Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, strong6 napisał:

Jeśli się trochę zgodzisz - no to nie jest źle ;)

 


Widziałem tą wypowiedź tego gościa na FB ;) Zasugerowałeś się nim i dlatego nazwałeś brzmienie TRN IM1 - brzmieniem monitorowym - co też nie jest prawdą.
 

Jeśli brzmienie ma być monitorowe/neutralne - to jaki jest cel mocnego podbicia basu (ze słuchawek robią się armaty basowe o brzmieniu absolutnie nie neutralno-analitycznym)?
;)
 

Nawiązując trochę do tematu - szukam do kolekcji tanich chińskich słuchawek o charakterystyce jak najbardziej monitorowej właśnie. Bez podbicia żadnych pasm, chciałem mieć je jako odniesienie do innych słuchawek. Możecie mi coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, tommir napisał:

Nawiązując trochę do tematu - szukam do kolekcji tanich chińskich słuchawek o charakterystyce jak najbardziej monitorowej właśnie. Bez podbicia żadnych pasm, chciałem mieć je jako odniesienie do innych słuchawek. Możecie mi coś polecić?

Ciężko o takie słuchawki wśród tanich chińczyków.
Z tych co mam, najbliżej do neutralności, najbliżej do brzmienia monitorowego mają TinAudio T2. Najbliżej, bo bardziej pasuje określenie: brzmienie chłodno-naturalne.
Wśród pełno-gabarytowych taką rolę (trochę na wyrost, bo brzmienie mają ciepławo-naturale) u mnie pełnią Somic V2.

ps. monitory z prawdziwego zdarzenia to Etymotic Research MK5. Nie mieszczą się jednak w temacie "tanie słuchawki z Chin" ;)
 

Edytowane przez strong6
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, strong6 napisał:

Ciężko o takie słuchawki wśród tanich chińczyków.
Z tych co mam, najbliżej do neutralności, najbliżej do brzmienia monitorowego mają TinAudio T2. Podkreślam - najbliżej.

T2 mam, są faktycznie w miarę neutralne, ale trochę im jeszcze brakuje, zgodnie z tym co piszesz.

 

10 minut temu, Jaro54 napisał:

Meeaudio M6 pro  

Na szybko popatrzyłem w internecie i propozycja wygląda dobrze. Pomyślę jeszcze ale pewnie się skuszę, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko poszukaj nowszej wersji z MMCX bo stara ma nietypowy standard. I nie chodzi o Meeaudio M 6 Pro II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem znam I generację (jest stale w moim plecaku "bojowym") dlatego piszę o pierwszej. Może zapytaj @bigmarasjakie są różnice brzmieniowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tommir napisał:

2 Gen gra inaczej? Znaczy nie monitorowo?

 

Grają inaczej, to nieco inaczej zestrojone słuchawki. Mają nieco więcej dołu w stosunku do pierwszej wersji, w której to tego dołu wielu brakowało. Mają też grubszy, solidniejszy kabel.

 

Dodam jeszcze tylko bo w wątku wspominaliście o Tinaudio T2 to tylko wrzucam, iż po koniec przyszłego tygodnia pojawi się w PL ich nowa wersja T2 Pro będąca rozwinięciem pierwszej wersji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku a M6 pro z gniazdami MMCX (choćby same słuchawki) chodzi mi o pierwszą rewizje będziesz miał? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jaro54 napisał:

Tylko poszukaj nowszej wersji z MMCX bo stara ma nietypowy standard. I nie chodzi o Meeaudio M 6 Pro II

www.spidersweb.pl/2018/11/mee-audio-m6-pro-gen-2-recenzja-opinie.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ ZS7 :Jakieś pierwsze impresje i zdjęcia pojawiły się na head-fi  

https://www.head-fi.org/showcase/kz-zs7-knowledge-zenith.23485/reviews#review-21375

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadają się ciekawie. Wieść gminna niesie, że dalej mają mocny bas, ale nie są już tak puste w środku, no i podobno poprawili nieco górę. Z niecierpliwością czekam na mój egzemplarz ^_^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, requal napisał:

@e1mo licze na porównanie z BQ3 z Twojej strony, mam nadzieję, że masz je jeszcze

Oczywiście, nie mam zamiaru się ich narazie pozbywać. Na DX150 z balansem BQ3 to czysty relaks :rolleyes:. Jak przyjdą ZS7, to na pewno zrobię porównanie z BQ3, V80 i ZS10.

 

btw, w czasie pisania tego posta, naszła mnie wena memowa :P. Oto rezultaty :lol::

 

primasort.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ryankgb napisał:

Próbowałem negocjować, ale stanęło na tym, że może dać taki sam rabat jak Woooeasy więc Yinyoo V2 w nowej rewizji po retuningu dostępne również od teraz w AK Audio Store za 39$ z kodem rabatowym "RYAN". Wybór należy do Was :D 

 

Jaka będzie cena za KZ ZS7 z Twoim kodem rabatowym? Mam dylemat - czy pierwszym zakupem w 2019 roku będzie Yinyoo V2 czy KZ ZS7...

Pozdro dla Wszystkich i samych udanych zakupów słuchawkowych w Nowym Roku. 

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Jaka będzie cena za KZ ZS7 z Twoim kodem rabatowym? Mam dylemat - czy pierwszym zakupem w 2019 roku będzie Yinyoo V2 czy KZ ZS7...

Pozdro dla Wszystkich i samych udanych zakupów słuchawkowych w Nowym Roku. 

 

37$ wersja bez mikrofonu, 38$ wersja z mikrofonem :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie na wersję 17 - to podobno ma być petarda :D Jasny gwint, jakie kuriozum... Wstydu nie mają. Ciekawe jak je później rozpoznać - uwierzyć majfrendowi, że wysłał tę rewizję, którą chcecie? Żenująca firma. Żeby nie wprowadzać ludzi w błąd mogliby chociaż nazywać je inaczej.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpis Larry'ego Fultona ze zdjęciem (z 26.12.2018) : "Received #4 today... Slight improvement over #3 but by not much. Treble is toned down slightly. Bass is cleaner."

 

v2rev.jpg

 

Kolejny wpis Lary'ego Fultona, z dołączonym wykresem, był taki: "Here are the FRs: Red #3, Cream #4"

 

v2rev2.jpg

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności