Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, kordal napisał:

Zdecydowanie potrafią stroić. Tylko niech popracują nad obudowami...bo BQ3 kompletnie nie chciały współpracować z moimi uszami, z KC2 było lepiej ale też nie fantastycznie. Może Spring 1 (o ile taką ostatecznie dostaną nazwę) będą lepsze pod tym względem.

 

Czekamy na opinie, to są słuchawki które mnie najbardziej interesują z zapowiedzianych nowości.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Czekamy na opinie, to są słuchawki które mnie najbardziej interesują z zapowiedzianych nowości.

Mnie też. Dlatego liczę że mi szybko wyślą.

 

Na nowe hybrydy KZ też czekam, bo lubię swoje ZS10 PRO więc liczę, że nowe będą pod jakimiś względami lepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też. Dlatego liczę że mi szybko wyślą.
 
Na nowe hybrydy KZ też czekam, bo lubię swoje ZS10 PRO więc liczę, że nowe będą pod jakimiś względami lepsze. 
Wiadomo kiedy będzie jakaś premiera? Nie wiem czy kupować BA10 bądź AS12 lubię moje KZ ZS6 ale chciałbym coś nowego.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wiatrak napisał:

Kto już testował Moondrop Spaceship ? 

 

Na Head-Fi niejaki B9Scrambler z https://thecontraptionist.blog napisał co nieco o nich:

 

https://www.head-fi.org/threads/moondrop-in-ear-monitors-impressions-thread.894139/page-242#post-15066599

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie możecie polecić słuchawki z chin w stylu airpodsów bezprzewodowych? Nie chodzi mi o typowe podróbki czy tam wyglądowi podobne, tylko w takim rodzaju słuchawki.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, stolipl napisał:

Jakie możecie polecić słuchawki z chin w stylu airpodsów bezprzewodowych? Nie chodzi mi o typowe podróbki czy tam wyglądowi podobne, tylko w takim rodzaju słuchawki.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Chodzi Ci o takie douszne które po prostu wiszą Ci przy uchu? Czy o takich True Wireless bez żadnego kabelka wiszącego Ci na karku?

 

Jak to pierwsze to może Huawei Honor Flypods lub Freebuds, interesujące mogą być także Sabbat X12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Methuselah napisał:

 

A co chcesz wiedzieć?

 

Możesz je porównać do Crescent?? Co o nich sądzisz?? Tak czy inaczej już do mnie jadą, z rabatem i kuponem Ali kosztowały mnie 13 zielonych prezydentów, więc budżet nie kwiczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stolipl napisał:

@goya_dechi bardziej takie że bez kabli.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Bardzo popularne są QCY na AliExpress oraz ich rebrandy na Amazonie (Dudios, Soundpeats). Są dość tanie i cena większości modeli krązy około 100PLN. Idealne jak ktoś chce tylko bezprzewodowe słuchawki na budżecie.

Mifo O5 jest droższe ale wymienia tani plastik na tani metal, opinie także mówią że bateria na samych słuchawkach jest całkiem niezła (ok. 6h)

Warto także poszperać na niemieckim Amazonie, przykładam się właśnie do zakupu Tranya T3.

Blitzwolf FYE5 niedługo przyjdą, więc dla zainteresowanych mogę potem napisać krótką reckę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wiatrak napisał:

Cena wiadomo, ale jak wg Ciebie wypada na tle konkurencji 100-300 zł? 

 

Jedne z najlepszych do 100 zł, spokojnie mogliby je na 200 zł wycenić. Dość neutralna sygnatura, klarowne granie. Scena nie jest duża i nie ma tak dobrego pozycjonowania, jak np. Dirac+ MKII Sonicasta.

 

6 godzin temu, Mr Krzychoo napisał:

Możesz je porównać do Crescent?? Co o nich sądzisz?? Tak czy inaczej już do mnie jadą, z rabatem i kuponem Ali kosztowały mnie 13 zielonych prezydentów, więc budżet nie kwiczy...

 

Jeszcze się wygrzewają, ale mniej basu mają. Trochę lepsza klarowność. Wyraźnie do płytszej aplikacji.

Edytowane przez Methuselah
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak długo bateria wytrzymuje. Z chęcią bym wziął, ale boje się że będę miał tak jak w module do KZ, że będzie co jakiś czas przerywał tak jakby łącze BT. 4a1610a60c08fdae2539bcac500a959f.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, stolipl napisał:

Ciekawe jak długo bateria wytrzymuje. Z chęcią bym wziął, ale boje się że będę miał tak jak w module do KZ, że będzie co jakiś czas przerywał tak jakby łącze BT.

 

Wow, ładnie to wygląda, ciekawe jak gra :D Etui z powerbankiem tez fajna sprawa. Ale także obawiam się problemów z połączeniem jak w przypadku modułów od KZ, są kijowe i mimo że jak ćwiczę telefon leży do 1.5m od modułu to i tak zrywa jak cholera...

 

Dopiero zamówiłem moduł TRN BT20S, czekam na zatwierdzenie zakupu bo braki na stanie były i moooże jak nie przejdzie to wziąłbym te, do treningów idealne by były o ile nie rwie połączenia... Ano i ciekawe czy jest trochę miejsca na inne tipsy niż stock w tym etui ładującym...

Edytowane przez rayfe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, rayfe napisał:

 

Wow, ładnie to wygląda, ciekawe jak gra :D Etui z powerbankiem tez fajna sprawa. Ale także obawiam się problemów z połączeniem jak w przypadku modułów od KZ, są kijowe i mimo że jak ćwiczę telefon leży do 1.5m od modułu to i tak zrywa jak cholera...

 

 

Myślałem że tylko ja mam takie problemy, ale widzę że to ogólny problem tych modułów od KZ, jeszcze w domu można słuchać i to połączenie jest miarę stabilne. Ale wyjście z tym modułem na zewnątrz to jest masakra, przerywa co kilka sekund. Dlatego zamówiłem QCY QS2, mam nadzieję że nie będą tak przerywać jak ten moduł od KZ :D

 

Tak z innej beczki, szukam jakieś dobre tipsy do KZ ZS10 Pro, bo te standardowe zsuwają się z tulejki i ostatnio tips został w uchu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikis to też typowe dla KZ Ja zamówiłem kiedyś takie: https://s.click.aliexpress.com/e/o3xrbfE
Nie są złe, ale jakościowo materiał nie jest najlepszy. Szybko się brudzi i pęka.
Zaś aktualnie czekam na takie: https://s.click.aliexpress.com/e/cC86tqW8

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mikis napisał:

Tak z innej beczki, szukam jakieś dobre tipsy do KZ ZS10 Pro, bo te standardowe zsuwają się z tulejki i ostatnio tips został w uchu...

Ja mam założone SpinFity CP145 i dają radę. Nie zsuwają się. 

IMG_20190702_102328.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał bądź ma czy tam korzystał z tych słuchawek i może się coś o nich wypowiedzieć? Będę wdzięczny

https://s.click.aliexpress.com/e/bdWbPFMU

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem Tin Audio T2 pro (2x dynamik) vs T3 (dynamik + armatura) jako awaryjny zestaw do szufli, a są teraz na massdropie. 

https://drop.com/buy/tin-t2-iem

https://drop.com/buy/tin-audio-t3-iem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka przemyśleń na temat Sony MH755. Po pierwsze trzeba trafić odpowiednią sztukę, do mnie przyszły dwa identycznie wyglądające egzemplarze z tej samej serii (1336) i mimo to, jeden z nich grał gorzej (nieco ciemniej, z nieco gorszą separacją i nieco przygaszonymi wokalami). Nie były to duże różnice, ale nieco (tak wiem, że nadużywam słowa "nieco" :P) bardziej wprawione ucho bez problemu rozpozna różnicę. Tak więc, jeśli macie możliwość to zamówcie kilka sztuk, nie jest to droga rzecz, ale jeśli uda wam się trafić odpowiednią sztukę nie pożałujecie ;). Po drugie, subbas w tych słuchawkach rządzi, nie dominuje, nie narzuca się, ale moim zdaniem, jego jakość w stosunku do ceny jest fenomenalna, ogólnie słuchawki grają naturalnie i przyjemnie, bez dominacji któregoś z pasm. I tym sposobem dochodzimy do ostatniego przemyślenia (póki co :)),  warto je zmodować, tzn. sparować z lepszym kablem, nieważne, czy  zamontowanym na stałe, czy przez jakieś złącze (w moim przypadku MMCX). Spowoduje to, że dźwięk stanie się bardziej zrównoważony, a sama wygoda zdecydowanie wzrośnie ^_^ .

Edytowane przez e1mo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności