Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Bo po za amazonem nigdzie nie ma ich, ja ich nie widziałem nigdzie indziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tommir napisał:

To dobra cena więc wziąłem na próbę ;)

A ile za przesyłkę ci policzyli? Dolicz do całości 23% VAT i opłaty ok 20 pln i wyjdzie podobnie jak w Polsce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Polski? Sprawdź bo gratis to do USA, a do Polski ok 7$ daje to ok 48$ plus 23%VAT i te 18 pln 

Bo w USA nie ma VAT. Pobiorą w Polsce 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MobyDick napisał:

Może była by to jakaś alternatywa dla E1 ?

Wysyłka jest gratis. Pozostają ewentualne opłaty Vatu.

Też jestem ciekaw bo jestem prawie pewien, że jeszcze przez jakiś czas nie będzie słuchawek z Chin w cenie Aune E1 tak dobrych jak one. Dzisiaj jak założyłem moje poprzednie RN QT2, które wychwalałem wczesniej to doznałem szoku jak słabo to gra w porównaniu do E1 😳

9 minut temu, ppmuzyk napisał:

ile tych opłat może być przy 48 $.?.... no to poplynalem... da się to odkręcić? 

Myślę że około 60 zł maks. 

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej bliżej 80 pln bo zdziwisz się jaki fajny przelicznik dolara policzą. :) Potrafią liczyć :) na swoją korzyść oczywiście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jaro54 napisał:

Raczej bliżej 80 pln bo zdziwisz się jaki fajny przelicznik dolara policzą. :) Potrafią liczyć :) na swoją korzyść oczywiście 

Ostatnio przyszła do mnie paczka o wartości 95 dolarów i policzyli 100 zł i ileś groszy czyli nie przesadzali z kursem. Poza tym oni mają chyba wyznaczony kurs celny i nie mogą nim manipulować na swoją korzyść ;)

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rafik87 napisał:

Same koszty "obsługi" to około 20 zł zależnie od przewoźnika

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

 

Napisałem kwote już ze wszystkim ;)

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyruszyły do mnie Senfer DT6 (w końcu, po niemal siedmiu dniach oczekiwania <_<) i KZ ZS7 (od razu, bez czekania ^_^, dzięki @ryankgb za zniżkę). Niestety, mój lucky bag od wooeacy utknął gdzieś między Sinotransem, a Pocztexem :(.

 

P.S.: Widzę że mój lucky bag dotarł do oddziału w Komornikach ^_^.

Edytowane przez e1mo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, e1mo napisał:

Dzisiaj wyruszyły do mnie Senfer DT6 (w końcu, po niemal siedmiu dniach oczekiwania <_<) i KZ ZS7 (od razu, bez czekania ^_^, dzięki @ryankgb za zniżkę). Niestety, mój lucky bag od wooeacy utknął gdzieś między Sinotransem, a Pocztexem :(.

 

P.S.: Widzę że mój lucky bag dotarł do oddziału w Komornikach ^_^.

Chyba zrobili to na dwie partie bo mój lucky bag też dopiero dzisiaj dotarł do polski i mam nadzieję, że już jutro go dostanę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ryankgb napisał:

Pytanko do wszystkich - jakie modele słuchawek Was interesują z tych trudniej dostępnych? Majfriend z AK Audio Store pyta bo chce wprowadzić do oferty nasze propozycje ;) Oczywiście z discounts :D

 

Na Senfer DT6 działa Twój kod? Bo kuszą mnie te słuchawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Na Senfer DT6 działa Twój kod? Bo kuszą mnie te słuchawki...

 

Coś tam powinno być :P Spróbuj, najwyżej anulujesz ;) Ale pamiętam, że coś było na nie więc powinno zadziałać :D 

Ogólnie na DAP'y nie daje zniżek bo nie ma pozwolenia od kogoś tam (póki co, ale pracuję nad tym :D ) z tego co pisał, ale na słuchawki powinny śmigać kody ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką polecilibyście wtyczkę aby uratować przerwany kabel w Swing IE800? 😔 i żeby wyszło po taniości?

Pomyślałem o wtyczce kątowej Neutrik aby problem z przerwanym kablem się nie powtórzył aczkolwiek sam koszt takiej wtyczki z przesyłką wyniesie 25zł czyli ponad połowa tego co dałem za słuchawki.. 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ronin76 napisał:

Jaką polecilibyście wtyczkę aby uratować przerwany kabel w Swing IE800? 😔 i żeby wyszło po taniości?

Pomyślałem o wtyczce kątowej Neutrik aby problem z przerwanym kablem się nie powtórzył aczkolwiek sam koszt takiej wtyczki z przesyłką wyniesie 25zł czyli ponad połowa tego co dałem za słuchawki.. 😕

... albo tyle co średnia pizza😉 Myślę, że to nie problem ceny ale dylemat czy nie kupić jakiś innych słuchawek 😂 Sorry taki żart. Jeżeli koledze Swingi bardzo pasują to warto kupić Jack i wymienić można Neutrik za 16 zł kątowy dostać, albo prosty Neutrik Rean za 7 zł. Zawsze jack zostanie do nastepnych😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności