Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, requal napisał:

Też zamówię. Wezmę czarne, czarne lepiej grajo :) 

 

Małżeństwo uprawia stosunek, po czym żona do męża:
-Kochanie ja w ogóle nie mam orgazmu. Nie mam z tego przyjemności. A może zatrudnimy murzyna i będzie mi tańczył, co?
Mąż się zgodził. No i jest ten Murzyn i tańczy, małżeństwo nadal się kocha i żona znowu:
- Skarbie znów nic, nie mam orgazmu. Mąż zrozpaczony nie wie co zrobić. Więc żona na to:
-Kochanie a może zamienisz się z murzynem i Ty będziesz tańczył? Mąż myśli i myśli no i się zgodził. Mąż tańczy, murzyn kocha się z jego żoną. Kobieta jeden orgazm, drugi, jęczy jak szalona. Na to wszystko mąż krzyczy:
-WIDZISZ MURZYN TAK SIĘ TAŃCZY!!!!!

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo twardszy lepszy ale z tym problem @chico99 w naszym wieku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Senfer Dt6 przekroczyły jakiś czas temu 100h grania. Z basem nie mam problemu, ale cały czas grają słabą jakością dźwięku. W porównaniu do mh1c i e1 to liga podwórkowa. Nie ma co porównywać. Ciągle nie odkryłem w nich żadnego piękna. Z nakładkami (tanie jak barszcz z Auchana albo jeszcze Reala) które z e1 zrobiły słuchawki także grają brzydko. Bas jest ok, ale góra i środek cieniutki, jakość słuchawki telefonicznej.


Jeśli jeszcze kiedyś zaczną mi grać na jakiś nakładkach to dam znać. W planach mam kupno różnych tanich z ali, m.in. tych polecanych we wcześniejszych postach.

Edytowane przez bob2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2019 o 14:33, bob2000 napisał:

Moje Senfer Dt6 przekroczyły jakiś czas temu 100h grania. Z basem nie mam problemu, ale cały czas grają słabą jakością dźwięku. W porównaniu do mh1c i e1 to liga podwórkowa. Nie ma co porównywać. Ciągle nie odkryłem w nich żadnego piękna. Z nakładkami (tanie jak barszcz z Auchana albo jeszcze Reala) które z e1 zrobiły słuchawki także grają brzydko. Bas jest ok, ale góra i środek cieniutki, jakość słuchawki telefonicznej.


Jeśli jeszcze kiedyś zaczną mi grać na jakiś nakładkach to dam znać. W planach mam kupno różnych tanich z ali, m.in. tych polecanych we wcześniejszych postach.

Mh1c to Sony mh1c. Co się kryje pod e1? Aune e1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał doczynienia z Audiosense T 180 i T260? Warto dać za nie 34 i 50 $ odpowiednio? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2019 o 14:33, bob2000 napisał:

Moje Senfer Dt6 przekroczyły jakiś czas temu 100h grania. Z basem nie mam problemu, ale cały czas grają słabą jakością dźwięku. W porównaniu do mh1c i e1 to liga podwórkowa. Nie ma co porównywać. Ciągle nie odkryłem w nich żadnego piękna. Z nakładkami (tanie jak barszcz z Auchana albo jeszcze Reala) które z e1 zrobiły słuchawki także grają brzydko. Bas jest ok, ale góra i środek cieniutki, jakość słuchawki telefonicznej.


Jeśli jeszcze kiedyś zaczną mi grać na jakiś nakładkach to dam znać. W planach mam kupno różnych tanich z ali, m.in. tych polecanych we wcześniejszych postach.

Ja mam inne odczucia, DT6 noszę OTE lewa na prawą, z najmniejszym tipsami KZ, dzięki temu dobrze mi się trzymają w uchu. 

Co do dźwięku to nie mam większych zastrzeżeń, spójny i naturalny, może mogłyby być nieco bardziej "drapieżne" w wyższej średnicy, ale mi to nie przeszkadza, bo lubię takie łagodniejsze granie. 

Góra jest świetnej jakości, wszystko wybrzmiewa tak jak powinna, a jestem na tym punkcie mocno wyczulony. 

 

Może sprawdź jak grają na jakimś innym sprzęcie, bo jeśli chodzi o średnie tony, to fakt, mogą nie podejść komuś, kto lubi typowe dla wielu tanich chińczyków "darcie japy", ale zastrzeżeń do góry nie mogę zrozumieć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszedł do mnie kabel TRN T2. Solidnie wykonany, spleciony lepiej (ciaśniej) od 8-core. Do ZS10 PRO wtyczki nie pasują idealnie bo jednak trochę inny typ, ale trzymają się pewnie i nie wychodzą same. Zausznice jak zawsze w kablach TRN przyjemnie owijają się wokół ucha i nie drażną skóry. Na plus obecność "koralika" do skracania odcinków dousznych. 

IMG_20190702_125147.jpg

IMG_20190702_125242.jpg

IMG_20190702_130020.jpg

IMG_20190702_130040.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Perul napisał:

Ja mam inne odczucia, DT6 noszę OTE lewa na prawą, z najmniejszym tipsami KZ, dzięki temu dobrze mi się trzymają w uchu. 

Co do dźwięku to nie mam większych zastrzeżeń, spójny i naturalny, może mogłyby być nieco bardziej "drapieżne" w wyższej średnicy, ale mi to nie przeszkadza, bo lubię takie łagodniejsze granie. 

Góra jest świetnej jakości, wszystko wybrzmiewa tak jak powinna, a jestem na tym punkcie mocno wyczulony. 

 

Może sprawdź jak grają na jakimś innym sprzęcie, bo jeśli chodzi o średnie tony, to fakt, mogą nie podejść komuś, kto lubi typowe dla wielu tanich chińczyków "darcie japy", ale zastrzeżeń do góry nie mogę zrozumieć. 

@Perul moje odczucia odnośnie brzmienia Senfer DT6 podobne są do Twoich, też je noszę OTE, też z tipsami Starline, również dla mnie każde pasmo gra dobrze, a całość brzmienia jest bardzo spójna. Podobne odczucia ma również @Sir Nick, który również posiada Senfer DT6 i chwali ich brzmienie.  Bo to bardzo dobrze grające słuchawki są.
@bob2000 ma odmienne zdanie, nie potrafi polubić brzmienia Senfer DT6, słyszy dobrze i wrażenia zapewne są autentyczne ale każdy z nas słyszy "inaczej".
Nie można też zarzucić, że nie próbował wszystkiego (wygrzewanie, tipsy etc) ;)
Mam pewną teorię dlaczego @bob2000 nie pasuje brzmienie Senfer DT6. Mogę się jednak mylić (odpowiedź zna @bob2000 lub będzie znał znał za jakiś czas - "w planach ma kupno różnych tanich z ali").
Za całość brzmienia wszystkich pasm w Aune E1 i Sony MH1C (oba modele mam i wiem jak grają) odpowiada sterownik dynamiczny (DD).
W Senfer DT6 sterownik dynamiczny odpowiada za tony niskie. @bob2000 pisze, że w tych słuchawkach z basem nie ma problemu.
Dochodzi zbalansowany przetwornik (BA) dla średnicy i piezoelektryczny głośnik wysoko-tonowy dla wysokich częstotliwości. I dlatego te dwa pasma w DT6 grają "inaczej" mają inną barwę niż te same pasma w E1 i MH1C - dźwięk tych pasm reprodukuje tam DD w sposób dużo bardziej odpowiadający @bob2000 (sorry, że tyle razy Cię wymieniam ale inaczej ten post byłby niezrozumiały).

ps. dotarły do mnie i od tygodnia obsłuc*uję Sony MH775. Grają dość podobnie i na podobnym poziomie ale jaśniej niż Sony MH1C (też wysoko ocenianych).
Ich brzmienie to ogólna równowaga tonalna. Grają przyjemnie, nie męczą przy dłuższych odsłuchach.

a.jpg

Edytowane przez strong6
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2019 o 19:32, Perul napisał:

Ja mam inne odczucia, DT6 noszę OTE lewa na prawą, z najmniejszym tipsami KZ, dzięki temu dobrze mi się trzymają w uchu. 

Co do dźwięku to nie mam większych zastrzeżeń, spójny i naturalny, może mogłyby być nieco bardziej "drapieżne" w wyższej średnicy, ale mi to nie przeszkadza, bo lubię takie łagodniejsze granie. 

Góra jest świetnej jakości, wszystko wybrzmiewa tak jak powinna, a jestem na tym punkcie mocno wyczulony. 

 

Może sprawdź jak grają na jakimś innym sprzęcie, bo jeśli chodzi o średnie tony, to fakt, mogą nie podejść komuś, kto lubi typowe dla wielu tanich chińczyków "darcie japy", ale zastrzeżeń do góry nie mogę zrozumieć. 

 

Sprawdzałem na różnych sprzętach.
Przed chwilą jeszcze raz porównywałem DT6 z E1 i DT150 ...i muszę przyznać, że zdecydowanie wolę słuchać muzy niż sprzętu :unsure:. Dla mnie też wszystko wybrzmiewa ok na Senferach. Jednak dźwięk z DT6 odbieram jako mp3 niższej jakości (góra/środek), a E1 jako jakość CD.

Na dzień dzisiejszy Senfery najlepiej mi grają na nakładkach z Auchana, które używam z E1.

Nie wiem jak drą japę tanie chińczyki (:lol:), mam tylko Aenfera, Aune i Sony z tych.. eee.. bardziej znanych/lepszych.
 

3 godziny temu, strong6 napisał:

@Perul moje odczucia odnośnie brzmienia Senfer DT6 podobne są do Twoich, też je noszę OTE, też z tipsami Starline, również dla mnie każde pasmo gra dobrze, a całość brzmienia jest bardzo spójna. Podobne odczucia ma również @Sir Nick, który również posiada Senfer DT6 i chwali ich brzmienie.  Bo to bardzo dobrze grające słuchawki są.
@bob2000 ma odmienne zdanie, nie potrafi polubić brzmienia Senfer DT6, słyszy dobrze i wrażenia zapewne są autentyczne ale każdy z nas słyszy "inaczej".
Nie można też zarzucić, że nie próbował wszystkiego (wygrzewanie, tipsy etc) ;)
Mam pewną teorię dlaczego @bob2000 nie pasuje brzmienie Senfer DT6. Mogę się jednak mylić (odpowiedź zna @bob2000 lub będzie znał znał za jakiś czas - "w planach ma kupno różnych tanich z ali").
Za całość brzmienia wszystkich pasm w Aune E1 i Sony MH1C (oba modele mam i wiem jak grają) odpowiada sterownik dynamiczny (DD).
W Senfer DT6 sterownik dynamiczny odpowiada za tony niskie. @bob2000 pisze, że w tych słuchawkach z basem nie ma problemu.
Dochodzi zbalansowany przetwornik (BA) dla średnicy i piezoelektryczny głośnik wysoko-tonowy dla wysokich częstotliwości. I dlatego te dwa pasma w DT6 grają "inaczej" mają inną barwę niż te same pasma w E1 i MH1C - dźwięk tych pasm reprodukuje tam DD w sposób dużo bardziej odpowiadający @bob2000 (sorry, że tyle razy Cię wymieniam ale inaczej ten post byłby niezrozumiały).

ps. dotarły do mnie i od tygodnia obsłuc*uję Sony MH775. Grają dość podobnie i na podobnym poziomie ale jaśniej niż Sony MH1C (też wysoko ocenianych).
Ich brzmienie to ogólna równowaga tonalna. Grają przyjemnie, nie męczą przy dłuższych odsłuchach.


Może i inna barwa, którą odbieram jako gorszą jakość bezpośrednio po przełączeniu się z DT150/E1 na DT6. Nie wiem. Na razie trzymam się tego, że niższa jakość ;).
Ciekawe jak odebrałbym sposób grania tych MH775 ...ale po co mi kolejne słuchawki ...lepiej kupić kolejną płytę... :ph34r:
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bob2000 napisał:

 

Sprawdzałem na różnych sprzętach.
Przed chwilą jeszcze raz porównywałem DT6 z E1 i DT150 ...i muszę przyznać, że zdecydowanie wolę słuchać muzy niż sprzętu :unsure:. Dla mnie też wszystko wybrzmiewa ok na Senferach. Jednak dźwięk z DT6 odbieram jako mp3 niższej jakości (góra/środek), a E1 jako jakość CD.

Na dzień dzisiejszy Senfery najlepiej mi grają na nakładkach z Auchana, które używam z E1.

Nie wiem jak drą japę tanie chińczyki (:lol:), mam tylko Aenfera, Aune i Sony z tych.. eee.. bardziej znanych/lepszych.
 


Może i inna barwa, którą odbieram jako gorszą jakość bezpośrednio po przełączeniu się z DT150/E1 na DT6. Nie wiem. Na razie trzymam się tego, że niższa jakość ;).
Ciekawe jak odebrałbym sposób grania tych MH775 ...ale po co mi kolejne słuchawki ...lepiej kupić kolejną płytę... :ph34r:
 


I to jest słuszna decyzja. Ważniejsza jest muza/płyta niż kolejny sprzęt/słuchawki. Istotniejsze jest czerpanie radości ze słuchania muzyki niż sprzętu :)
Racz tylko zauważyć, że to Ty masz/miałeś problem z odbiorem zarówno Aune E1 (czytałem w osobnym wątku) jak i Senfer DT6. Oba modele słuchawek znalazły uznanie wśród wielu użytkowników, a u Ciebie nie. Więc..... Nie ma sensu przekonywać się do czegoś na siłę. Nie pasuje to do komisu ;)
Masz trzy modele dokanałówek i wszystkie są uznanymi i dobrze grającymi modelami. Zbyt szybko i zbyt autorytarnie rzucasz stwierdzeniami, że coś gra jak z budki telefonicznej, czy jako mp3 niższej jakości itp. Ciekawe co napiszesz i jakich określeń użyjesz, gdy już przerobisz trochę słuchawek i trafisz na słuchawki naprawdę słabo grające ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, strong6 napisał:


I to jest słuszna decyzja. Ważniejsza jest muza/płyta niż kolejny sprzęt/słuchawki. Istotniejsze jest czerpanie radości ze słuchania muzyki niż sprzętu :)
Racz tylko zauważyć, że to Ty masz/miałeś problem z odbiorem zarówno Aune E1 (czytałem w osobnym wątku) jak i Senfer DT6. Oba modele słuchawek znalazły uznanie wśród wielu użytkowników, a u Ciebie nie. Więc..... Nie ma sensu przekonywać się do czegoś na siłę. Nie pasuje to do komisu ;)
Masz trzy modele dokanałówek i wszystkie są uznanymi i dobrze grającymi modelami. Zbyt szybko i zbyt autorytarnie rzucasz stwierdzeniami, że coś gra jak z budki telefonicznej, czy jako mp3 niższej jakości itp. Ciekawe co napiszesz i jakich określeń użyjesz, gdy już przerobisz trochę słuchawek i trafisz na słuchawki naprawdę słabo grające ;)
 

Autorytarnie?! :huh: Opisuję swoje własne odczucia po X godzinach i nikomu nie nakazuję ich uznawać za jedynie słuszną prawdę objawioną :lol:. Gdy coś mi gra słabo (i to na dodatek w bezpośrednim porównaniu) to nie będę pisał, że jest super. Jak zacznie grać dobrze to napiszę.


Nie będę sprzedawał słuchawek po np. 10 godzinach grania, nie po to je kupuję. Jeszcze nigdy nie sprzedałem żadnych słuchawek (i na tę chwilę Senferów też nie planuję sprzedawać).


Wiele słuchawek raczej nie przerobię. Do tej pory zawsze kupowałem w ciemno, opierając się na recenzjach/opisach z myślą, że na lata. Dokanałówek używam bardzo rzadko. Aune E1, w moim przypadku, to przerost formy nad treścią. Chciałem posłuchać tego berylu. Senfer to taka ciekawostka. Chciałem posłuchać armatury i przy okazji piezoelektryka (i akurat robiłem zakupy na Ali :rolleyes:). Przed ich kupnem nie zauważyłem, żeby były to jakieś bardzo uznane słuchawki, raczej mało znane. Do kupna przekonała mnie wyższa ocena niż mh1c na stronie thephonograph.net :D. Mimo wszystko liczyłem, że godnie zastąpią mh1c. Jak dotąd srogo się na nich przejechałem. Trudno, nie pierwsze i pewnie nie ostatnie.


Słuchawki naprawdę słabo grające? Np. Panasonic hje120. Lata temu tutaj polecane. Dla mnie nie warte tych 25/30 zł. Określam je jako plastikowe i sztuczne granie ;).

Edytowane przez bob2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bob2000 napisał:

Autorytarnie?! :huh: Opisuję swoje własne odczucia po X godzinach i nikomu nie nakazuję ich uznawać za jedynie słuszną prawdę objawioną :lol:. Gdy coś mi gra słabo (i to na dodatek w bezpośrednim porównaniu) to nie będę pisał, że jest super. Jak zacznie grać dobrze to napiszę.

 


Czy bierzesz pod uwagę taką ewentualność, że prawdopodobnie jest inaczej, że Aune E1 i Senfer DT6 nie zaczną dobrze grać, bo te słuchawki (w swoim przedziale cenowym) grają naprawdę dobrze, a to Ty masz kłopot to usłyszeć?
Może tak być?
Stwierdzenie, że porządnie grające słuchawki w porównaniu do Sony MH1C "reprezentują ligę podwórkową" i "grają jak z budki telefonicznej" to nie jest opisywanie własnych odczuć lecz właśnie autorytatywna opinia.   
Sugerowano Ci już w temacie dedykowanym Aune E1, że się mylisz w ocenie tych słuchawek, stwierdzając że mają "plastikowy dźwięk" i że "nie mają żadnej głębi w dźwięku, żadnej", że "brakuje im basu" itp.
Zaczęto tam mieć podejrzenia, że może zaczęli podrabiać E1 i Ty na takie trafiłeś :P "Więc albo masz Kolego @bob2000 popsute słuchawki albo się czepiasz albo coś nieteges u Ciebie ze słuchem" - to cytat z tamtego tematu.
Dopiero tipsy z Auchana uratowały wg Ciebie brzmienie Aune E1 ;)

Aune E1 dorobiły się w Polsce znakomitych recenzji:
https://zolyniak.gadzetomania.pl/60251,aune-e1-test-i-recenzja
https://kropka.audio/test/sluchawki/aune-e1-recenzja/
https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-aune-e1/
https://muzostajnia.wordpress.com/2019/04/16/aune-e1-takie-rzeczy-tylko-w-polsce/
Jeszcze więcej (zagranicznych) i też bardzo pochlebnych recenzji maja Senfer DT6.
Więc Twoje stwierdzenie: "Gdy coś mi gra słabo (i to na dodatek w bezpośrednim porównaniu) to nie będę pisał, że jest super. Jak zacznie grać dobrze to napiszę." - jest nie tylko autorytarne ale i trochę śmieszne (w konfrontacji z recenzjami i opiniami użytkowników).
 

Edytowane przez strong6
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, strong6 napisał:

...Więc Twoje stwierdzenie: "Gdy coś mi gra słabo (i to na dodatek w bezpośrednim porównaniu) to nie będę pisał, że jest super. Jak zacznie grać dobrze to napiszę." - jest nie tylko autorytarne ale i trochę śmieszne....

 

WTF ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, strong6 napisał:


Czy bierzesz pod uwagę taką ewentualność, że prawdopodobnie jest inaczej, że Aune E1 i Senfer DT6 nie zaczną dobrze grać, bo te słuchawki (w swoim przedziale cenowym) grają naprawdę dobrze, a to Ty masz kłopot to usłyszeć?
Może tak być?
Stwierdzenie, że porządnie grające słuchawki w porównaniu do Sony MH1C "reprezentują ligę podwórkową" i "grają jak z budki telefonicznej" to nie jest opisywanie własnych odczuć lecz właśnie autorytatywna opinia.   
Sugerowano Ci już w temacie dedykowanym Aune E1, że się mylisz w ocenie tych słuchawek, stwierdzając że mają "plastikowy dźwięk" i że "nie mają żadnej głębi w dźwięku, żadnej", że "brakuje im basu" itp.
Zaczęto tam mieć podejrzenia, że może zaczęli podrabiać E1 i Ty na takie trafiłeś :P "Więc albo masz Kolego @bob2000 popsute słuchawki albo się czepiasz albo coś nieteges u Ciebie ze słuchem" - to cytat z tamtego tematu.
Dopiero tipsy z Auchana uratowały wg Ciebie brzmienie Aune E1 ;)

Aune E1 dorobiły się w Polsce znakomitych recenzji:
https://zolyniak.gadzetomania.pl/60251,aune-e1-test-i-recenzja
https://kropka.audio/test/sluchawki/aune-e1-recenzja/
https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-aune-e1/
https://muzostajnia.wordpress.com/2019/04/16/aune-e1-takie-rzeczy-tylko-w-polsce/
Jeszcze więcej (zagranicznych) i też bardzo pochlebnych recenzji maja Senfer DT6.
Więc Twoje stwierdzenie: "Gdy coś mi gra słabo (i to na dodatek w bezpośrednim porównaniu) to nie będę pisał, że jest super. Jak zacznie grać dobrze to napiszę." - jest nie tylko autorytarne ale i trochę śmieszne.
 

Nie mam już E1 od pewnego czasu. Ale sprzedałem nie dlatego, że grały słabo. Nie chcę mieć po prostu kilkudziesięciu par słuchawek, wystarczy mi kilkanaście ;) Muszę jednak przyznać, że w ich przedziale cenowym nie znalazłem żadnego godnego zamiennika. To były chyba moje pierwsze naprawdę udane doki. Świetnie sprawdzały się mobilnie i do tej pory czasem mi ich brakuje, zastanawiam się czy nie kupić ponownie. Zastąpiły je Flares Pro, wygrały większą mobilnością. Dwie uwagi z początków użytkowania - po wyjęciu z opakowania nie grały fajnie i potrzebowały kilkudziesięciu godzin aby dojść do siebie, wiele zależy od tipsów. Mam z tym spory problem, w przypadku E1 rozwiązaniem były Spiral Dot, ilość dołu pewnie się podwoiła. Jedyne czego mi brakowało, to nieco więcej góry, ale to takie moje zboczenie słuchawkowe. Oczywiście nie każdemu taka sygnatura jak w E1 musi pasować, ale to na pewno nie są złe słuchawki. W R1 Zenith też mi nie podeszła do końca, ale nigdy bym ich nie określił mianem słabych.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kordal napisał:

Wczoraj przyszedł do mnie kabel TRN T2. Solidnie wykonany, spleciony lepiej (ciaśniej) od 8-core.

IMG_20190702_125242.jpg

 

Też Ci tak śmierdzą chemią? Wczoraj dotarły do mnie dwa takie balans 2,5mm: mmcx i 0,78.

Nie wiem za bardzo co z nimi robić. Wietrzyć, czy płukankę jakąś im zrobić?

Walą tak plastikiem, że ich użytkowanie to spore wyzwanie dla nosa i nie wiem czy całkowicie bezpieczne dla ucha.

 

ok-1.jpg

Ten z kolei dużo lepszy ale i  droższy.;)

 

 

ok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chico99 napisał:

 

Też Ci tak śmierdzą chemią? Wczoraj dotarły do mnie dwa takie balans 2,5mm: mmcx i 0,78.

Nie wiem za bardzo co z nimi robić. Wietrzyć, czy płukankę jakąś im zrobić?

Walą tak plastikiem, że ich użytkowanie to spore wyzwanie dla nosa i nie wiem czy całkowicie bezpieczne dla ucha.

 

ok-1.jpg

A to dziwne, bo mój jest niemal bezzapachowy. Spróbuj je przewietrzyć, płukania bym raczej nie ryzykował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności