Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, qot napisał:

Mam ogromne rozczarowanie. ZS10 są pozbawione basu... Czy to kwestia wygrzania?

No i fatalnie leżą w uszach...

Mam je już prawie dwa tygodnie.

Na brak basu nie można narzekać. Jest go tyle że czasem bym wolał by było go mniej. Z wygodą też zero problemów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Caution napisał:

Jak wypadnie porównanie takich TIN T2 do Momentum IN-Ear? Udane T2 gniotą je?

 

Mam jedne i drugie.

Dla mnie zdecydowanie senki. Solidna podstawa basowa, zresztą słyną z tego.

Brak tego w T2. Za to bardziej liniowe. Doki z zupełnie innych bajek, do różnych gatunków muzyki.

Jedne i drugie to na pewno nie all-roundery.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2019 o 14:42, strong6 napisał:


BQEYZ BQ3 jak najbardziej odnajdą się doskonale we wszelakim rocku :) Słuchawki warte swej ceny.

 

Dzięki dla @strong6  za rekomendacje BQ3.  Również dzięki  jego @strong6 uprzejmości stałem się ich posiadaczem w dość szybkim lecz nie pozbawionym przygód czasie.. Co do samych słuchawek. Miała to być alternatywa dla równo, naturalnie grających TIN T2, mająca mieć odmienne brzmienie, bardziej rozrywkowe z niebanalnym basem. Nie zawiodłem się. BQ3 grają naprawdę solidnie w niskich partiach, bas potrafi zejść zaskakująco nisko , przy tym nie zalewając całego przekazu. Bas jest tu na pierwszym planie, co do góry to jest na bardzo dobrym poziomie, nie kłuje ani nie wysuwa się na pierwszy plan jest tak jak ma być w moim odczuciu. Jedynie średnia ze względu na V-kę jest zbyt cofnięta. Ogólnie jestem zadowolony i również polecam jako rozrywkowe granie. Jeszcze raz @strong6 dzięki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hudy napisał:

 

Dzięki dla @strong6  za rekomendacje BQ3.  Również dzięki  jego @strong6 uprzejmości stałem się ich posiadaczem w dość szybkim lecz nie pozbawionym przygód czasie.. Co do samych słuchawek. Miała to być alternatywa dla równo, naturalnie grających TIN T2, mająca mieć odmienne brzmienie, bardziej rozrywkowe z niebanalnym basem. Nie zawiodłem się. BQ3 grają naprawdę solidnie w niskich partiach, bas potrafi zejść zaskakująco nisko , przy tym nie zalewając całego przekazu. Bas jest tu na pierwszym planie, co do góry to jest na bardzo dobrym poziomie, nie kłuje ani nie wysuwa się na pierwszy plan jest tak jak ma być w moim odczuciu. Jedynie średnia ze względu na V-kę jest zbyt cofnięta. Ogólnie jestem zadowolony i również polecam jako rozrywkowe granie. Jeszcze raz @strong6 dzięki.


Cieszy mnie Twoje zadowolenie :) BQEYZ BQ3 mają gładkie rozrywkowe brzmienie na solidnej podstawie basowej. Są idealne do długich odsłuchów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, u mnie po podłączeniu do Triple Fi jest cisza 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby róznica w skuteczności i impedancji ale ten szum wyraźnie słychać. To co, reklamować?

46 minut temu, Jaro54 napisał:

Nie, u mnie po podłączeniu do Triple Fi jest cisza 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, pawelekdabek napisał:

Niby róznica w skuteczności i impedancji ale ten szum wyraźnie słychać. To co, reklamować?

 

Spróbuj, nigdy nie zaszkodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze

W dniu 1.10.2019 o 14:30, Kleksx napisał:

Witam, poszukuję słuchawek z mikrofonem do około 100 zł, chciałem zamówić coś od BigMarasa i tu moje pytanie co w tej cenie lepiej wybrać?

-VJJB K4S

-Lypertek MEVI

Lub może polecacie coś innego?

może Takstar Hi1200? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ciężko przejrzeć prawie 400 stron wątku, więc proszę was o poradę:

Szukam dokanałówek w cenie do 100zł. Nie słucham hip hopu ani muzyki elektronicznej, typowym basolubem nie jestem, choć doceniam niskie zejście kontrabasu czy gitary basowej. Słucham głównie metalu, rocka lub bluesa i jazzu.

Słuchawki będę wykorzystywać w czasie dojazdu do pracy czy na spacerach. Do rocka pewnie polecana jest typowa V-ka, choć ja nigdy tego nie rozumiałem bo sam rock ma te skraje pasma dosyć wyeksponowane. Wolałbym chyba coś bardziej liniowego w lekko ciepłą stronę. Jestem przyzwyczajony do muzyki z kolumn więc lubię jak scena jest szeroka, ale wokale są centralnie na środku przede mną, a nie wszędzie wokół mnie (ciężko o to w słuchawkach, wiem). Wiem, że opis nie koresponduje z budżetem, ale na tyle ile się da, będziemy działać ;)

Po szybkim przejrzeniu wątku skłaniałbym się do:

Senfer DT6 - także dlatego, że mają klasyczny kształt, nigdy nie miałem słuchawek w typie np: KZ ZSN i się zastanawiam jak się to nosi.

Wiem, że za mnie nie wybierzecie - tego dokonam sam. Bardziej zależy mi na wrzuceniu kilku modeli w tej cenie, tak abym nie musiał kupować na chybil trafił. 

 

Z tego co przejrzałem w wątku to w tej cenie pojawiały się jeszcze: NICEHCK DB3, KZ ZSN, TRN V80, 

Czy ktoś jeszcze coś dorzuci? Dzięki i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo oczekiwane przeze mnie Blon BL-03

20191007_170103_HDR.jpg

Jest dobrze. Bałem się, ze faktycznie będą jakieś cuda na mid-basie, ale jest elegancko. Z pudła gra to dobrze - *tipy Sony założyłem

Jest go wiecej niż w Sony MH755 w tym rejonie, ale nie ma przerostu jak w KZ ZST np. 

No to jest bajka.

20191007_173228.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eragon napisał:

Uh, a cóż to? Całkiem szybko, jak niedawno ledwo wyszła 3. wersja... ale to Chiny 😅

 

 

Wyczuwam, że będą to sluchawki do tematu droższych słuchawek z Chin, pewnie niewiele więcej niż 50$ ale więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, requal napisał:

Długo oczekiwane przeze mnie Blon BL-03

 

 

Czyli polecasz? Jak się mają do KPE lub KxxXXxxS?

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@docentoreNie wiem jak do tych wymienionych, z pamięci do Kanas zwykłych to są na pewno w tej samej lidze. Chociaż z tamtymi miałem bardzo dobre kable, a tutaj co firma dała i jest gucio. Wydaje mi się, że średnicę Kanas mogły mieć lepszą chociaż bardziej oddaloną i to na dobrym kablu, natomiast tutaj dół i góra mi bardziej siedzi. 

 

Biorę na zapas jeszcze sztukę w tym miesiącu. 

 

Blony tez są szybsze i bardziej przejrzyste. 

W zasadzie to można nawet zaszaleć jak HBB.

Oczywiście ludzie mają rozne gusta. 

Piękne https://crinacle.com/graphs/blon-bl-03

 Nie ma slalomu na całości (tzn są zaznaczone wszystkie pasma, ale bez przegięć - KPE ma np. gorszy wykres) i wysokie są bez dołków. 

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Najner napisał:

Jak scena, głębokość i szerokość? Holografia?

Holografia jest bardzo dobra jak na dynamika - dźwięki są spójne a zarazem instrumenty odseparowane na dobrym poziomie,. Textura też nie jest taka jak w tanich słuchawkach, lecz conajmniej za 150-200usd. Natomiast scena i jej głębokość jest ok.Ostatnio coś nie ogarniam zbytnio zagadnienia sceny, wszystko mi gra podobnie - może faktycznie jest to kwestia wysokich tonów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim. Moje pytanie dotyczy zakupionych przeze mnie słuchawek airdots od redmi. Mam problem z sealem, który polega na tym, że lewa słuchawka niby łapie seala, ale przez podciśnienie automatycznie przestaje wtedy grać (dźwięk jest zniekształcony). Podobne, ale mniej nasilone objawy powstają jak ruszam żuchwą. Problem dotyczy tylko lewego ucha. Co zrobić, żeby to poprawić? Słuchawki jak za te pieniądze przyzwoite, ale ten seal mnie wkurza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale zakupów zsotałem olany to mozę tutaj uzyskam pomoc 😉

Jako że moje XIAOMI Mi In-Ear Headphones Pro trzymają się już tylko na taśmie izolacyjnej szukam im następcy.


Słuchawki do telefonu (czekam ma xiami mi9t), budżet 100-200zł , koniecznie z mikrofonem.
Głównie rock , trochę metalu. 

Myslałem o remax 800 z allegro (160zł sa wartej tej ceny),  czy URBANFUN z ali(sporo tańsze ok 19$ ale wyglądaja taniej ,nie wiem jak grają). Xiaomi jak za 90zł grały dla mnie ok, ale miały natarczywą górę - jestem wyczulony na sybilanty + były trudne do napędzenia- słuchałem ich ciut powyżej ostrzeżenia telefonu o za głośnej muzyce(redmi  note 3 pro) Może jeszcze np  TAKSTAR TS-2280 MFI  lub coś z ali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 99tomcat napisał:

W dziale zakupów zsotałem olany to mozę tutaj uzyskam pomoc 😉

Jako że moje XIAOMI Mi In-Ear Headphones Pro trzymają się już tylko na taśmie izolacyjnej szukam im następcy.


Słuchawki do telefonu (czekam ma xiami mi9t), budżet 100-200zł , koniecznie z mikrofonem.
Głównie rock , trochę metalu. 

Myslałem o remax 800 z allegro (160zł sa wartej tej ceny),  czy URBANFUN z ali(sporo tańsze ok 19$ ale wyglądaja taniej ,nie wiem jak grają). Xiaomi jak za 90zł grały dla mnie ok, ale miały natarczywą górę - jestem wyczulony na sybilanty + były trudne do napędzenia- słuchałem ich ciut powyżej ostrzeżenia telefonu o za głośnej muzyce(redmi  note 3 pro) Może jeszcze np  TAKSTAR TS-2280 MFI  lub coś z ali

Remax 800MD są bardzo dobre, nie ma tam grama sybilantów i masz polską dystrybucję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 99tomcat napisał:

Słuchawki do telefonu (czekam ma xiami mi9t), budżet 100-200zł , koniecznie z mikrofonem.

 

https://allegro.pl/oferta/dunu-dm-380-trzy-tytanowe-przetworniki-hi-res-8409074310

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-sonicast-dirac-mk2-driversf-z-mikrofonem-8043834833

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności