Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam z LG V30/G7Thinq, Shanling M0 czasami z laptopem Asus TUF Gaming. I z żadnym nie miałem problemu. Bardzo często podłaczone są dwa urządzenia, czyli telefon i M0 lub laptop i jest wszystko w porządku. A ty z czym słuchasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć bardzo zaśmieconą elektronicznie okolicę. Podobne objawy mam nieraz w pociągu jak jedzie stado młodzieży i ma włączone BT i wifi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mikis napisał:

To raczej problem odbiornika, próbowałem z trzema różnymi telefonami i z każdym jest tak samo. 

Mialem już raz ten kabelek i było git, za jakieś 2 tyg będę miał drugi raz i dam znać. 

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

Musisz mieć bardzo zaśmieconą elektronicznie okolicę. Podobne objawy mam nieraz w pociągu jak jedzie stado młodzieży i ma włączone BT i wifi

To chyba najprawdopodobniej wina właśnie dużej ilości sieci WiFi i bt, sam nieraz mam problem z moim odbiornikiem bt gdy w pokoju z i ternetu korzysta również inna osoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawelekdabek napisał:

Mialem już raz ten kabelek i było git, za jakieś 2 tyg będę miał drugi raz i dam znać. 

To chyba najprawdopodobniej wina właśnie dużej ilości sieci WiFi i bt, sam nieraz mam problem z moim odbiornikiem bt gdy w pokoju z i ternetu korzysta również inna osoba. 

Mam jabry Elite Active 65t, bardzo stabilne połączenie (w odróżnieniu od Soniaczy WF-1000X :P) które zrywa mi tylko i wyłącznie jak przechodzę przez przedpokój. Również myślę iż jestem pod/obok jakiegoś routera lub innego źródła sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mikis napisał:

Przerzuciłem się na TWS'y, QCY QS2 dla mnie obecnie wystarczające i to na tyle że porzuciłem wszystkie KZ które kupowałem wcześniej. Połączenie BT stabilne jak skała a do tego super wygodne.

A jak grają? Jaka sygnatura dźwiękowa?

 

Mój kabelek bt od kz, ten nowszy, też miał problemy ze stabilnością połączenia. Do tego po kilku miesiącach padł, przestał odpalać i się ładować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili chyba całkiem fajna promocja na Tin T3 w sklepie Wooeasy Earphones Store. Z kodem HITY50 wychodzi poniżej 44 USD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowość od nicehck w specjalnej cenie:

 

Jim NiceHCK: Hi, old friends,
Only need $16.99(no mic)/$17.99(with mic)/:000, a new amazing 3 driver units IEM is coming, for our AliExpress old friends.

This is product information:
①DB3 is 1BA+2DD Hybrid 3 Driver Units IEM
②It has the same tuning engineer with NX7.
DB3 is very professional tuning too.
③DB3 is the king of the within $17 earphone./:005
Compared with the other 4 hot-selling Chinese 25~40 dollars 2 unit & 3 unit & 4 unit earphones, our conclusion is that the DB3 price is better, and the low, medium and high frequency of DB3 are more better too. DB3 is more cost effective.

Don't miss this earphone..It will change your perception of low-price Chinese earphones.

Buy it from here ↓
https://www.aliexpress.com/item/4000134703277.html
H2f6e7b5c0c55441b8e192a254478f20cp.jpg_3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2019 o 06:12, ryankgb napisał:

BQEYZ Spring 1 weszły na półki sklepowe :D

Dostałem info, że podobno mają problemy produkcyjne i póki co są tylko dość ograniczone ilości. Zagaduję, że te problemy to ten ich unikatowy piezoelektryk z dynamikiem w jednym. 

Screenshot_20190901-141831.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kordal napisał:

Dostałem info, że podobno mają problemy produkcyjne i póki co są tylko dość ograniczone ilości. Zagaduję, że te problemy to ten ich unikatowy piezoelektryk z dynamikiem w jednym. 

Screenshot_20190901-141831.jpg

 

Pewnie tak :D

 

Ja czekam na info od majfrenda z AK Audio Store bo ma mi dać znać jak załatwi dystrybucję Spring 1 :D Wtedy będzie można liczyć na zniżki :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, SiggyFraud napisał:

Kolego [mention=79123]ryankgb[/mention] jak wygląda sprawa rabatu na V90 poza okresem wyprzedażowym? Bo ostatnia podana przez Ciebie cena była zdaje się aktualna tylko do końca sierpnia?

 

 

 

Dokładnie :D Wysłałem zapytanie, jutro prawdopodobnie będzie odpowiedź :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, SiggyFraud napisał:

Mnie zainspirowała opinia na audioreviews.org. Nie powiem, ale fotki też zrobiły robotę, zwłaszcza z tym nowym żółto-czarnym kablem emoji6.png

Ja bym tam za bardzo nie wkrecal się w ta pre-recenzje. Cedzona jest przez dłuższy czas skwapliwie. Zreszta widać, że ugadane to było. 

 

A szkopa z Totenkopfu po prostu nie trawię. 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na YouTube niejaki zpolt testował i wg niego najlepsze TRN do tej pory:

 

 

Moje już jadą, za 35$ + 7,44$ za nowy kabel postanowiłem je obadać. Zobaczymy co i jak. 

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

Moje już jadą, za 35$ + 7,44$ za nowy kabel postanowiłem je obadać. Zobaczymy co i jak. 

Ja najpewniej od razu podepne je pod kabel TRN T2. Z resztą ZSX pewnie też, bo nie lubię stockowego kabla KZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, chico99 said:

Mnie Jim namówił na NICEHCK DB3, ponoć strojenie takie jak NX7.

Może być hit za 17$.

 

Kurka wodna a mi dziś córka zabrała NX7. Chyba też zamówię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam za bardzo nie wkrecal się w ta pre-recenzje. Cedzona jest przez dłuższy czas skwapliwie. Zreszta widać, że ugadane to było. 
 
A szkopa z Totenkopfu po prostu nie trawię. 
Możesz powiedzieć, skąd taka niechęć do gościa? Bo rozumiem, że chodzi o użytkownika OttoMotor z Headfi.org? Ma coś szczególnego na sumieniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności