Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, strong6 napisał:

-KZ-ZSN Pro
Z wyglądu zmiany kosmetyczne w stosunku do KZ ZSN, przetworniki te same. W dniach 25.26.27 marca ten sklep do tych słuchawek dodaje gratis - dodatkowy kabelek. No i w tym sklepie są w promocji, jest taniej niż w innych:
-KZ ZSN w AK Audio store-

 

 

Kupiłem te ZSN PRO, jak dotrą napiszę co i jak. Do tego wziąłem srebrny kabel do podstawowych ZSN i za całość wyszło mnie 23$ (miałem kupon na 5$ przy zakupach powyżej 25$).

Tak na marginesie, przewaliłem trochę różnych słuchawek - ZS5, ZS10, AS10, ES4, BQEYZ BQ3 i KC2, RevoNext QT2S, HiFi Walker A7, TRN V80 i IM1 i najbardziej leżą mi właśnie ZSN. Nie wiem co z nimi jest, że droższe słuchawki poszły do żyda, a one zostały... Są zaj.ebiste i tyle. Amen. Dojedzie jeszcze srebrny kabel + Spiral Dot od BigMarasa i zostaję z nimi na dłużej.

W tym tygodniu jeszcze dojadą Moondrop Crescent i z zakupami na jakiś czas daję sobie spokój. Może się jeszcze okazać że one pójdą do żyda...

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam ZS10 i ZST. Dla mnie fajne słuchawki a przerabiałem ZSR, ES4, ZS5, ZS6... Mam ochotę na te ZSN ale kurde jeden problem - słabe mają gniazda na kabel a ja używam kabla od CA, tego Plastics One i on ma klasyczne wtyki 2pin... Bardzo by to wystawało... Używam tez modułów BT od KZ - ten zwykły oraz z APTX ale to cholerne dziadostwa, strasznie przerywają zwłaszcza jak ćwiczę mimo że telefom mam 0.5-1.5m od modułu !!! Ktoś może polecić jakiś moduł porządny? Chyba jak kojarzę to TRN BT10 albo BT3 - coś takiego jest bardzo dobry przy tych KZ, ktoś przypomni? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chico99 napisał:

Też mam dwie pary. :)

 

Moje 2 jadą już, wersja PRO dla odmiany. Swoje pierwsze fioletowe ZSN dałem córce, później dojechały czarne, teraz czekam na nową wersję i na srebrny kabel.

BTW

Dojechały wczoraj Moondrop Crescent i zaorały wszystko. Nawet to 2x droższe... Krążą opinie z internetach że do 30$ jest to killer, wg mnie jest to killer do 50$, bo nic droższego do tej pory nie miałem. Aż boję się jak Kanas Pro zagra, ale to dopiero po wakacjach pewnie. Tyle tylko że niewygodne, jakoś do ich budowy nie mogę się przyzwyczaić - włożone normalnie to kabel dynda, założone OTE jakoś tak się dziwnie układają przez dosyć sztywny gumowy kabel. Albo się przyzwyczaję, albo pójdą do żyda i będzie wkład w Kanas Pro :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mr Krzychoo napisał:

Dojechały wczoraj Moondrop Crescent i zaorały wszystko. Nawet to 2x droższe... Krążą opinie z internetach że do 30$ jest to killer, wg mnie jest to killer do 50$, bo nic droższego do tej pory nie miałem. Aż boję się jak Kanas Pro zagra, ale to dopiero po wakacjach pewnie. Tyle tylko że niewygodne, jakoś do ich budowy nie mogę się przyzwyczaić - włożone normalnie to kabel dynda, założone OTE jakoś tak się dziwnie układają przez dosyć sztywny gumowy kabel. Albo się przyzwyczaję, albo pójdą do żyda i będzie wkład w Kanas Pro :D

A jak one grają? Napisz coś wiecej na ich temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Moje 2 jadą już, wersja PRO dla odmiany. Swoje pierwsze fioletowe ZSN dałem córce, później dojechały czarne, teraz czekam na nową wersję i na srebrny kabel.

BTW

Dojechały wczoraj Moondrop Crescent i zaorały wszystko. Nawet to 2x droższe... Krążą opinie z internetach że do 30$ jest to killer, wg mnie jest to killer do 50$, bo nic droższego do tej pory nie miałem. Aż boję się jak Kanas Pro zagra, ale to dopiero po wakacjach pewnie. Tyle tylko że niewygodne, jakoś do ich budowy nie mogę się przyzwyczaić - włożone normalnie to kabel dynda, założone OTE jakoś tak się dziwnie układają przez dosyć sztywny gumowy kabel. Albo się przyzwyczaję, albo pójdą do żyda i będzie wkład w Kanas Pro :D

Właśnie, jaka jest różnica między pro i nie pro?

Edytowane przez chico99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chico99 napisał:

Właśnie, jaka jest różnica między pro i nie pro?

 

Jeszcze jadą, ale jak dojadą to na pewno dam znać.

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

A jak one grają? Napisz coś wiecej na ich temat

 

Parę słów o Moondrop Crescent:

jak na razie mogę je określić jako "poukładane", wg mnie wszystko jest tam gdzie być powinno i jak powinno. Bas jest mocny, głęboki i niezagłuszający reszty, wokale żywe, góra fajnie grająca i wybrzmiewająca ale nie kłująca uszu. Scena fajna, taka nie za szeroka, nie za głęboka. KZ ZSN jak to ktoś określił "drą mordę" i jest dużo wszystkiego, tutaj też jest wszystko, ale mniej, i jest to bardziej poukładane.

Dajcie mi jeszcze kilka dni, to pewnie coś więcej napiszę. Posłucham trochę żeńskich wokali, czegoś innego niż Machine Head i Faith No More. Puszczę sobie Muse, Garbage, odświeżę Tubular Bells...

Póki co to najlepsze IEM jakie miałem, i jest to dowód że nie trzeba 5 przetworników w jednej słuchawce żeby dobrze zagrać.

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Jeszcze jadą, ale jak dojadą to na pewno dam znać.

 

Jak na razie mogę je określić jako "poukładane", wg mnie wszystko jest tam gdzie być powinno i jak powinno. Bas jest mocny, głęboki i niezagłuszający reszty, wokale żywe, góra fajnie grająca i wybrzmiewająca ale nie kłująca uszu. Scena fajna, taka nie za szeroka, nie za głęboka. KZ ZSN jak to ktoś określił "drą mordę" i jest dużo wszystkiego, tutaj też jest wszystko, ale mniej, i jest to bardziej poukładane.

Dajcie mi jeszcze kilka dni, to pewnie coś więcej napiszę. Posłucham trochę żeńskich wokali, czegoś innego niż Machine Head i Faith No More. Puszczę sobie Muse, Garbage, odświeżę Tubular Bells...

Póki co to najlepsze IEM jakie miałem, i jest to dowód że nie trzeba 5 przetworników w jednej słuchawce żeby dobrze zagrać.

 

Rozumiem, że opisujesz ZSN,  a ZSN pro jeszcze jadą.

A pytanie było, jak grają ZSN pro? Do którego się również dołączam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, chico99 napisał:

 

Rozumiem, że opisujesz ZSN,  a ZSN pro jeszcze jadą.

A pytanie było, jak grają ZSN pro? Do którego się również dołączam.

 

Opisuję Moondrop Crescent - forum złączyło 2 posty (Twoje pytanie o ZSN PRO i Moondrop Crescent o które pytał @Jaro54) i wyszło że piszę o ZSN a nie o Moondrop :D

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten kabelek będzie pasować do tych słuchawek.

Chodzi o środkowy typ złącza.

HTB1VJoOtiCYBuNkHFCcq6AHtVXaU.jpg

Edytowane przez Little Willie
Jeszcze pytanie do posiadaczy Tin Audi T2. Z jakiego materiału jest wykonana obudowa słuchawek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Jeszcze jadą, ale jak dojadą to na pewno dam znać.

 

Parę słów o Moondrop Crescent:

jak na razie mogę je określić jako "poukładane", wg mnie wszystko jest tam gdzie być powinno i jak powinno. Bas jest mocny, głęboki i niezagłuszający reszty, wokale żywe, góra fajnie grająca i wybrzmiewająca ale nie kłująca uszu. Scena fajna, taka nie za szeroka, nie za głęboka. KZ ZSN jak to ktoś określił "drą mordę" i jest dużo wszystkiego, tutaj też jest wszystko, ale mniej, i jest to bardziej poukładane.

Dajcie mi jeszcze kilka dni, to pewnie coś więcej napiszę. Posłucham trochę żeńskich wokali, czegoś innego niż Machine Head i Faith No More. Puszczę sobie Muse, Garbage, odświeżę Tubular Bells...

Póki co to najlepsze IEM jakie miałem, i jest to dowód że nie trzeba 5 przetworników w jednej słuchawce żeby dobrze zagrać.

 

Też korzystam od pewnego czasu. Jedne z najlepszych tanich doków na rynku. Gdy będę miał chwilę, to też coś więcej napiszę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rzecz do Adapter 2-pin do mmcx . Na pewno nam kolekcjonerom tanich doków z różnymi złączami się przyda 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

Tak, wersja B 

Dzięki, 

 

34 minuty temu, Wookiepuff napisał:

Hmm... warto kupić Tin audio T2 za 24$? Myślę że cena dość atrakcyjna, ale wole spytać bo może bywały lepsze 😜 

A gdzie taka cena? Czy to liczone już z kuponami? 

 

Ponawiam pytanie do posiadaczy Tin Audi T2. Z jakiego materiału jest wykonana obudowa słuchawek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było coś podobnego ale podrzucam  fajny deal

 

T2 Kupione za 24$ :)
Gdyby ktoś chciał kupić T2 za 24$ albo przyciąć na czymś innym to już tłumaczę:

- Pobieramy kupon który zbija nam 6$ przy zakupach min. 30$ https://bit.ly/2Ul8Axm (maksymalnie 1 kupon na konto)

- dodajemy T2 do koszyka  https://bit.ly/2U22DpL 

- Aby wykorzystać kupon musimy dodać jakiś produkt który dopełni nam wartość koszyka do 30$. W moim przypadku był to kabel micro usb którego akurat potrzebuje https://bit.ly/2Ui4JBp  (może być to inny produkt)

- Kupon aktywuje się gdy klikniemy "Kup Wszystko" lub "Kup od tego sprzedawcy" i automatycznie zbije nam cenę.

 

Oczywiście możecie wykorzystać kupon na inne zakupy. Jedynym wymaganiem jest że koszyk musi wynosić 30$

Udanych zakupów! :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Najner napisał:

Z jakiegoś metalu, bardzo solidne doki jak za taką cenę.

Może to aluminium?

 

12 minut temu, Wookiepuff napisał:

Nie wiem czy już było coś podobnego ale podrzucam  fajny deal

Kuponów jest teraz więcej z okazji urodzin Aliexpress 

https://www.pepper.pl/kupony/urodzinowe-kupony-aliexpress-aktualizacja-147919

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Little Willie napisał:

Może to aluminium?

 

Kuponów jest teraz więcej z okazji urodzin Aliexpress 

https://www.pepper.pl/kupony/urodzinowe-kupony-aliexpress-aktualizacja-147919

Tak wiem, ale z tym wychodzi najtaniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności