Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkowo wyrwałem wtyk (z tego co widzę jest urwany kabelek) w module TRN bt20. To jest mmcx. Teraz są uszkodzone obie słuchawki modułu. Drugi wtyk ma nieco więcej kabelka, więc zakładam, że urwał się wcześniej, w osłonce. Koszt nowego to około 26 USD. Czy można i warto to naprawiać?

IMG_20190906_182648.jpg

IMG_20190906_182724.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę godzin z ZSX upłynęło bardzo przyjemnie. Pierwsze zaskoczenie: od razu po wyjęciu z pudełka grają bardzo dobrze, a zazwyczaj większość KZ gra paździerzowo na świeżo. 

Kształt obudowy nieco inny niż ZS10 PRO, AS12 i wszystkich ostatnich modeli. Obawiałem się, że ten garbik będzie trochę utrudniać, ale jest wręcz przeciwnie - idealnie dopasowuje się w ten dołek w uchu. Na minus - odstają od ucha bardziej niż ZS10 PRO. No ale za to w środku leżą lepiej.

Dźwiękowo, tak na szybko: mniej basu względem ZS10 PRO, ale zdecydowanie większa szczegółowość. Scena też jakby większa.

 

IMG_20190907_000120.jpg

IMG_20190907_000130.jpg

IMG_20190907_000150.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na https://www.linsoul.com/ jest promo na ZSX -xx usd do 10.09.

Edit: źle przeczytalem- inne zasady promocji.

 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kordal napisał:

Parę godzin z ZSX upłynęło bardzo przyjemnie. Pierwsze zaskoczenie: od razu po wyjęciu z pudełka grają bardzo dobrze, a zazwyczaj większość KZ gra paździerzowo na świeżo. 

Kształt obudowy nieco inny niż ZS10 PRO, AS12 i wszystkich ostatnich modeli.

 

Moje ZSX chyba z tego samego kontenera. :)

 

No dla mnie to, na start, bardzo dobrze nie jest. Wymagają; wygrzania i lepszego kabelka.

Bas potrzebuje ułożenia. Zaskoczyła mnie bardzo łagodna góra. Ale fakt, z pudełka można już ich słuchać.

Średnica również na dobrym poziomie. O reszcie się nie wypowiem, doki wymagają jednak 50-100h grania.

Dobre wykonanie, wyglądają na sporo droższe. Dla mnie super ergonomia, dobry seal i izolacja, na SD. 

Powinny być ciepłe i muzykalne.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz piszę, ponieważ nie było kontaktu z właścicielem AK Audio Store przez kilka dni z racji nawału pracy jak mi to pisał.

 

Standardowo z kodzikiem RYAN: Blon BL-03 za 26$.

 

Jeśli chodzi o LZ to niestety firma zakończyła produkcję i lepiej kupujcie gdzie jeszcze są bo więcej ich nie będzie, w AK Audio Store się już skończyły.

 

Co do BQEYZ Spring 1 to jest problem z dystrybucją. Okrutnie męczę go o te słuchawki, ale nie wiem czy w ogóle pozwolą mu je sprzedawać. Wydaje mi się, że BQEYZ chce trochę podziałać ze swoim sklepem na Ali i może blokować zewnętrzną dystrybucję. Znalazłem jednak kod rabatowy na 20$ jeśli kogoś to satysfakcjonuje. W oficjalnym sklepie trzeba wpisać w wiadomości do sprzedającego: "NO BS 20$ DISCOUNT, please.". Pojawiła się też pierwsza recka (z której mam kodzik), niestety nie wiem na ile wiarygodna: https://nobsaudiophile.wordpress.com/2019/09/03/bqeyz-spring1-first-jaw-dropping-impressions/

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ryankgb napisał:

Pojawiła się też pierwsza recka (z której mam kodzik), niestety nie wiem na ile wiarygodna: https://nobsaudiophile.wordpress.com/2019/09/03/bqeyz-spring1-first-jaw-dropping-impressions/

 

 

Te emocje ... he, he:D

"Firstly, no other earphones on this planet sound like the SPRING1, its a unique and very revealing sound only these type of well tuned drivers technology can produce.

You litteraly hear Anatomy of sound, as if your a surgeon enamoured by the texture and shape of every organs you extract from a body. But here, the body is musicality."

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chico99 napisał:

 

Moje ZSX chyba z tego samego kontenera. :)

 

No dla mnie to, na start, bardzo dobrze nie jest. Wymagają; wygrzania i lepszego kabelka.

Bas potrzebuje ułożenia. Zaskoczyła mnie bardzo łagodna góra. Ale fakt, z pudełka można już ich słuchać.

Średnica również na dobrym poziomie. O reszcie się nie wypowiem, doki wymagają jednak 50-100h grania.

Moje profilaktycznie wylądowały na noc w szufladzie z włączoną playlistą, niech się pogrzeją 😁

Z kabelkiem to fakt, z resztą jak z każdymi KZ. Ja zaimplementowałem TRN T2 Silver od razu po wyjęciu z pudełka, bo doskonale wiedziałem jak beznadziejne te KZtowe kabelki są, nawet go nie wyjmowałem z pudełka :P

Edytowane przez kordal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chico99 napisał:

Jak mi nie zapasują to oddam żonie, tylko kto wie czy się zmieści he, he:P

Moja szanowna narzeczona już dawno stwierdziła, że jestem poyebany kupując takie ilości słuchawek. Ale jak się jej popsuły i dałem jakieś to była happy 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kordal napisał:

Moja szanowna narzeczona już dawno stwierdziła, że jestem poyebany kupując takie ilości słuchawek. Ale jak się jej popsuły i dałem jakieś to była happy 😜

 

Bo to narzeczona, żony działają bardziej radykalnie ... Przekonasz się w swoim czasie.:D

Dobra kończmy oftopa, bo nas zaraz Kasza posprząta.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chico99 napisał:

 

Bo to narzeczona, żony działają bardziej radykalnie ... Przekonasz się w swoim czasie.:D

Dobra kończmy oftopa, bo nas zaraz Kasza posprząta.

No tak właściwie to już tymi Springami offtopujemy bo one nie są under 50$ 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2019 o 09:42, chico99 napisał:

Dostałem info od Jima.

Kabelki wyglądają bardzo zacnie. 16-żyłowe w tej cenie ...:)

I chyba praktycznie wszystkie opcje końcówek. Miedziaka mmcx już sobie zamówiłem.

 

Jim NiceHCK: Hi, old friends.
New cable is coming(we will provide amazing discount price)!
4 kinds of connector ↓
①NX7 2pin:
Use for TFZ、NICEHCK NX7 DB3、AUGLAMOUR F300 RT-3
②QDC 2pin:
Use for QDC、KZ ZSX ZSN ZSNpro ZS10pro AS12 AS16、CCA C12 CA4 A10
③Normal 0.78mm 2pin
④MMCX

This is cable links and discount price information:
→ $17.99 only/:000!16 Cores Copper Cable!
https://www.aliexpress.com/item/4000129870705.html?spm=2114.12010615.8148356.7.39f02902a3fPSg


→ $18.5 only/:005!16 Cores Copper Cable and Silver Plated Cable Mixed!
https://www.aliexpress.com/item/4000130561057.html?spm=a2g0o.detail.1000060.2.6cd48fa4De5bw2&gps-id=pcDetailBottomMoreThisSeller&scm=1007.13339.90158.0&scm_id=1007.13339.90158.0&scm-url=1007.13339.90158.0&pvid=56c2c9f9-a83b-451d-80ed-2ba03f144b0f


→ $18.99 only/:010!16 Cores Silver Plated Cable!
https://www.aliexpress.com/item/4000130916090.html?spm=a2g0o.detail.1000060.2.48ff647fQnAUEe&gps-id=pcDetailBottomMoreThisSeller&scm=1007.13339.90158.0&scm_id=1007.13339.90158.0&scm-url=1007.13339.90158.0&pvid=7ed3d023-6979-477d-86c2-d1fcefa53611

 

nicehk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
przeglądałem kilkadziesiąt stron tego tematu i znalazłem kilka ciekawych słuchawek, ale chciałem jeszcze zapytać doświadczonych użytkowników. Poszukuje słuchawek dokanałowych jako odsłuch na scenie. Znajomi doradzają zakup Shure SE215, ale chciałem sprawdzić też coś z chin. Możecie doradzić z własnego doświadczenia coś podobnego od chińskich producentów, ale może w lepszej cenie lub coś lepszego w podobnej cenie do oryginalnych SE215? wcześniej myślałem nad podróbkami SE215, ale po przeczytaniu wielu wątków jednak z tego zrezygnowałem.
Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności