Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza sesja z Walkerami A7 zakończyła sie grubo po 2 w nocy, więc mozna wywnioskować, że jest dobrze. 😃 Dzisiaj caly dzień leżą w "piekarniku" i wieczorem runda druga, istnieje duże prawdopodobieństwo, ze pozycja nr 1 moich Tin Audio T2 moze być zagrożona! 😃

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sir Nick napisał:

Pierwsza sesja z Walkerami A7 zakończyła sie grubo po 2 w nocy, więc mozna wywnioskować, że jest dobrze. 😃 Dzisiaj caly dzień leżą w "piekarniku" i wieczorem runda druga, istnieje duże prawdopodobieństwo, ze pozycja nr 1 moich Tin Audio T2 moze być zagrożona! 😃

O!

Jeśli tak jest jak piszesz to musiały zrobić na Tobie dobre wrażenie - wiem jak cenisz TinAudio T2 :)

Moje - nadal w nieotwieranym pudełku. Do świąt tak musi być. 

Ciągle się zasłuc**ję BQEYZ KC2 - świetnie zestrojone słuchawki.
 

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, strong6 napisał:

Link nieaktywny. Chyba, że tak ma być. 

Prosz, mam nadzieję, że działa tym razem

http://s.click.aliexpress.com/e/zlnY2Tm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle temat był w większości o KZ jak przeglądałem strony a jest ich sporo. Czy ktoś coś pisał o tym modelu?galaxy.thumb.jpg.d08bf343fe625dd88284d026768f32f2.jpg

Starałem się coś znaleźć na audiobudget o nich jednak nie znalazłem. 

Walkery mi się spodobały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marco-polo napisał:

doszły walkery plus. Szły przez Irlandię sprzedawca umieścił kwotę poniżej 30$ z amazonu. Nie płacone cło.

Testuje i wygrzewam ale jestem pod wrażeniem wyrazistości i neutralności.

Słuchając kawałku z filmu piąty element diva. Podłączone do wzmacniacza słuchawek słyszę lekki szum. Kabel oryginalny nie sztywny, komfortowe wcale ich nie czuć dodatkowo ładnie się układają na uszach kabelek z tyłu wcale ich nie czuć.

 

 

IMG_20181214_170001.jpg

Jeżeli to z amazonu to cło i vat miałeś wliczone w cenę wysyłki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20181214_213322.thumb.jpg.f27abe712f2f7e439d6e015d0c5de41c.jpg

13 minut temu, pawelekdabek napisał:

Jeżeli to z amazonu to cło i vat miałeś wliczone w cenę wysyłki ;)

no tak dopłaciłem 27,45 $ a same słuchawki kosztowały 29.89$ a poczta 15.84$ co razem wyniosło 57.16$ a tax kosztowało 11.47$

Edytowane przez marco-polo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fliperpl napisał:

mam w dobrej cenie bosshifi b8 jakby ktoś chciał... 

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-bosshifi-b8-zmodowane-gratis-7726946917

 

A co to ma wspólnego z tym wątkiem? Proponuję zapoznać się w regulaminem i umieszczać takie ogłoszenia w stosownym, dedykowanym do tego celu wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LuQi napisał:

 

A co to ma wspólnego z tym wątkiem? Proponuję zapoznać się w regulaminem i umieszczać takie ogłoszenia w stosownym, dedykowanym do tego celu wątku.

Wbrew pozorom całkiem dużo (są to słuchawki tanie i chińskie ;)). A skoro @fliperpl nie ma jeszcze 50 postów i nie może zakładać wątków w komisie, nie widzę w tym większego problemu -_-.

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zamieszczania ogłoszeń sprzedaży służy dedykowany do tego wątek i to właśnie tam powinno się znaleźć to ogłoszenie. Zamieszczanie ogłoszeń w innych tematach w celu ominięcia wymogu posiadania 50 postów to po pierwsze naginanie regulaminu, a po drugie jak każdy zacznie tak robić to na forum zrobi się niezły bałagan i zamiast dyskusji na konkretne tematy będzie przeplatanka postów z ogłoszeniami, a chyba nie o to chodzi?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że skoro forum ma określone zasady, to należy się ich trzymać. Inaczej będzie śmietnik. Równie dobrze można pisać wszystko w jednym wątku tylko jaki to ma sens?

Zresztą rejestrując się tu akceptujemy regulamin i zasady.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, marco-polo napisał:

IMG_20181214_213322.thumb.jpg.f27abe712f2f7e439d6e015d0c5de41c.jpg

no tak dopłaciłem 27,45 $ a same słuchawki kosztowały 29.89$ a poczta 15.84$ co razem wyniosło 57.16$ a tax kosztowało 11.47$

 

To jakaś masakra ile zapłaciłeś... Mnie Walkery A7 (i innych e-kolegów) kosztowały niecałe 27$ + 8$ za dobry kabelek TRN kupiony na Ali. A7 i A7 Plus to te same słuchawki, różnią się tym że w Plus masz dodatkowy kabel, który kosztował Cię 30$... No mega drogo.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2018 o 23:49, Sir Nick napisał:

Te EP10 po wygrzaniu i po zabawie z tipsami u mnie zostają, nie mam takiego brzmienia w kolekcji, bas jest imponujący, trzeba przyznać i sprawdza sie w niektórych gatunkach muzyki, poza tym dobre wykonanie i wygodne w noszeniu. 

 

@Jaro54 godzina prawdy nadeszła, dzisiaj dotarły do mnie Walkery A7. Wygrzaly sie jakies 4h i odsłuchy czas zaczac! 😁

EP10 - bass imponujący = nie zauważyłem - co prawda przesłuchałem na nich tylko jeden utwór na standardowych tipsach. Z tym basem to pewnie zależy do czego porównujesz - mam nauszne AKG K 181 DJ i jako daily use HD330 - w obu bas jest dużo lepszy, w AKG jest dosłownie masaż uszu (ze wzmacniacza słuchawkowego).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, kusi zakup ZS7  , bo jest to jedyny model KZtek na jaki ostatnio czekałem (tzn. od września, czyli od kiedy go zapowiedzieli), no ale jak tu innym (i sobie) wytłumaczyć zakup kolejnych słuchawek :( (zwłaszcza, że po zakupach świątecznych jestem wypruty z kasy :P). Mimo wszystko, pewnie po nowym roku kupie te słuchawki, ponieważ lubiłem moje ZS6 (mimo "darcia mordy"), a z opisu ZS7 wynika że mają inną budowę niż ZS10 (różnią się częścią armatur i ich układem). 

 

2 godziny temu, tommir napisał:

Też uważam, że skoro forum ma określone zasady, to należy się ich trzymać. Inaczej będzie śmietnik. Równie dobrze można pisać wszystko w jednym wątku tylko jaki to ma sens?

Zresztą rejestrując się tu akceptujemy regulamin i zasady.

Być może @LuQi ma racje, ale zauważcie że więcej bałaganu zrobiły wpisy @LuQi, @e1mo, @tommir na powyższy temat, niż jeden @fliperpl . I żeby nie było, jest to mój ostatni post na temat tamtego wpisu, żeby nie robić kolejnych offtopów (i nie zaśmiecać tego wątku ;)).

Edytowane przez e1mo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, ze ten kabel przynajmniej wart byl tych 30$! A7 po drugiej nocnej sesji zebrały kolejne plusy dodatnie. 😃

 

@baszek ano imponujący, wibruje w uszach z mojego źródełka (z tipsami Starline), no ale porównywać z nausznikami, to nie fair w stosunku do dokanałówek. 😃

 

Edytowane przez Sir Nick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, e1mo napisał:

Kurcze, kusi zakup ZS7  , bo jest to jedyny model KZtek na jaki ostatnio czekałem

Dlaczego? Coś konkretnego zapowiedzieli, że warto było na nie czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sir Nick napisał:

Mam nadzieję, ze ten kabel przynajmniej wart byl tych 30$! A7 po drugiej nocnej sesji zebrały kolejne plusy dodatnie. 😃

 

@baszek ano imponujący, wibruje w uszach z mojego źródełka (z tipsami Starline), no ale porównywać z nausznikami, to nie fair w stosunku do dokanałówek. 😃

 

Może to kwestia tych tipsów 🙂 w moich uszach coś słabo było... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Inszy napisał:

Dlaczego? Coś konkretnego zapowiedzieli, że warto było na nie czekać?

Z czystej ciekawości ;). Jak już wcześniej pisałem, lubiłem "darcie mordy" w wykonaniu ZS6 i dlatego ciekawi mnie jak grają ZS7. Nie oczekuje po nich żadnych cudów, poza tym w moim przypadku ZS6 były wygodne (w końcu to kalka projektu CA), więc i ZS7 powinny ^_^.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, e1mo napisał:

Z czystej ciekawości ;). Jak już wcześniej pisałem, lubiłem "darcie mordy" w wykonaniu ZS6 i dlatego ciekawi mnie jak grają ZS7. Nie oczekuje po nich żadnych cudów, poza tym w moim przypadku ZS6 były wygodne (w końcu to kalka projektu CA), więc i ZS7 powinny ^_^.

Lepiej poczekać z nimi. Nie ma na razie, żadnych rabatów specjalnych. A jak się pojawią, to może juz będą jakieś recenzje.

Chyba, że @ryankgb zapyta w biurze kominternu o zniżki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, LuQi napisał:

Do zamieszczania ogłoszeń sprzedaży służy dedykowany do tego wątek i to właśnie tam powinno się znaleźć to ogłoszenie. Zamieszczanie ogłoszeń w innych tematach w celu ominięcia wymogu posiadania 50 postów to po pierwsze naginanie regulaminu, a po drugie jak każdy zacznie tak robić to na forum zrobi się niezły bałagan i zamiast dyskusji na konkretne tematy będzie przeplatanka postów z ogłoszeniami, a chyba nie o to chodzi?

 

super, te zasady ustalone są bez sensu. następnym razem po prostu mogę napisać że to nie moja aukcja i "przypadkiem" znalazłem aukcję.
Do tematu pasują - tanie, chińskie i dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fliperpl napisał:

 

super, te zasady ustalone są bez sensu. następnym razem po prostu mogę napisać że to nie moja aukcja i "przypadkiem" znalazłem aukcję.
Do tematu pasują - tanie, chińskie i dobre. 

Przecież Ja niczego nie sprzedaję jest to temat o słuchawkach chińskich i podałem linka do tipsów do iem. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to może sobie zobaczyć. Dodatkowo to nie żadna aukcja.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności