Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, ryankgb napisał:

 

Napisz do niego, nie zakładaj sporu od razu bo oni tego nie lubią jeśli chcesz załatwić sprawę z korzyścią dla Ciebie (według regulaminu musiałbyś odsyłać wszystko do Chin). Opisz sprawę, wyraź lekkie ubolewanie, ale bądź miły i zapytaj co w takiej sytuacji masz zrobić. Widzę, że wada dotyczy kabelka, a nie samych słuchawek? Napisz, że chciałbyś sam kabelek bo jest wymienny i albo taki jak fabryczny albo o podobnych parametrach (od siebie polecam kabelki Yinyoo, sam mam do BQ3 ten 8 Core Silver Plated za około 15$, ale na taki bym nie liczył :P ). Zapewne poprosi Cię o jakiś dowód na potwierdzenie wady (normalna rzecz), więc wyślij to o co prosi, a jak wszystko dobrze zrobisz to nie powinno być problemu z wysyłką wadliwego elementu lub zniżką na jakiś lepszy bo ten od BQ3 jest słaby ;) Jeśli masz V80 to spróbuj podpiąć kabel od nich i sprawdź czy wina leży w kablu od BQ3 czy w samej słuchawce (wtyk np.).

 

Swoją drogą u mnie leży ten fabryczny kabel od BQ3 i mogę komuś odsprzedać jak bardzo chce bo nie będzie u mnie z niego pożytku :P

Pisząc kabelek myślałem o połączeniu we wnętrzu obudowy. Oczywiście kabelkiem nie zawracałbym nikomu głowy tutaj i w Chinach.

Tym bardziej, że idzie już z Chin lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sibart napisał:

Pisząc kabelek myślałem o połączeniu we wnętrzu obudowy. Oczywiście kabelkiem nie zawracałbym nikomu głowy tutaj i w Chinach.

Tym bardziej, że idzie już z Chin lepszy.

 

Oj, to już grubsza sprawa i pisałbym o wysyłkę drugiej pary lub sztuki słuchawki. Na pewno będzie Cię prosił o jakiś dowód, najprawdopodobniej filmik z dźwiękiem ze słuchawek. Jakbyś miał jakieś problemy lub potrzebował pomocy przy reklamacji to pisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry zasięg, po zastosowaniu pianek comply nie wchodzą do stacji dokującej, która też nie ma klapki na górze. Trzymają na baterii 3h, dźwiękowo o dziwo dają radę, tylko brakuje trochę głębi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

Nie będzie to post stricte dotyczący audio ale…

Jak wiecie wyszły Yinyoo V2, a potem cały ten śmietnik z rewizjami… z których to trzecia okazała się znacznie lepsza niż pierwsza. A ja oczywiście dokonałem zakupu, pierwszej wersji, tuż po premierze. I nie byłem zadowolony z tego faktu że kupiłem nieco wybrakowany produkt…

 

I w tym momencie chcę bardzo pochwalić oraz polecić Wam sklep „AK Audio store”. Zakup dokonany 11.11( cebula, kod zniżkowy + kupon) sprawił że kupiłem je w cenie w miarę dobrej jak na tamte czasy. Przyszły po świętach. Napisałem co mnie boli, kazali odesłać (nawet pokryli koszty przesyłki zwrotnej! Ale to chyba wyjątkowo z racji sytuacji) - doszło w okresie ich świąt.. po powrocie do pracy odesłali nowszą wersję i właśnie przyszła teraz, na początku marca. No cóż, 4 miesiące prawie od zakupu pierwotnego, ale sprawa załatwiona po mej myśli i oczywiście czuję się w obowiązku uświadomić Was że jest to całkiem fajny i przyjazny sklep.

 

Zaś słuchawki wydają się warte swej ceny, ale nie testuję za bardzo - bo idą na prezent. Ja dalej czekam na te…eh, Meizu HD5-1/2 ;)

Edytowane przez Eragon
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć forumowicze.

Potrzebuje pomocy przy wyborze słuchawek ze stajni KZ. Nie jestem audiofilem, nie znam się w temacie i nie wymagam cudów. Miałem wcześniej KZ ZST i KZ ZS3. Nie polubiłem ich szczególnie, chociaż zs3 były w stronę tego czego szukam- basowego grania trochę do wybuchów w filmach, trochę do niższej muzyki filmowej. 

Nastawiam się na KZ ze względu na ich możliwość wymiany kabelkow na BT (Mam już 2 te gorsze, kupię jeszcze jeden ten lepszy z aptx) 

Jeszcze jeśli chodzi o źródło grania. Myślę by kupić mobilnego DAC do telefonu, zapewne smsl Idol bądź smsl m2. Nie tyle zależy mi na jakości dźwięku a bardziej na jego mocy, gdyż lubię jak mnie wgniata w fotel bas z dobrego traileru filmu na przykład. Oczywiście wiem że w tej cenie trudno o to, także to trochę z przymrużeniem oka traktuje. Chociaż do dzisiaj pamiętam co potrafi superlux hd681 evo w połączeniu z głośnikami z biedry jako wzmacniacz. 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, FARGO18 napisał:

Cześć forumowicze.

Potrzebuje pomocy przy wyborze słuchawek ze stajni KZ. Nie jestem audiofilem, nie znam się w temacie i nie wymagam cudów. Miałem wcześniej KZ ZST i KZ ZS3. Nie polubiłem ich szczególnie, chociaż zs3 były w stronę tego czego szukam- basowego grania trochę do wybuchów w filmach, trochę do niższej muzyki filmowej. 

Nastawiam się na KZ ze względu na ich możliwość wymiany kabelkow na BT (Mam już 2 te gorsze, kupię jeszcze jeden ten lepszy z aptx) 

Jeszcze jeśli chodzi o źródło grania. Myślę by kupić mobilnego DAC do telefonu, zapewne smsl Idol bądź smsl m2. Nie tyle zależy mi na jakości dźwięku a bardziej na jego mocy, gdyż lubię jak mnie wgniata w fotel bas z dobrego traileru filmu na przykład. Oczywiście wiem że w tej cenie trudno o to, także to trochę z przymrużeniem oka traktuje. Chociaż do dzisiaj pamiętam co potrafi superlux hd681 evo w połączeniu z głośnikami z biedry jako wzmacniacz. 😆

Hej, z KZ polecam szczególnie KZ ZS7 , potężny bas jest go czasami za dużo ZS7 to typowe Basshead'y, porównując z Revonext  QT2 czy BQ3 jest go dużo więcej , góra szczegółowa nie sycząca , brakuje troche środka ,dobra scena , są też  świetne pod EQ, obudowa pełne alu , są wygodne , koniecznie do wymiany kabel na srebrny 8 żyłowy , po wyminie kabla słuchawki pokazują  klasę jak dla mnie,  polecam miałem inne KZ i zostawiłem tylko ZS7 i BTE (treninig /rower).

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chico99 napisał:

BQEYZ BQ3 chyba będzie, dla Ciebie, strzałem w dziesiątkę, z całym szacunkiem do firmy KZ, produktów tej firmy mam całą szufladę.

Jedne z najlepiej dociążonych doków, do 50$.

 

3 godziny temu, vspace napisał:

Hej, z KZ polecam szczególnie KZ ZS7 , potężny bas jest go czasami za dużo ZS7 to typowe Basshead'y, porównując z Revonext  QT2 czy BQ3 jest go dużo więcej , góra szczegółowa nie sycząca , brakuje troche środka ,dobra scena , są też  świetne pod EQ, obudowa pełne alu , są wygodne , koniecznie do wymiany kabel na srebrny 8 żyłowy , po wyminie kabla słuchawki pokazują  klasę jak dla mnie,  polecam miałem inne KZ i zostawiłem tylko ZS7 i BTE (treninig /rower).

 

Dzięki panowie za opinię.

A odnośnie 2 części mojego pytania.

Czy zakup mobilnego DAC ma sens przy tych słuchawkach czy raczej nie będzie sporej różnicy pomiędzy smartfonem? (S7 edge)

Czytałem że np. KZ ZST z  smsl m2 pod zewnętrznym zasilaniem potrafią pokazać pazur 😁

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FARGO18 napisał:

 

Dzięki panowie za opinię.

A odnośnie 2 części mojego pytania.

Czy zakup mobilnego DAC ma sens przy tych słuchawkach czy raczej nie będzie sporej różnicy pomiędzy smartfonem? (S7 edge)

Czytałem że np. KZ ZST z  smsl m2 pod zewnętrznym zasilaniem potrafią pokazać pazur 😁

 

Dla mnie najlepsze z tych wymienionych to również BQ3. Ja jednak odniosłem wrażenie, że wymagają dużo prądu. Podłączone do telefonu przez AMP'a nie mającego własnego zasilania zagrały mi bardzo chudo, bez takiej solidniejszej podstawy. Średnio mi się podobało. Dopiero podłączone do DAP'a zagrały naprawdę nieźle, jakby zupełnie inne słuchawki. Z Zs& takiego problemu nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jaśniej - z jednego wystaje przewód w czerwonej izolacji, z drugiego w zielonej. Czerwony z reguły oznacza prawy (najlepiej sprawdzić miernikiem), a jak masz o takich samych kolorach, to jest to masa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jaśniej - z jednego wystaje przewód w czerwonej izolacji, z drugiego w zielonej. Czerwony z reguły oznacza prawy (najlepiej sprawdzić miernikiem), a jak masz o takich samych kolorach, to jest to masa.
Dobra. Dopiero jak napisałeś, to zauważyłem, że tam są dwa różne kolory. Nie jest łatwo być daltonistą Dzięki!
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, SiggyFraud said:

Dobra. Dopiero jak napisałeś, to zauważyłem, że tam są dwa różne kolory. Nie jest łatwo być daltonistą emoji6.png Dzięki!

Trzeba było tak od razu to byśmy napisali:

od góry - prawy,masa,lewy,masa :)

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

poszukując ostatnio totalnie budżetowej opcji(dla osoby o bardzo małych wymaganiach) na słuchawki BT pomyślałem o kilku modelach ale oprócz ZST które mam przy pozostałych modelach to mogę co najwyżej poczytać recenzje, wobec czego pytanie do zgromadzonych. Czy ktoś tu porównywał któreś z modeli (niekoniecznie wszystkie) ? Który model ty byś wybrał do ~~100zł?

 

Kz ZS3/ED12 + BT cord ~~ 18-20 dolarów ~~ 70-80zł 

 

 bluedio sporty ~~ 90zł

 

QCY QS1 ~~ 90zł

 

--total budget: Awei a920bl za ~~35zł

 

@edit

dodam może że częściowo mają być używane na siłowni (maszyny, nie bieżnia)

do tej pory królowały wszystkie pokolenia she3590, ostatnio T110 od JBL

 

Edytowane przez ifoundacookie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności