Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, chico99 napisał:

Wygląda na to, że stringi, to coś jak NX7 (mam je od kilku tygodni), z jeszcze lepszym strojeniem.

Jeśli tak, a po BQEYZ można się tego spodziewać, będzie hit.

Skuszę się. Czekam na info od kolegi kgb.:)

A NX7 jak Ci się podobają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, chico99 napisał:

 

Jedne z najlepszych słuchawek w tej cenie (65$ dałem).

Nawet bym je pozycjonował do 100$.

Niesamowita góra i średnica. Bas trochę poziomem odstaje z sq.

Kabelek marny ale to nawet dobrze. Słuchałem na smoczej miedzi.

Spring 1 wycenili na 139$, więc czy to znaczy, że są aż tak pewni świetnego brzmienia? Spodziewałem się, że będą poniżej 100, ale liczę, że brzmienie zrekompensuje nieco wyższą cenę.

Edytowane przez kordal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kordal napisał:

Spring 1 wycenili na 139$, więc czy to znaczy, że są aż tak pewni świetnego brzmienia? Spodziewałem się, że będą poniżej 100, ale liczę, że brzmienie zrekompensuje.

 

Hmm ... 139$ to zmienia postać rzeczy.;) Też liczyłem na około 100$, chyba że @ryankgb nam taką załatwi.

W tej cenie istnieje naprawdę mocna konkurencja.

Dobra, kończymy, to nie ten wątek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, chico99 said:

 

Hmm ... 139$ to zmienia postać rzeczy.;) Też liczyłem na około 100$, chyba że @ryankgb nam taką załatwi.

W tej cenie istnieje naprawdę mocna konkurencja.

Dobra, kończymy, to nie ten wątek.

 

 

Nie no nie poddawać się! Za punkt honoru dajcie sobie zbicie ceny tak, by pasowała do tego wątku :)

 

24 minutes ago, chico99 said:

 

Jedne z najlepszych słuchawek w tej cenie (65$ dałem).

Nawet bym je pozycjonował do 100$.

Niesamowita góra i średnica. Bas trochę poziomem odstaje z sq.

Kabelek marny ale to nawet dobrze. Słuchałem na smoczej miedzi.

 

W temacie NX7 - ja dodam od siebie, że bardzo długo się wygrzewają i to są słuchawki którymi można udowodnić grzanie sprzętu wszystkim niedowiarkom.

Wyjęte z pudełka grają jak dupne słuchaweczki za 5$. Dosłownie. Sama góra i to jakaś jeszcze nieogarnięta.

Po 30h zupełnie inaczej. A po przekroczonych 100h stały się moimi ulubionymi słuchawkami do zasypiania. Bardzo fajnie grają przy cichych ustawieniach.

Bas - faktycznie nie radzi sobie czasem ale nadrabia "chęciami". Czujemy go po prostu - walą powietrzem bo uszach równo. 

Dobrze wydane 65$. Nawet nie podbijam już mojego komisowego wątka ze sprzedażą bo chyba bym nie chciał aby się sprzedały :)

Edytowane przez Nicodem
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, chico99 said:

 

No dajemy i oczekujemy na sponsoring z Twojej strony, taki żeby pasowało ...:P

 

Na to nie licz, nawet jakbyś nogi ogolił :)

  • Haha 3
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, chico99 napisał:

 

Hmm ... 139$ to zmienia postać rzeczy.;) Też liczyłem na około 100$, chyba że @ryankgb nam taką załatwi.

W tej cenie istnieje naprawdę mocna konkurencja.

Dobra, kończymy, to nie ten wątek.

 

 

Już rozmawiałem z friendsem z AK i będziemy działać ;)

 

Póki co zapewnił, że niedługo będą dostępne, a jak się pojawią to będę mocno negocjował cenę i nie dam mu żyć :D

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ryankgb napisał:

 

Już rozmawiałem z friendsem z AK i będziemy działać ;)

 

Póki co zapewnił, że niedługo będą dostępne, a jak się pojawią to będę mocno negocjował cenę i nie dam mu żyć :D

I takie podejście to ja lubię! :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ryankgb napisał:

 

Nie. To są firmowe słuchawki jednego ze sklepów na Ali - NiceHCK. O zniżkę pewnie trzeba pytać u nich albo gdzieś szukać kodu rabatowego.

Ewentualnie trzeba poczekać na promocje np. 11.11 itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nicodem napisał:

Złóż zamówienie zgodnie z opisem w wątku i nie płać. Poczekaj na obniżkę i dopiero wtedy.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Ewentualnie wpisz "head-fi". Jim miał rabat dla forumowiczów head-fi.org

* Teraz mi się przypomniało. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dojście do naprawdę tanich Chińskich słuchawek. Najlepsze marki Soyt, Shuer itp

20190824_113008.jpg

20190824_113038.jpg20190824_113024.jpg

Edytowane przez requal
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2019 o 17:57, Jaro54 napisał:

Ja oprócz w/w mam ten, jest lepszy dźwiękowo od starszego modelu i obsługuje aptX HD

 

Z ciekawości, wychodziłeś z tym adapterem na zewnątrz? Mam stary adapter KZ i nowy, stary działał jeszcze w miarę dobrze, ale miał beznadziejną jakość dźwięku. Tak ten nowy mimo nawet aptX to jest tragedia, na dworze to co sekundę zrywa dźwięk, a odejście od tego na 2 metry to już gubi zasięg. 

Więcej adapterów od KZ nie kupię, straszny szajs. 

 

Przerzuciłem się na TWS'y, QCY QS2 dla mnie obecnie wystarczające i to na tyle że porzuciłem wszystkie KZ które kupowałem wcześniej. Połączenie BT stabilne jak skała a do tego super wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go używam nieraz w drodze do/z pracy. I nie narzekam ani na stary ani na nowy. Nowy ma lepszy dźwięk. Nie mam problemu z rwaniem zasięgu, w pracy mimo 2-3 ścian nadal działa ok 4-5 m od nadajnika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Jaro54 napisał:

Ja go używam nieraz w drodze do/z pracy. I nie narzekam ani na stary ani na nowy. Nowy ma lepszy dźwięk. Nie mam problemu z rwaniem zasięgu, w pracy mimo 2-3 ścian nadal działa ok 4-5 m od nadajnika 

 

Widocznie dostałeś jakiś dopracowany model, bo z tego co widziałem wcześniej każdy tutaj na ten adapter narzekał. Ja osobiście bym rozebrał ten adapter i sprawdził co tam w środku wgl jest, ale to wiąże się ze zniszczeniem obudowy więc i tak wylądował by w śmietniku. 

 

3 minuty temu, pawelekdabek napisał:

Czasami to nie problem odbiornika a nadajnika, warto spróbować z czymś innym. 

 

To raczej problem odbiornika, próbowałem z trzema różnymi telefonami i z każdym jest tak samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności