Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, helhaim napisał:

Mam problem z sealem, który polega na tym, że lewa słuchawka niby łapie seala, ale przez podciśnienie automatycznie przestaje wtedy grać (dźwięk jest zniekształcony). Podobne, ale mniej nasilone objawy powstają jak ruszam żuchwą.

Źle dobrałeś tipsy, spróbuj z innymi rozmiarami/typami. 99% takich problemów da się rozwiązać kosztem kilku złotych kupując inne tipsy, bardzo rzadko problem z anatomią ucha jest na tyle poważny, żeby nie dało się dopasować słuchawki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, chico99 napisał:


Pierwsze odrzucaja mnie tym złotem , dirac wyglądaja nieźle - zagra to zauważalnie lepiej od  Remax MD800 ? 


Ogolnie dzięki @ 
requal i  chico99 za szybką reakcję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Najner póki co korzystam z tych od kompletu, ale już szukam żeby zmienić. Tylko problem bo nie wiem jaki rozmiar mają te airpodsy. Może mógłbyś polecić jakieś sprawdzone tipsy? 😊 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, helhaim napisał:

@Najner póki co korzystam z tych od kompletu, ale już szukam żeby zmienić. Tylko problem bo nie wiem jaki rozmiar mają te airpodsy. Może mógłbyś polecić jakieś sprawdzone tipsy? 😊 

Ciężko mi stwierdzić, mi najbardziej pasują tipsy Final Audio i w zasadzie z każdymi dokami ich używam, także nie mam zbyt dużo w domu. Na Twoim miejscu bym spróbował Spiral Dot albo Spinfit, z reguły któreś z nich najbardziej podchodzą użytkownikom. Albo daj na priva rozmiary tulejki tych Twoich doków, to za koszt wysyłki mogę Ci wysłać trochę jakichś moich nieużywanych. Nagromadziło się trochę z zakupów "tanich słuchawek z Chin" ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Jakieś dwa lata temu pomogliście mi z zakupem. Kupiłem polecona przez was EINSEAR T2 i był to niesamowicie udany zakup. Zwłaszcza biorą pod uwagę cenę :D

W tym roku planuje kupić nowe słuchawki, również doki. Tym razem chciałbym coś droższego / lepszego (tak do 100+zł)? Muzyka to głównie Metal (i pochodne, w tym trochę elektroniki) + Jazz. Co polecacie? Lubię w miarę neutralny dźwięk, z minimalnie podbitym basem, szeroką scenę. Lubię słyszeć poszczególne instrumenty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Joszua napisał:

Cześć wszystkim! Jakieś dwa lata temu pomogliście mi z zakupem. Kupiłem polecona przez was EINSEAR T2 i był to niesamowicie udany zakup. Zwłaszcza biorą pod uwagę cenę :D

W tym roku planuje kupić nowe słuchawki, również doki. Tym razem chciałbym coś droższego / lepszego (tak do 100+zł)? Muzyka to głównie Metal (i pochodne, w tym trochę elektroniki) + Jazz. Co polecacie? Lubię w miarę neutralny dźwięk, z minimalnie podbitym basem, szeroką scenę. Lubię słyszeć poszczególne instrumenty :)


Jeśli Einsear T2 to jestem pewien, że to ja byłem tym polecającym. Cieszę się, że spełniły Twoje oczekiwania :)
Zerknij na Senfer Dt6. Tanio i dźwiękowo bardzo dobrze, zgodnie z oczekiwaniami wypisanymi powyżej.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2019 o 19:31, requal napisał:

@docentoreNie wiem jak do tych wymienionych, z pamięci do Kanas zwykłych to są na pewno w tej samej lidze. Chociaż z tamtymi miałem bardzo dobre kable, a tutaj co firma dała i jest gucio. Wydaje mi się, że średnicę Kanas mogły mieć lepszą chociaż bardziej oddaloną i to na dobrym kablu, natomiast tutaj dół i góra mi bardziej siedzi. 

 

Biorę na zapas jeszcze sztukę w tym miesiącu. 

 

Blony tez są szybsze i bardziej przejrzyste. 

W zasadzie to można nawet zaszaleć jak HBB.

Oczywiście ludzie mają rozne gusta. 

Piękne https://crinacle.com/graphs/blon-bl-03

 Nie ma slalomu na całości (tzn są zaznaczone wszystkie pasma, ale bez przegięć - KPE ma np. gorszy wykres) i wysokie są bez dołków. 

 Nie ma co myśleć, zamówiłem Blony. Obaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, docentore napisał:

 Nie ma co myśleć, zamówiłem Blony. Obaczymy :)

@Najner wziął na odsluch ode mnie i tez chwalił sobie. Za te pieniądze warto. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True, świetne słuchawki. Mocny, ładnie mruczący, sprężysty dół. Lekko wycofana, ale klarowna średnica i gładziutka góra. Jak na jeden przetwornik, to dobra głębokość sceny, grają trochę z oddali, nie walą dźwięku prosto w głowę. Świetnie leżą w uchu i dobrze izolują. Nie wiem tylko jak się ma stockowe granie, bo @requal je zmodowal zaklejając otwór wentylacyjny ;) Generalnie w tym pieniądzu naprawdę super granie, polecam ;) Ja jednak wolę trochę bardziej agresywną górę i brakuje mi tej trójwymiarowości sceny z TRN V90 (tam wiele przetworników robi robotę), ale i tak z czystym sumieniem mogę polecić Blomy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Zamoy72 napisał:

W Blon'ach mało basu? Ja bym bez moda już je porównał w ilości basu do TFZ No.3...

Piszesz o basie czy subbasie? ;) Ja dzisiaj słuchałem cały dzień blomów z modem i na pewno nie mają za dużo basu. Jest mocny i czuć, że to na nim opiera się sygnatura, ale na pewno nie rozlewa się na średnicę i nie wali po głowie wtedy, kiedy nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, helhaim napisał:

Hej. Szybkie pytanie opłaca się zmieniać Walkery A7 na Tin T2?🤔 zastanawiam się nad zakupem tych drugich...

Ja to bym się nawet za DT6 zamienił. A7 wyjątkowo mi nie podeszły jeśli chodzi o brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perul wiem, pamiętam z wątku o walkerach. Znasz Tin t2? Kusi mnie żeby zamówić. W sumie koszt do przeżycia. Czyli mówisz, że nie grają jak a7?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają inaczej i inna półka cenowa. Warto bierz 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, helhaim napisał:

@Jaro54 A kojarzysz czym różnią się od wersji pro?

Nie słuchałem Pro, mam tylko T2 i oczywiście A7. Jeśli już kupisz T2 to skorzystaj z pomysłu który w recenzji T2 podał @BitWolf czyli zamiana lewej i prawej słuchawki, genialne przy OTE, 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@helhaim

Tin T2 Pro to śmierć na silikonach. To igiełki których nawet ja, wielbiciel V-ki nie jestem w stanie przeżyć.
Jeżeli chcesz to mogę ci odsprzedać Tin T2 za 100 + KW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BitWolf
Właśnie zastanawiam się między pro a zwykłymi t2. Czytałem trochę i wychodzi, że t2 pro górę maja mocną i potrafią sybilować.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, helhaim napisał:

Czytałem trochę i wychodzi, że t2 pro górę maja mocną i potrafią sybilować.

Potrafią sybilować już na piankach, a pianki mają w zwyczaju drastycznie ścinać górę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności