Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, tgrzebien napisał:
Potrzebuję porady. Słuchawki będą mi potrzebne na siłownię ,prac przydomowych itp. Muzyka jaką słucham jest przeróżna, nie mam jakichś specjalnych preferencji. Obowiązkowo z bluetoothem, bo kabel niestety bardzo przeszkadza. Po przeczytaniu kilku stron tematu skłaniam się ku BQ3 + kabel bluetooth KZ. Zastanawiam się czy nie dokupić takich tipsów  ? Warto?
Czy taki zestaw będzie ok dla zwykłego zjadacza chleba (nie audiofila)?
 
P.S. Może jeszcze poradzilibyście jaki kabel do tego dokupić, żeby połączyć się z telefonem przez jacka, w razie jakby bluetooth nie był przymusem.

Ej, ja byłem pierwszy :D

 

Edytowane przez pinkpowerdrummer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, tgrzebien napisał:

Potrzebuję porady. Słuchawki będą mi potrzebne na siłownię ,prac przydomowych itp. Muzyka jaką słucham jest przeróżna, nie mam jakichś specjalnych preferencji. Obowiązkowo z bluetoothem, bo kabel niestety bardzo przeszkadza. Po przeczytaniu kilku stron tematu skłaniam się ku BQ3 + kabel bluetooth KZ. Zastanawiam się czy nie dokupić takich tipsów  ? Warto?
Czy taki zestaw będzie ok dla zwykłego zjadacza chleba (nie audiofila)?

 

P.S. Może jeszcze poradzilibyście jaki kabel do tego dokupić, żeby połączyć się z telefonem przez jacka, w razie jakby bluetooth nie był przymusem.

Mnie czerwone pasują najlepiej. Ale jak wszystko w świecie audio rzecz gustu. Ja lubie neutralne, szczegółowe granie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pinkpowerdrummer napisał:

Używałeś go z BQ3? Jak tak to wystarczało mocy?

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 

Nie sprawdzałem bo kabelek mam od wczoraj a BQ3 leżą już w pudełku i czekaja sobie w komisie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2019 o 14:12, Methuselah napisał:

 

Nie, to nie są słuchawki, które zagrożą czemuś droższemu, ale do 50 USD to bardzo fajna opcja. Co innego z Moondrop Aria, które już z większością za 100 USD powinny rywalizować, ale to temat na inny wątek :) 

 

Podłączam się do prośby o opinię na temat Moondrop Aria. Jeszcze jedna sprawa: te słuchawki nie maja kołnierza na końcu tulejki. Nie zsuwają się z nich tipsy przy wyciąganiu z uszu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Podłączam się do prośby o opinię na temat Moondrop Aria. Jeszcze jedna sprawa: te słuchawki nie maja kołnierza na końcu tulejki. Nie zsuwają się z nich tipsy przy wyciąganiu z uszu? 

 

Jasne, coś będzie. Wszystko zależy od dobranych tipsów. To jedna z rzeczy, które chcę sprawdzić, a czekam na dostawę fajnych tipsów z Hongkongu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja B, ale te piny nie pasują do końca, wchodzą za płytko i trzeba obciąć trochę plastiku, masz kilka postów wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozstaw pinów jest bardzo podobny, problemem jest to, że ich "obudowy" na kablu są za szerokie i nie mieszczą się w otworach w których są złącza w BQ3 (słuchawki te mają dość głęboko osadzone złącza), a piny wchodzą za płytko . Tak więc, bez ingerencji złącze KZ typu B nie będzie pasować  . Można przyciąć plastiki, tak jak ja zrobiłem to kiedyś w moim kabelku (patrz zdjęcie poniżej). Pamiętaj jednak, że jakakolwiek ingerencja w kabel grozi utratą gwarancji i wszystko co robisz, robisz na własna odpowiedzialność!
 

KZ.thumb.jpg.0b7db70476e7433c8cf06f7c65a80cd7.jpg

^to jest og post^
Chodzi o to że jest za dużo plastiku, kabelek jest za szeroki. A chyba z budowy BQ3 wynika że musi być kątowe złącze? Swoją drogą ten kabelek jest na gearbest za 47zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pokazuje 60zł może z kuponami? Bo jest też kabelek kz bez aptxhd z jednym dyngsem, który nie jest fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sory źle spojrzałem. Na gearbest są dwie wersje z BT 4.1 i 4.2.

Wersja 4.1 kosztuje 40 zł https://www.gearbest.com/headphone-accessories/pp_009191931713.html?wid=1527929

Wersja 4.2 kosztuje 56 zł https://www.gearbest.com/headphone-accessories/pp_009887547622.html?wid=1433363

 

Niby 4.2 jest szybsze itp. 

Edytowane przez tgrzebien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to na to z kolei ja nie zwróciłem uwagi. Myślałem że to jest jedna wersja (oznaczenie chipu jest to samo). Ktoś wie czy istnieje wgl coś takiego jak bluetooth 4.1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, chodziło mi o to czy ta wersja dwudyngsowa kabelka bt od kz występuje w wersji bt 4.1 mimo tego samego chipu, czy komuś się walnęło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności