Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Albo MeeAudio M6Pro. Jeszcze bardziej monitorowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Inszy napisał:

A jak ma być w miarę surowo i w stronę monitorowego grania, to Tin Audio T2.

 

13 minut temu, pinkpowerdrummer napisał:

No właśnie chcę coś oczko wyżej niż aktualne, może sprawdzę einsear, ale nie lubię tej konstrukcji zawsze noszę ote i wolałbym bez mikrofonu : )

Jeśli OTE i kilka oczek wyżej to sugeruję BQEYZ KC2 (mój osobisty faworyt wśród tanich słuchawek z Chin o bardzo równym i dokładnym brzmieniu).
Podobny SQ jak wymienione powyżej Tin Audio T2, brzmienie bardzo zbliżone do neutralnego (bardziej jednak pasuje - neutralno/naturalne).
@pinkpowerdrummer z Gliwic do Mysłowic, samochodem to pół godziny drogi.


 

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strong6 Aktualnie przebywam bardziej we Wrocławiu, ale jak będę na śląsku to nie omieszkam się odezwać : ) 

 

Swoją drogą czy Tomasz z Sochaczewa na olx to jest może @tommir? Bo widzę że sprzedaje Tiny, BQ3 i te yinyoo z luckybag
Dostęp do komisu tutaj jest ograniczony ilością napisanych postów?

Edytowane przez pinkpowerdrummer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, pinkpowerdrummer napisał:

@strong6 Aktualnie przebywam bardziej we Wrocławiu, ale jak będę na śląsku to nie omieszkam się odezwać : ) 

 

Swoją drogą czy Tomasz z Sochaczewa na olx to jest może @tommir? Bo widzę że sprzedaje Tiny, BQ3 i te yinyoo z luckybag
Dostęp do komisu tutaj jest ograniczony ilością napisanych postów?

Owszem, ten sam. Wystawienie w komisie jest rzeczywiście limitowane liczbą postów (50), ale nie jest to powód wystawienia na Olx. To, co mi się znudzi lub nie podchodzi wystawiam w rożnych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeglądać komis można bez 50 postów? Jakoś nie mogłem znaleźć wątku w wyszukiwarce. W sumie jutro jadę do Łodzi, to bliżej niż z Wrocławia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pinkpowerdrummer napisał:

A przeglądać komis można bez 50 postów? Jakoś nie mogłem znaleźć wątku w wyszukiwarce. W sumie jutro jadę do Łodzi, to bliżej niż z Wrocławia

 

 

Oczywiście, można

https://forum.mp3store.pl/forum/185-sprzedam/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet kupować można :) nie tylko przeglądać 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już przyszły i jestem naprawdę mocno zaskoczony. Wygoda pierwsza klasa 👌. Co do brzmienia to odrazu po pierwszych odsłuchach w uszy rzuca się duża przestrzeń i świetna separacja. Mam wrażenie też, że potrzebują trochę mocniejszego źródła niż Shanling M0. Zaczynam porównania z MH1C 😏IMG_20190115_184320.thumb.jpg.aeceaa8e7854987f038a8e0251d1dccb.jpg

 

Zamówiłem też drugą parę tym razem z Niemiec i sprawdzę czy będą jakieś różnice. 

Edytowane przez pawelekdabek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarły do mnie Headroomy oraz QianYuny, i o ile MS16 grają bardzo dobrze (jak na swoją cenę), tak Qiany69 (w swoim przedziale cenowym) robią to celująco. Moim zdaniem, 69tki robią dobrze wszystko to, co nie za bardzo wychodzi Monkom+, szkoda tylko, że kabel nie jest plecionką, ale za tę cenę jestem to w stanie wybaczyć :D.

 

Więc jeśli ktoś z was lubi pchełki, a nie ma jeszcze Qianów69, to naprawdę polecam. Obecnie jest wyprzedaż i można je naprawdę tanio dostać (poza wyprzedażą, działa na nie też kod od @ryankgb ;)).

Edytowane przez e1mo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, pawelekdabek napisał:

Do mnie już przyszły i jestem naprawdę mocno zaskoczony. Wygoda pierwsza klasa 👌. Co do brzmienia to odrazu po pierwszych odsłuchach w uszy rzuca się duża przestrzeń i świetna separacja. Mam wrażenie też, że potrzebują trochę mocniejszego źródła niż Shanling M0. Zaczynam porównania z MH1C 😏IMG_20190115_184320.thumb.jpg.aeceaa8e7854987f038a8e0251d1dccb.jpg

 

Zamówiłem też drugą parę tym razem z Niemiec i sprawdzę czy będą jakieś różnice.

To 755? Też zamówiłem dla porównania te z Ali. Super tez SpinFit biflange jako tipsy się zgrywają z tą konstrukcją i nie przenosi się aż tak mocno mikrofonowanie. Bardzo na plus.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, pawelekdabek napisał:

Do mnie już przyszły i jestem naprawdę mocno zaskoczony. Wygoda pierwsza klasa 👌. Co do brzmienia to odrazu po pierwszych odsłuchach w uszy rzuca się duża przestrzeń i świetna separacja. Mam wrażenie też, że potrzebują trochę mocniejszego źródła niż Shanling M0. Zaczynam porównania z MH1C 😏

(...)

Zamówiłem też drugą parę tym razem z Niemiec i sprawdzę czy będą jakieś różnice. 

2 minuty temu, requal napisał:

To 755? Też zamówiłem dla porównania te z Ali. Super tez SpinFit biflange jako tipsy się zgrywają z tą konstrukcją i nie przenosi się aż tak mocno mikrofonowanie. Bardzo na plus.

Też pewnie zamówię te 755, ale to dopiero w przyszłym miesiącu, mam tylko nadzieję, że do tego czasu wszystkiego mi nie wykupicie :unsure:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, requal napisał:

To 755? Też zamówiłem dla porównania te z Ali. Super tez SpinFit biflange jako tipsy się zgrywają z tą konstrukcją i nie przenosi się aż tak mocno mikrofonowanie.

Tak, 755. U mnie niestety wersja biflange nie zagrywa się totalnie z kanałem słuchowym 😕

Jakie masz wrażenia z odsłuchów? Jak narazie mam wrażenie, że to najjaśniej grające słuchawki jakie mam. 

2 minuty temu, e1mo napisał:

Też pewnie zamówię te 755, ale to dopiero w przyszłym miesiącu, mam tylko nadzieję, że do tego czasu wszystkiego mi nie wykupicie :unsure:.

Do tego czasu przetestujemy wszystkie możliwe opcje zakupu tych słuchawek i będziesz wiedział skąd kupić oryginalne 😅

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pawelekdabek napisał:

Tak, 755. U mnie niestety wersja biflange nie zagrywa się totalnie z kanałem słuchowym 😕

Jakie masz wrażenia z odsłuchów? Jak narazie mam wrażenie, że to najjaśniej grające słuchawki jakie mam. 

Do tego czasu przetestujemy wszystkie możliwe opcje zakupu tych słuchawek i będziesz wiedział skąd kupić oryginalne 😅

Jest ich dużo u tego sprzedawcy i sprawiają wrażenie oryginalnych. Seria 1336 z tego co wyczytałem jest legitna. Ja się narażam na liścia od żony. Najwyżej post się zbliża..

755 mogą inaczej grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, requal napisał:

Jest ich dużo u tego sprzedawcy i sprawiają wrażenie oryginalnych. Seria 1336 z tego co wyczytałem jest legitna. Ja się narażam na liścia od żony. Najwyżej post się zbliża..

755 mogą inaczej grać.

Który numer to numer serii? 4 pierwsze cyfry numeru seryjnego? Jeżeli tak to ja mam 1327

 

Te mh755 to według mnie must have, za taką kwotę mieć takie słuchawki to żart. Nie miałem jeszcze tak wygodnych słuchawek nawet ote. Polecam każdemu ✌️

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Oskar2905 napisał:

Mh750 i 755 grają tak samo czy inaczej? Jak to gra w porównaniu do mh1? Może bym się przesiadł...bo mh1 już mam :D .

Nie mam mh750 ale wszędzie czytałem, że 755 grają lepiej od 750. Mam również mh1c i o wiele bardziej podoba mi się brzmienie 755 ;) Większa scena, lepsza separacja, są bardziej przejrzyste i szczegółowe. Wygoda też jest większa, sprawdziłem i można w nich leżeć na boku. Trzeba jednak pamiętać, że kabelek jest krótki i dlatego żeby ich słuchać w ruchu trzeba przypiąć je gdzieś do kołnierza, koszuli albo na ramię. 

Edytowane przez pawelekdabek
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawelekdabek napisał:

Nie mam mh750 ale wszędzie czytałem, że 755 grają lepiej od 750. Mam również mh1c i o wiele bardziej podoba mi się brzmienie 755 ;) Większa scena, lepsza separacja, są bardziej przejrzyste i szczegółowe. Wygoda też jest większa, sprawdziłem i można w nich leżeć na boku. Trzeba jednak pamiętać, że kabelek jest krótki i dlatego żeby ich słuchać w ruchu trzeba przypiąć je gdzieś do kołnierza, koszuli albo na ramię. 

Podobno mh750 i mh755 używają tego samego microdrivera co w mh1 tylko jest inaczej zestrojony. To taka ekonomiczna i ulepszona pod względem wygody wersja mh1. 3614304.pngmh750 to podobno to samo co mh755 tylko że z dłuższym kablem. Niestety wiarogodność źródła (head-fi) pozostawia sporo do życzenia dlatego pisze "podobno" ;) . Ok.  Po małej lekturze już chyba wiem wszystko w miarę. MH750 i 755 mają więcej basu i góry niż mh1. To ten sam driver. 750 mają więcej basu niż 755 oprócz tego różnią się tylko kablem. Serial number musi mieć w nazwie 1366. Jeśli jest 12xx to podróby. Gdyby ktoś zamawiał z allegro od kogoś i dostał te z 1366 czyli oryginały to niech da znać ;) . 

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Oskar2905 napisał:

Podobno mh750 i mh755 używają tego samego microdrivera co w mh1 tylko jest inaczej zestrojony. 

Możesz podrzucić link do informacji, że to ten sam driver? Nie mogę nigdzie znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Oskar2905 napisał:

Gdyby ktoś zamawiał z allegro od kogoś i dostał te z 1366 czyli oryginały to niech da znać ;) . 

Na allegro nie ma 755 tylko 750, przynajmniej ja nie widzialem.

 

Gdzie jest wyryty # seryjny?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pawelekdabek napisał:

Przy wtyczce jest naklejka

Danke szyn, moje 750 z allegro nie posiadają takowej, albo zerwałem jak przyszły - w sumie to nie pamiętam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowsza wersja nie posiada takiej naklejki. Na blistrze była nalepka. Jeśli od nowości nie posiadały takiej nalepki na kablu z numerami to powinny mieć prosty wtyk a nie kątowy i filtry w tulejce powinny być całe czarne. 

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Oskar2905 napisał:

Nowsza wersja nie posiada takiej naklejki. Na blistrze była nalepka. Jeśli od nowości nie posiadała takiej nalepki na kablu z numerami to powinna mieć prosty wtyk a nie kątowy i filtry w tulejce powinny być całe czarne. 

Jest wtyk prosty, co do filtrów - ciężko powiedzieć. Tak czy inaczej słuchawki brzmią bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności