Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

@Jaro54 po kilku sesjach  (i 2 dwóch zawalonych nocach) z Walkerami czas powiedzieć "dziękuje dobry człowieku!" za cynk w sprawie możliwości zakupu tego modelu. Juz pomału szykowałem się psychicznie na zakup czego z przedziału 70-100USD ale chyba raczej na razie nie będzie sie na to zanosiło.  :) Jak będziesz kiedyś w Szczecinie, to daj znać, przyjmę Cię chlebem (z paprykarzem) i solą a w drogę powrotną zaopatrzę w zapas Bosmana. :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko od razu, to nowy wprowadzony przez Sony standard. Są już przejściówki na wtyki 3,5, 2,5 zarówno zbalansowane jak i SE. Na razie to musi wystarczyć, a pewnie w niedalekiej przyszłości będą i 4,4 mm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, requal napisał:

Idzie do mnie paczka lucky bag od wooeasy. Powinna być jutro max. Dam znać co mi przypadlo :)

U mnie podobnie :), jest już podobno w kraju, więc spodziewam się jej najpóźniej w środę po południu (zamawiane przez ASS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, requal napisał:

Idzie do mnie paczka lucky bag od wooeasy. Powinna być jutro max. Dam znać co mi przypadlo :)

Do mnie też, wychodzi na to, że wyjechała wczoraj z Wa-wy to może dziś lub jutro będzie. No zastanawiam się... ;)

Edytowane przez tommir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem zrobiłem co w mojej mocy i możecie korzystać z rabatu na KZ ZS7 ;)

 

KZ ZS7 ( https://pl.aliexpress.com/store/product/AK-Audio-KZ-ZS7-1DD-4BA-Hybird-In-Ear-Earphone-HIFI-Running-Sport-Earphones-Earplug-Headset/119089_32963831627.html?spm=a2g17.12010615.8148356.1.46022251TLmqkB )

 

1. Wersja bez mikrofonu - z kodem rabatowym RYAN - 37$

2. Wersja z mikrofonem - z kodem rabatowym RYAN -  38$

 

Pozdro ;) 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tommir napisał:

Do mnie też, wychodzi na to, że wyjechała wczoraj z Wa-wy to może dziś lub jutro będzie. No zastanawiam się... ;)

Chyba ju wiadomo z ocen na AliExpress i zdjęć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu grania lewa słuchawka Trn v80 odmówiła posłuszeństwa i gra o wiele ciszej niż prawa.. sprawdziłem na innym kablu i urządzeniu ale efek był ten sam. Miał może ktoś podobny problem? Swoją drogą napisałem już do sprzedawcy o rozwiązanie problemu i czy jest możliwość przyslania mi nowej lewej słuchawki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Wookiepuff napisał:

Po miesiącu grania lewa słuchawka Trn v80 odmówiła posłuszeństwa i gra o wiele ciszej niż prawa.. sprawdziłem na innym kablu i urządzeniu ale efek był ten sam. Miał może ktoś podobny problem? Swoją drogą napisałem już do sprzedawcy o rozwiązanie problemu i czy jest możliwość przyslania mi nowej lewej słuchawki..

Pisz do skutku, a powinni ci wysłać.

 

Poniższe działanie wiąże się z utratą gwarancji i zrób to w ostateczności!

Jeśli jesteś biegły w lutownicy, ogrzej lewą słuchawkę (np. suszarką), następnie za pomocą cienkiej szpatułki, najlepiej plastikowej (w ostateczności może być nóż do tapet, ale on może uszkodzić farbę) zdejmij pokrywę słuchawki, popraw luty (uważaj żeby nie przesadzić z temperaturą i cyną), oczyść brzeg pokrywy i słuchawki, a następnie sklej je za pomocą elastycznego kleju (wykorzystując odpowiednie wypustki).

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wookiepuff napisał:

Sprawdze jeszcze jak będę w domu i przeczyszcze je, jeśli nic to nie da to będę się ubiegał o nową lewa słuchawkę 

Jeśli będziesz się ubiegał o wymianę słuchawki to prawdopodobnie sprzedawca poprosi o materiał wideo z prezentacją usterki. To normalna procedura.
Dość kłopotliwe może być nagranie prezentacji, że jedna słuchawka gra ciszej niż druga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strong6 Podziwiam Twoją cierpliwość w oczekiwaniu na otwarcie Walkerów i czekam na porównanie z resztą Twojego stadka. :)

 

p.s.

Gdyby ktoś potrzebował pliki do wypalania, to tu mój zestaw, przydał się do Walkerów:

https://megawrzuta.pl/download/25c3c16fedb70fb5c018e8ce8d839214.html

 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sir Nick napisał:

@strong6 Podziwiam Twoją cierpliwość w oczekiwaniu na otwarcie Walkerów i czekam na porównanie z resztą Twojego stadka. :)

 

p.s.

Gdyby ktoś potrzebował pliki do wypalania, to tu mój zestaw, przydał się do Walkerów:

https://megawrzuta.pl/download/25c3c16fedb70fb5c018e8ce8d839214.html

 


Do tej pory do wygrzewania używałem jakichkolwiek zapętlonych plików muzycznych. Z tymi plikami będę to robił "profesional" i Walkery pójdą na pierwszy ogień - dzięki za paczkę z szumidłami :)
Mam nadzieje, że BQEYZ BQ3 też do Świąt dotrą - przesyłka ASS, są we Francji - i też trafią pod choinkę obok Walkerów jako drugi prezent ;) 
 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pawelekdabek napisał:
4 godziny temu, tommir napisał:

Do mnie też, wychodzi na to, że wyjechała wczoraj z Wa-wy to może dziś lub jutro będzie. No zastanawiam się... ;)

Chyba ju wiadomo z ocen na AliExpress i zdjęć 

 

Jaaaaaaaaaaaaaaaasny gwint... W takim razie kto chce kupić pchełki YINYOO BK2 w dobrej cenie? :) Nowe, nierozpakowane, w zasadzie to jeszcze do mnie nie dotarły :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Najner napisał:

 

Ja nie lubię pchełek po prostu. Takie Monki grają bardzo spoko, ale pchełki nie są dla mnie.

No właśnie, to jest ten ból.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strong6 A właśnie, BQ3... też jestem ciekaw twojej opinii. :) co do wypalania, to mam dwa zestawy dźwięków, które zapętlam, to co

wysłałem - szumidła i to ponizej, fragmenty rożnych rodzajów muzyki plus szumy,  kiedyś znalezione na rosyjskim forum bodajże.

 

PRIME TEST:

https://megawrzuta.pl/download/f2ea54dfd7b1026cdb41c7f10e6414d6.html

Edytowane przez Sir Nick
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wypakowałem, podłączyłem. Może się wypowiem po wygrzaniu bo na razie brzmią jakby ktoś w pudła nawalał. Bardzo dużo basu.

Edytowane przez tommir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności