Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, requal napisał:

Ja korzystam z takich etui i też je polecam, są twarde i dość głębokie, a pojedynczy egzemplarz kosztuje ok 2,5zł ^_^.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już offtopujemy przy etui, to świetnym rozwiązaniem na etui DAP + doki są różnego rodzaju etui dla dysków twardych albo nawigacji. Sam takiego używam, kupiony w Saturnie. Poniżej przykład z Ali:

https://m.aliexpress.com/item/32910890065.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32910890065&aff_trace_key=b5ed1efac5934c9799eb6743113cb721-1545857364164-02387-UneMJZVf&aff_platform=msite&m_page_id=1735amp-QP8JLpgHFH4kbMjxh8MmTQ1546859649260

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, e1mo napisał:

@matdru, a masz jakiś link do tego etui?


https://s.click.aliexpress.com/e/biE8yuCs

 

Nie wiem, czy się link poprawnie otworzy bo leci z apki, a czasem bywa z tym problem.

 

Nawet nie zauważyłem, że to etui niby firmowane logiem KZ 🙃. Mi tam wszystko jedno zresztą.

 

Zdaje się, że ostatnio widziałem podobne u BigMarasa. Trzeba chyba tam częściej zaglądać;)

Edytowane przez matdru
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko kolorem. Mam czarną ale do BQEYZ BQ3 raczej wg mnie zbyt gęste i ciemne granie. Ale co kto lubi. U mnie ale nie ma zbalansowanego zdaje świetnie egzamin kabel od KZ 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaro54 napisał:

Chyba tylko kolorem. Mam czarną ale do BQEYZ BQ3 raczej wg mnie zbyt gęste i ciemne granie. Ale co kto lubi. U mnie ale nie ma zbalansowanego zdaje świetnie egzamin kabel od KZ 

Ale @LuQi się pytał o balans ;) , a z tego co pisałeś, ty masz zwykły kablem 3.5mm :unsure:.

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napisałem że nie ma zbalansowanego, ale świetnie współgra z BQEYZ BQ3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54 mój błąd, nie doczytałem. Ale w moim przypadku 8 rdzeniowy balans od TRN ma więcej powietrza i gra jaśniej od zwykłego 8 rdzeniowego kabla TRN 3.5mm.

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej strojono. Ten TRN za to świetny do T2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@e1mo, @Jaro54 z Waszych opinii wynika, że ten kabel od TRN 8 core w wersji BAL różni się dzwiekowo od wersji SE, a przecież to cały czas ten sam kabel więc trochę to dziwne. Dla jednego to gęste i ciemne granie, a dla drugiego jaśniejsze z większą ilością powietrza. Może tutaj większą rolę odgrywa źródło, z którego każdy z Was korzysta i stąd te rozbieżności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham głównie z BTR-3, LG V30, M0 i LG G7 

Jeśli ten kabel ociepla brzmienie T2 to chyba ciemniejsze granie na nim. Mam KZ i TRN w wersji SE 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, jak bez miernika ustalić prawidłową "fazowość" (faza/ przeciwfaza) w takich wtykach - co by ich nie podpiąć odwrotnie?

https://pl.aliexpress.com/item/KZ-AS10-ZS10-ZST-ES3-ED12-ZS5-ZS6-MMCX-Posrebrzane-Dedykowany-Kabel-2pin-0-75-Z/1000006672543.html

Znalezione obrazy dla zapytania KZ AS10 ZS10 ZST ES3 ED12 ZS5 ZS6

Edytowane przez xxxmiloszxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MobyDick napisał:

Zagłębienie z którego wychodzą piny z jednej strony zakończone jest odcinkiem prostym a z drugiej strony jest łuk. To sprawia że nie da się ich podłączyć odwrotnie nie uszkadzając wtyków i gniazd, jeśli podłącza się ten kabel do dedykowanych dla niego słuchawek.

 

Do gniazd w KZ ZS6 wtyki łagodnie wchodzą i tak, i obrócone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, e1mo napisał:

@Jaro54 mój błąd, nie doczytałem. Ale w moim przypadku 8 rdzeniowy balans od TRN ma więcej powietrza i gra jaśniej od zwykłego 8 rdzeniowego kabla TRN 3.5mm.

 

2 godziny temu, LuQi napisał:

@e1mo, @Jaro54 z Waszych opinii wynika, że ten kabel od TRN 8 core w wersji BAL różni się dzwiekowo od wersji SE, a przecież to cały czas ten sam kabel więc trochę to dziwne. Dla jednego to gęste i ciemne granie, a dla drugiego jaśniejsze z większą ilością powietrza. Może tutaj większą rolę odgrywa źródło, z którego każdy z Was korzysta i stąd te rozbieżności?

To jest tylko różnica między SE a BAL, a nie w kablu. Wyjście BAL ma 4x większą moc i to własnie jej zapas tak się objawia. Jak podłączy się DAP/telefon w trybie SE do (trochę lepszego) wzmacniacza to efekt jest dość/bardzo podobny (byłby identyczny jakby wzmacniacz był idealnie liniowy, więc to od wzmacniacza zależy).

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności