Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, e1mo napisał:

Mam je przerobione na MMCX i po przeróbce, i w tej cenie, naprawdę robią robotę (szczególnie subbas). Mam jeszcze jedną parę, ale do niej chcę zamontować stały kabel :).

 

Tak prezentują się moje (przerobione) MH755 ;):

MH755.jpg

Możesz podać link jakich użyłeś connectorów z aliexpress jeżeli masz taką możliwość te na gwint wkręcane użyłeś czy inne connectory female mmcx bodajże tak się nazywały, chcę właśnie też zrobić jedne na stały kabel a drugie na mmcx. Czy posiadasz może jakieś fotki poglądowe? Jakiego kleju użyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marco-polo napisał:

Możesz podać link jakich użyłeś connectorów z aliexpress jeżeli masz taką możliwość te na gwint wkręcane użyłeś czy inne connectory female mmcx bodajże tak się nazywały, chcę właśnie też zrobić jedne na stały kabel a drugie na mmcx. Czy posiadasz może jakieś fotki poglądowe? Jakiego kleju użyłeś?

Jeśli chodzi o konektory, to użyłem tych w wersji B. Co do kleju, to użyłem żelowej kropelki (odrobina na konektor, aby skleić go z obudową), a wewnątrz trochę kleju na gorąco (żeby lepiej osadzić/ustabilizować konektor :)).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, marco-polo napisał:

(...)

Rozumiem że użyłeś silikonu na gorąco. Kropelka to ten klej z pochodną cynojadu czy jakoś tak.

Z tego co pamiętam, wkłady do pistoletu na gorąco bazują na EVA (pochodna winylu). Jeśli chodzi o kropelkę, to bazuje ona na cyjanoakrylu, ale mi bardziej chodziło o wersję żelową, ponieważ (w przeciwieństwie do zwykłej) nie spływa i nie robi brzydkich zacieków.

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki lekko offtop - mam obecnie w uszach ZST z modułami TRN BT20S - ta nowsza wersja, gra to spoko to raz a dwa nic nie zrywa jak moduły KZ, przy czym telefon leży 3m od głowy. KZ zrywają jak moduł i telefon znajdują się tuż obok siebie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, rayfe napisał:

Taki lekko offtop - mam obecnie w uszach ZST z modułami TRN BT20S - ta nowsza wersja, gra to spoko to raz a dwa nic nie zrywa jak moduły KZ, przy czym telefon leży 3m od głowy. KZ zrywają jak moduł i telefon znajdują się tuż obok siebie... 

Które moduły KZ? Mam wersję drugą i najnowsze z aptX HD i nie zrywają połaczenia. Pisali użytkownicy pierwszej wersji że byłyproblemy, ale w drugiej (tej z dwoma "dzyndzelkami" ) już nie występowało. Spokojnie mogę chodzić po mieszkaniu do 6-7 metrów nie dzieje się nic. Mieszkam w starym budownictwie z konkretnymi ścianami

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jaro54 napisał:

Które moduły KZ? Mam wersję drugą i najnowsze z aptX HD i nie zrywają połaczenia. Pisali użytkownicy pierwszej wersji że byłyproblemy, ale w drugiej (tej z dwoma "dzyndzelkami" ) już nie występowało. Spokojnie mogę chodzić po mieszkaniu do 6-7 metrów nie dzieje się nic. Mieszkam w starym budownictwie z konkretnymi ścianami

Obydwa mam tj ten zwykły BT oraz aptx i w obydwu przypadkach taka lipa że mam ochotę je pociąć nożyczkami i o nich zapomnieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę info na temat BQEYZ Spring 1 i chyba trzeba będzie się przenieść do wątku "Ciekawe droższe..." - cena ma być w okolicach 139 zielonych prezydentów. Driver piezo ma mieć 7 warstw i wygląda to całkiem interesująco:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10156088217636581&set=gm.2831231603571736&type=3&theater&ifg=1

 

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rayfe napisał:

Obydwa mam tj ten zwykły BT oraz aptx i w obydwu przypadkach taka lipa że mam ochotę je pociąć nożyczkami i o nich zapomnieć...

Musiałeś źle trafić. Mój na mmcx testował @Lord Raydeni podobał mu się (druga wersja), a ten z aptX HD podpięty do Tripli nadał im nowego życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jaro54 napisał:

Musiałeś źle trafić. Mój na mmcx testował @Lord Raydeni podobał mu się (druga wersja), a ten z aptX HD podpięty do Tripli nadał im nowego życia

Co to znaczy "źle trafić"? :P Po prostu marka mnie zawiodła tymi produktami na maxa bo 2/2 okazały się trefne i nie zapłacę już za nie. Nawet próbowałem modyfikować ale aby je otworzyć trzeba je trwale zniszczyć, tracą na estetyce masakrycznie... Na szczęście słuchawki KZ bardzo lubię, jedynie ZS5 i ZS6 jak dla mnie okazały się porażką na maxa nie tylko pod kątem brzmienia ale i ergonomii poniekąd :P Nowe modele kuszą ale multiarmatury kosztują coraz to więcej przez co ciężko sobie pozwolić na nie choćby w celu posłuchania i puszczenia dalej w świat ja można to było robić z ZST, ZSN czy nawet ZS10...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kordal napisał:

No to przynajmniej już wiemy jak będą się nazywać i wyglądać :)

Ale wciąż coming soon. 

Z ZS10 PRO jestem na tyle zadowolony, że chyba zasadze się na te ZSX.

Też bardzo lubię KZ i kupowałbym każdy model jakby nie finanse i... fakt że zanim jeden by do mnie doleciał z chin to już wypuszczaliby kolejny :PTylko ten konektor kurde wystający... Co to za moda...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rayfe napisał:

Tylko ten konektor kurde wystający... Co to za moda...?

Uj wie :P Ale zwykły kabel 0.75mm normalnie siedzi w nim, więc nie ma problemu.

Ja tam nie kupowałbym każdego modelu - tylko hybrydy. Bo ich multiarmatury (nie licząc dobrych AS10) to nic nadzwyczajnego, a cena zaporowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2019 o 00:27, e1mo napisał:

Mam je przerobione na MMCX i po przeróbce, i w tej cenie, naprawdę robią robotę (szczególnie subbas). Mam jeszcze jedną parę, ale do niej chcę zamontować stały kabel :).

 

Tak prezentują się moje (przerobione) MH755 ;):

MH755.jpg

Ślicznie to wygląda 😍

Chciałbyś może zrobić takie dla mnie? 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2019 o 18:24, kordal napisał:

Uj wie :P Ale zwykły kabel 0.75mm normalnie siedzi w nim, więc nie ma problemu.

Ja tam nie kupowałbym każdego modelu - tylko hybrydy. Bo ich multiarmatury (nie licząc dobrych AS10) to nic nadzwyczajnego, a cena zaporowa.

Szkoda tylko że tak wystaje, wygląda to co najmniej... Średnio. Fakt że słuchałem tylko hybryd, samych armatur nie miałem chyba od nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2019 o 16:50, pawelekdabek napisał:

Ślicznie to wygląda 😍

Chciałbyś może zrobić takie dla mnie? 😅

Nie ma sprawy ;). Jak coś to pisz na PW .

 

P.S. Z góry uprzedzam, że czekam jeszcze na gniazda MMCX (powinny już przyjść, a jeszcze nie przyszły 😕).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was już Nicehck NX7? Na hed faju konkretny hajp trejn zajechał w temacie tych słuchawek.

 

Mam,

Góra mega fajna, dół - dziwny bo niby go słychać i czuć ale jakoś całość mam wrażenie płaska i oddalona.

Ale szczegółowe są, całkiem fajne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności