Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Inszy napisał:

Albo przeszczepić kabel z jakiegoś złomu.

Tylko łatwiej i szybciej wymienić wtyk niż kabel w słuchawkach szczególnie, że Swingi są malutkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy łatwiej i szybciej, to tylko kwestia tego jak łatwo/trudno są one rozbieralne. Przynajmniej mi z reguły wygodniej się wymienia przewód od razu przy przetworniku, niż lutowanie małego jacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Inszy napisał:

Czy łatwiej i szybciej, to tylko kwestia tego jak łatwo/trudno są one rozbieralne. Przynajmniej mi z reguły wygodniej się wymienia przewód od razu przy przetworniku, niż lutowanie małego jacka.

Grzesiu tu link Swing IE800, żebyś zobaczył jak one wyglądają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręcznie bez podgrzewania nie da rady. Mam je i przed chwilą sprawdzałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RYAN kod na AK AUDIO store jak to działa i jaki rabat się uzyskuje. Czy to jest zależne od zamówienia?

Witam,

 

Coś o tipsach do słuchawek, może dla kogoś to odgrzewany kotlet. Jest po ang. ale możecie użyć jakiegoś tłumacza.

https://www.head-fi.org/threads/comply-vs-spiral-dot-vs-spinfit.795683/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, marco-polo napisał:

RYAN kod na AK AUDIO store jak to działa i jaki rabat się uzyskuje. Czy to jest zależne od zamówienia?

Wróć kilka stron tam wszystko wytlumaczone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, marco-polo napisał:

RYAN kod na AK AUDIO store jak to działa i jaki rabat się uzyskuje. Czy to jest zależne od zamówienia?

 

Kiedyś już pisałem o tym, ale przekleję instrukcję :P 

 

1. Wchodzimy na aukcję i klikamy "Buy".

2. Wybieramy "Use another payment method", w polu "Optional message here" wpisujemy nasz kod rabatowy (RYAN) i zamawiamy klikając "Place order".

3. Wracamy i wciskamy "Yes" przy okienku anulowania płatności "Cancel the payment?".

4. W tym momencie mamy zamówienie w "My orders", które nie zostało opłacone.

5. Czekamy na zmianę ceny przez sprzedawcę (robi to manualnie) i wtedy opłacamy zamówienie.

 

Rabat uzyskujesz taki jaki podam na forum bo kod jest taki sam, ale w zależności od danego produktu masz inną cenę (zniżka sprzedawcy).

Z reguły pytam sprzedawcę czy udzieliłby rabatu na dany produkt i wrzucam tutaj informację, ale zdarza się, że rabat po prostu przydziela po podaniu kodu i bez konsultacji na coś na co już jest w stanie go dać (większość słuchawek, akcesoria itp.). Wtedy zawsze coś tam jest taniej, ale nie wiesz ile przydzieli tego rabatu. Tak to mniej więcej działa :P 

 

Odpowiadając - tak, jest to zależne od zamówienia/aukcji i też czasu, w którym zamawiasz bo wiadomo, cena i rabat może się zmieniać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ryankgb napisał:

 

Kiedyś już pisałem o tym, ale przekleję instrukcję :P 

 

1. Wchodzimy na aukcję i klikamy "Buy".

2. Wybieramy "Use another payment method", w polu "Optional message here" wpisujemy nasz kod rabatowy (RYAN) i zamawiamy klikając "Place order".

3. Wracamy i wciskamy "Yes" przy okienku anulowania płatności "Cancel the payment?".

4. W tym momencie mamy zamówienie w "My orders", które nie zostało opłacone.

5. Czekamy na zmianę ceny przez sprzedawcę (robi to manualnie) i wtedy opłacamy zamówienie.

 

Rabat uzyskujesz taki jaki podam na forum bo kod jest taki sam, ale w zależności od danego produktu masz inną cenę (zniżka sprzedawcy).

Z reguły pytam sprzedawcę czy udzieliłby rabatu na dany produkt i wrzucam tutaj informację, ale zdarza się, że rabat po prostu przydziela po podaniu kodu i bez konsultacji na coś na co już jest w stanie go dać (większość słuchawek, akcesoria itp.). Wtedy zawsze coś tam jest taniej, ale nie wiesz ile przydzieli tego rabatu. Tak to mniej więcej działa :P 

 

Odpowiadając - tak, jest to zależne od zamówienia/aukcji i też czasu, w którym zamawiasz bo wiadomo, cena i rabat może się zmieniać.

Na te senfer dt6 dostałem około 8 złoty. Na kod Audiobudget w Wooeasy store jest nawet do 10 dolarów w zależności od modelu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pawelekdabek napisał:

Na te senfer dt6 dostałem około 8 złoty. Na kod Audiobudget w Wooeasy store jest nawet do 10 dolarów w zależności od modelu. 

Dostałeś tyle ile dał sprzedawca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pawelekdabek napisał:

Na te senfer dt6 dostałem około 8 złoty. Na kod Audiobudget w Wooeasy store jest nawet do 10 dolarów w zależności od modelu

 

To zależy od produktu, w AK dawał też kilkadziesiąt dolarów zniżki na np. kabelki ze srebra czy droższe słuchawki. Tu nie ma jednej procentowej kwoty zniżki, każdy produkt ma daną zniżkę w danym czasie i te zniżki trzeba sobie porównać z innymi bo raz może być większa, a raz mniejsza niż w innym sklepie. Też zdarzyło mi się, że w AK zniżka nie była warta uwagi, ale z reguły daje solidne rabaciki :D Szczególnie na chodliwe rzeczy bo Senfery raczej nie są zbyt kupowane :P 

 

Mam wrażenie, że niektórzy nie wiedzą jak działają te rabaty i myślą, że na każdy produkt z oferty całego sklepu będzie np. te 8 złotych zniżki :D To nie tak działa :D 

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jaro54 napisał:

Dostałeś tyle ile dał sprzedawca 

No po to pisałem ten kod żeby cokolwiek dostać 😏

3 minuty temu, ryankgb napisał:

To zależy od produktu, w AK dawał też kilkadziesiąt dolarów zniżki na np. kabelki ze srebra czy droższe słuchawki. Tu nie ma jednej procentowej kwoty zniżki, każdy produkt ma daną zniżkę w danym czasie i te zniżki trzeba sobie porównać z innymi bo raz może być większa, a raz mniejsza niż w innym sklepie. Też zdarzyło mi się

Mam wrażenie, że niektórzy nie wiedzą jak działają te rabaty i myślą, że na każdy produkt z oferty całego sklepu będzie np. te 8 złotych zniżki :D To nie tak działa :D 

 

Te 8 złoty to i tak spoko. Znając mnie jak tak dalej będę kupował co chwilę jakieś słuchawki to za miesiąc z tych rabatów będę miał dodatkową parę 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pawelekdabek napisał:

No po to pisałem ten kod żeby cokolwiek dostać 😏

Te 8 złoty to i tak spoko. Znając mnie jak tak dalej będę kupował co chwilę jakieś słuchawki to za miesiąc z tych rabatów będę miał dodatkową parę 😂

 

Wiesz, na Senfery może być mało bo mało osób je kupuje. Na słuchawki bardziej popularne dostaniesz najczęściej te 10 dolarów zniżki, na trochę droższe rzeczy dostaniesz jeszcze więcej. Dawał nawet zniżki po 50% więc to zależy od modelu słuchawek czy akcesoriów. Jeśli chcesz coś kupić i jesteś zdecydowany to warto wpisać taki kod i zawsze mieć coś taniej, ale jeśli zależy Ci na informacji czy i ile będziesz miał zniżki na dany produkt to po prostu do mnie napisz, ja się odezwę do sprzedawcy i dowiem się ile dostaniesz dokładnie, a potem zdecydujesz czy Ci odpowiada :D Tylko wtedy musisz poczekać jeden dzień z racji innej strefy czasowej (z tego co zauważyłem około 13/14 u nich już jest wieczór, dlatego zniżki z rana przydziela szybko, a później już na następny 'nasz' dzień - to samo z odpowiedziami na pytania, które mu zadaję :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ryankgb napisał:

 Tylko wtedy musisz poczekać jeden dzień z racji innej strefy czasowej (z tego co zauważyłem około 13/14 u nich już jest wieczór, dlatego zniżki z rana przydziela szybko, a później już na następny 'nasz' dzień - to samo z odpowiedziami na pytania, które mu zadaję :P ).

I tak jestem zadowolony z szybkości jaką oni odpisują, wręcz zachwycony patrząc na to ile czasami trzeba czekać w Polsce na odpowiedź czy to na allegro czy to od jakiejś firmy. Zawsze chętnie pomagają i są uprzejmi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pawelekdabek napisał:

I tak jestem zadowolony z szybkości jaką oni odpisują, wręcz zachwycony patrząc na to ile czasami trzeba czekać w Polsce na odpowiedź czy to na allegro czy to od jakiejś firmy. Zawsze chętnie pomagają i są uprzejmi. 

 

Prawda, szczególnie biorąc pod uwagę zasięg jaki mają (dużo większy niż w Polsce lokalnie) i liczba klientów, którym muszą odpisać i obsłużyć :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącze się do tematu. Używają tłumacza i używają QQ coś takiego z pingwinem aplikacja. Kiedyś taka Pani mi tłumaczyła że z qq możesz automatycznie ze sprzedawcą się kontaktować coś takiego jak stare gadu-gadu i jest tam opcja tłumacza.

Witam, 

Wczoraj doszły mi słuchawki te: powiem że mają bas ale nie są jakieś specjalnie przebarwione. Są neutralne jak  dla mnie i fajnie trzymają seal w moich uszach także ładnie. Jak przyszły to jedynie tipsy śmierdziały jak opony z dębicy, nie są silikonowe cienkie. Są grubsze ale nie mają wzmocnienia w środku tej tulejki plastikowej  jak we wszystkich KZ podobny do tego co kz zs3. Są trochę ciężkawe. Kabel nie zachodzi za uszy bo nie ma przy słuchawkach usztywniaczy i jest giętki kabelek. 

ck1.jpg

Zamówiłem także dzisiaj te 2 sztuki https://www.aliexpress.com/item/100-Original-QianYun-Qian39-In-Ear-Earphone-Dynamic-Bass-Flat-Head-Plug-HIFI-Earphone-With-Optional/32735061727.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.77b54c4d96boUU ktoś zachwalał że są lepsze od MEE 16. Warto wypróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj były w Komornikach, a dziś Pocztex Kurier 48 dostarczył do domu BQEYZ BQ3 - trafią pod choinkę razem z HiFi Walker A7.
HiFi Walker A7 i BQEYZ BQ3 to świąteczny prezent dla mnie.
Czekam więc na Wigilię i późniejsze rozdanie prezentów tak jak dzieci ;)
I ciekaw jestem, który prezent lepiej mi spasuje :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę jeszcze nad jednym prezentem - 1MORE Triple Driver ;)
Nawet jeśli sam nie skorzystam to być może ktoś inny zrobi sobie prezent z poniższego linka. Cena mocno atrakcyjna, a w ostatnim czasie (nie)ustalona granica cenowa "tanich słuchawek z Chin" to 50$:
https://www.joybuy.com/3368345.html

 

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, strong6 napisał:

Jeszcze wczoraj były w Komornikach, a dziś Pocztex Kurier 48 dostarczył do domu BQEYZ BQ3 - trafią pod choinkę razem z HiFi Walker A7.
HiFi Walker A7 i BQEYZ BQ3 to świąteczny prezent dla mnie.
Czekam więc na Wigilię i późniejsze rozdanie prezentów tak jak dzieci ;)
I ciekaw jestem, który prezent lepiej mi spasuje :)

 No, podziwiam cierpliwość... :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, strong6 napisał:

Jeszcze wczoraj były w Komornikach, a dziś Pocztex Kurier 48 dostarczył do domu BQEYZ BQ3 - trafią pod choinkę razem z HiFi Walker A7.
HiFi Walker A7 i BQEYZ BQ3 to świąteczny prezent dla mnie.
Czekam więc na Wigilię i późniejsze rozdanie prezentów tak jak dzieci ;)
I ciekaw jestem, który prezent lepiej mi spasuje :)

Strasznie zazdroszczę. Ja na swoje ciągle czekam i chyba nie byłem ani trochę grzeczny bo mi kurier poczty w weekend jeszcze nic nie przywiózł 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, pawelekdabek napisał:

Strasznie zazdroszczę. Ja na swoje ciągle czekam i chyba nie byłem ani trochę grzeczny bo mi kurier poczty w weekend jeszcze nic nie przywiózł 😕

Ja widocznie byłem grzeczniejszy i dlatego mam te słuchawki już na święta ;)
Nie masz czego zazdrościć bo w końcu i do Ciebie kurier też dostarczy i będziemy mogli obaj porównać BQEYZ BQ3 np. z dużo tańszymi RevoNext QT2.
Ciekawi mnie czy jakość basu BQEYZ BQ3 będzie lepsza niż ta w RevoNext QT2 w których bas, jego teksturowanie i głębokość zejścia jest wśród budżetowych słuchawek na mistrzowskim poziomie. Szczególnie na kabelku TRN 8 core.
@pawelekdabek masz może ten kabelek? Podpinałeś QT2 pod niego? Ciekawe jak BQ3 wypadną w porównaniu do Aune E1 bo jak pisałeś - QT2 wypadły słabo.
Ale nie ma co się dziwić - Aune E1 to już nie są tanie słuchawki i nie są z Chin.

 

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności