Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, docentore napisał:

 

Telefon czy sprzedawca? :P

 

Całkiem nieźle, radzi sobie też z modowanymi T50RP MK2 które mam jako tako (głośność na 100%).

Ja miałem wcześniej Mi A1 z wbudowanym dość mocnym wzmacniaczem sygnału i na pierwszym sofcie ludzie skarżyli się, że jest aż zbyt mocny bo na dość czułych słuchawkach było słychać mocny szum, jedynym wyjściem były przejściówki zwiększające opór. Wydaje mi się nawet, że wtedy był nawet glośniejszy niż Shanling M0. Od taka ciekawostka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, pawelekdabek napisał:

Ja miałem wcześniej Mi A1 z wbudowanym dość mocnym wzmacniaczem sygnału i na pierwszym sofcie ludzie skarżyli się, że jest aż zbyt mocny bo na dość czułych słuchawkach było słychać mocny szum, jedynym wyjściem były przejściówki zwiększające opór. Wydaje mi się nawet, że wtedy był nawet glośniejszy niż Shanling M0. Od taka ciekawostka. 

 

DM6 lepiej brzmią z adapterem 75Ohm jak dla mnie napedzane z Axona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, choć szukam kabelka...

 

Potrzebuję raz na jakiś czas gadać przez słuchawki z których słucham normalnie w biurze. Np robię przerwę w pracy na kompie na godzinę i gadam biznesowo.

Kabelek potrzebny - do telefonu Android z mikrofonem, złączem MMXC do słuchawek. 

Mikrofon powinien dobrze zbierać, nie być zawieszony gdzieś na wysokości pępka (widziałem takie rozwiązania) i możliwie jak najmniej podatny na efekt mikrofonowy.

Sporo chodzę jak gadam, a ten odgłos ocieranego kabla mierzi mnie niemiłosiernie.

 

Czy coś z chińczyków byście polecili? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy TRN V80 są bardziej rozdzielcze od KZ ZS6?

Chciałbym coś taniutkiego (czyli do ciuchrania po kieszeni) z większą sceną od ZS6 - jeśli to w ogóle możliwe do 50$  : ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na massdropie za 59,99$ więc na tą chwilę wykraczają po za zakres tematu (<50$)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ryankgb napisał:

 

Napisałem i chyba sam się skuszę (Knowles mnie przekonał :D ).

 

Bad Guy jest mega porobiony tymi słuchawkami... Miałem kupować coś droższego, ale wstrzymam się do czasu aż sprawdzę Tin 3. Może wyłożenie 100+ zielonych prezydentów nie będzie konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jaro54 napisał:

Są na massdropie za 59,99$ więc na tą chwilę wykraczają po za zakres tematu (<50$)

Wcale nie bo dla nowych userow na massdrop jest dodatkowo -10$. Dzisiaj zamòwiłem, podobno trzeba czekać aż do 13.03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Mr Krzychoo said:

 

Bad Guy jest mega porobiony tymi słuchawkami... Miałem kupować coś droższego, ale wstrzymam się do czasu aż sprawdzę Tin 3. Może wyłożenie 100+ zielonych prezydentów nie będzie konieczne.

 

Może mi ktoś wytłumaczyć po jaką cholerę ja tu zaglądam? Kupiłem...

 

Zarejestrowałem się tutaj 1 stycznia, szukając zestawu audio do słuchania w domu i w podróży. Po latach przerwy w interesowaniu się audio. Wlazłem tu. BŁĄD!

Zebrałem swój wymarzony zestaw, zakupiłem i kurcze dalej co chwilę coś kupuję. Po co??? Hę?

 

Za chwilę będę miał 5 różnych słuchawek.

Uszu mi nie przybyło. Nie kupuję też niczego lepszego od tego co ustaliłem i nabyłem, to o co chodzi?

Jak się wyleczyć? :) JAK ŻYĆ?!!

 

Weźcie się opanujcie i przestańcie pokazywać kolejne fajne rzeczy, ok?

 

 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Nicodem napisał:

 

Może mi ktoś wytłumaczyć po jaką cholerę ja tu zaglądam? Kupiłem...

 

Zarejestrowałem się tutaj 1 stycznia, szukając zestawu audio do słuchania w domu i w podróży. Po latach przerwy w interesowaniu się audio. Wlazłem tu. BŁĄD!

Zebrałem swój wymarzony zestaw, zakupiłem i kurcze dalej co chwilę coś kupuję. Po co??? Hę?

 

Za chwilę będę miał 5 różnych słuchawek.

Uszu mi nie przybyło. Nie kupuję też niczego lepszego od tego co ustaliłem i nabyłem, to o co chodzi?

Jak się wyleczyć? :) JAK ŻYĆ?!!

 

Weźcie się opanujcie i przestańcie pokazywać kolejne fajne rzeczy, ok?

 

 

 

Panieee, przecież to grosze kurła, a gra jak sto pińcdziesiąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Nicodem napisał:

 

Może mi ktoś wytłumaczyć po jaką cholerę ja tu zaglądam? Kupiłem...

 

Zarejestrowałem się tutaj 1 stycznia, szukając zestawu audio do słuchania w domu i w podróży. Po latach przerwy w interesowaniu się audio. Wlazłem tu. BŁĄD!

Zebrałem swój wymarzony zestaw, zakupiłem i kurcze dalej co chwilę coś kupuję. Po co??? Hę?

 

Za chwilę będę miał 5 różnych słuchawek.

Uszu mi nie przybyło. Nie kupuję też niczego lepszego od tego co ustaliłem i nabyłem, to o co chodzi?

Jak się wyleczyć? :) JAK ŻYĆ?!!

 

Weźcie się opanujcie i przestańcie pokazywać kolejne fajne rzeczy, ok?

 

 

Kurcze, chciałbym mieć tylko 5 par słuchawek.... w tym 2-3 nie  potrzebne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, zibra said:

 

Panieee, przecież to grosze kurła, a gra jak sto pińcdziesiąt.

 

Taa. Dlatego kupiłem.

 

Ale przecież mam Campfire Audio Andromeda S jako te wybrane, Comet jako do spania i gadania przez telefon jak trzeba w pracy

A kurde kupiłem i czekam na: FiiO FA1 (Comet są mega niewygodne do spania - zamiana; to jeszcze umiem usprawiedliwić),  Massdrop x Focal Elex (jako fajne nauszne w dobrej cenie), iBASSO IT03 (zero seal'a więc zwróciłem), Hifiman 300 (jutro dostanę, będę opylał dalej), Mitchell & Johnson GL1 (na sprawdzenie jak to się ma do ceny plus to że budowa nietypowa), a teraz te T3...

 

Zaczyna się zakupoholioza jakaś.

 

2 minutes ago, tommir said:

Kurcze, chciałbym mieć tylko 5 par słuchawek.... w tym 2-3 nie  potrzebne....

 

I Ty Brutusie? :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, zibra said:

To sobie porownasz z FA1 i zostawisz  1, 2 pary na koniec hehe.

 

Alleluja!

A stracę na tym tyle, że można było zostawić FH5. Nadal za nimi tęsknię :) 

Ale trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, zibra napisał:

To sobie porownasz z FA1 i zostawisz  1, 2 pary na koniec hehe.

By mieć kasę na następne zakupy. Ja to na codzień w plecaku i kieszeniach mam z 10-12 szt i 3 dap-y plus 2 smartfony :) a w domu to już przestałem liczyć :)

A ta nerwoza jak opóźnia się dostawa, a potem odkrywanie, bezcenne za resztę Visą Revoluta zapłacisz :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności