Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.07.2019 o 12:29, Jot R napisał:

Trafił ktoś na jakieś niedrogie pianki/silikony/gumki do tulejki T600. Nie mogę znaleźć tej rozmiarówki u chińczyków, a bym sobie poeksperymentował z dźwiękiem.

Jeszcze raz zapytam bo się chyba nie przebiło. Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ryankgb napisał:

 

To jakiś Lucky Bag czy kupiłeś normalnie?


Kupione normalnie ;) W AK Audio Store w fajnej cenie: https://aliexpress.com/item/32867298331.html?spm=a2g0o.detail.1000016.1.85e91ed4sq2sn8&isOrigTitle=true
Wcześniej znane mi były z Penon Audio Store z ceną: https://penonaudio.com/semkarch-skc-cnt1.html

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, strong6 napisał:


Kupione normalnie ;) W AK Audio Store w fajnej cenie: https://aliexpress.com/item/32867298331.html?spm=a2g0o.detail.1000016.1.85e91ed4sq2sn8&isOrigTitle=true
Wcześniej znane mi były z Penon Audio Store z ceną: https://penonaudio.com/semkarch-skc-cnt1.html

 

 

Fiuuuu, nawet nie wiedziałem, że taką cenę na nie dali w AK Audio Store 😮 Trzeba się nad zakupem zastanowić... znowu będzie koszyk zapchany jak na święta :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ryankgb napisał:

 

Fiuuuu, nawet nie wiedziałem, że taką cenę na nie dali w AK Audio Store 😮 Trzeba się nad zakupem zastanowić... znowu będzie koszyk zapchany jak na święta :D 


Wspominałem o tych słuchawkach stronę, dwie wcześniej. Mają recenzje na head-fi, w których są porównywane do innych słuchawek z przedziału cenowego ~ 100$, bo taką cenę miały cały czas. Skusiła mnie cena, którą wprowadziły na te słuchawki sklepy Yinyoo w trakcie "śródrocznej wyprzedaży aliexpress". Cena w ich sklepach pozostała na stałe :P

Wiem, że słuchawki z driverem z nanorurek węglowych (raczej to driver jest powleczony tymi nanorurkami) muszą się długo wygrzewać.
Nie oparłem się posłuchać ich takich prosto z pudełka i teraz z przebiegiem ponad 30 godz. I SŁYSZĘ!!! Słyszę wyraźną zmianę w reprodukcji dźwięku.:)
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, strong6 napisał:


Wspominałem o tych słuchawkach stronę, dwie wcześniej. Mają recenzje na head-fi, w których są porównywane do innych słuchawek z przedziału cenowego ~ 100$, bo taką cenę miały cały czas. Skusiła mnie cena, którą wprowadziły na te słuchawki sklepy Yinyoo w trakcie "śródrocznej wyprzedaży aliexpress". Cena w ich sklepach pozostała na stałe :P

Wiem, że słuchawki z driverem z nanorurek węglowych (raczej to driver jest powleczony tymi nanorurkami) muszą się długo wygrzewać.
Nie oparłem się posłuchać ich takich prosto z pudełka i teraz z przebiegiem ponad 30 godz. I SŁYSZĘ!!! Słyszę wyraźną zmianę w reprodukcji dźwięku.:)
 

 

Z niecierpliwością poczytam co o nich sądzisz jak już je wygrzejesz i się osłuchasz :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, strong6 napisał:

Teraz są w trakcie wygrzewania. Mają na razie 30 godz, a docelowo mają mieć 100 godz. - (dynamic driver carbon nanotube) - SEMKARCH SKC-CNT1:

 

Flakony(też na CNT) wygrzewałem 200h. Ale fakt po 100h zmiany już były niewielkie. Ciekawe jak to gra.

Dociągnij do 50h i możesz już spokojnie słuchać i wygrzewać.:)

Napisz czy filtry mają znaczący wpływ na sygnaturę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś w uszach oba modele, zarówno KZ AS10 jak i ZS10 pro i potrafi mi przybliżyć różnicę w brzmieniu między nimi?

Chcę kupić jakieś słuchawy do 200zł, aktualnie mam snaby ep-101m v3 i już denerwuje mnie bas zalewający wszystko.

Wybór padł na kz z uwagi na możliwość podłączenia kabla BT. Z góry dzięki za pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maksym0955 napisał:

Miał ktoś w uszach oba modele, zarówno KZ AS10 jak i ZS10 pro i potrafi mi przybliżyć różnicę w brzmieniu między nimi?

Chcę kupić jakieś słuchawy do 200zł, aktualnie mam snaby ep-101m v3 i już denerwuje mnie bas zalewający wszystko.

Wybór padł na kz z uwagi na możliwość podłączenia kabla BT. Z góry dzięki za pomoc! :)

ZS10 PRO potrafią popisać się lepszym basem - zwarty, szybki z fajnym zejściem. Jednocześnie reszta jest na swoim miejscu, bas nie zalewa pozostałych pasm. AS10 są bardziej zrównoważone, choć jeśli chodzi o ilość detali to wyżej postawiłbym ZS10 PRO.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stolipl napisał:

Ktoś ma, ktoś korzystał? Warte swojej ceny czy wybrać coś innego do KZ ZS6? emoji3.png
https://s.click.aliexpress.com/e/b7Fzqg4Y

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 


Do tanich słuchawek z Chin (m.in. do KZ ZS6) wystarczający dla mnie, spełniający moje oczekiwania jest kupiony po kilka szt. w różnych odmianach MMCX, Pin 0,75 mm, Pin 0,78 mm:
- kabelek TRN 8 Core -

Podany przez Ciebie kabelek mnie osobiście znany nie jest. Może się jakiś użytkownik tego 16 core znajdzie i się wypowie czy jest przeskok jakościowy w porównaniu do 8 core ;)
Z tego co widzę to ten kabelek obecnie jest w najniżej cenie, sprzedał się w niezłej ilości i ma dobre opinie w feedbackach. Wygląd ma fenomenalny.
Cenę można jeszcze dodatkowo obniżyć kuponem 2/15$:
- kupon -
 

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do tanich słuchawek z Chin (m.in. do KZ ZS6) wystarczający dla mnie, spełniający moje oczekiwania jest kupiony po kilka szt. w różnych odmianach MMCX, Pin 0,75 mm, Pin 0,78 mm:
- kabelek TRN 8 Core -
Podany przez Ciebie kabelek mnie osobiście znany nie jest. Może się jakiś użytkownik tego 16 core znajdzie i się wypowie czy jest przeskok jakościowy w porównaniu do 8 core
Z tego co widzę to ten kabelek obecnie jest w najniżej cenie, sprzedał się w niezłej ilości i ma dobre opinie w feedbackach. Wygląd ma fenomenalny.
Cenę można jeszcze dodatkowo obniżyć kuponem 2/15$:
- kupon -
 
Do ST6 jest pin 0,75mm?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, stolipl napisał:

Do ST6 jest pin 0,75mm?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Przypuszczam, że wkradła się literówka i chodzi Ci o ZS6. Tak - 0,75mm. Wszystkie KZ-ty (oprócz wczesnej partii ZS3) mają średnicę pina 0,75mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, literówka

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Jak kabelki, to polecam od NiceHCK, lepiej wykonane od TRN:
 
8 core
https://s.click.aliexpress.com/e/bTFrhTNW
 
16 core
https://s.click.aliexpress.com/e/c97M3huU
Nie wyświetla mi tych artykułów, przechodzi do strony głównej.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak korci, to z KZetów to teraz KZ ZS10 PRO ma "branie".  
 
 
Zastanawiam się właśnie czy brać coś z tej samej "rzeki" czy może coś innego spróbować

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności