Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Z KZ ZSN przychodzą nie najgorsze tipsy. Fabryczne KZ -towe o nazwie Starline. To nie są typowe śmieci, które przychodzą z innymi chińskimi słuchawkami.
Z tych tipsów które podałeś to te niebieskie są na poziomie tych KZ-towych, a tipsy Ostry przede wszystkim korygują dźwięk. Wiesz w którą stronę będziesz chciał skorygować brzmienie KZ ZSN? Poczekaj aż przyjdą ZSN. Na początek firmowe tipsy KZ wystarczą. Ja je sobie nawet chwalę. Te Starline są tak o pół numeru mniejsze niż przeciętne tipsy. Jak w tipsach innych firm używam czasem rozmiaru "M" to w tych KZ-towych "L". 
Poczekaj aż dojdą słuchawki. Nie grają jak lipne telefonowe doki i tipsów też takich nie mają ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.brainwavzaudio.com/

Polecam subskrybować newsletter. Aktualnie do nabycia mysterybox za 9.99usd. Wziąłem taki jeden, ktory jest juz w drodze od paru dni, ale widzę, że akcja trwa dalej. Poza tym jakiś czas temu była niezła promka na Brainwavz Koel - podobają mi się wizualnie, ponoć niezłe 1BA, plus za subskrypcję można bylo dodatkowo obniżyć cenę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Zamówiłem sobie CCA C10 z Ali, cena dosyć interesującą bo 100 zł a z tego co ludzie piszą to dźwiękowo wypadają lepiej od np. KZ ZS10. Czy ktoś z was faktycznie posiada C10 żeby coś wiecej o nich napisać ? Od kilku lat używam ADDIEMów (chyba 4 pary już w życiu kupiłem tych małych jabłuszek) i mam pytanie czy zmiana na C10 będzie pozytywnie zauważalna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, JohannDaart napisał:

 

 

Warto?

Jakoś w całej tej "chińskiej" zabawie, jedyne co mi śmierdzi rakiem to chiński plastik tipsów, głęboko w kanale...

 

Z tych "uznanych" nakładek polecaliście JVC Spiral Dots, SpinFity... ale one kosztują tyle co same ZSN ;)

 

Może są jakieś tańsze nakładki godne polecenia, firm w stylu Philips, Sony, JBL itd?

Wiadomo, też są z Chin, ale może ich pilnują z tym plastikiem.

Mam tak samo. Jak sobie obserwuję takie nowe tipy, to widzę recyklingowane odpady i tony plastyfikatora. 

Z CCA CA4, poniekąd bliźniaczej konstrukcji, najlepiej porządkują brzmienie Epro (wada - srogo drogie), potem SpiralDot, a SpinFit zostawia wrażenie poszarpanych wysokich tonów. Ewentualnie poszukać trzeba dawcy tipsów od Sony (Hybrid tips, z paseczkami na dole kołnierza)  - moje ulubione silikony. BigMaras ma mieć w ofercie wersję powleczoną pianka, ale nie mogę się doprosić ceny, żeby mi wysłał. 

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, strong6 napisał:

Z tych tipsów które podałeś to te niebieskie są na poziomie tych KZ-towych, a tipsy Ostry przede wszystkim korygują dźwięk. Wiesz w którą stronę będziesz chciał skorygować brzmienie KZ ZSN? Poczekaj aż przyjdą ZSN. Na początek firmowe tipsy KZ wystarczą. Ja je sobie nawet chwalę. Te Starline są tak o pół numeru mniejsze niż przeciętne tipsy. Jak w tipsach innych firm używam czasem rozmiaru "M" to w tych KZ-towych "L". 
Poczekaj aż dojdą słuchawki. Nie grają jak lipne telefonowe doki i tipsów też takich nie mają ;)

 

Masz rację z tym korygowaniem brzmienia w ciemno.

Te KZ-etowe tipsy są bezwonne czy jednak śmierdzą trochę? :D

 

5 godzin temu, requal napisał:

Mam tak samo. Jak sobie obserwuję takie nowe tipy, to widzę recyklingowane odpady i tony plastyfikatora. 

Z CCA CA4, poniekąd bliźniaczej konstrukcji, najlepiej porządkują brzmienie Epro (wada - srogo drogie), potem SpiralDot, a SpinFit zostawia wrażenie poszarpanych wysokich tonów. Ewentualnie poszukać trzeba dawcy tipsów od Sony (Hybrid tips, z paseczkami na dole kołnierza)  - moje ulubione silikony. BigMaras ma mieć w ofercie wersję powleczoną pianka, ale nie mogę się doprosić ceny, żeby mi wysłał. 

 

Uff, nie jestem sam z obsesją na punkcie plastiku.

Jak "trafiłeś" z rozmiarem Spiral Dotów? Sprzedają je w paczkach jednego rozmiaru, a nie jak większość w mieszanym zestawie S/M/L, czyli jak się od razu uda trafić tych z dobrym sealem, to paczka kupiona do szuflady.

 

Tak jak napisał @strong6, poczekam na słuchawki i dobiorę coś z tego co mam (stare tipsy po Sony i JBL) i tych Starline KZetów, jak coś przypasuje, to zamiast się sugerować oznaczeniem rozmiaru (np. M), zmierzę i spróbuję Spiral Doty o podobnych wymiarach, chociaż różnie z tym może być.

Edytowane przez JohannDaart
Przecinki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, JohannDaart napisał:

 

Masz rację z tym korygowaniem brzmienia w ciemno.

Te KZ-etowe tipsy są bezwonne czy jednak śmierdzą trochę? :D

 

 

Uff, nie jestem sam z obsesją na punkcie plastiku.

Jak "trafiłeś" z rozmiarem Spiral Dotów? Sprzedają je w paczkach jednego rozmiaru a nie jak większość w mieszanym zestawie S/M/L, czyli jak się od razu uda trafić tych z dobrym sealem, to paczka kupiona do szuflady.

 

Tak jak napisał @strong6, poczekam na słuchawki i dobiorę coś z tego co mam (stare tipsy po Sony i JBL) i tych Starline KZetów, jak coś przypasuje, to zamiast się sugerować rozmiarem, zmierzę i spróbuję Spiral Doty o podobnych wymiarach, chociaż różnie z tym może być.

One są opisane wymiarami. Dobierz sobie rozmiar tych tipsow jakie dostaniesz od producenta i zamów najbardziej zbliżone. Moim zdaniem warto inwestować w tipsy. Czasem można naprawdę strzelić karpia względem tego jak bardzo zmieniają odbiór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kordal napisał:

Co sądzicie o tym kabelku KZ? Zamawiał ktoś? Jak może wpłynąć na brzmienie? Bo samo srebro to wiadomo, ale z takim połączeniem się nie spotkałem jeszcze 🤔 

Screenshot_20190518-140129.jpg

Screenshot_20190518-140343.jpg

Prawdopodobnie mocno rozjaśni.

Bazując na wrażeniach odnośnie złoconej miedzi jaką nabyłem ostatnio do Sonek. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kordal napisał:

Co sądzicie o tym kabelku KZ? Zamawiał ktoś? Jak może wpłynąć na brzmienie? Bo samo srebro to wiadomo, ale z takim połączeniem się nie spotkałem jeszcze 🤔

 

28 minut temu, requal napisał:

Prawdopodobnie mocno rozjaśni.

Bazując na wrażeniach odnośnie złoconej miedzi jaką nabyłem ostatnio do Sonek. 

 

Posrebrzane kable miedziane grają jaśniej, ale samo srebro może być tak jasne, jak i ciepłe, analogowe. Zależy od kabla. Pozłacane kable (np. Nocturnal Altair, plusSound GPC) grają raczej cieplejszym, wygładzonym dźwiękiem.

 

Hybrydy SPC/GPC mają zazwyczaj zagwarantować dobrze rozciągniętą, ale gładką górę, dobrze zaakcentowany subbas, środek z nutą ciepła i dobrą dynamikę. To w przypadku uznanych kabli premium (EA Lionheart, Nacturnal Asteria Trimetal). plusSound ma ogólnie spory wybór kabelków ze złotem, ale to "trochę" wyższa półka.

 

To jak zagrają budżetowe kabelki, to już zagadka i trzeba sprawdzać niestety po kolei. Większość podnosi sztucznie górę i wyostrza dźwięk, by zmiany były wyraźnie odczuwalne (dźwięk "niby-bardziej-HiFi"). Ciężko w ogóle określić jakiej jakości jest to miedź, jaka jest powłoka. Nie można być nawet pewnym tego, że po prostu nie jest na złoto maźnięty farbą :)

Edytowane przez Methuselah
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Methuselah napisał:

 Nie można być nawet pewnym tego, że po prostu nie jest na złoto maźnięty farbą :)

Właśnie tego się obawiam 😁 Kupię go na próbę i klasyczny zwykły srebrny KZtowy, bo potrzebuje do ZS10 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Methuselah napisał:

 

 

Posrebrzane kable miedziane grają jaśniej, ale samo srebro może być tak jasne, jak i ciepłe, analogowe. Zależy od kabla. Pozłacane kable (np. Nocturnal Altair, plusSound GPC) grają raczej cieplejszym, wygładzonym dźwiękiem.

 

Hybrydy SPC/GPC mają zazwyczaj zagwarantować dobrze rozciągniętą, ale gładką górę, dobrze zaakcentowany subbas, środek z nutą ciepła i dobrą dynamikę. To w przypadku uznanych kabli premium (EA Lionheart, Nacturnal Asteria Trimetal). plusSound ma ogólnie spory wybór kabelków ze złotem, ale to "trochę" wyższa półka.

 

To jak zagrają budżetowe kabelki, to już zagadka i trzeba sprawdzać niestety po kolei. Większość podnosi sztucznie górę i wyostrza dźwięk, by zmiany były wyraźnie odczuwalne (dźwięk "niby-bardziej-HiFi"). Ciężko w ogóle określić jakiej jakości jest to miedź, jaka jest powłoka. Nie można być nawet pewnym tego, że po prostu nie jest na złoto maźnięty farbą :)

U mnie taki z komisu 😀 Chyba jednak zaraz go przerobię na mmcx, bo mam więcej opcji sparowania, a wtyki gdzieś się walają po domu. 15581856556961751049951508986084.jpg

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chico99 napisał:

 

Zacna Smocza produkcja.

20190518_170658.jpg

I już. Zacny kabel. Rozjasnia trochę, ale bez przesady, jest tak jak @Methuselahpisał w szczegółach.  Z Sony EX600 jednak i G7F, to nie było to, ale tak pozatym super. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej podzielę się wrażeniami z krótkiego ale owocnego :) Obcowania z Macaw GT600S. Może komuś się przyda.

Jako, że lubię testować nowe słuchawki, kiedy pojawiła się dobra cena na Dropie (Massdropie) nie mogłem się powstrzymać  i zakupiłem. Zapłaciłem poniżej 50USD więc tu piszę, choć na Ali bywają droższe.

Wrażenia wizualne w skrócie, dźwięk ważniejszy. Zapakowane solidnie, zawartość bogata jak na reprezentowaną półkę cenową. Sprawiają solidne wrażenie.Na początku słuchałem z tel. i tu wrażenia były zróżnicowane (ale tel. słaby), z DAP'em znacznie lepiej.

Wokale wydają mi się mocnym punktem słuchawek. Brzmią czysto i czytelnie. Nie są może wysunięte jakoś do przodu, ale na pewno nie są też wycofane,  wyraźnie zaznaczone. Średnica jest dość neutralna, przynajmniej na referencyjnych filtrach. Nie wydaje się wycofana. Gitary są dość czytelne, może brakuje im trochę podkreślenia z dołu. Z fortepianem chyba podobnie. Scena niezła na szerokość, przydałoby się nieco więcej powietrza. 

Góra błyszcząca, ale nie kłująca, bez sybilizacji. Nie taka wysublimowana jak np. w Andromedach, nieco miejscami chropowata, ale delikatnie. Z telefonem nie do końca są uniwersalne i z muzyki jakiej ja słucham to ACDC czy Avenged Sevenfold zabrzmiały b. przyjemnie, ale np. Money For Nothing tak dość ponuro, bez iskry, gitara Knopflera przytłumiona, bez pazura mimo, że np. w Avenged brzmiały bardzo klarownie. To wrażenia z odsłuchu z telefonu, po podłączeniu do DAP'a duża poprawa Dire Straits. Gitary nie były już mdłe, talerze brzmiały wyraźnie i fajnie wybrzmiewały. Było więcej iskry i powietrza.

Bas nie jest przytłaczający na referencyjnych filtrach, ale jest go wystarczająco i w takiej ilości, że nie męczy przy dłuższych odsłuchach.

Słuchałem tylko na filtrach podstawowych, posłucham jeszcze na dodatkowych i dam znać jak wpłynęły na przekaz.

Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony, nie spodziewałem się takiego brzmienia za mniej niż 50 USD.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie napisane. I bez obaw, przyda się na pewno. Massdrop to jednak dobra sprawa, bo na ali te doki są znacznie droższe.
Ze specyfikacji wychodzi, że zapotrzebowania na moc mieć nie powinny. A tu wygląda na to, że to słuchawki, które jednak pełnię swych możliwości pokazują na mocniejszych źródłach ;)

 

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tommir napisał:

Poniżej podzielę się wrażeniami z krótkiego ale owocnego :) Obcowania z Macaw GT600S. Może komuś się przyda.

Jako, że lubię testować nowe słuchawki, kiedy pojawiła się dobra cena na Dropie (Massdropie) nie mogłem się powstrzymać  i zakupiłem. Zapłaciłem poniżej 50USD więc tu piszę, choć na Ali bywają droższe.

Wrażenia wizualne w skrócie, dźwięk ważniejszy. Zapakowane solidnie, zawartość bogata jak na reprezentowaną półkę cenową. Sprawiają solidne wrażenie.Na początku słuchałem z tel. i tu wrażenia były zróżnicowane (ale tel. słaby), z DAP'em znacznie lepiej.

Wokale wydają mi się mocnym punktem słuchawek. Brzmią czysto i czytelnie. Nie są może wysunięte jakoś do przodu, ale na pewno nie są też wycofane,  wyraźnie zaznaczone. Średnica jest dość neutralna, przynajmniej na referencyjnych filtrach. Nie wydaje się wycofana. Gitary są dość czytelne, może brakuje im trochę podkreślenia z dołu. Z fortepianem chyba podobnie. Scena niezła na szerokość, przydałoby się nieco więcej powietrza. 

Góra błyszcząca, ale nie kłująca, bez sybilizacji. Nie taka wysublimowana jak np. w Andromedach, nieco miejscami chropowata, ale delikatnie. Z telefonem nie do końca są uniwersalne i z muzyki jakiej ja słucham to ACDC czy Avenged Sevenfold zabrzmiały b. przyjemnie, ale np. Money For Nothing tak dość ponuro, bez iskry, gitara Knopflera przytłumiona, bez pazura mimo, że np. w Avenged brzmiały bardzo klarownie. To wrażenia z odsłuchu z telefonu, po podłączeniu do DAP'a duża poprawa Dire Straits. Gitary nie były już mdłe, talerze brzmiały wyraźnie i fajnie wybrzmiewały. Było więcej iskry i powietrza.

Bas nie jest przytłaczający na referencyjnych filtrach, ale jest go wystarczająco i w takiej ilości, że nie męczy przy dłuższych odsłuchach.

Słuchałem tylko na filtrach podstawowych, posłucham jeszcze na dodatkowych i dam znać jak wpłynęły na przekaz.

Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony, nie spodziewałem się takiego brzmienia za mniej niż 50 USD.

Mam zapytanie jeżeli zamawiasz na massdrop to jest to polski sklep czy zagraniczny i jak to wygląda z przesyłką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, marco-polo napisał:

Mam zapytanie jeżeli zamawiasz na massdrop to jest to polski sklep czy zagraniczny i jak to wygląda z przesyłką?

Massdrop, a obecnie Drop to sklep amerykański, więc w większości przypadków towar wychodzi bezpośrednio od nich, choć kiedyś Bodaj Custom Art (ale mogę się mylić) wysyłał z Polski. Wysyłka nie jest przeważnie droga, kilka USD, raz miałem darmową. Należy brać pod uwagę, że mogą oclić i doliczyć VAT, zwłaszcza w przypadku rzeczy bardziej wartościowych. Ja cło i Vat miałem raz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tommir napisał:

Massdrop, a obecnie Drop to sklep amerykański, więc w większości przypadków towar wychodzi bezpośrednio od nich, choć kiedyś Bodaj Custom Art (ale mogę się mylić) wysyłał z Polski. Wysyłka nie jest przeważnie droga, kilka USD, raz miałem darmową. Należy brać pod uwagę, że mogą oclić i doliczyć VAT, zwłaszcza w przypadku rzeczy bardziej wartościowych. Ja cło i Vat miałem raz.

 

 

Właśnie dla mnie jak czytałem regulamin to ten sklep działa jedynie na amerykańskim obszarze. Dlatego pytałem się jak wygląda wysyłka, bo z tego co zrozumiałem wysyłają na jakiś adres w stanach losowo a następnie odbiorca opłaca wszelkie jak to napisałeś opłaty + jakiś kurier DHL, Fedex. Dlatego zapytałem czy jest jakaś odmiana polskiego sklepu jak ten amerykański bo kiedyś istniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tipsy i pianki, to mogę polecić zestawy od TRN, są to proste, ale moim zdaniem, jakościowo wykonane bardzo dobrze. Dodatkowo są całkiem nieźle przemyślne jeśli chodzi ich rozmiary (S/M/L). Niedawno przyszedł do mnie zestaw tipsów (białych) i pianek (szarych), i muszę napisać, że u mnie sprawują się bardzo dobrze.

 

t1.jpg

Tipsy (z lewej) przychodzą w takim samym opakowaniu ja pianki

 

Oprócz tipsów przyszedł do mnie także 6 rdzeniowy miedziany kabel od TRN. Jakościowo jest bardzo podobny do przewodów dołączanych do słuchawek TRN ale ma solidniejszy splitter (z znaczkiem TRN) oraz końcówkę (tym razem z nowym logiem TRN). Dodatkowo poprawili długość przewodów za splittrerem i dodali ściągacz w formie koralika. Uważam, że tej cenie, jest to świetny zamiennik domyślnego kabla TRN (zwłaszcza, że jest od niego nieznacznie droższy), a także jest dobrą opcją jeśli szukamy taniego miedzianego kabla (wciąż jest tańszy od 8 rdzeniowego posrebrzanego kabla TRN, a do tego nie ustępuje mu jakością i dodatkowo ma ściągacz).

 

c1.jpg


Następnie w kolejce jest nowe aluminiowe etui. Jakie jest etui każdy może zobaczyć na zdjęciu, ja dodatkowo mogę napisać, że jest lekkie i solidnie wykonane. Logo TRN jest nadrukowane na pokrywkę (więc z czasem może się zetrzeć), miło by też było, gdyby pudełko zostało wyłożone jakąś gąbką albo pianką, zamiast tego mamy materiałową (choć delikatną) wyściółkę. No i muszę napisać, że moje T3 świetnie się w nim prezentują :P .

 

b1.jpg


Pora na nieszczęsne V30 (które przyszły zamiast zamówionych X6). Wydaje mi się, że brzmieniowo są podobne do V80 z tym, że stoją o klasę niżej. Nie zrozumcie mnie źle, V30 grają w porządku, ale basowi brakuje znanej z V80 rozdzielczości i faktury, dodatkowo jest on obszerniejszy (ale nie mocniejszy), przez co średnica wydaje się bardziej stłamszona. Jeśli chodzi o wokale i górę jest to poziom V80, co niestety można uznać za porażkę, ponieważ nie poprawili tego, że jest ona nieco zbyt przejaskrawiona i odchudzona (a wiele osób narzekało na ten aspekt).


V30 są wykonane w całości z plastiku (no może poza metalowymi osłonkami tulejek) który jakościowo przypomina ten znany z KZ ZS10 (czy ES4), czyli jest w porządku i nic poza tym, spasowanie też jest ok, choć niektórzy narzekają, że metalowe osłonki tulejek lubią się odklejać. Na plus pudełko (niby podobne do tego od V80, ale proste białe wnętrze z magnetycznym zamknięciem, robi robotę) oraz rozmiary samych słuchawek (myślałem, że będą zdecydowanie większe), na minus design który częściowo przypomina ten z zeszłorocznych modeli KZ (ww. ZS10 i ES4) i który niestety, nie przypadł mi do gustu.


Na koniec muszę napisać, że nie wiem dla kogo są V30. Kosztuję niewiele mniej od V80, a moim zdaniem, w każdym aspekcie im ustępuję (no może poza pudełkiem). Zabranie jednego dynamika negatywnie odbiło się na jakości dźwięku (zwłaszcza na basie), a obudowy całkowicie wykonane z plastiku negatywnie wpłynęły na odbiór i wrażenie solidności słuchawek. Ze smutkiem muszę napisać, że zamiast V30, lepiej dołożyć kilka złotych lub dolarów i kupić V80.

 

e1.jpg e2.jpg

 

e3.jpg

V30 są zdecydowanie mniejsze od ZS10, ale wyglądają trochę jak ich mniejszy brat 

Edytowane przez e1mo
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno mogę polecić TIN HiFi T2 i T3, nie wiem jak TRN X6 (wysłali mi złe słuchawki i znowu muszę czekać jakieś 2-3 tygodnie aż przyjdą). Ostatnio jest też hype na KZ ZS10 Pro.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, e1mo napisał:

KZ ZS10 Pro

NIE podoba mi się nowe złącze jakie KZ wprowadziło. Ani w tych nowych ZS10 ani w ZSN, zwykły kabel 2pin będzie kiepsko wyglądał a kable standardowe są lipne. Mogli zostawić zwykłe gniazdo nie wystające ponad powierzchnię... Co do granie, ciekaw jestem jak przy nich zwykłe ZS10 stoją... Estetycznie nowe wyglądają super.

 

edit: widze też nowy wynalazek - KZ AS16

 

https://pl.aliexpress.com/item/KZ-AS16-s-uchawki-16BA-wywa-one-armatura-redukcj-szum-w-sportowe-w-monitory-ucha-zestaw/33009733718.html?spm=a2g17.10010108.1000013.1.17ec5c20zUozPI&pvid=7a24cb48-0ca7-4d67-a4ab-0f008eabb0b5&gps-id=pcDetailBottomMoreThisSeller&scm=1007.13339.90158.0&scm-url=1007.13339.90158.0&scm_id=1007.13339.90158.0

 

Ciekawe jak to to gra ale znowu to badziewne złącze...

Edytowane przez rayfe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rayfe napisał:

NIE podoba mi się nowe złącze jakie KZ wprowadziło. Ani w tych nowych ZS10 ani w ZSN, zwykły kabel 2pin będzie kiepsko wyglądał a kable standardowe są lipne. Mogli zostawić zwykłe gniazdo nie wystające ponad powierzchnię... Co do granie, ciekaw jestem jak przy nich zwykłe ZS10 stoją... Estetycznie nowe wyglądają super.

Z tego co się orientuję, to ZS10 Pro jest nieco ulepszoną wersją ZSN Pro. Więc raczej są dobre. Konektory jednak tez mnie rozczarowują.

 

Zs10 mialy strasznie dużo basu i męczący przełom srednicy i wysokich tonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności