Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

Mam pytanie Majstry na temat tipsów:

czy Spiral Dot który ma średnicę 4 mm nałożę na tulejkę 5,5 mm (wydaje mi się że tak), czy raczej zainteresować się Spin Fitami CP-500 o szerokości 5,5 mm? Silikon w Spiralach jest na tyle elastyczny że da się je założyć na szerszą tulejkę bez negatywnego wpływu na ich żywotność i trwałość?

 

Nałożysz bez problemu i większego wysiłku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mógłby ktoś napisać czym jest spora różnica między poniższymi modelami?

 

BA10vsAS10vsZS10

 

sluchawki są godne polecenia? Czy raczej mocny średniak? Kupiłem już as10 ale nie wiem czy dobrze zrobiłem, w głównej mierze słucham muzyki elektronicznej, dupstep

użytkuje Bose qc35 jednakże robi się coraz cieplej a to przekłada się na saunę w słuchawkach :(

 

poleca ktoś jakieś gumki/gąbki do słuchawek dokanałowych?

Edytowane przez adiif1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem słuchawek nausznych bezprzewodowych, z możliwością podłączenia przewodu jack 3,5, tak aby mogły "robić" też jako przewodowe.

Zależy mi na jakości dźwięku, aby grały dobrze, to znaczy dobrze, jak na słuchawki z przedziału cenowego 100-200 zł.

Wstępnie wybrałem Bluedio F2, Bluedio T4s, oraz najtańsze z nich , ale zbierające bardzo dobre opinie tzn. Bluedio TM/s.

Ktoś jest mi w stanie powiedzieć , czy F2 grają lepiej od TM?  czy warto płacić za nie 140 zł więcej ?

Może są jakieś słuchawki w tej grupie cenowej , które grają lepszym dźwiękiem?, może nawet jakieś przewodowe?

Bluedio TMS na Ali za parę dni, do wychaczenia za 25 dolców, nie ukrywam , że one są moim faworytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mają być nauszne i tanie a do tego dobrze grające to weź Oneodio Elysium. Za parę dni po 22$. Miałem je (moja siostra je poprowadziła mi :) ). Warto, działają ok 24-25 godzin na 1 ładowaniu 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

Jak mają być nauszne i tanie a do tego dobrze grające to weź Oneodio Elysium. Za parę dni po 22$. Miałem je (moja siostra je poprowadziła mi :) ). Warto, działają ok 24-25 godzin na 1 ładowaniu 

A jaka sygnatura? Może bym se do autobusu kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo basu ale bez mulenia. Dość dobrze tlumią sprawdzałem w starym składzie elektrycznym. Warte swojej ceny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

Za parę dni po 22$

A co takiego jest za parę dni, do 11.11 przecież daleko? Aktualnie widzę są po 24,60$

Jak one grają po kablu, duża różnica względem BT? Łatwo ściąga się w nich gąbki (żeby w razie co poprawić brzmienie)?

 

4 godziny temu, Adikp napisał:

Bluedio T4s

Fakt mają możliwość grania po kablu, ale to musi być specjalny kabel USBc-jack (jest w zestawie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Perul napisał:

A co takiego jest za parę dni, do 11.11 przecież daleko? Aktualnie widzę są po 24,60$

Jak one grają po kablu, duża różnica względem BT? Łatwo ściąga się w nich gąbki (żeby w razie co poprawić brzmienie)?

Jak @strong6napisał 9 urodziny aliexpress 

Całkiem spoko po BT, nie zdejmowalem padów. 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyły mnie po pierwszym odsłuchu. Nie są wybitne ale z przyjemnością się słucha muzyki na nich. Mają fajny bas, nie wchodzi na inne pasma. Scena dość przeciętna, ale ja jestem rozpuszczony przez Musical Fidelity. Ale jak na cenę to grają dużo lepiej niż kosztują. Teraz tylko z pamięci mogę porównać bo od grudnia są u siostry w Niemczech. Wg mnie to lepszy dźwięk niż Bluedio T4s. Lepsza kontrola dźwięku. Wykonanie też porządne. Warto dokupić etui za 3,99$.jak słuchawki na głowie to DAP lub telefon można w nim schować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu niedostępne 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Matador napisał:

@Jaro54 słuchawki, które polecales ostatnio czyli oneodio elysium przypominają bardzo Marshall Major 2. Mam nadzieję, że te Twoje są od nich wygodniejsze?

Jedne i drugie to konstrukcja nauszna, więc wygoda zależy bardziej od tolerancji danej osoby na tego typu konstrukcje - moja np jest dość duża, takie AKG K172HD dla mnie są wygodne, mogę w nich przesiedzieć spokojnie 3 godziny (dłużej mi się nie zdarza siedzieć, a nie żebym nie dał rady).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygodne są, można kilka godzin w nich siedzieć bez uczucia ściskanie. Mają dość miękkie poduszki, które wręcz przyssają się do uszu i to jest chyba powód dobrego tłumienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

21 godzin temu, strong6 napisał:

IX urodziny aliexpress.
Kupon 6/30$
Kupon 5/25$
Kupon 8/50$


 

Z kupnem 6/30 BQEYZ K2 wychodzą za 32$ 

Edit: kolejne 2 dolary nożna urwać kupnem sprzedawcy 😎

 

 

 

Edytowane przez Ybybu
Ech, nagrzałem się na nie a potem przypomniało mi się, że to BQ3 wiodą prym
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bardzo wygodne, jedynie latem może być problem z poceniem się uszu 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-KZ-ZSN Pro
Z wyglądu zmiany kosmetyczne w stosunku do KZ ZSN, przetworniki te same. W dniach 25.26.27 marca ten sklep do tych słuchawek dodaje gratis - dodatkowy kabelek. No i w tym sklepie są w promocji, jest taniej niż w innych:
-KZ ZSN w AK Audio store-

 

Edytowane przez strong6
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności