Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, vspace napisał:

TFZ T2 Galaxy na Mssdrop 39$ (wysłka do PL FREE) cena dobra tylko czy walną cło ?

Jakie macie doświadczenia z Massdrop ? Długo się czeka?

Cło, a przede wszystkim VAT to zawsze sprawa losowa. Ostatnio kiedy coś zamawiałem i spodziewałem się cła,  nie było ani cła ani Vat'u. Poprzednim razem były.

Co do czasu oczekiwania to u mnie było różnie. Raz czekałem 2-3 dni od momentu wysyłki, drugi raz ponad miesiąc.

 

Ja bym pewnie zaryzykował ;) ale to moje prywatne zdanie.

 

Zwróć uwagę, że wysyłka około 6 marca, więc musisz dodać to do czasu transportu.

Edytowane przez tommir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby skorzystać z rabatu z tego co się orientuję należy założyć konto z linku użytkownika polecającego. Czyli ktoś Cu musi polecić Massdropa, a Ty musisz założyć z tego polecenia konto. Jeśli konto już masz,  musiałbyś założyć nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vspace napisał:

TFZ T2 Galaxy na Mssdrop 39$ (wysłka do PL FREE) cena dobra tylko czy walną cło ?

Jakie macie doświadczenia z Massdrop ? Długo się czeka?

Cła nie tylko VAT plus ok 20 PLN opłat czyli ok 50$ wyjdą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaro54 napisał:

Cła nie tylko VAT plus ok 20 PLN opłat czyli ok 50$ wyjdą 

to nie ma sensu lepiej czekac na promo na ali

37 minut temu, tommir napisał:

Aby skorzystać z rabatu z tego co się orientuję należy założyć konto z linku użytkownika polecającego. Czyli ktoś Cu musi polecić Massdropa, a Ty musisz założyć z tego polecenia konto. Jeśli konto już masz,  musiałbyś założyć nowe

oki. za dużo zamieszania , dzięki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje od kilku dni MEE audio Pinnacle P2, pozytywnie zaskoczony sygnaturą i wygodą, sybilantów brak 😁 to cieszy, mam też Cozoy Hera które są bardzo zbliżone, ale kabel na stałe 😪 Jednych się muszę pozbyć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2019 o 20:04, helhaim napisał:

 

Biere 😜 już poszło pw. Mam nadzieję, że aktualne. 

 

Daj znać jak dojdą czy ci pasują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że Ci podejdą bo wg mnie to granie w stylu MF z trochę większym, niżej schodzącym basem. Odkąd je mam to są moje numero uno wśród doków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nas niżej schodzi myślę, że polubie to brzmienie. Mf100 raczą mnie takim niskim basem i bardzo to lubię, tym bardziej, że nie jest go za dużo. Boję się tylko o dopasowanie do moich kanałów i izolację. Pewnie wypadałoby zmienić tipsy?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba bo tipsy stockowe są porównywalne z Spinfitami. Sprawdzałem z kilkoma rodzajami ale wg mnie najlepiej stockowe i Spinfity się sprawują. Mnie bardzo dobrze w uchu leżą. Izolacja jest niezła, na ruchliwej ulicy słyszysz ruch jak muzyka przestaje grać i to niezbyt głośno. Teraz zaaplikowałem im kabel KZ srebrzony i poprawiła się i tak dobra szczegółowość i co ciekawe bas jeszcze niżej schodzi. Oczywiście bas jest w stylu MF. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2019 o 06:51, docentore napisał:

 

Kompletnie nie ufam temu kolesiowi, szczególnie po tym jak zaczął wypowiadać się o śluchawkach (DM6) których nigdy na oczy nie widział ani nie słyszał. Gdy mu to wypomniałem wyzwał mnie od chamów i amatorów.

 

Fakt, koles bywa bezczelny.

Moondrop Aria to jedyne Chi-Fi, ktore mu sie podobaly.

Ostatnio zmieszal z blotem BGVP DMG, ale ich sluchal :)

Na jego liscie miazg sa m.in. : TinAudio T2, KZS AS10, ZS6, Rock Zircon, 1More triple-fi, Fiio FH1, Revonext QT2, Memt X5, TRN V20, V80, jakies BQEYZ...

Facet szuka neutralnosci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wiatrak napisał:

 

Fakt, koles bywa bezczelny.

Moondrop Aria to jedyne Chi-Fi, ktore mu sie podobaly.

Ostatnio zmieszal z blotem BGVP DMG, ale ich sluchal :)

Na jego liscie miazg sa m.in. : TinAudio T2, KZS AS10, ZS6, Rock Zircon, 1More triple-fi, Fiio FH1, Revonext QT2, Memt X5, TRN V20, V80, jakies BQEYZ...

Facet szuka neutralnosci.

 

 

Tia, używając iPhone jako źródło :D Nie mówię, że iPhone nie jest nieutralny (czy jest), ale są lepsze źródła do recenzowania słuchawek.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły do mnie dzisiaj pianki firmy Crystalline Audio. Pierwsze wrażenia są świetne, bardziej wygodne od comply i nie obcinają góry tak jak one, brzmieniowo zdecydowanie na plus. Koszt to 10 funtów za 3 pary. 

IMG_20190205_005540.thumb.jpg.62e8134179625e72e0a89584fa64442d.jpg

 

https://www.crystalline-audio.com/store

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, docentore napisał:

 

Tia, używając iPhone jako źródło :D Nie mówię, że iPhone nie jest nieutralny (czy jest), ale są lepsze źródła do recenzowania słuchawek.

Też czasem używam Iphone'a jako źródło... dla DAC'a ;)

W dniu 31.01.2019 o 13:35, Methuselah napisał:

Taka ciekawostka, którą zauważyłem na Head-Fi:

 

Rosewill EX-500, czyli hybryda dynamik+ceramika na Amazonie za 13 USD (przecena z 60 USD).

https://www.amazon.com/Rosewill-Headphones-Sweatproof-Smartphones-EX-500/dp/B06XBBKNQP/ref=mp_s_a_1_4?ie=UTF8&qid=1548935849&sr=8-4-spons&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=rosewill+ex700&psc=1

 

Ciężko powiedzieć jak gra, ale może kogoś zainteresuje :) 

Wczoraj doszły, niestety nie miałem czasu aby się bliżej przyjrzeć, posłuchałem może z minutę. Opakowanie marketowe, blister w pudełku więc nie spodziewałem się wiele. Po wyjęciu i założeniu Spirali jednak zaskoczenie. Grają zaskakująco fajnie i na pewno lepiej niż chińskie poniżej 50USD. Było bardzo późno no i słuchawki nie są wygrzane, więc to to piszę może nie być wiążące, ale gdybym miał porównać typ brzmienia (nie jakość) to umieściłbym je gdzieś pomiędzy Aune E1, a 1More Quad Driver, ale 1More to jednak inna klasa.

Skrobnę coś więcej jak będę miał okazję więcej posłuchać.

W każdym razie na pewno warte zakupu za taką cenę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tommir napisał:

Też czasem używam Iphone'a jako źródło... dla DAC'a ;)

Wczoraj doszły, niestety nie miałem czasu aby się bliżej przyjrzeć, posłuchałem może z minutę. Opakowanie marketowe, blister w pudełku więc nie spodziewałem się wiele. Po wyjęciu i założeniu Spirali jednak zaskoczenie. Grają zaskakująco fajnie i na pewno lepiej niż chińskie poniżej 50USD. Było bardzo późno no i słuchawki nie są wygrzane, więc to to piszę może nie być wiążące, ale gdybym miał porównać typ brzmienia (nie jakość) to umieściłbym je gdzieś pomiędzy Aune E1, a 1More Quad Driver, ale 1More to jednak inna klasa.

Skrobnę coś więcej jak będę miał okazję więcej posłuchać.

W każdym razie na pewno warte zakupu za taką cenę.

A jakbyś miał ocenić jakość brzmienia to jak się plasuje? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oceną wolałbym się wstrzymać przynajmniej do wstępnego wygrzania, na razie jakość brzmienia lepsza niż typowych chińczyków, ale na pewno słabsza niż wspomnianych 1More i E1 raczej też. Zobaczymy dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tommir napisał:

Też czasem używam Iphone'a jako źródło... dla DAC'a ;)

 

To trochę inna inszość, gdy używasz iPhone jak element transportu. Nie jest to wtedy źródło dźwięku per se ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tommir napisał:

To właśnie miałem na myśli ;) Sam iphone jako źródło raczej średnio wypada.

 

Dokładnie tak. Jest kilka telefonów, które jako tako wypadają.

Taka anegdota: 

zwiedzając targi AVS zachaczyłem o strefę MP3 store. Podszedłem do podajże Fostexów T600, zapytałem się kogoś z obsługi czy są mocno prądożerne i czy mogę spróbować z telefonem swoim (tam mam swoją muzykę jak się można domyśleć). Koleś spojrzał się na mnie jak na idiotę, kiwnął głową i odszedł szybciutko, bo widać biedą waliło ode mnie.

Telefon to ZTE Axon 7 z dedykowanym DACiem (AK4490), który całkiem nieźle sobie radzi z większością słuchawek >32 Ohm :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, docentore napisał:

 

Dokładnie tak. Jest kilka telefonów, które jako tako wypadają.

Taka anegdota: 

zwiedzając targi AVS zachaczyłem o strefę MP3 store. Podszedłem do podajże Fostexów T600, zapytałem się kogoś z obsługi czy są mocno prądożerne i czy mogę spróbować z telefonem swoim (tam mam swoją muzykę jak się można domyśleć). Koleś spojrzał się na mnie jak na idiotę, kiwnął głową i odszedł szybciutko, bo widać biedą waliło ode mnie.

Telefon to ZTE Axon 7 z dedykowanym DACiem (AK4490), który całkiem nieźle sobie radzi z większością słuchawek >32 Ohm :D

Nie napisałeś najważniejszego. Jak sobie poradził :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pawelekdabek napisał:

Nie napisałeś najważniejszego. Jak sobie poradził :D

 

Telefon czy sprzedawca? :P

 

Całkiem nieźle, radzi sobie też z modowanymi T50RP MK2 które mam jako tako (głośność na 100%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności