przeszukiwania tematów, której nie mogę znaleźć na tym forum albo opcja wyświetlenia na jednej stronie całego wątku - wtedy mógłbym użyć szukania w przeglądarce?

Nie wiem kto to, ale gość ma dużo dousznych z wyższej półki. Skontaktowałbym się z nim na Twoim miejscu.

https://allegro.pl/uzytkownik/Tomasz2D?bmatch=engag-global-cl-dict42-uni-1-3-1002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, donpedro1979 napisał:

Próbował ktoś z was takie ustrojstwo?

 

https://pl.aliexpress.com/item/32973167245.html

 

Poszukuje przejścia z 2PIN Female do mmcx male ;)

 

Mam takie tylko odwrotne z mmcx na 2-pin. Wykonanie ok. Działa.

Trzeba się tylko liczyć, po aplikacji, ze zmianą ergonomii i być może pogorszeniem seala.

Ja miałem akurat tak, że po zastosowaniu tych przejściówek seal się polepszył.

Bywa jednak różnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Zachwalają ten model

https://www.linsoul.com/products/blon-bl-03

https://youtu.be/X0tOliKIEyE

https://www.head-fi.org/showcase/blon-bl-03.23894/reviews

 

21 godzin temu, chico99 napisał:

 

Mam takie tylko odwrotne z mmcx na 2-pin. Wykonanie ok. Działa.

Trzeba się tylko liczyć, po aplikacji, ze zmianą ergonomii i być może pogorszeniem seala.

Ja miałem akurat tak, że po zastosowaniu tych przejściówek seal się polepszył.

Bywa jednak różnie.

czy to 0.75 czy 0.78? Pasuję do dwóch rodzajów kabli z tymi pinami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, marco-polo napisał:

czy to 0.75 czy 0.78? Pasuję do dwóch rodzajów kabli z tymi pinami?

 

Ja mam 0,78. Różnica niby niewielka ale bywa różnie.

Generalnie nie radzę wbijać wtyku 0,78 do gniazda 0,75 ale to chyba logiczne. 

Jak są nowe słuchawki to czasem wtyki 0,75 trzymają się w gnieździe 0,78.

Tu już moje doświadczenia z kablami 2-pinowymi.

Najlepiej znać rozmiary wtyku i gniazda i nie kombinować

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2019 o 13:47, chico99 napisał:

 

Ja mam 0,78. Różnica niby niewielka ale bywa różnie.

Generalnie nie radzę wbijać wtyku 0,78 do gniazda 0,75 ale to chyba logiczne. 

Jak są nowe słuchawki to czasem wtyki 0,75 trzymają się w gnieździe 0,78.

Tu już moje doświadczenia z kablami 2-pinowymi.

Najlepiej znać rozmiary wtyku i gniazda i nie kombinować

Nie problem jeżeli włożysz 0.75 do 0.78 gorzej jak włożysz 0.78 do 0.75. Chociaż różnie to bywa jednak słuszna uwaga żeby nie uszkodzić tych adapterów czy konektorów w słuchawce.

W dniu 17.10.2019 o 15:34, strong6 napisał:


Zbyt dużo masz tych słuchawek i granice między "tanimi chińskimi", a "trochę droższymi chińskimi" rozmyły Ci się :)
Nie tylko BQEYZ Spring 1 przekraczają ustaloną barierę cenową tego wątku, Nicehck NX7 chyba również nie są poniżej 50$
No chyba, że to ten +, -  ;)

 

BLOB BL-O3 są w cenie 38$ i je zachwalają. Ktoś je próbował?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, marco-polo napisał:

Nie problem jeżeli włożysz 0.75 do 0.78 gorzej jak włożysz 0.78 do 0.75. Chociaż różnie to bywa jednak słuszna uwaga żeby nie uszkodzić tych adapterów czy konektorów w słuchawce.

BLOB BL-O3 są w cenie 38$ i je zachwalają. Ktoś je próbował?

 

 

Wiele osób je zamówiło tutaj. Moje niedługo dotrą to dam znać jak wrażenia :D 

 

Ps.: Pamiętaj o upustach w AK na hasło "RYAN". Wyjdzie dużo taniej :D 

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2019 o 13:47, chico99 napisał:

 

Ja mam 0,78. Różnica niby niewielka ale bywa różnie.

Generalnie nie radzę wbijać wtyku 0,78 do gniazda 0,75 ale to chyba logiczne. 

Jak są nowe słuchawki to czasem wtyki 0,75 trzymają się w gnieździe 0,78.

Tu już moje doświadczenia z kablami 2-pinowymi.

Najlepiej znać rozmiary wtyku i gniazda i nie kombinować

 

Z tymi pinami to odnoszę wrażenie że 0,75 i 0,78 to jest to samo, tylko inaczej opisane na pudełku. Od kolegi @kordal kupiłem BQEYZ Spring 1 na piny 0,78, ale kabel TRN T1 z pinami 0,75 wchodził z większym oporem. 

Chyba na hed faju było post kolesia strojącego słuchawki m.in. dla TRN, że słuchawki i tak mają wejścia na pin 0,76. Tak że ten, bez przesady.

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, chico99 napisał:

Tanie chińskie słuchawki i kabelki mogą mieć problem z precyzją na poziomie setnych mm.

Ale jedno jest pewne trzeba uważać, bo można bardzo szybko rozepchać gniazdo w kopułce,

wtedy będzie wszystko wypadać i 0,75 i 0,78, tak że ten ... 

 

Ale pin możesz delikatnie odgiąć i się wtedy blokuje cycuś glancuś. Ale może skończymy temat pinów, i zapodam taki: jakie macie plany zakupowe na 11.11 ??

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności