Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebując czegoś wygodnego (małego), dobrze izolującego, z solidną podstawą basową kupiłem kilka dni temu ZSN Pro i okazały się świetne w biurze, ale zbyt równe na zewnątrz. Przy ulicznym hałasie jednak dołu trochę brakuje. Jakby ktoś miał jakieś tanie chińczyki OTE i chciałby się zamienić, to walcie na priv, mogą nawet być tańsze niż ZSN Pro, nie zalezy mi ;) Jak nikt się nie zgłosi, to wezmę chyba TRN IM2, podobno pasują pod moje wymagania, słyszał ktoś? Takie o https://pl.aliexpress.com/item/33022635392.html 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak:TRN V90, KZ ZSX i NICEHCK NX7.

Wszystkie pójdą z telefonu?

Które z nich mają najlepszą średnicę i górę?

A z tych z najlepszą średnicą i górą, które mają największą przestrzeń?

 

@chico99 W sumie mam do ciebie rzut beretem 🙂 Nie chciałbyś spotkać się z biednym audiofilem? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za namową @strong6 od kilku dni stałam się szczęśliwą posiadaczką  LZ SEMKARCH SKC-CNT1 :) Na liczniku ponad 100 godzin, świetny bas na obu kolorach filtrów, góra łagodna, męskie wokale przyjemne w odbiorze. LZ grają pięknie i zajmująco zrównoważonym dźwiękiem. Co ważne nie męczą przy długich odsłuchach. Jakość wykonania i ergonomia na najwyższym poziomie. Chowają się całe w małżowinie, co umożliwia komfortowe leżenie na boku. Kabel nieco sztywny ale ja uważam to za zaletę, ponieważ się nie plącze. Kto nie kupił niech żałuje 😜,  ja mam i się cieszę.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Najner napisał:

Potrzebując czegoś wygodnego (małego), dobrze izolującego, z solidną podstawą basową kupiłem kilka dni temu ZSN Pro i okazały się świetne w biurze, ale zbyt równe na zewnątrz. Przy ulicznym hałasie jednak dołu trochę brakuje. Jakby ktoś miał jakieś tanie chińczyki OTE i chciałby się zamienić, to walcie na priv, mogą nawet być tańsze niż ZSN Pro, nie zalezy mi ;) Jak nikt się nie zgłosi, to wezmę chyba TRN IM2, podobno pasują pod moje wymagania, słyszał ktoś? Takie o https://pl.aliexpress.com/item/33022635392.html 

Kup Pan w koncu MH755 albo MH750 (i uszczelnij) i bedzie bass cacy.  Zejście imo jest świetne w nich. 

Crinacle nawet im wyższa ocenę dał niż Fiio Fh7 - nie myli się koleżka. 

Edytowane przez requal
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, side napisał:

Czyli tak:TRN V90, KZ ZSX i NICEHCK NX7.

Wszystkie pójdą z telefonu?

Które z nich mają najlepszą średnicę i górę?

A z tych z najlepszą średnicą i górą, które mają największą przestrzeń?

 

@chico99 W sumie mam do ciebie rzut beretem 🙂 Nie chciałbyś spotkać się z biednym audiofilem? 😀

 

Jak masz więcej środków, to zdecydowanie NX7.

Spotkać to bym się chciał ale teraz w Opolu jestem sporadycznie. Praca w terenie.:(

 

28 minut temu, ivarybka napisał:

 męskie wokale przyjemne w odbiorze

 

Niezmiernie mnie to cieszy ...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MA I JA... (KZ ZSX) - dzięki za pomoc w zamówieniu ryankgb

 

Tak krótko: Nie spodziewałem się takiego dźwięku. Nie jestem fanatykiem słuchawek - potrzebowałem czegoś znośnego do słuchanie podczas prac a raczej "w drodze do pracy". 

Jak na moje odczucie - fajna przestrzeń, dużo szczegółów, wysokich tyle ile trzeba. Z basem mam problem - znaczy mogło by być więcej. Na razie to słuchanie około 2 godz. wiec czekam aż się "rozpędzą". I jeszcze ciekawostka: odniosłem wrażenie, że dźwięk z iphona 6 (żony) po jacku z oryginalnego kabelka brzmi słabiej niż z blutuf z mojego iphona 7 (kabelek KZ Bluetooth 5.0 APTX HD z wyprzedarzy za 78 zł). 

No i pytanie: Jaki kabelek polecacie do tych słuchawek, aby ładnie się zgrało?

 

I pytanie na przyszłość: żonie się spodobały słuchawki i tez chce, ale możecie zaproponować coś innego (żeby się nie dublować) w podobnej (lub nieco wyższej) cenie?

 

Dzięki 

 

 

IMG_6936.JPG

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, requal napisał:

Kup Pan w koncu MH755 albo MH750 (i uszczelnij) i bedzie bass cacy.  Zejście imo jest świetne w nich. 

Crinacle nawet im wyższa ocenę dał niż Fiio Fh7 - nie myli się koleżka

Dla mnie musem jest niestety układ OTE, a od sonek odstrasza mnie dodatkowo niestety olbrzymia ilość podróbek. Dostałem na priva dwie oferty doków pasujących pod wymagania weekendowych pijackich wojaży, powinny się sprawdzić w terenie ;)

 

Ps. Kurde, ale że The Rock wpadł na forum i słucha Kazetów? Super!

Screenshot_20190912-201944.png

Edytowane przez Najner
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, qot napisał:

MA I JA... (KZ ZSX) - dzięki za pomoc w zamówieniu ryankgb

 

Tak krótko: Nie spodziewałem się takiego dźwięku. Nie jestem fanatykiem słuchawek - potrzebowałem czegoś znośnego do słuchanie podczas prac a raczej "w drodze do pracy". 

Jak na moje odczucie - fajna przestrzeń, dużo szczegółów, wysokich tyle ile trzeba. Z basem mam problem - znaczy mogło by być więcej. Na razie to słuchanie około 2 godz. wiec czekam aż się "rozpędzą". I jeszcze ciekawostka: odniosłem wrażenie, że dźwięk z iphona 6 (żony) po jacku z oryginalnego kabelka brzmi słabiej niż z blutuf z mojego iphona 7 (kabelek KZ Bluetooth 5.0 APTX HD z wyprzedarzy za 78 zł). 

No i pytanie: Jaki kabelek polecacie do tych słuchawek, aby ładnie się zgrało?

 

I pytanie na przyszłość: żonie się spodobały słuchawki i tez chce, ale możecie zaproponować coś innego (żeby się nie dublować) w podobnej (lub nieco wyższej) cenie?

 

Dzięki 

 

 

IMG_6936.JPG

Sądząc po zdjęciu u Ciebie leżą w uszach zdecydowanie lepiej niż u mnie. U mnie dość mocno odstają, mimo że wewnątrz leżą genialnie (co najpewniej jest zasługą tego uwypuklenia w górnej części)

Odnośnie kabla - ja używam TRN T2 Silver Plated 16-Core i wg mnie sprawdza się bardzo dobrze. 

 

A dla żony zerknij na ZS10 PRO - moja narzeczona przejęła je po mnie i sobie chwali. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ivarybka napisał:

Za namową @strong6 od kilku dni stałam się szczęśliwą posiadaczką  LZ SEMKARCH SKC-CNT1 :) Na liczniku ponad 100 godzin, świetny bas na obu kolorach filtrów, góra łagodna, męskie wokale przyjemne w odbiorze. LZ grają pięknie i zajmująco zrównoważonym dźwiękiem. Co ważne nie męczą przy długich odsłuchach. Jakość wykonania i ergonomia na najwyższym poziomie. Chowają się całe w małżowinie, co umożliwia komfortowe leżenie na boku. Kabel nieco sztywny ale ja uważam to za zaletę, ponieważ się nie plącze. Kto nie kupił niech żałuje 😜,  ja mam i się cieszę.

 

Zamówiłem dziś z penonaudio trochę drożej ale niedługo i ja będę miał

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jaro54 napisał:

Zamówiłem dziś z penonaudio trochę drożej ale niedługo i ja będę miał


@Jaro54 wiem, że słuchawek przerobiłeś dużą ilość ale też jestem pewien, że LZ SEMKARCH SKC-CNT1 warte są tej ceny jaka jest na penonaudio, i niedługo sam to potwierdzisz :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2019 o 20:22, kordal napisał:

TRN T2 Silver Plated 16-Core

 

Ale ten kabelek chyba ma inny wejścia do słuchawek - chyba, że to nie przeszkadza. I czy to posrebrzanie nie powoduje większej szczegółowości w wysokich tonach?

 

Jak oceniasz KZ ZS10 Pro vs ZSX? są w/g ciebie cieplejsze? więcej basu? Bo chyba w ZSX do pełni szczęścia właśnie tego brakuje.

 

Co do ułożenia słuchawek w uchu - są dla mnie bardzo wygodne - podczas biegania nawet nie drgną :) - kwestia genetyki he he...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, qot napisał:

 

Ale ten kabelek chyba ma inny wejścia do słuchawek - chyba, że to nie przeszkadza. I czy to posrebrzanie nie powoduje większej szczegółowości w wysokich tonach?

 

Jak oceniasz KZ ZS10 Pro vs ZSX? są w/g ciebie cieplejsze? więcej basu? Bo chyba w ZSX do pełni szczęścia właśnie tego brakuje.

 

Co do ułożenia słuchawek w uchu - są dla mnie bardzo wygodne - podczas biegania nawet nie drgną :) - kwestia genetyki he he...

 

Jest trochę inny, odstaje trochę bardziej ale piny leżą w środku pewnie, nie wypadają (zdjęcie poniżej).

Tak, jest lekko więcej wysokich, ale nadal nie jest ich zbyt dużo. Ogólnie wg mnie ten kabel uszlachetnia te słuchawki :) będę też próbować z czystą miedzią od NiceHCK

 

ZS10 PRO mają sporo więcej basu, choć to może kwestia jeszcze dłuższego wygrzewania ZSX. Są też trochę cieplejsze. Generalnie i tak wolę ZSX bo świetnie trzymają się uszu, fajnie wyglądają, prezentują więcej detali od 10 Pro :)

 

 

 

IMG_20190914_133823.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że minęło już trochę czasu od kiedy nabyłem swoje pierwsze lepsze słuchawki, a konkretnie HiFi Walkery A7, postanowiłem zaopatrzyć się w coś nowego. Nie mam jednak zbytnio funduszy, aby żonglować sprzętem i znaleźć idealne dla mnie brzmienie i tutaj rodzi się pytanie do Was. Co na następców Walkerów? Budżet do 200zł.

 

Moim zdaniem to nie ma tak, że słuchawki są dobre, albo że niedobre. Gdybym miał powiedzieć co cenię w A7 najbardziej, powiedziałbym że basy. Basy, które zaoferowały mi niezłą głębię, kiedy tego potrzebowałem. Lecz co ciekawe, to właśnie wierność oddania dźwięku i uniwersalność wpływa na moje życie. Chodzi o to, że kiedy słucha się zróżnicowanej muzyki od spokojnego popu skupiającego się na czystych wokalach, po dark synth i progresywny metal, bywa że nie znajduje się idealnych słuchawek, które by tak rzec pomagają nam odnaleźć siebie. Ja jeszcze nie miałem szczęścia by to zrobić, ponieważ ich nie znalazłem. Jednakże dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to dźwięk, życie to muzyka, życie to uniwersalność i dobry bas gdy jest potrzebny. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale o co ci chodzi? Co ci się nie podoba w A7? A ja odpowiadam, że to proste, to kłucie w uszy tych wysokich tonów w wielu piosenkach, może są zbyt jasne? Być może to właśnie to sprawia, że dzisiaj na przykład szukam nowych słuchawek, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się muzyce i będę ot, choćby zanurzać się w dźwięku idealnie wpasującym się w moje preferencje.

 

dd3093c3c2edaca471aa05a0f7cd2843.jpg.752010e0478bcaef3294a408dec56d7a.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pugeon napisał:

Jako że minęło już trochę czasu od kiedy nabyłem swoje pierwsze lepsze słuchawki, a konkretnie HiFi Walkery A7, postanowiłem zaopatrzyć się w coś nowego. Nie mam jednak zbytnio funduszy, aby żonglować sprzętem i znaleźć idealne dla mnie brzmienie i tutaj rodzi się pytanie do Was. Co na następców Walkerów? Budżet do 200zł.

 

Moim zdaniem to nie ma tak, że słuchawki są dobre, albo że niedobre. Gdybym miał powiedzieć co cenię w A7 najbardziej, powiedziałbym że basy. Basy, które zaoferowały mi niezłą głębię, kiedy tego potrzebowałem. Lecz co ciekawe, to właśnie wierność oddania dźwięku i uniwersalność wpływa na moje życie. Chodzi o to, że kiedy słucha się zróżnicowanej muzyki od spokojnego popu skupiającego się na czystych wokalach, po dark synth i progresywny metal, bywa że nie znajduje się idealnych słuchawek, które by tak rzec pomagają nam odnaleźć siebie. Ja jeszcze nie miałem szczęścia by to zrobić, ponieważ ich nie znalazłem. Jednakże dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to dźwięk, życie to muzyka, życie to uniwersalność i dobry bas gdy jest potrzebny. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale o co ci chodzi? Co ci się nie podoba w A7? A ja odpowiadam, że to proste, to kłucie w uszy tych wysokich tonów w wielu piosenkach, może są zbyt jasne? Być może to właśnie to sprawia, że dzisiaj na przykład szukam nowych słuchawek, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się muzyce i będę ot, choćby zanurzać się w dźwięku idealnie wpasującym się w moje preferencje.

 

dd3093c3c2edaca471aa05a0f7cd2843.jpg.752010e0478bcaef3294a408dec56d7a.jpg

To może spróbuj Klipsch R6 II in-ear. Góra w nich nie zakluje. Za ok 60 $ z Amazon.com można wyrwać. W Polsce sporo drożej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jaro54 napisał:

To może spróbuj Klipsch R6 II in-ear. Góra w nich nie zakluje. Za ok 60 $ z Amazon.com można wyrwać. W Polsce sporo drożej. 

A coś co mógłbym podpiąć pod moduł bt od kz? Mam akurat taki z aptxem i złączami mmcx i miło mi się go używa, ale mam też w planach zakupić nowszy z aptx hd, więc mogą być też złącza 2-pinowe. 
Co do basu to nie potrzebuje aby był jakiś potężny, jeśli miałbym np. rezygnować z innych dobrodziejstw słuchawek jak scena, szczegółowość, itp. To drugie jest raczej priorytetem, ale jednak chciałbym żeby bas też zaznaczał swoją obecność.
Czyli chyba w skrócie mówiąc chciałbym coś ultra uniwersalnego z fajną sceną i szczegółowością co się odnajdzie w każdym rodzaju muzyki.

Edytowane przez Pugeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hifi Walker A1/A2 mod. Ponoć warto. 

https://www.superbestaudiofriends.org/index.php?threads/hifi-walker-a1-modded.6689/

 


Summary: The HIFI WALKER A1 are very easy to mod and offer stellar sound quality when modded. Compared to the $350 JVC FD01, the fully modded HW A1 fall just a tiny bit short in bass dynamics, detail resolution and treble extension. However, the transition from mid to high range is even a tad smoother on the HW A1 and timbre is similarly excellent on both IEMs to my ears.

 

Można je dostać na Amazonie, np tutaj:

https://www.amazon.com/gp/product/B077ZYP7H9/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1&tag=3340693-headfi-20

 

 

A ja tymczasem w końcu zamowilem Blony Bl3

 

W komentarzach mod dla BL03 sugerowany przez KopiOKaya:
https://s.click.aliexpress.com/e/BIBQmlj2

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, requal napisał:

Hifi Walker A1/A2 mod. Ponoć warto. 

https://www.superbestaudiofriends.org/index.php?threads/hifi-walker-a1-modded.6689/

 


Summary: The HIFI WALKER A1 are very easy to mod and offer stellar sound quality when modded. Compared to the $350 JVC FD01, the fully modded HW A1 fall just a tiny bit short in bass dynamics, detail resolution and treble extension. However, the transition from mid to high range is even a tad smoother on the HW A1 and timbre is similarly excellent on both IEMs to my ears.

 

Można je dostać na Amazonie, np tutaj:

https://www.amazon.com/gp/product/B077ZYP7H9/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1&tag=3340693-headfi-20

 

 

A ja tymczasem w końcu zamowilem Blony Bl3

 

W komentarzach mod dla BL03 sugerowany przez KopiOKaya:
https://s.click.aliexpress.com/e/BIBQmlj2

Wyroby HiFiWalkera są bardzo dobrze wykonane i przyzwoicie wycenione. Mam A7 i odtwarzacz H9. W cenie w jakiej były na Amazon.com nie mają konkurencji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2019 o 05:43, requal napisał:

Hifi Walker A1/A2 mod. Ponoć warto. 

https://www.superbestaudiofriends.org/index.php?threads/hifi-walker-a1-modded.6689/

 


Summary: The HIFI WALKER A1 are very easy to mod and offer stellar sound quality when modded. Compared to the $350 JVC FD01, the fully modded HW A1 fall just a tiny bit short in bass dynamics, detail resolution and treble extension. However, the transition from mid to high range is even a tad smoother on the HW A1 and timbre is similarly excellent on both IEMs to my ears.

 

Można je dostać na Amazonie, np tutaj:

https://www.amazon.com/gp/product/B077ZYP7H9/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1&tag=3340693-headfi-20

 

 

A ja tymczasem w końcu zamowilem Blony Bl3

 

W komentarzach mod dla BL03 sugerowany przez KopiOKaya:
https://s.click.aliexpress.com/e/BIBQmlj2

Za 19,89 są teraz we flash sale jkbc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności