Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Moje też doszły bez vat'u ,podobny charakter do P1 ,są zdecydowanie łatwiejsze w wysterowaniu + lepsza dynamika, napewno lepsze na krótsze odsłuchy ,P1 to taka wersja pro p-dwójek ,mnie zaskoczyły pozytywnie w cenie massdropowej na tle chińskich "killerów " za dwie stówy wypadają supcio.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Faktycznie, jak nie patrzeć 100 na czysto ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, sheffunio napisał:

Moje też doszły bez vat'u ,podobny charakter do P1 ,są zdecydowanie łatwiejsze w wysterowaniu + lepsza dynamika, napewno lepsze na krótsze odsłuchy ,P1 to taka wersja pro p-dwójek ,mnie zaskoczyły pozytywnie w cenie massdropowej na tle chińskich "killerów " za dwie stówy wypadają supcio.

 

Mały offtop. Warto dodać do Pinnacle P2 tipsy SpinFit CP-145. Powinny poprawić nieco górę, która może wydać się nieco sucha, oraz bas - lepsze wypełnienie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sheffunio napisał:

Moje też doszły bez vat'u ,podobny charakter do P1 ,są zdecydowanie łatwiejsze w wysterowaniu + lepsza dynamika, napewno lepsze na krótsze odsłuchy ,P1 to taka wersja pro p-dwójek ,mnie zaskoczyły pozytywnie w cenie massdropowej na tle chińskich "killerów " za dwie stówy wypadają supcio.

Nie mogę porównać ich do P1 no i dopiero je wyjąłem z pudełka, pewnie wygrzanie coś zmieni. Ale mogę już powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Kupiłem z ciekawości skuszony ceną ;) a tu takie zaskoczenie. Zagrały czysto, rozdzielczo, a w górnym zakresie tak jak lubię. Góra jest wyraźnie zaznaczona, ale nie przesadzona jak np. w KZ'ach.

Do tego dochodzą niuanse dźwiękowe jakich czasem jeszcze nie słyszałem. Kupiłem jak wspomniałem z ciekawości i z zamiarem posłuchania, a później puszczenia dalej, ale teraz chyba zostaną u mnie.Szukałem alternatywy na dwór dla Aune E1 i chyba wreszcie znalazłem. Nawet bardziej mi się podobają. Z moich utworów testowych jedynie  Death zabrzmiał chropowato i mniej czytelnie, ale poczekam jeszcze, może się poprawi. Za to np Avenged Sevenfold wręcz radośnie.

Nie wiem jak wypadają w porównaniu z chińskimi killerami, słuchałem raczej tańszych, ale jak się wreszcie doczekam na Dm6 to sprawdzę ;)

P.S. Może to uwaga nie na miejscu, ale cóż, zwracam też uwagę na doznania zapachowe ;) i tu już nie jest tak dobrze, podobnie jak z otrzymanymi niedawno M6 Pro. Mogliby coś poprawić, zapach tworzywa po otwarciu pudełka mnie po prostu drażni... to chyba takie zboczenie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Methuselah napisał:

 

Mały offtop. Warto dodać do Pinnacle P2 tipsy SpinFit CP-145. Powinny poprawić nieco górę, która może wydać się nieco sucha, oraz bas - lepsze wypełnienie.

Jakie tipsy polecasz do BQ3? Zależy mi na izolacji i scenie, basik już mam wypełniony w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Setmag napisał:

Jakie tipsy polecasz do BQ3? Zależy mi na izolacji i scenie, basik już mam wypełniony w tym momencie.

 

Niestety, nie słuchałem BQ3. Tylko KC2 z oferty BQEYZ.

 

@adorian Izolacja w Pinnacle P2 po założeniu odpowiednich tipsów jest lepsza niż w E1. Dobra, koniec mojego offtopu o MEE audio w tym wątku, bo to generalnie amerykańska marka.

Edytowane przez Methuselah
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tommir napisał:

Nie mogę porównać ich do P1 no i dopiero je wyjąłem z pudełka, pewnie wygrzanie coś zmieni. Ale mogę już powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Kupiłem z ciekawości skuszony ceną ;) a tu takie zaskoczenie. Zagrały czysto, rozdzielczo, a w górnym zakresie tak jak lubię. Góra jest wyraźnie zaznaczona, ale nie przesadzona jak np. w KZ'ach.

Do tego dochodzą niuanse dźwiękowe jakich czasem jeszcze nie słyszałem. Kupiłem jak wspomniałem z ciekawości i z zamiarem posłuchania, a później puszczenia dalej, ale teraz chyba zostaną u mnie.Szukałem alternatywy na dwór dla Aune E1 i chyba wreszcie znalazłem. Nawet bardziej mi się podobają. Z moich utworów testowych jedynie  Death zabrzmiał chropowato i mniej czytelnie, ale poczekam jeszcze, może się poprawi. Za to np Avenged Sevenfold wręcz radośnie.

Nie wiem jak wypadają w porównaniu z chińskimi killerami, słuchałem raczej tańszych, ale jak się wreszcie doczekam na Dm6 to sprawdzę ;)

P.S. Może to uwaga nie na miejscu, ale cóż, zwracam też uwagę na doznania zapachowe ;) i tu już nie jest tak dobrze, podobnie jak z otrzymanymi niedawno M6 Pro. Mogliby coś poprawić, zapach tworzywa po otwarciu pudełka mnie po prostu drażni... to chyba takie zboczenie.

Czekam na porównanie tych killerów do E1 bo szukam czegoś co będzie grało lepiej niż one. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby chińskie takie dobre bo tanie... ale summa summarum każdy z nas w końcu skończy z porządnymi custom in-ear monitorami pod siebie za tyle plnów ile nam pasuje i najlepiej polskimi - trzeba wspierać nasze! :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Setmag napisał:

Jakie tipsy polecasz do BQ3? Zależy mi na izolacji i scenie, basik już mam wypełniony w tym momencie.

U mnie najlepiej sprawdziły się pod tym względem Symbio, co uznałem za dziwne, we wszystkich pozostałych zawsze najlepiej wypadały Spiral Doty.

To zresztą chyba sprawa indywidualna i przynajmniej częściowo anatomiczna.

Edytowane przez tommir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo lubię BQ3 ze SpinFitami lub Ostry czerwony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od kogoś bez opakowania ale wyglądają na CP-145

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł do mnie kabelek aptx od KZ jednak nie pasuje do moich RN QT2 i będę chciał się go pozbyć 😕. To wersja podpisana jako do zst i zs10, z zagiętą końcówką także, jakby ktoś chciał może pisać ;)

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2019 o 17:22, tommir napisał:

Tak, te właśnie

Ten Massdrop na P2 koło 50 dolarów dalej dostępny. Cła z tego nie było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lord Rayden napisał:

Ten Massdrop na P2 koło 50 dolarów dalej dostępny. Cła z tego nie było ?

Nie było ani cła ani Vatu. Jedynie długi czas oczekiwania choć sama wysyłka dość szybka. Za to później to nie wiem. Chyba statkiem płynęły.

Edytowane przez tommir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o izolacje w aune e1, świetnie pasują do nich tipsy z eph-100, trzeba tylko je troszkę bardziej naciągnąć i warto zrobić dziurkę aby nie blokowały otworów wylotowych bo jest efekt zasysania. Znacznie Poprawiają izolację bez ingerowania w górę, mają szeroki wylot. Do tego sprężynka z długopisu na jack’a dla dłuższej żywotności i suwak z izolacji i słuchawki kompletne :)

D9797FE9-BF9A-4D0F-B549-389AB2360DA2.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marcelmtbmx napisał:

Jeśli chodzi o izolacje w aune e1, świetnie pasują do nich tipsy z eph-100, trzeba tylko je troszkę bardziej naciągnąć i warto zrobić dziurkę aby nie blokowały otworów wylotowych bo jest efekt zasysania. Znacznie Poprawiają izolację bez ingerowania w górę, mają szeroki wylot. Do tego sprężynka z długopisu na jack’a dla dłuższej żywotności i suwak z izolacji i słuchawki kompletne :)

 

Dla mnie do Aune E1 najlepiej pasują SpinFity cp145. Na wszystkim innym albo źle leży w uchu albo brakuje izolacji. Miesiąc temu zamówiłem też jakieś tipsy, które polecali na forum audiofanatyka ale nadal nie doszły i coś czuję, że nie dojdą i 20 zł poszło na marne 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się 22-ga, najwyższy czas założyć nową gumkę i cieszyć się......

Mam dylemat - szara z niebieskim środkiem czy szara z czerwonym środkiem ? 🙄

Qrcze, jak człowiek był młody, to zakładał co miał i był zadowolony :)

Koledzy doradźcie proszę, która gumka da głębsze doznania :)

____________

 

Oczywiście mowa o chińskich gumkach do słuchawek "in-ear" 😁

Edytowane przez marek_m
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, pawelekdabek napisał:

Dla mnie do Aune E1 najlepiej pasują SpinFity cp145. Na wszystkim innym albo źle leży w uchu albo brakuje izolacji. Miesiąc temu zamówiłem też jakieś tipsy, które polecali na forum audiofanatyka ale nadal nie doszły i coś czuję, że nie dojdą i 20 zł poszło na marne 😕

Zastanów się nad tipsami Ostry. Dźwiękowo do Spinfitow CP 145 czerwone są podobne. Ja wziąłem cały komplet: czerwone, niebieskie i czarne. Ok 14$ za całość dałem z przesyłką ass i po 12 dniach były u mnie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jaro54 napisał:

Zastanów się nad tipsami Ostry. Dźwiękowo do Spinfitow CP 145 czerwone są podobne. Ja wziąłem cały komplet: czerwone, niebieskie i czarne. Ok 14$ za całość dałem z przesyłką ass i po 12 dniach były u mnie.

Chciałbym kupić ale już za dużo kasy wydałem na audio ostatnio a boję się, że nie będą pasować jak reszta tipsów, które mam. Np. Wyczytałem w internecie, że Sony triple comfort świetnie izolują i są super wygodne a w moich uszach niestety w ogóle się nie trzymają.

Może miałbyś jaką jedną parę nieuzywanych tipsów Ostry, które chciałbyś sprzedać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VE Odyssey micro DAC zajechał. 

Jak na urządzenie w cenie małej pizzy jest świetny. Dźwięk jest zdecydowanie lepszy niż z telefonowej dziurki a poziom szumu tła jest znikomy. Nie to co w telefonie, który szumi na skutecznych armaturach niemiłosiernie.

Wykonanie wzorowe, działa natychmiast, bit perfect 16bit też działa ale oczywiście bez regulacji głośności.

Brzmienie przyjemne, nasycone, wysokie tony lekko utemperowane co jest bardzo ok. Jeszcze go nie porównywałem z Fiio X3 ani ze stacjonarką, dzisiaj do tego usiądę. 

Urządzenia ma tylko i wyłącznie jedną wadę. Jest go goły chip realteka prawdopodobnie coś pokroju alc4040 przylutowany do kabla, więc strzela przy włączaniu i wyłączaniu.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności