Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, fusserg napisał:

 

Każdy gatunek muzyczny ma swoje słuchawki ☺️

A dodatkowo, ja przynajmniej tak mam, że nawet do jednego utworu w zależności od nastroju pasują mi różne sygnatury

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By mieć kasę na następne zakupy. Ja to na codzień w plecaku i kieszeniach mam z 10-12 szt i 3 dap-y plus 2 smartfony a w domu to już przestałem liczyć
A ta nerwoza jak opóźnia się dostawa, a potem odkrywanie, bezcenne za resztę Visą Revoluta zapłacisz
Poziom hard, choć sam jestem nie lepszy.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba był chory jakbym miał tylko jedną czy dwie pary słuchawek ;)

Ostatnio zakupiłem to:

https://www.amazon.com/Rosewill-Headphones-Sweatproof-Smartphones-EX-500/dp/B06XBBKNQP/ref=mp_s_a_1_4?ie=UTF8&qid=1548935849&sr=8-4-spons&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=rosewill+ex700&psc=1

I wrażenia pierwsze są pozytywne bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, donpedro1979 napisał:

Ja bym chyba był chory jakbym miał tylko jedną czy dwie pary słuchawek ;)

Ostatnio zakupiłem to:

https://www.amazon.com/Rosewill-Headphones-Sweatproof-Smartphones-EX-500/dp/B06XBBKNQP/ref=mp_s_a_1_4?ie=UTF8&qid=1548935849&sr=8-4-spons&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=rosewill+ex700&psc=1

I wrażenia pierwsze są pozytywne bardzo

A możesz coś więcej o nich? Przede wszystkim sygnatura mnie interesuje, czy nie ma przegięcia na wyższej średnicy? A także ergonomia - jakie tulejki na średnicę i długość (czy da się głęboko zaaplikować do wąskich kanałów)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Perul napisał:

A możesz coś więcej o nich? Przede wszystkim sygnatura mnie interesuje, czy nie ma przegięcia na wyższej średnicy? A także ergonomia - jakie tulejki na średnicę i długość (czy da się głęboko zaaplikować do wąskich kanałów)?

Nie wiem czy potrafię aż tak to opisać ;)

Wydaję mi się, że troszkę syczą ale podoba mi się ich rozdzielczość.

Tulejka to jest chyba typoe t-400, słuchawki mają dołączone coś ala SpinFit ale dla mnie średnie są trochę za małe a duże za duże.

Więc też szukam na razie odpowiedniego dopasowania.

Kopułki są duże ale bardzo lekkie.

@tommir chyba też ma, może powie coś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi zakomunikować, że otrzymałem dziś fajniutki kabelek https://pl.aliexpress.com/item/Yinyoo-H3-H5-8-Core-zmodernizowane-posrebrzane-czarny-kabel-3-5-2-5-4-4mm-kabel/32856109154.html od AK STORE za pół ceny, jako rekompensatę za poprzedni, który był uszkodzony (https://pl.aliexpress.com/item/AK-TRN-8-Core-zmodernizowane-posrebrzane-kabel-3-5-MMCX-ulepszony-kabel-do-s-uchawek-dla/32931782166.html)   

Podziękowanie dla  @ryankgb za namówienie mnie na skorzystanie z rekompensaty AK STORE i wyjaśnienie pomyłki z "taśmą klejącą" (co to wpierw w sekundzie wykipiałem jak mleko w szybkowarze :D )

 

W sumie jest ok.   Zaś sam kabelek jest w 100% milusi : ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Perul napisał:

A możesz coś więcej o nich? Przede wszystkim sygnatura mnie interesuje, czy nie ma przegięcia na wyższej średnicy? A także ergonomia - jakie tulejki na średnicę i długość (czy da się głęboko zaaplikować do wąskich kanałów)?

Mistrzu ognisty dziś zamówiłem te Rosswill'e :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie modułów BT KZ - zarówno zwykły jak i ten aptx przerywają, odległość od telefonu to ok 1m (jak ćwiczę telefon leży obok), czy to normalne i u was też występują takie niedogodności? Dźwiękowo ten aptx fajnie wypada, odnoszę wrażenie że ZST grają z nim lepiej niż ZS10 po kablu z HTC10 (kabel od custom art).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te z aptX i u mnie nie przerywa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jaro54 napisał:

Mam te z aptX i u mnie nie przerywa 

 

Czy to może być kwestia ustawień w telefonie? Korzystam z power ampa, wyjście hd ale na opensl es czy java to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, arni120189 napisał:

Kilka dni temu zamówiłem z oficjalnego sklepu model QS1, dam znać jak dojdą :) 

Podobno dają rade i są lepsze niż Xiaomi airdot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pekin93 napisał:

Kilka dni temu zamówiłem z oficjalnego sklepu model QS1, dam znać jak dojdą :) 

Podobno dają rade i są lepsze niż Xiaomi airdot

No z tym że lepsze od Xiaomi to bym nie przesadzał... bo jak wiadomo #xiaomilepsze. 

Ale... dorzucę jeszcze taki wynalazek:

https://www.indiegogo.com/projects/funcl-wireless-headphones-affordable-awesomeness#/

Chociaż cena :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi podać namiary na kabel BT z końcówką mmcx i mikrofonem pozwalającym na używanie słuchawek i mikrofonu podpiętych do komputera jako słuchawki np do rozmów za pomocą discord?

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka


Ponawiam pytanie.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie zawsze takie kable bt wyposaża się w mikrofon i rozmawianie poprzez taki zestaw powinno być możliwe. Również praktycznie każdy zestaw słuchawkowy bt można podłączyć do komputera, który ma komunikację tego typu. Trzeba sobie zdawać jednak sprawę z tego że tryb z mikrofonem to niska jakość dźwięku i słuchanie muzyki w takim trybie nie ma sensu. To również sprawia że używanie słuchawek bt do gier w trybie rozmowy mija się z celem. Do tego dochodzą opóźnienia. Czasem można napotkać problemy z oprogramowaniem które może uniemożliwiać podłączenie audio po bluetooth. Takie problemy można zwykle rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności