Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe BQEYZ nadchodzą, model Spring1, taką mają mieć budowę:

1 Dynamic driver
1 Balanced Armature driver

1 Piezo-electric driver

 

10321896.jpg

 

Nowe KZ "Terminator" są na horyzoncie, flagowe TRN V90 (następca V80) nadchodzą, w tanim segmencie ciekawie się zaczyna robić. Oby piniędzy starczyło :D

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

Nowe BQEYZ nadchodzą, model Spring1, taką mają mieć budowę:

1 Dynamic driver
1 Balanced Armature driver

1 Piezo-electric driver

 

10321896.jpg

 

Nowe KZ "Terminator" są na horyzoncie, flagowe TRN V90 (następca V80), w tanim segmencie ciekawie się zaczyna robić. Oby piniędzy starczyło :D

 

Muszę to mieć!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ryankgb napisał:

 

Muszę to mieć!! 

 

Już niedługo, bo 19 sierpnia spring1 mają mieć premierę, cena jeszcze nie jest podana. W imieniu swoim i własnym kolego @ryankgb - liczymy na dobrą cenę w AK Store, bo z tych 3 modeli właśnie BQEYZ najbardziej mnie interesują ;)

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Już niedługo, bo 19 sierpnia mają mieć premierę, cena jeszcze nie jest podana. W imieniu swoim i własnym kolego @ryankgb - liczymy na dobrą cenę w AK Store, bo z tych 3 modeli właśnie BQEYZ najbardziej mnie interesują ;)

 

Dla mnie BQEYZ to must have, przerobiłem prawie wszystkie modele i jestem ogromnie ciekawy tych nowych, szczególnie z piezo przetwornikiem :D Już napisałem do frienda z AK Audio Store więc na pewno będzie się tutaj działo :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kordal napisał:

Wiadomo coś więcej o nich?

KZ - 1 dynamik + 5 armatur po każdej stronie, TRN V90 - wiadomo póki co tyle, że premiera bliżej niż dalej.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

KZ - 1 dynamik + 5 armatur po każdej stronie, TRN V90 - wiadomo póki co tyle, że premiera bliżej niż dalej.

Ciekawe czy te KZ to kontynuator serii ZSxx, czy wymyślą jakąś nową serię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, trochę offtop ale pytanie mam - ktoś zna ten moduł TRN BT20S? Chcę pod KZ ZST albo ZS10 do ćwiczenia, odtwarzacz to telefon HTC10 z BT 4.2. Jest jeszcze za 25$ wersja BT20 ale ma słabsze chipy na pokładzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile może trwać wygrzewanie KZ ED16? Wyjąłem z pudełka i jestem trochę zdziwiony
2min30 sek na 800W w mikrofali :)



Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mulleekk napisał:

Ile może trwać wygrzewanie KZ ED16? Wyjąłem z pudełka i jestem trochę zdziwiony 😕

Może coś źle wpięte? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20190712_133238.jpg


Moje SEMKARCH SKC-Cnt1 (więcej fotek na poprzedniej stronie) mają za sobą 200 godzin wygrzewania - 1dd (carbon notube).
Po tym procesie zmiany w brzmieniu nie są duże ale dość wyraźne i cieszę się, że je usłyszałem (przede wszystkim po pierwszych 30 godzinach wygrzewania) ;)
Słuchawki przychodzą w czarnym opakowaniu, które zawiera:
- słuchawki z czarnymi filtrami (bardziej basowe) na których założone są silikonowe tipsy (dobrej jakości firmy LZ HiFi),
- kabel MMCX, spełniający swe zadanie, średniej jakości, trochę sztywny, zakończony nylonowymi prowadnicami,
- duże case z logo SEMKARCH,
- trzy dodatkowe pary końcówek silikonowych (firmy LZ HiFi),
- dodatkowa para wymiennych filtrów dźwięku w kolorze złotym,
Do odsłuchów zmieniłem kabel na "posrebrzany" TRN 8core, silikony na takie z dużym otworem, a czarne filtry wymieniłem na złote.
Na złotych filtrach bas jest łagodniejszy (kilka dB. mniej mid basu i basu górnego) przez co średnica wydaje się odrobinę mniej wycofana, góra się mocniej otworzyła (również dzięki tipsom z dużym otworem). Generalnie - filtry zmieniają brzmienie delikatnie ale zauważalnie. Złote to trochę więcej góry i łagodniejszy bas.
Słuchawki oferują uniwersalne i przyjemne brzmienie. Brzmienie rozrywkowe, angażujące, ciepłe, ze wzmocnionym pasmem basowym. Grają na planie "V". 
Bas schodzi nisko, w całym swym zakresie jest wyraźnie zaakcentowany. Wysuwa się na pierwszy plan, jest dobrze kontrolowany i dobrze teksturowany. Nie jest zbyt szybki (szczególnie na czarnych filtrach, na złotych jest szybszy) ale brzmi znacznie lepiej niż w budżetowych słuchawkach. Pasmo basowe jest świetne i podobało mi się najbardziej w tych słuchawkach.
Tony średnie nie są rewelacyjne, brzmią po prostu dobrze, są lekko wycofane. Lepiej mi się podobały wokale męskie (bliższe i bardziej nasycone) niż żeńskie.
Wysokich tonów jest dużo - tych niższych, te najwyższe są zrolowane. Nie ma sybilantów. To świetne pasmo w tych słuchawkach.
Długotrwałe odsłuchy nie męczą żadnym pasmem. Nic nie jest wyostrzone, przesadzone. Słuchawki są dobrze zestrojone (SEMKARCH to firma córka LZ Hi-Fi).
Szczegółowość, przejrzystość brzmienia jest dobra, tak samo scena - zarówno na szerokość jak i w głąb.
Słuchawki są bardzo wygodne, nosi się je OTE, doskonale leżą w uszach, izolacja jest bez zarzutu.
Jakość wykonania i wyposażenia jest bardzo dobra (kabelek nie jest zły, mógłby być lepszy).
Słuchawki w -penonaudio- kosztują 95$. Bronią się w tej cenie i w tej cenie oceniane były na: -head-fi-
Ja kupiłem swoje: -AK audio Store- i w tej cenie to bardzo dobry zakup. W tej cenie słuchawki są warte polecenia :)
Sprawdzą się prawie w każdej muzyce. Najlepiej tam gdzie ważny jest bas. Świetnie na nich brzmi EDM, hard rock, metal, muzyka alternatywna i elektroniczna.
W obecnej cenie to Hit.
 

Edytowane przez strong6
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mulleekk napisał:

A co tam można źle wpiąć? Może to kwestia wyrobienia słuchu po dość długim użytkowaniu KZ ZST

Przyzwyczajenia raczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kordal napisał:

Swoją drogą, z oficjalnego sklepu KZ na Ali zniknął banner o premierze tych "Terminatorów". Ciekawe dlaczego.

Nie zniknął ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kordal napisał:

Prawdopodobnie uda mi się szybko dorwać te nowe BQEYZ, o ile pani Elle z BQEYZ mnie nie wystawi :P

Piezoelektryk+armatura+dynamik, to może być ciekawe połączenie. 

 

 

Takie połączenie mają bardzo tanie i udane Senfer DT6. BQEYZ dał się poznać, że potrafi stroić słuchawki i też jestem ciekaw jak im to wyjdzie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, strong6 napisał:

Takie połączenie mają bardzo tanie i udane Senfer DT6. BQEYZ dał się poznać, że potrafi stroić słuchawki i też jestem ciekaw jak im to wyjdzie. 

Zdecydowanie potrafią stroić. Tylko niech popracują nad obudowami...bo BQ3 kompletnie nie chciały współpracować z moimi uszami, z KC2 było lepiej ale też nie fantastycznie. Może Spring 1 (o ile taką ostatecznie dostaną nazwę) będą lepsze pod tym względem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności