Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, fliperpl napisał:

 

super, te zasady ustalone są bez sensu. następnym razem po prostu mogę napisać że to nie moja aukcja i "przypadkiem" znalazłem aukcję.
Do tematu pasują - tanie, chińskie i dobre. 

Ale nie pasują do regulaminu, który zaakceptowałeś zakładając konto na forum i możesz zaliczyć bana za takie wyskoki. Już inni przetarli ten szlak, więc żadna nowość. Jak się nie podoba, możesz albo opuścić forum, albo składać żale w dziale moderacji, jednak tylko pierwsza opcja przyniesie jakiś rezultat.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mr Krzychoo napisał:

 

To jakaś masakra ile zapłaciłeś... Mnie Walkery A7 (i innych e-kolegów) kosztowały niecałe 27$ + 8$ za dobry kabelek TRN kupiony na Ali. A7 i A7 Plus to te same słuchawki, różnią się tym że w Plus masz dodatkowy kabel, który kosztował Cię 30$... No mega drogo.

No tak wy załapakiście się na te co zdjęcie poniżej. Jednak tamte już są wykupione

Screenshot_20181128-164722.thumb.jpg.4a18d2c5d20a89e1bd6c6408cf18d135.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Sir Nick napisał:

Wykupione... myśmy to uczynili! 😃

Dlatego zakupiłem też A7 Plus. Ja polegam na waszych doświadczeniach i na pewno są prawdziwe a nie te które widuje się na yt i są jakieś sponsorowane. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, xxxmiloszxxx napisał:

Na kolejnych fotach są też 2-pinowe.

tak tam są do wyboru mmcx lub 2 pinowe. Będą pasowały bo na 3-cim zdjęciu wygląda mają prostokątne wejścia na końcach chyba wzmocnienie tych pinów.

IMG_20181216_205731.jpg

IMG_20181216_205752.jpg

IMG_20181216_210803.jpg

Edytowane przez marco-polo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kabel TRN jest rewelacyjny biorąc jakość / cena. Mam MMCX i 2-pin i polecam 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Jaro54 napisał:

Ten kabel TRN jest rewelacyjny biorąc jakość / cena. Mam MMCX i 2-pin i polecam 

Zgadzam się z powyższym. Też mam i polecam. 

Dobrze jest też zachować proporcje i do tanich słuchawek dobrać kabelek odpowiedni cenowo - gdzieś mi się przewinąła fotka zestawu, w którym kabelek był znacznie droższy od słuchawek. 

 

Edytowane przez strong6
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Jaro54 napisał:

Ten kabel TRN jest rewelacyjny biorąc jakość / cena. Mam MMCX i 2-pin i polecam 

 

46 minut temu, strong6 napisał:

Zgadzam się z powyższym. Też mam i polecam. 

 

Dziękuję. Zamawiam.

I pytanko raczej z ciekawości: czy faktyczny czas dostawy jest taki? 

                       China Post Ari Mail                                      25-43 dni Darmowa dostawa  
AliExpress Standard Shipping 12-18 dni US $0.71

 

(dotychczas otrzymałem 1 przesyłkę z Chin, szła 17 dni AliExpress Standard Shipping).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xxxmiloszxxx China Post idzie pocztą, ASS idzie kurierem (najpierw przez Sinotrans, a później Pocztex). Zazwyczaj przez ASS paczka przychodzi szybciej i do domu, dlatego polecam tę opcję jeśli nie jest za droga ;).

Edytowane przez e1mo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, e1mo napisał:

@xxxmiloszxxx China Post idzie pocztą, ASS idzie kurierem (najpierw przez Sinotrans, a później Pocztex). Zazwyczaj przez ASS paczka przychodzi szybciej i do domu, dlatego polecam tę opcję jeśli nie jest za droga ;).

 

Również dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z tu obecnych ma ten kabelek? Jakieś fotki poproszę :) Te zausznice są takie jak w innych kablach TRN? 

Bo mi dwa kable pod rząd siadły przy wtyczce, jeden srebrny, jeden zwykły (te 4 żyłowe) 😕

-1731150749-173713892.jpg

Edytowane przez kordal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kordal napisał:

Czy ktoś z tu obecnych ma ten kabelek? Jakieś fotki poproszę :) Te zausznice są takie jak w innych kablach TRN? 

Bo mi dwa kable pod rząd siadły przy wtyczce, jeden srebrny, jeden zwykły (te 4 żyłowe) 😕

 

Jest to to samo, co wersja czarno-srebrna ;):

 

BQ3.jpg

 

4 minuty temu, marco-polo napisał:

mam pytanie czy ten odnośnik do tego kabelka TRN będzie pasował do kz zs3?

Tak, najlepiej w wersji 2-pin 0.75mm (jak napisał @kordal), ale w ostateczności wersja 2-pin 0.78mm też powinna pasować. No i pamiętaj żeby wziąć wersję 3,5mm (chyba że chcesz wziąć kabel zbalansowany 2,5mm).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zapytanie czy  przewinął się tutaj temat KZ ED9? Zauważyłem że dużo ludzi je zakupiło. Jakby ktoś mógł coś podlinkować bo ja w wyszukiwarce tutaj wpisuję to nic nie znajduje.

ED9.jpg

2 minuty temu, e1mo napisał:

Jest to to samo, co wersja czarno-srebrna ;):

 

BQ3.jpg

 

Tak, najlepiej w wersji 2-pin 0.75mm (jak napisał @kordal), ale w ostateczności wersja 2-pin 0.78mm też powinna pasować. No i pamiętaj żeby wziąć wersję 3,5mm (chyba że chcesz wziąć kabel zbalansowany 2,5mm).

 

Wydaję mi się że to te same.

trn gold.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności