Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł brzmi Tanie słuchawki z Chin

Poniżej możesz zobaczyć gdzie takie rzeczy umieszczać

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze poniżej 50 zielonych? Marzyciel z ciebie @marco-polo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JohannDaart napisał:

@strong6

Nawiązując do Twojego posta, które z chińskich futeralików na słuchawki polecasz? :D Niezależnie od marki, bo zwykle można kupić taki sam, tylko bez logo.

 

 


Minął rok od tamtego posta i teraz jest tego więcej. Przez cały czas brałem te case praktycznie jak popadło, przeważnie po kilka sztuk i te które były najtańsze. Np takie jak te:
-klik-
O innym kształcie też znajdziesz i w podobnej cenie i o podobnej jakości. Ja nie potrzebowałem nic lepszego, takie dla mnie były i są wystarczające żeby zachować porządek.
Do tego naklejki samoprzylepne -klik-  i jakiś pisak (np.biały lub srebrny, też na ali znajdziesz), żeby te case opisać. To pomaga nie pogubić się w tym jak jest tego więcej.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy model słuchawek TRN IM2. Jest on napędany przez 8mm dynamik i pojedynczą armaturę. Cena ok. 60-70zł . Prawdopodobnie w przyszłym miesiącu je kupie, ponieważ, moim zdaniem, zacnie się prezentują (nadal zastanawiam nad kolorem :P), mam też nadzieję, że wraz ze świetnym wyglądem, pójdzie jakość dźwięku :).

 

im2.jpg

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, strong6 napisał:


Minął rok od tamtego posta i teraz jest tego więcej. Przez cały czas brałem te case praktycznie jak popadło, przeważnie po kilka sztuk i te które były najtańsze. Np takie jak te:
-klik-
O innym kształcie też znajdziesz i w podobnej cenie i o podobnej jakości. Ja nie potrzebowałem nic lepszego, takie dla mnie były i są wystarczające żeby zachować porządek.
Do tego naklejki samoprzylepne -klik-  i jakiś pisak (np.biały lub srebrny, też na ali znajdziesz), żeby te case opisać. To pomaga nie pogubić się w tym jak jest tego więcej.

 

Czyli się nie pieścisz ;) Kupiłem taki niebieski z logiem KZ za 8zł... Przepłaciłem ;D

 

Do codziennego użytku do kieszeni, chyba dobre jest coś w tym stylu. Chociaż nie wiem, czy się zmieszczą w czymś takim ZSNy z kablem: -klik-

 

TRN ma też fajną "tabakierę" ;) -klik-

 

Godzinę temu, e1mo napisał:

Pojawił się nowy model słuchawek TRN IM2. Jest on napędany przez 8mm dynamik i pojedynczą armaturę. Cena ok. 60-70zł . Prawdopodobnie w przyszłym miesiącu je kupie, ponieważ, moim zdaniem, zacnie się prezentują (nadal zastanawiam nad kolorem :P), mam też nadzieję, że wraz ze świetnym wyglądem, pójdzie jakość dźwięku :).

 

 

Czy ja dobrze widzę, że mają coś w stylu wypukłych złączy na kabel w stylu KZ?

 

Piszą, że zachwycą głębią... wycięcia pasma w środku? ;D

A może jednak nie?

HTB1Op6hXBGw3KVjSZFwq6zQ2FXaI.jpg

 

 

Godzinę temu, e1mo napisał:

moim zdaniem, zacnie się prezentują (nadal zastanawiam nad kolorem :P

 

 

 

Edytowane przez JohannDaart
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jaro54 napisał:

I jeszcze poniżej 50 zielonych? Marzyciel z ciebie @marco-polo

Chodziło mi o budowę a nie o cenę. Cena może być wyższa. Wiem że pałąk mają zerźnięty design z Fostexów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lada dzień pojawią się nowe, 16 rdzeniowe kabelki od TRN. Kabelki będą miały ściągacz i pojawią się w kolorach srebrnym, brązowym i czarnym w wersjach 0.75mm, 0.78mm i MMCX, z końcówkami 2.5mm (zbalansowana), 3.5mm i (!) 4.4mm (zbalansowana). Sugerowana cena, to 12$ (ok. 45zł) :).

 

trns.jpg trnb.jpg trnbl.jpg

Edytowane przez e1mo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tommir napisał:

Pól biedy z tym kaftanem... ;)

Masz na myśli sterowanie głosowe sprzętem ? :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hidizs Sonata DAC II. Używam z Mi6 i bardzo sobie cenię.

https://s.click.aliexpress.com/e/bhXOl3dm

Dzięki.

Akurat tego tego tematu w ogóle nie zgłębiałem. Myślałem że to analogowe są przejściowy, DAC z telefonu.

 

 

Ale już znalazłem nawet od OnePlus:

 

 

US $3.15 21%OFF | original oneplus 6T Type C to 3.5mm headphone Jack Adapter Aux Audio for one plus 6t 1+ 6t usb-c tipe c music converter cable

https://s.click.aliexpress.com/e/02wM6be

 

 

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś z Was na Ali może taki organizer / magnesowy klips na kabel, tylko tańszy? ;) 

 

702904.jpg

 

https://www.fiio.com/newsinfo/92211/1133604.html

 

https://www.aliexpress.com/item/FIIO-SK-01-earphone-Cable-Winder-earphone/32958845540.html

Edytowane przez JohannDaart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wasze DT6 też przyszły z takim kablem?

P90522-092729.jpg

 

Zastanawiam się nad kupnem drugiej sztuki (dla żony), ale chciałbym, żeby też miały takiego fajnego pilota (w sensie z regulacją głośności, a nie tylko play/stop).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności