Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

No telefony się teraz bardzo często zmienia 🙂 Ale wiem że faktycznie niektóre tel potrafią zaskoczyć - pamiętam że chińczycy nawet w jakieś marce montowali Sabre ES9038Q2M itd. 

Edytowane przez baszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów ode mnie - też zastanawiałem się nad telefonem z DAC, ale skończyło się na zakupie Shanling M0. Małe gówienko mieszczące się w kieszeni i grające lepiej niż 95% telefonów. Polecam takie rozwiązanie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

Kilka słów ode mnie - też zastanawiałem się nad telefonem z DAC, ale skończyło się na zakupie Shanling M0. Małe gówienko mieszczące się w kieszeni i grające lepiej niż 95% telefonów. Polecam takie rozwiązanie.

Słyszałem że najlepszy jest sabaj da3 🙂 BY the way jakby ktoś był zainteresowany to oddam po kosztach w dobre ręce SE4 - ja przechodze na SONY WH-1000xm3 - potrzebuje ANC do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów ode mnie - też zastanawiałem się nad telefonem z DAC, ale skończyło się na zakupie Shanling M0. Małe gówienko mieszczące się w kieszeni i grające lepiej niż 95% telefonów. Polecam takie rozwiązanie.

Jak tam Tidal działa? Bluetooth jakie posiada?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Caution napisał:

Jak tam Tidal działa? Bluetooth jakie posiada?

 

Tylko streaming z telefonu po BT. Ale M0 ma LDAC i LHDC więc dźwięk porządnej jakości po BT 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co? On może pracować jako USB DAC. A sygnał wyprowadzisz z wyjścia słuchawkowego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem ale czyta np z pendrive lub dysku muzykę to może i działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Caution napisał:

Jak tam Tidal działa? Bluetooth jakie posiada?

 

 

Majstry, nie wiem. Jam jest prosty człowiek - wkładam do Shanling'a M0 kartę MicroSD 256GB z FLAC'am, podpinam słuchawki na kablu i się cieszę z dobrze grającej muzyki. Jako substytut telefonu do odtwarzania muzyki nie widzę niczego lepszego, na siłownię niczego wygodniejszego. Wychodząc z domu często zdarza się że zostawiam telefon, ale bez rozrusznika serca jakim jest M0 nigdzie się nie ruszam 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej trudno będzie ci znaleźć sprzedawce, bo jakość / cena są bardzo dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Pugeon napisał:

No właśnie liczę na jakiś cud, że ktoś nie używa i chciałby sprzedać za równowartość ceny na ali. Akurat przydałby mi się taki moduł, a nie chcę mi się czekać miesiąc lub dłużej.

rozejrzyj się po Amazonie i ebay, czy ktoś nie sprzedaje tego w Europie, a jeśli nawet nie ma, to opcja DHL z Ali to czekanie ok. 7 dni i przesyłka jest u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to możliwe, bo różni sprzedawcy różnie wysyłają, niektórzy od razu po wpłacie inni tydzień po, a mi chodzi o ok. 7 dni od momentu wysyłki jako czas doręczenia. Z tym, że jak napomniałem jest już dużo sprzedawców na amazonach itp którzy sprzedają w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, czaps napisał:

Jest to możliwe, bo różni sprzedawcy różnie wysyłają, niektórzy od razu po wpłacie inni tydzień po, a mi chodzi o ok. 7 dni od momentu wysyłki jako czas doręczenia.

 

Wszędzie tak jest. A w Polsce jak? To samo. Czy na all, czy gdzie indziej. Kwestia podejścia do biznesu.

Jedni robią to fachowo i profesjonalnie, inni na od....ol.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, chico99 napisał:

 

Wszędzie tak jest. A w Polsce jak? To samo. Czy na all, czy gdzie indziej. Kwestia podejścia do biznesu.

Jedni robią to fachowo i profesjonalnie, inni na od....ol.

Tak dokładnie jest, wystarczy pokupować na alledrogo lub choćby poczytać komentarze ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2019 o 14:13, Jaro54 napisał:

V30 zjada iPhone. Postęp będzie i to bardzo duży. Jak używasz Tidala HiFi to masz sprzętowe dekodowanie MQA. Jeśli słuchawki nie potrzebują mocy to wystarczy Low gain. Jak połączysz bardziej wymagające to automatycznie włącza się High gain. Do tych słuchawek warto kupić kabel BT od KZ, ale ten nowszy z aptX i dwoma "wisiorkami". Dobrze dogaduje się z V30. Mamy T2  i te kable i V30 więc to moje osobiste doświadczenie a nie powtarzanie czyichś opinii 

Ten Tidal MQA to troche przereklamowany - kumpel ma DACka co mu wyświetla kHz i mówi, że tak na prawdę to mało tam albumów w 192kHz.
HibyMusic na external DACku moim zdaniem lepsze rozwiązanie - można DSD odpalać nawet 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, baszek napisał:

Ten Tidal MQA to troche przereklamowany - kumpel ma DACka co mu wyświetla kHz i mówi, że tak na prawdę to mało tam albumów w 192kHz.
HibyMusic na external DACku moim zdaniem lepsze rozwiązanie - można DSD odpalać nawet 🙂

Trochę mylisz pojęcia. Jeśli nie szukasz nic nowego oprócz tego co masz ok, ale jeśli szukasz nowych lub starych zapomnianych utworów, płyt, wykonawców to Tidal HiFi jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem inne serwisy straemingowe nie mają takiej jakości plików. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jaro54 napisał:

Trochę mylisz pojęcia. Jeśli nie szukasz nic nowego oprócz tego co masz ok, ale jeśli szukasz nowych lub starych zapomnianych utworów, płyt, wykonawców to Tidal HiFi jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem inne serwisy straemingowe nie mają takiej jakości plików. 

No tak TIDAL Hifi owszem --- po prostu pisałem że w TIDAL MASTERS nie ma tego tak dużo w tej jakości super HI-RES. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności