Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Setmag napisał:

To był sarkazm :D

Teraz wszyscy się prześcigają we ciąż to nowych wersjach chipów DAC i połączeniach Bluetooth ;)Niezapominając o androidzie :)

 @e1mo

Ciekawe jak to gra w porównaniu z nowoczesnymi DAPami. Wygrzebię swojego starego diskmana Sony jak będę w rodzinnym. CD/MP3 anti-shock 120 sekund i bassboost

Ja jestem ciekaw jakbym teraz odbierał brzmienie mojej empetrójki z dzieciństwa. Miałem wtedy mniej niż 10 lat a słuchałem na niej muzykę po 4/5 godzin dziennie. Szkoda, że teraz ciężko znaleźć coś w tym stylu. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pawelekdabek napisał:

Ja jestem ciekaw jakbym teraz odbierał brzmienie mojej empetrójki z dzieciństwa. Miałem wtedy mniej niż 10 lat a słuchałem na niej muzykę po 4/5 godzin dziennie. Szkoda, że teraz ciężko znaleźć coś w tym stylu. 

Nostalgia... 😂 Dostałem swój pierwszy portable Sony WM-EX112 na komunię od ŚP Babci. Koledzy dostawali cukierkowe wierze ale ja miałem już w domu Unitre Condor i miniwierzę Panasonica, więc byłem przeszczęśliwy z Walkmena. Babcia czasami go pożyczała na działkę i też się cieszyła. Jego dźwięk był taki miękki i analogowy, nauszne fabryczne słuchawki były bardzo fajne, można było nawet w nich spać. Dostosowanie brzmienia natężeniem AVLS, przełącznikiem typu kaset Normal i CrO2 albo MEGABASS w różnych konfiguracjach. Śmigałem w nim na rowerze słuchając Metallici a potem zmieniałem repertuar na Pink Floyd i leżałem na kanapie :D

 

Potem duuuużo później był CD Sony jakiś bardzo podstawowy, był taki sobie w porównaniu do kaseciaka pewnie przez dodane pchełki których nie lubiłem.

Potem już stacjonarnie AC97, Audigy SE, ZS Gold + wzmacniacz Philipsa jakiś niezły. Pierwsze słuchawki ,które spowodowały opad szczęki jeśli chodzi o jakość to Philipsy HP200 pędzone ze stacjonarki :D znane obecnie jako SHP2000. Potem szczękę zbierałem jeszcze bardziej z podłogi jak kupiłem z allegro bardzo przecenione Philipsy SHP8900 grały dobrze tylko ze stacjonarek, myślałem wtedy ,że nic lepszego w słuchawkach się nie da uzyskać. Z perspektywy czasu myślę, że Philipsy były to naprawdę słabe słuchawki i fajnie, że mam teraz DT150 ,które żeby było zabawniej powstały na długo przed moimi narodzinami :P

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi paczka z głośnikami od majfrendow szła przez Paryż do Polski. Co najlepsze wszystko kurierem szło a nie tak jak jeszcze do niedawna pocztą. Ominęło "słynne" wer WAWA i prosto do mnie przyszła paczuszka. W 2 tygodnie miałem głośniki, a przesyłka z Ali to najzwyklejsza darmowa przesyłka była.

Edytowane przez Oskar2905
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, piom napisał:

Ktoś wie dlaczego tin audio na Ali to cyny audio? To to samo? Chciałem kupić t2pro...

Tak działa ich translator ;) Tin to cyna w jęz. angielskim, więc tak to tłumaczą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, piom napisał:

Ktoś wie dlaczego tin audio na Ali to cyny audio? To to samo? Chciałem kupić t2pro...

Bo masz włączone wyświetlanie strony aliepress w języku polskim i dlatego takie babole wychodzą. Przełącz wyświetlanie na angielski.
 

4 minuty temu, Setmag napisał:

BQ3 doszły, bardzo fajne słuchawki, znacznie fajniejsze od Xiaomi Mi Pro HD

Grają też inną sygnaturą dźwiękową niż Xiaomi Mi Pro HD.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pro, tak nazywają wersję kolorystyczną bo dźwiękowo i wykonanie identyczne. Mogą różnić się wersje z różnych okresów produkcji, ale nie wersje Pro i niePro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem twardego etui do BQ3 a drugim okiem przeglądałem DACi i na trafiłem na coś takiego: VE Odyssey DAC USB-C + twarde etui GRATIS! :D na Hype-Fi potwierdzają, że działa i lepiej niż z dziurek telefonowych.

Jak dojdzie to skrobnę o nim co nieco, wydaje się ciekawym rozwiązaniem do tanich słuchawek.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2019 o 00:46, Setmag napisał:

Idą do mnie te BQ3 które słuchałeś, może faktycznie chińczykom się fazy po...kaszaniły w kabelkach/gniazdach :P

Zobaczymy :)

Faktycznie, jeśli gra lepiej niż sam tel. to nawet bardzo dobre, bo cena symboliczna. Sam jestem ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2019 o 12:21, userfrom napisał:

Sprawdź, czy masz dobrego seala, bo w ZST basu dobrej jakości jest dużo nawet przed wygrzewaniem. (zakładam, że Pro dźwiękowo niczym się nie różni od ZST bez Pro)

ZST i bas dobrej jakości raczej w parze nie idą...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Setmag napisał:

Szukałem twardego etui do BQ3 a drugim okiem przeglądałem DACi i na trafiłem na coś takiego: VE Odyssey DAC USB-C + twarde etui GRATIS! :D 

(...)

Etui naprawdę fajne, takie same jest dołączane do VE Monk+ Espresso i jest to chyba najlepszy element zestawu (spodobał mi bardziej niż same słuchawki). Etui ma wymiary 80x80x35mm (wewnętrzne 70x70x30mm), jest twarde i jednocześnie elastyczne, ma fajny jeansowy wzór i logo VE na grzbiecie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2018 o 17:46, ppmuzyk napisał:

no i ja wziąłem mee p2, pobrało 42$ + 6$ shipping czyli 192 zł PayPal , jest napisane tax 0,00 😪, na karpia chyba zabraknie 😉

 

W dniu 20.12.2018 o 17:47, Jaro54 napisał:

Do Polski? Sprawdź bo gratis to do USA, a do Polski ok 7$ daje to ok 48$ plus 23%VAT i te 18 pln 

Bo w USA nie ma VAT. Pobiorą w Polsce 

Dzisiaj dotarły, nie było ani cła ani Vat'u :)

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gratulacje @tommir masz szczęście. Zobaczymy jak będzie z moimi Mitchell&Johnson, może też się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jeszcze nie sprawdziłem, zwykle w pracy pozwalam sobie na dłuższe momenty swobody ;) ale dzisiaj akurat zamieszanie spore, pewnie dopiero wieczorem mi się uda podłączyć

21 minut temu, Jaro54 napisał:

To gratulacje @tommir masz szczęście. Zobaczymy jak będzie z moimi Mitchell&Johnson, może też się uda :)

Na etykiecie była deklaracja rzeczywistej wartości, przyszło UPS-em więc też się zdziwiłem. Poprzednim razem za samą obsługę celną policzyli sobie 50...

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy to jest zgodne z regulaminem, ale moje zamiary są szlachetne, a konkretnie:

 

Zamówiłem na Aliexpress:

  1. AK BQEYZ BQ3 3BA+2DD Hybrid In Ear Earphones (Black)
  2. KZ 3.5mm 2Pin/MMCX Connector 8 Core Copper Silver Mixed Cable
  3. KZ ZS10 BA10 Wireless Bluetooth Cable

i już teraz wiem, że całość (komplet) będę chciał sprzedać (bez rozpakowywania). Muszę po prostu okiełznać swoje ADHD słuchawkowe.

 

Sprzedam w cenie zakupu lub cenie aktualnej na stronie w chwili sprzedaży, w zależności od tego która cena będzie niższa. Oby nie było cła i VAT :(

Wysyłka, wzorem Aliexpress, będzie darmowa (list polecony na terenie RP).

 

A zatem, jeżeli jest ktokolwiek, kto planuje zakup jak wyżej, to może kupić na Ali lub ode mnie. Graty do mnie co prawda jeszcze nie dotarły, ale powinny być już niedługo (czekam już ok. 4 tygodnie). O tyle więc będzie krótsze czekanie :)

 

Jeżeli post jest nielegalny, to proszę "w kosmos" i najniższy wymiar kary :)

 

Post jest informacyjny, nie bierze udziału w dyskusjach toczonych w tym wątku.

 

 

Edytowane przez marek_m
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już latają po 300 zł na Allegro.

https://www.audiokrytyk.pl/recenzja-sluchawek-pinnacle-p2/

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności