Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, ryankgb napisał:

Miałem napisać że na penonaudio.com są taniej ale od wczoraj podrożały o 45$ :( miałem szczęście za 49,90$ wziąść pod koniec zeszłego tygodnia

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No biały kruk się zrobił 😂

 

Do mnie dotarły CCA C12 - w środku jak ZSX a na zewnątrz jak ZS10Pro.

Brzmienie na moje uszy pomiędzy tymi modelami - z zaletami ZS10Pro bez wad ZSX. Może scena trochę mniejsza niż ZSX. No ale cena niższa 👍

 

Blon bl03 i moondropy kanas pro to jednak różne brzmienie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaro54 napisał:

Miałem napisać że na penonaudio.com są taniej ale od wczoraj podrożały o 45$ :( miałem szczęście za 49,90$ wziąść pod koniec zeszłego tygodnia

Podwyżka niczego sobie. Zastanawiałem się nad zakupem w penonie,  ale pomyślałem że drogo trochę i może stanieją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ryankgb napisał:

A to kombinatorzy!

 

Jednak nie. Moja sztuka okazała się ostatnią. Już nie ma.

Nawet okazali się bardzo elastyczni, a że ja jestem twardym negocjatorem he, he

Jednym słowem zapłaciłem 45$ i spokojnie mogę pisać o nich w tym wątku.:D

 

NiceHCK Audio Store

SEMKARCH SKC-CNT1

Kwota zamówienia:

$ 45.00

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też

Penon Audio 

SEMKARCH SKC-CNT1

kwota zamówienia 

49,90 $

:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Zamoy72 napisał:

Blon bl03 i moondropy kanas pro to jednak różne brzmienie.

 

Miałem odkładać na MKP, ale telefon spadł na kamień, kurła! Wspominałeś chyba, żebym zobaczył Blon, bo miały być podobne do MKP. Jakie to różnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tommir napisał:

Chwalipięty... :D

My się jeszcze nie chwalimy, to dopiero preludium, reszta jak dotrą do nas :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, side napisał:

 

Miałem odkładać na MKP, ale telefon spadł na kamień, kurła! Wspominałeś chyba, żebym zobaczył Blon, bo miały być podobne do MKP. Jakie to różnice?

To @requal pisał, ze podobne i pewnie napisze coś od siebie.

wg mnie blon to brzmienie bardziej rozrywkowe, V, w szczególności więcej basu, który niżej schodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zamoy72 napisał:

To @requal pisał, ze podobne i pewnie napisze coś od siebie.

wg mnie blon to brzmienie bardziej rozrywkowe, V, w szczególności więcej basu, który niżej schodzi. 

 

Podobne strojeniem -> Tanchjim Oxygen, więc podobne do > Kanas Pro.

 

 

 

https://www.head-fi.org/showcase/blon-bl-03.23894/reviews

10341317.jpeg

 

W recenzjach można przeczytać subiektywie jak się mają, np. tu:

 

Bass
Kanas have a little bit more bass overall, the tonality is very similar, sub bass focus with some mid bass emphasis but lower in level compared to the sub bass.
Blon have better speed and texture, Kanas is more dramatic sounding with longer decay.
The other thing is that Kanas with bass EQ can rattle your skull , it is very wide and huge bass when you EQ them, the Blon can have big impact with a boost but not at the same level as Kanas.

Mids
Blon have more open sounding mids, Kanas have warmer, lusher tone to them.
I like both types of tonality, Blon cleaner and more open with more upper mids, Kanas calmer and more euphoric.

Treble
Kanas have a sparkle in the upper treble, it sounds like it is high, over 12-13khz, that gives them more air and the treble to me sound very sweet and gentle. Before that peak it has depression somewhere, that makes the treble not very transparent but very enjoyable to me nevertheless.
Blon sound more tonally correct in the treble, the dipped area in Kanas is present on Blon, that makes the tone of the treble more realistic.
 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, chico99 napisał:

NiceHCK Audio Store

SEMKARCH SKC-CNT1

Kwota zamówienia:

$ 45.00

 

Czytam o tych słuchawkach same superlatywy, natknąłem się też na temat o Lypertekach i świetnym przełomie średnie-wysokie w nich!

Tak sobie myślę że jeszcze DT6 nie kupiłem a w stacjonarce u mnie od długiego czasu zastój może szarpnąć się na coś z odpowiedniej półki :)

Co teraz jest na topie do przysłowiowych 50$, jakie słuchaweczki wiodą prym?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pierotero napisał:

 

Co teraz jest na topie do przysłowiowych 50$, jakie słuchaweczki wiodą prym?

 

TRN v90, ZSX v CCA C12, BLON BL03, SEMKARCH CNT1, NICEHCK NX7 (nieco wiecej niz 50usd)

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, requal napisał:

TRN v90, ZSX v CCA C12, BLON BL03, SEMKARCH CNT1, NICEHCK NX7 (nieco wiecej niz 50usd)

 

8 godzin temu, pierotero napisał:

Co teraz jest na topie do przysłowiowych 50$, jakie słuchaweczki wiodą prym?

 

Z kupnem CNT1 już raczej będzie ciężko ale NX7 w swojej cenie, a nawet bym zaryzykował do 100$,

miażdży konkurencję.

Jak coś tańszego to ZSX i mój nowy faworyt, w przedziale do 20$ NICEHCK DB3. Po pierwszych odsłuchach,

zostawił daleko w tyle ZSX-y.

Niesamowite jak Chińczycy poprawili jakość i co ważniejsze strojenie, utrzymując ceny na

tym samym poziomie.

 

 

 

db3.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj doszły do mnie te Hifi Walker A1, dzisiaj chwilę posłuchałem i wrażeń nie mam zbyt dobrych. To takie typowe marketowe wydanie słuchawek tyle, że dość średnie. Mnie strasznie drażni w nich góra i trudność w aplikacji. 

 

Ale podobno po modyfikacjach to są zupełnie inne słuchawki więc czekam tylko na narzędzia, które do 11 powinny już być u mnie i zabieram się za operacje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, pawelekdabek napisał:

 

Ale podobno po modyfikacjach to są zupełnie inne słuchawki więc czekam tylko na narzędzia, które do 11 powinny już być u mnie i zabieram się za operacje. 

Daj znać koniecznie, czy warto je robić. Dzień później i bym je wziął, kasa poszła na Blony.

1 godzinę temu, chico99 napisał:

 

 

Z kupnem CNT1 już raczej będzie ciężko ale NX7 w swojej cenie, a nawet bym zaryzykował do 100$,

miażdży konkurencję.

Jak coś tańszego to ZSX i mój nowy faworyt, w przedziale do 20$ NICEHCK DB3. Po pierwszych odsłuchach,

zostawił daleko w tyle ZSX-y.

Niesamowite jak Chińczycy poprawili jakość i co ważniejsze strojenie, utrzymując ceny na

tym samym poziomie.

 

 

 

db3.jpg

Ten kabel to chyba nie z zestawu 😮

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marek_m napisał:

Pozostałe (a jest tego mały pęczek) muszą trafić do komisu.

Daj znać jak będziesz je puszczał, chętnie coś wezmę dla brata. Kupiłem kilka dni temu TRN IM2 i jestem bardzo zadowolony, idealnie się nadają jako doki na miasto. Super izolują, mają porządny dół, są mega wygodne, nie mają wyostrzonej góry - można ich słuchać godzinami. Średnica delikatnie odstaje, ale na mieście i tak w zasadzie słucham wyłącznie elektroniki, więc jakoś mocno mi to nie przeszkadza. Generalnie kolejny raz jestem zachwycony tym, co pan chińczyk jest w stanie zbudować w cenie obiadu w restauracji. Piękne czasy dla miłośników muzyki.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności