Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vspace napisał:

 

Standardowa cena to ok. 59 USD, więc bardziej atrakcyjną opcją wydaje się TFZ King Updated Version. W promo na Penonie można dostać je za 69 USD. Nieduża różnica, a przeskok w jakości zapewne będzie wyraźny.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na opinie  na temat tfz t2🙂

mocno się nad nimi zastanawiam 

co do TFZ KING to muszę wziąć je pod uwagę , sporo nagród otrzymały  70 usd to nie tak dużo

dzięki za info

19 minut temu, Methuselah napisał:

W promo na Penonie można dostać je za 69 USD. Nieduża różnica, a przeskok w jakości zapewne będzie wyraźny.

na Ali w Penonie jest 109 USD 

 

Edytowane przez vspace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, vspace napisał:

czekam na opinie  na temat tfz t2🙂

mocno się nad nimi zastanawiam 

co do TFZ KING to muszę wziąć je pod uwagę , sporo nagród otrzymały  70 usd to nie tak dużo

dzięki za info

na Ali w Penonie jest 109 USD 

 

 

Na stronie sklepu są z kolei po 69 USD - https://penonaudio.com/tfz-king.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo chińskie, ale bardzo tanio:

za na mową BGGAR kupiłem na allegro Sony MH750 za całe 20 złociszy. Najlepiej wydane słuchawkowo 20 złotych w moim życiu, poważnie.

Edytowane przez docentore
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, docentore napisał:

Nie bardzo chińskie, ale bardzo tanio:

za na mową BGGAR kupiłem na allegro Sony MH755 za całe 20 złociszy. Najlepiej wydane słuchawkowo 20 złotych w moim życiu, poważnie.

Gdzie kupiłeś? Widziałem na Ali za 10usd około tylko pytanie, czy to oryginalne. Chociaż od tego samego sprzedawcy od Vivo, więc chyba ok są. Zastanawiałem się nad nimi, 750 to ponoć jednak nie to i faktycznie urwania tyłka jakiegoś nie ma. Zresztą Crinacle, który wykopał je też pisał, że to nie to. 

Zrobił to trochę wcześniej niż Bad Guy : https://www.head-fi.org/threads/crinacles-iem-ranking-list-275-entries-06-01-19-update.857498/page-86#post-14621231

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, requal napisał:

Gdzie kupiłeś? Widziałem na Ali za 10usd około tylko pytanie, czy to oryginalne. Chociaż od tego samego sprzedawcy od Vivo, więc chyba ok są. Zastanawiałem się nad nimi, 750 to ponoć jednak nie to i faktycznie urwania tyłka jakiegoś nie ma. Zresztą Crinacle, który wykopał je też pisał, że to nie to. 

Zrobił to trochę wcześniej niż Bad Guy : https://www.head-fi.org/threads/crinacles-iem-ranking-list-275-entries-06-01-19-update.857498/page-86#post-14621231

 

Na allegro. Jesli to sa podrobki to genialnie brzmiace wiec mi to ryba.

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-stereo-oryginalne-sony-mh750-3-5-mm-7636044039?snapshot=MjAxOS0wMS0wMlQyMjozMToyNy4yMTdaO2J1eWVyOzJhNGZhNTI5MjVkMmQ2NGQ2Y2U1OTQ4YWVhMGQxNjY3OGQxZGNlYjY2YjgzYzQyMDNkZWMzZWI1YTYxMTNjMjU%3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, docentore napisał:

To mam identyczne. Złe nie są, lubie je góra jest detaliczna i super gładka zarazem, fajnie grają z jaśniejszych źródeł, ale spróbowałbym jednak tych 755 jeszcze Link

Tutaj trochę podrasowane (na zielono):

 

10204115.png

O Mh750 Crinacle napisał tak:

Sounds about right. I've received my SBH56 and it is similar to the loaner pair. I've also tried the MH750 and it's a lot bassier and more veiled; not impressed with that. Overall the MH755 should be sub-bass emphasised so anyone looking for something more neutral should get a T2 or something. Still haven't gotten a chance at those...

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@docentore

Spróbuj sobie pozatykać te ventyle wszystkie (na obudowie i na tulejce). Moim zdaniem sporo na plus.
 

Po tym zabiegu to większość słuchawek w kubeł można odstawić.

Tych tańszych rzecz jasna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, requal napisał:

(..,) spróbowałbym jednak tych 755 jeszcze Link (...)

Nie kupie kolejnych słuchawek, nie kupie kolejnych słuchawek, nie kupie kolejnych słuchawek, nie kupie... 😫

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, e1mo napisał:

Nie kupie kolejnych słuchawek, nie kupie kolejnych słuchawek, nie kupie kolejnych słuchawek, nie kupie... 😫

https://www.head-fi.org/threads/the-discovery-thread-new-bgvp-dmg-initial-impressions-pg2507.586909/page-2749#post-14715003

Patrz wg tej opinii zaoszczędzisz jakieś 10k na nich.

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dwie sztuki od SBH52. Nie używałem ich bo nie pokazały nic ciekawego na dzień dobry. Trzeba będzie ich poszukać i spróbować wygrzać. Zobaczymy co potrafią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj. Zrób też moda jak masz trochę taśmy malarskiej z dobrym klejem.

 

Jak się spodoba to można uszczelnić na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy taki killer jak piszą. Bo pierwsze wrażenie było nijakie i dlatego do pudła poszły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, requal napisał:

@docentore

Spróbuj sobie pozatykać te ventyle wszystkie (na obudowie i na tulejce). Moim zdaniem sporo na plus.
 

Po tym zabiegu to większość słuchawek w kubeł można odstawić.

Tych tańszych rzecz jasna..

Mam tylko ventyl na obudowie. Spróbuję jak mrs przyjdzie i zajmie się potomkiem.

Apropos, kupiłem te 755 z ali, porownam jak przyjdą.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dobrze wyleżakowane :) jedne 6 lat drugie 3 lata. Prawie jak dobry lyskacz ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z braku laku na razie taśma. Sony @ budget :) 

WP_20190114_003.jpg

Na tulejce na tej samej wysokości, bardzo mały otwór.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, requal napisał:

Pewnie zamówię, ale za jakiś czas. Najpierw będę musiał puścić w świat część mojej kolekcji. Prawdopodobnie jutro przyjdą do mnie Headroomy i Qiany, więc po testach, pozbędę się części pchełek (np. VE Monk+ Espresso LE), będę miał też prawdopodobnie kupca na Senfery DT6, no i planuje sprzedać Encore mDSD (bo wydaje mi się, że ZiShan DSD jednak zostanie zemną na dłużej :)).

 

P.S. @requal dobra taśma nie jest zła (bo jest dobra ;)), zobacz jakie Macgyver robił rzeczy z taśmą... (cały świat trzyma się na taśmie :D)

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności