Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.03.2019 o 11:20, Jaro54 napisał:

Czyli A7 najbliżej Crestent?

 

@Jaro54 - właśnie sobie przypomniałem co mi nie pasowało w A7, mianowicie był to szum. Te słuchawki mają niską impedancję i często pojawiał się szum, przynajmniej w połączeniu z Shanling M0 i średnio mi to pasowało.

Im dłużej słucham Moondrop Crescent, tym bardziej mnie zaskakują. Na plus oczywiście. Ludzie którzy określali je jako killer do 30$ to mądrzy ludzie, wiedzieli co mówią. Powtórzę to, co już pisałem na ich temat - dla mnie jest to killer do 50$.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, adamw1994 napisał:

Cześć wszystkim, w ostatnie kilka dni czytałem sobie posty z ostatnich 6 miesięcy i zdecydowałem się na BQEYZ BQ3. 38$ z kodem "ITAXI328".  Poradzicie tylko, którą przesyłkę wybrać?

Darmowa - China Post Registered Air Mail

1$ - AliExpress Standard Shipping

 

Głównie chodzi o ryzyko zapłacenia VATu. Pozdrawiam :)

Aliexpress Standard , przesyłka idzie przez Paryż( omija oclenie ) , Komorniki Poznań i kurier dostarcza Ci do domu 

2 tygodnie i masz w domu bez spiny o dodatkowe koszty 

Edytowane przez vspace
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, vspace napisał:

Aliexpress Standard , przesyłka idzie przez Paryż( omija oclenie ) , Komorniki Poznań i kurier dostarcza Ci do domu 

2 tygodnie i masz w domu bez spiny o dodatkowe koszty 

- słuszna podpowiedź.
 

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Methuselah napisał:

 

Nie, to nie są słuchawki, które zagrożą czemuś droższemu, ale do 50 USD to bardzo fajna opcja. Co innego z Moondrop Aria, które już z większością za 100 USD powinny rywalizować, ale to temat na inny wątek :) 

Czy mógłbyś napisać kilka zdań na ich temat? Zastanawiam się czy nie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, adamw1994 napisał:

Cześć wszystkim, w ostatnie kilka dni czytałem sobie posty z ostatnich 6 miesięcy i zdecydowałem się na BQEYZ BQ3. 38$ z kodem "ITAXI328".  Poradzicie tylko, którą przesyłkę wybrać?

Darmowa - China Post Registered Air Mail

1$ - AliExpress Standard Shipping

 

Głównie chodzi o ryzyko zapłacenia VATu. Pozdrawiam :)

 

Można taniej.. 

W zestawie z gumkami 40$ - 6/30. Niby nie dużo, ale 4 dolce to już prawie pół kabelka :)

Screenshot_2019-03-28-21-18-24.png

Edytowane przez Ybybu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tommir napisał:

Czy mógłbyś napisać kilka zdań na ich temat? Zastanawiam się czy nie kupić.

 

Coś więcej dodam w niedalekiej przyszłości :)

 

BTW. Crescend i Aria też mają być w PL dostępne od ręki.

Edytowane przez Methuselah
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś te Onedio? Sprzedaje ktoś może jakieś KZ z kabelkiem bt tutaj? W wyszukiwarce "bt i kz" ignoruje jako za krótkie query : ( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Inszy chyba miał jeśli mnie pamięć nie myli 

8 godzin temu, pinkpowerdrummer napisał:

Testował ktoś te Onedio? Sprzedaje ktoś może jakieś KZ z kabelkiem bt tutaj? W wyszukiwarce "bt i kz" ignoruje jako za krótkie query : ( 

 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Methuselah napisał:

 

Coś więcej dodam w niedalekiej przyszłości :)

 

BTW. Crescend i Aria też mają być w PL dostępne od ręki.

A zamówiłem, nie mogłem się powstrzymać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pinkpowerdrummer napisał:

Czy do bqeyz bq3 pasuje kabelek KZ aptx-hd typ B? Czy rozstaw pinów jest inny?

Rozstaw pinów jest bardzo podobny, problemem jest to, że ich "obudowy" na kablu są za szerokie i nie mieszczą się w otworach w których są złącza w BQ3 (słuchawki te mają dość głęboko osadzone złącza), a piny wchodzą za płytko . Tak więc, bez ingerencji złącze KZ typu B nie będzie pasować :( . Można przyciąć plastiki, tak jak ja zrobiłem to kiedyś w moim kabelku (patrz zdjęcie poniżej). Pamiętaj jednak, że jakakolwiek ingerencja w kabel grozi utratą gwarancji i wszystko co robisz, robisz na własna odpowiedzialność!

 

KZ.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, przemyślę to jeszcze. W sumie, to czy BQ3 wypadają znacznie lepiej od KZ ZSN? Czy jest je w ogóle sens porównywać? Ktoś już sprawdzał czy zsn pro to faktycznie różnica tylko optyczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników kabelka KZ Bluetooth APTX.

Czy macie problem z kodekiem? Tzn u mnie po połączeniu jest to AAC, mogę wymusić w ustawieniach programisty APTX ale mam wrażenie, że nie działa to w przypadku tego kabelka.

Dodatkowo zauważyłem że w ustawieniach bluetooth w telefonie nie mam opcji wyboru jakości połączenia (tam gdzie się wybiera, najlepsza jakość dźwięku albo najlepsza jakość połączenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pinkpowerdrummer napisał:

Dzięki, przemyślę to jeszcze. W sumie, to czy BQ3 wypadają znacznie lepiej od KZ ZSN? Czy jest je w ogóle sens porównywać? Ktoś już sprawdzał czy zsn pro to faktycznie różnica tylko optyczna?

To zawsze jest subiektywne, ala dla mnie zdecydowanie tak, BQ3 grają lepiej niż ZSN, a charakteru nabierają w miarę użytkowania, trzeba je trochę moim zdaniem powygrzewać. Potrzebują za to więcej prądu od ZSN, u mnie z ze słabego prądowo źródła grały słabo.

Ciągle czekam jeszcze na ZNS Pro, kiedy dotrą będę mógł coś powiedzieć. Chociaż większych różnic się nie spodziewam, bardziej marketingowych ;) Ale zobaczymy, dajmy im szansę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, donpedro1979 napisał:

Pytanie do użytkowników kabelka KZ Bluetooth APTX.

Czy macie problem z kodekiem? Tzn u mnie po połączeniu jest to AAC, mogę wymusić w ustawieniach programisty APTX ale mam wrażenie, że nie działa to w przypadku tego kabelka.

Dodatkowo zauważyłem że w ustawieniach bluetooth w telefonie nie mam opcji wyboru jakości połączenia (tam gdzie się wybiera, najlepsza jakość dźwięku albo najlepsza jakość połączenia)

Wchodzisz w ustawienia programisty i tam możesz ustawiać wiele parametrów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie właśnie przyszły AS10 i nie moge wyjść z szoku jak przyjemnie i równo to brzmi. Takie granie za takie pieniądze, jest nieźle. Macie jakieś doświadczenia czy warto z nimi pójść w balans?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tajniakos napisał:

A do mnie właśnie przyszły AS10 i nie moge wyjść z szoku jak przyjemnie i równo to brzmi. Takie granie za takie pieniądze, jest nieźle. Macie jakieś doświadczenia czy warto z nimi pójść w balans?

 

Warto. Nawet kabelek za parę dolarów zrobi robotę.

Np. taki: https://pl.aliexpress.com/item/AK-TRN-8-Core-zmodernizowane-posrebrzane-kabel-3-5-MMCX-ulepszony-kabel-do-s-uchawek-dla/32931782166.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5f225c0fJPvnSX

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaro54 napisał:

Wchodzisz w ustawienia programisty i tam możesz ustawiać wiele parametrów.

Tak, wiem to :)

Po prostu mam wrażenie, że to 'wymuszenie' kodeka nie do końca działa ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź również na M) bo widzę,że masz. zobaczysz z czym połączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Jaro54 napisał:

Sprawdź również na M) bo widzę,że masz. zobaczysz z czym połączy

JUż nie mam ;) Ale mam Radsone ES100 i tam od razu łączy z LDAC i wyświetla się od razu taki komunikat na telefonie, ze połączona z LDAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, donpedro1979 napisał:
Pytanie do użytkowników kabelka KZ Bluetooth APTX.
Czy macie problem z kodekiem? Tzn u mnie po połączeniu jest to AAC, mogę wymusić w ustawieniach programisty APTX ale mam wrażenie, że nie działa to w przypadku tego kabelka.
Dodatkowo zauważyłem że w ustawieniach bluetooth w telefonie nie mam opcji wyboru jakości połączenia (tam gdzie się wybiera, najlepsza jakość dźwięku albo najlepsza jakość połączenia)

Używałeś go z BQ3? Jak tak to wystarczało mocy?

 

Edytowane przez pinkpowerdrummer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję porady. Słuchawki będą mi potrzebne na siłownię ,prac przydomowych itp. Muzyka jaką słucham jest przeróżna, nie mam jakichś specjalnych preferencji. Obowiązkowo z bluetoothem, bo kabel niestety bardzo przeszkadza. Po przeczytaniu kilku stron tematu skłaniam się ku BQ3 + kabel bluetooth KZ. Zastanawiam się czy nie dokupić takich tipsów  ? Warto?
Czy taki zestaw będzie ok dla zwykłego zjadacza chleba (nie audiofila)?

 

P.S. Może jeszcze poradzilibyście jaki kabel do tego dokupić, żeby połączyć się z telefonem przez jacka, w razie jakby bluetooth nie był przymusem.

Edytowane przez tgrzebien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, pinkpowerdrummer napisał:

Używałeś go z BQ3? Jak tak to wystarczało mocy?

Starczy mocy i całkiem fajnie gra

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności