Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, requal napisał:

@tommir A ten przewód mmcx w porządku?

Moje dotarły też, ale nie mam ich jak odebrać dziś.

Niestety, nie mogę się dzisiaj wypowiedzieć bo zostawiłem go w pracy... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, marco-polo napisał:

te lucky bug >bag to z 23.11.2018?

Tak

 

 

Wreszcie się doczekałem i dzisiaj dostałem BQEYZ BQ3. A już traciłem nadzieję.... ;)

Edytowane przez tommir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tommir napisał:

Tak

 

 

Wreszcie się doczekałem i dzisiaj dostałem BQEYZ BQ3. A już traciłem nadzieję.... ;)

 

Najlepsze doki ever :D

Od razu Ci powiem, że długo je wygrzej to pokażą co potrafią w pełni :)

Właśnie ich zacząłem mobilnie używać i jest bajka :D

W ogóle BQEYZ polecam, co by nie kupić to jest dobrze :D

Żeby tak te K2 jeszcze Ci doszły.. bo chyba jutro zrobię poczcie awanturę ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ryankgb napisał:

 

Najlepsze doki ever :D

Od razu Ci powiem, że długo je wygrzej to pokażą co potrafią w pełni :)

Właśnie ich zacząłem mobilnie używać i jest bajka :D

W ogóle BQEYZ polecam, co by nie kupić to jest dobrze :D

Żeby tak te K2 jeszcze Ci doszły.. bo chyba jutro zrobię poczcie awanturę ;)

Podłączyłem tak na szybko, od razu z pudełka i wygląda, że mają potencjał. Dźwięk jeszcze trochę niedoszlifowany, ale jak radzisz dam im się trochę pogrzać ;)

No tak,  K2 coś nie chcą dotrzeć, może na poczcie ich słuchają ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxxmiloszxxx zakupiłem ten kabelek co linka pokazałeś. Dzisiaj chwila prawdy co będzie w lucky bag. Dostałem awizo.

14 minut temu, tommir napisał:

Podłączyłem tak na szybko, od razu z pudełka i wygląda, że mają potencjał. Dźwięk jeszcze trochę niedoszlifowany, ale jak radzisz dam im się trochę pogrzać ;)

No tak,  K2 coś nie chcą dotrzeć, może na poczcie ich słuchają ;).

to rozumiem na audiobudget powinny być opisane wszystkie modele BQEYZ. Jest niewiele konstrukcji ale jak ktoś pisał wcześniej nie jest to powielanie jak w KZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są opisane te mieszczące się w granicach do 50$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, ryankgb napisał:

Najlepsze doki ever :D

Bardzo odważne stwierdzenie ;)

Ale nazwę, to powinni zmienić... Jak w ogóle ją wybierali? Losowo rzucili literki ze skrabla?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat KZ na początku używał pełnej nazwy czyli Knowledge Zenith :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długopisy nie tylko były ale są nadal ale nazywały się i nazywają się nadal Zenith 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, podobają się te pchełki Yinyoo? Mi się wydają w porządku, słucham pierwsze 10 minut. Chociaż nie liczyłem na tego rodzaju słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tez podziękuję za nie. Ale prezentacja wydaje się ok. Pewnie jak się wygrzeją będzie jeszcze lepiej

Kabelek, który mnie też interesował jeśli chodzi o elastyczność jest ok. Gra niestety (dla mnie) jak typowa miedź ciemno i matowo.

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remax RM-610D

Za słuchawki dałem ok. 8$

Opakowanie - jak za tą cenę rewelacja. Spokojnie można podarować jako prezent. Patrząc na opakowanie można by pomyśleć, że to półka 100-200 zł. Komplet podstawowych tipsów.

Budowa - wg mnie bardzo dobra. Idealne spasowanie elementów. Ponownie wygląd sugeruje na znacznie wyższą pułap cenowy. Kabel to makaron-tasiemka, ale nie plącze się mocno. Pilot zbudowany solidnie, a rozmówcy słyszeli mnie bardzo dobrze.

Ergonomia - Są lekkie i bardzo wygodne. Po dopasowaniu tipsów nawet nie przeszkadzał dość ciężki kabel i nie wypadały mi z uszu. Łapanie seala bez większych problemów. Tłumienie na niezłym poziomie. Trochę przeszkadzał efekt mikrofonowy, ale przyczepienie kabla klipsem obniżyło niepożądany efekt.

Dźwięk - tu już nie tak dobrze. Lepiej na pewno niż słuchawki dodawane do tanich telefonów, ale po lekturze audiobudget.com miałem większe oczekiwania. Granie na planie V. Bas dość obfity. Sztuczne podbicie góry ma nadać szczegółowości, ale słychać, że to niższa półka. Niestety nie mogę zgodzić się z opiniami, że grają w miarę wyrównanymi pasmami.

Podsumowanie - ładne i wygodne. W tej cenie świetny wybór na skromny upominek dla mniej wymagającej osoby, ale wg mnie to by było na tyle. Może miałem za duże wymaganie po mini-hajpie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności