Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, pawelekdabek napisał:

Wczoraj doszły do mnie te Hifi Walker A1, dzisiaj chwilę posłuchałem i wrażeń nie mam zbyt dobrych. To takie typowe marketowe wydanie słuchawek tyle, że dość średnie. Mnie strasznie drażni w nich góra i trudność w aplikacji. 

 

Ale podobno po modyfikacjach to są zupełnie inne słuchawki więc czekam tylko na narzędzia, które do 11 powinny już być u mnie i zabieram się za operacje. 

Doszły i do mnie przed chwilą. Dopiero wyjąłem z pudełka i na szybko podłączyłem do telefonu. Ja bym ich na wstępie nie oceniał tak źle. Fakt, nie jest to poziom grania słuchawek za 1k, ale tego nie oczekiwałem. Są bardzo zależne od seala, z czym na razie miałem problem, wszystkie dołączone tipsy są tradycyjnie dla mnie zbyt małe ;) W końcu wepchnąłem je w zasadzie do kanałów i jakaś namiastka seala się pojawiła.  Najpierw chyba muszę je wygrzać, pewnie dźwięk jeszcze się zmieni. Ale bas się pojawił, może nie schodzi wybitnie w dół, ale nie jest też tak źle, partie basu są wyraźnie słyszalne. Gitary delikatnie wysunięte na pierwszy plan (miła odmiana), wokal też, ale mniej. Najbardziej problematyczna jest góra, sucha, beż połysku i powietrza, mnie nie drażni ale zdaję sobie sprawę, że innych może. Tym się na razie nie przejmuję, kupiłem z myślą o modowaniu więc zobaczymy później. Wieczorem założę też inne tipsy, powinno się jeszcze poprawić. Co do wykonania, pewnie normalne w tym przedziale cenowym, plastik Zawartość opakowania ograniczona do minimum, 3 pary tipsów. Ale woreczek dali ;)

a1.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, co polecacie z tanszego segmentu ? Tak powiedzmy do 100 zl, chyba, ze na prawde warto do czegos doplacic. Lubie bardzo bassy, a z muzyczek ktore slucham to przewaznie klubowe, trance. Widze, ze sporo osob polecalo KZ ZS10 Pro.

 

ps. zamawial ktos moze jakis transmiter do auta z chin i moglby cos polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, tommir napisał:

Doszły i do mnie przed chwilą. Dopiero wyjąłem z pudełka i na szybko podłączyłem do telefonu. Ja bym ich na wstępie nie oceniał tak źle. Fakt, nie jest to poziom grania słuchawek za 1k, ale tego nie oczekiwałem. Są bardzo zależne od seala, z czym na razie miałem problem, wszystkie dołączone tipsy są tradycyjnie dla mnie zbyt małe ;) W końcu wepchnąłem je w zasadzie do kanałów i jakaś namiastka seala się pojawiła.  Najpierw chyba muszę je wygrzać, pewnie dźwięk jeszcze się zmieni. Ale bas się pojawił, może nie schodzi wybitnie w dół, ale nie jest też tak źle, partie basu są wyraźnie słyszalne. Gitary delikatnie wysunięte na pierwszy plan (miła odmiana), wokal też, ale mniej. Najbardziej problematyczna jest góra, sucha, beż połysku i powietrza, mnie nie drażni ale zdaję sobie sprawę, że innych może. Tym się na razie nie przejmuję, kupiłem z myślą o modowaniu więc zobaczymy później. Wieczorem założę też inne tipsy, powinno się jeszcze poprawić. Co do wykonania, pewnie normalne w tym przedziale cenowym, plastik Zawartość opakowania ograniczona do minimum, 3 pary tipsów. Ale woreczek dali ;)

 

Faktycznie, zmiana tipsów robi różnicę, na spiralkach jest sporo lepiej. Niestety, zmiana źródła również. Po podłączeniu do Kann'a dźwięk najkrócej można określić jako płaski i jeszcze bardziej suchy. Nadzieja w modzie, zobaczymy czy faktycznie da taką poprawę jak obiecują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przerwach słuchania Springów1 wziąłem się za V90. Jak na tą chwilę to rzeczywiście trochę za ostre 😕

Ale fenomenalnie leżą w uszach, chowają się w małżowinie wręcz na zero.

Edytowane przez kordal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co wy na to? 

VE BIE

Miałem wziąć GuideRaye Gr-i, ale może szarpnę się na to i Nicehck db3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

Jako, że to mój pierwszy(lub drugi) post to ma do Was pytanie. Jeżeli zły dział to prośba o poprawienie.

Lecą do mnie KZ ZSX oraz kabel NICEHCK 16 core. Ma już KZ ZSN z kablem TRN. 

Moje pytanie brzmi, czy Zishan Z3 PRO będzie ok do ty słuchawek?

Szukam jakiegoś niedrogiego grajka z opcją DAC i ten wpadł mi w oko.

Podoba mi się to spartańskie wykonanie.

 

Wiem, że będę musiał odpalić lutownicę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Chromikson napisał:

Cześć wszystkim,

 

Jako, że to mój pierwszy(lub drugi) post to ma do Was pytanie. Jeżeli zły dział to prośba o poprawienie.

Lecą do mnie KZ ZSX oraz kabel NICEHCK 16 core. Ma już KZ ZSN z kablem TRN. 

Moje pytanie brzmi, czy Zishan Z3 PRO będzie ok do ty słuchawek?

Szukam jakiegoś niedrogiego grajka z opcją DAC i ten wpadł mi w oko.

Podoba mi się to spartańskie wykonanie.

 

Wiem, że będę musiał odpalić lutownicę:)

Miałem Zishana Z2 i go modowałem, który z ekranem stanowił wersję Zishan Z3 (bez PRO). IMO nazbierałbym na Shanlinga M0 używanego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, requal napisał:

Miałem Zishana Z2 i go modowałem, który z ekranem stanowił wersję Zishan Z3 (bez PRO). IMO nazbierałbym na Shanlinga M0 używanego. 

Czyli mam rozumieć, że nawet po modziemnie będzie z niego nic?

 

Zależy mi na funkcji DAC tak żebym mógł posłuchać chociażby spotify.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, requal napisał:

 

Co wy na to? 

VE BIE

Miałem wziąć GuideRaye Gr-i, ale może szarpnę się na to i Nicehck db3

Zamówiłem kilka dni temu, zrobił dobry hajp train bo zeszły wszystkie słuchawki ze sklepu w ali w kilka godzin. Najlepiej samemu ocenić, crinnacle robił pomiary tych słuchawek i dla niego one są takie o, nic specjalnego. Trochę się martwię bo moje obecne Sony XBA N3 ocenił na bardzo dobre i to się w sumie pokrywa z moimi odczuciami więc mogę się zawieźć 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało się znam na słuchawkach, jedyne lepsze jakie miałem to Walkery A7, ale kupiłem Hifi Walker A1 i jak na początku byłem zawiedziony to po modzie (2 paski jakiejś cienkiej gąbki, wydaję mi się że robi podobną robotę co 2 paski taśmy użytej w poście o modowaniu tego modelu, do którego link się tu wcześniej przewijał), a szczególnie po ostrych tweakach w equalizerze naprawdę zyskały drugie życie. Mógłbym nawet powiedzieć że brzmią przyjemniej od A7. Kto ma niech sprawdzi czy głupoty gadam czy nie

20190921_131257.thumb.jpg.0a951f86b374475c9a8c81342eb58653.jpg

Screenshot_2019-09-21-13-14-48.thumb.png.fd262a35176cb1f07bfef74416a55680.png

EDIT: Na kompie jednak daje to zupełnie inny efekt i nie udało mi się takiego efektu uzyskać jak na telefonie (G7 Fit z quad dac'em). Np. to podbicie 16k na telefonie daje efekt czystości a na kompie po prostu góry zaczynają sybilować.

Edytowane przez Pugeon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yinyoo BK2 za 24,75$,brać bo w tej cenie nie znam lepszych pchelek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Chromikson napisał:

Czyli mam rozumieć, że nawet po modziemnie będzie z niego nic?

 

Zależy mi na funkcji DAC tak żebym mógł posłuchać chociażby spotify.

Może nie nic, ale Shanling gra ładniej mimo wszystko i jest bardziej zaawansowany pod każdym względem, nie mówiąc o super przenośnym gabarycie. 

5 godzin temu, pawelekdabek napisał:

Zamówiłem kilka dni temu, zrobił dobry hajp train bo zeszły wszystkie słuchawki ze sklepu w ali w kilka godzin. Najlepiej samemu ocenić, crinnacle robił pomiary tych słuchawek i dla niego one są takie o, nic specjalnego. Trochę się martwię bo moje obecne Sony XBA N3 ocenił na bardzo dobre i to się w sumie pokrywa z moimi odczuciami więc mogę się zawieźć 😕

Rzeczywiście, ale pomiary Crinacle różnią się od tych HBB. Ciekawe skąd te różnice, qc, czy pomiary. 

 

Zamówiłem Guideraye, vka jak się patrzy, może jednak coś w nich jest, ktoś na h-f też chwalił, okaże się. 

HBB o BLON BL-03:

 

 

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie,

Czas na coś nowego. Po osłuchaniu się z TIN AUDIO T2 przyszedł czas na zmianę.

Z T2 jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza przy długich wieczornych odsłuchach (nie zamierzam się z nimi rozstawać). Ale że zdarza mi się ostatnio dosyć często podróżować (czyli słuchać muzyki na zewnątrz i w wszelakich środkach transportu), to brakuje mi w nich trochę rozrywki . Poszukuję więc słuchawek nie pozbawionych zalet T2 ale o bardziej funowy brzmieniu. Najczęściej  będą grały z telefonu S9 ewentualnie DFB i będzie leciał wszelaki ROCK.

Z analizy wątku wytypowałem dwa modele:

KZ ZS10 PRO

i

BQEYZ BQ3

Czy to będzie dobry wybór czy polecicie coś innego oczywiście w budżecie tanich słuchawek z Chin ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hudy napisał:

Pomóżcie,

Czas na coś nowego. Po osłuchaniu się z TIN AUDIO T2 przyszedł czas na zmianę.

Z T2 jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza przy długich wieczornych odsłuchach (nie zamierzam się z nimi rozstawać). Ale że zdarza mi się ostatnio dosyć często podróżować (czyli słuchać muzyki na zewnątrz i w wszelakich środkach transportu), to brakuje mi w nich trochę rozrywki . Poszukuję więc słuchawek nie pozbawionych zalet T2 ale o bardziej funowy brzmieniu. Najczęściej  będą grały z telefonu S9 ewentualnie DFB i będzie leciał wszelaki ROCK.

Z analizy wątku wytypowałem dwa modele:

KZ ZS10 PRO

i

BQEYZ BQ3

Czy to będzie dobry wybór czy polecicie coś innego oczywiście w budżecie tanich słuchawek z Chin ??


BQEYZ BQ3 jak najbardziej odnajdą się doskonale we wszelakim rocku :) Słuchawki warte swej ceny.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2019 o 08:47, chico99 napisał:

 

Jednak nie. Moja sztuka okazała się ostatnią. Już nie ma.

Nawet okazali się bardzo elastyczni, a że ja jestem twardym negocjatorem he, he

Jednym słowem zapłaciłem 45$ i spokojnie mogę pisać o nich w tym wątku.:D

 

NiceHCK Audio Store

SEMKARCH SKC-CNT1

Kwota zamówienia:

$ 45.00

I jak tam @chico99 Twoje Semkerche? Ja swoje mam już u siebie :) 

20190924_131159(1).jpg

20190924_131333(1).jpg

Edytowane przez Jaro54
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechał do mnie kabel Tiger od TRN. Jest świetnie zrobiony, pomimo że jest grubszy od standardowego czarnego dołączonego do TRN V90 to jest bardziej miękki. No i mniej się plącze.

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trza było oszczędzać te 5 dolców to byś miał :)

@chico99 ja wygrzeje swoje Semkerche, zrecenzuję i wtedy twoje dotrą. :) Przypomina ci to coś ? :)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Jaro54 napisał:

Nie trza było oszczędzać te 5 dolców to byś miał :)

@chico99 ja wygrzeje swoje Semkerche, zrecenzuję i wtedy twoje dotrą. :) Przypomina ci to coś ? :)

Gratuluję zakupu i szybkości dotarcia przesyłki :)
Ja już trochę w tym temacie o SEMKARCH SKC-CNT1 naskrobałem, @Jaro54 ciekaw jestem Twoich wrażeń, czy będą się pokrywały z moimi ;)
Swoje wygrzewałem 100 godzin, bo to konieczność przy carbon nano tube. W trakcie trwania tej procedury zmiana brzmienia jest wyraźna. 
@Jaro54 i bas tych słuchawek:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bas męczy przynajmniej na razie po 40 minutach słuchania i na czarnych filtrach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak @kordal denewowałeś ze stringami :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

Bas męczy przynajmniej na razie po 40 minutach słuchania i na czarnych filtrach. 

To miałem na myśli pisząc @Jaro54 i bas :)
Ale tak jest przed wygrzaniem. Po tych 100 godzinach są zmiany.
Po tym czasie bas jest konkretny. Świetnie brzmiący, szybki, teksturowany i dobrze kontrolowany. Nie zalewający reszty pasm. Ale to moje zdanie :)
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności