Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w końcu posłuchałem TinAudio T2 Pro i KZ ZSN.

 

Tinów nie miałem okazji porównać jeszcze do pierwszej wersji, więc mogę mieć błędne wrażenie, ale stare T2 wydawały mi się bardziej nerwowe i chudsze. W Pro po godzinnym spacerze właściwie nic mi nie przeszkadzało, dobre nasycenie, dźwięk zwarty, z fajnie zaakceptowanymi wokalami, bez ostrości na górze (co sugerował wykres). Nie dla basolubów, ale uderzenie na dole też jest.

 

KZ... Chyba w końcu doczekałem się dobrze zestrojonych słuchawek tej firmy.

Rozrywkowe, mocno walące dołem, ale ten nie zalewa średnicy, mimo że przetwornik dynamiczny raczej nie jest tu wysokich lotów, bo słychać zniekształcenia (porównując do T2 Pro i Dunu Falcon) i pewną pogłosowość. Tony średnie trochę cofnięte, ale czytelne i dość naturalne w odbiorze. Góra może być - bez szału w rozciągnięciu, ale się nie chowa i nie męczy.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, pawelekdabek napisał:

TRN planuje wydać nowe słuchawki z przetwornikami knowles, które będą kosztować troche ponad 100 dolców. Mają je już gotowe tylko ciągle pracują nad poprawą brzmienia. Fajnie jest widzieć jak firma, która zaczynała od słuchawek za kilka dolców wydaje coraz lepszy sprzęt

 

Wiadomo kiedy? Bo TRNy z Knowlesowi driverami pewnie skutecznie by mnie zachęciły do wysłania na wcześniejszą emeryturę moje KZ AS10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Inszy napisał:

KZ... Chyba w końcu doczekałem się dobrze zestrojonych słuchawek tej firmy.

Rozrywkowe, mocno walące dołem, ale ten nie zalewa średnicy, mimo że przetwornik dynamiczny raczej nie jest tu wysokich lotów, bo słychać zniekształcenia (porównując do T2 Pro i Dunu Falcon) i pewną pogłosowość. Tony średnie trochę cofnięte, ale czytelne i dość naturalne w odbiorze. Góra może być - bez szału w rozciągnięciu, ale się nie chowa i nie męczy.

 

 

Więc nie ma przysłowiowego darcia mordy ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Inszy napisał:

Może jakiś popsuty model do mnie wpłynął ;)

W tych ZSN tipsy firmowe od KZ? poprawili coś w nich? zakładałeś bez wewnętrznych oporów?
 

9 minut temu, ppmuzyk napisał:

jaki kabel do revonext qt2 końcówki 0,75 czy 0,78?

kabel do RevoNext QT2 - 0.75mm

Edytowane przez strong6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak od razu?

 

7 minut temu, chico99 napisał:

 

Albo słuch Ci się przytępił i wyższa średnica już zawsze będzie łagodna i aksamitna.:D

I kto nam teraz będzie pisał recki.

Ktokolwiek będzie chętny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2018 o 15:35, requal napisał:

Zobacz jak recenzuje taki BadGuy. Tam nie ma pięciu zdań dokładnego opisu. A zaufanie ma spore. Wystarczy spojrzeć na komentarze.

@strong6Powiedz mi co jest obiektywnego w tej tabeli:

 

 

asa.jpg

* pierwszych 12 pozycji z tego linku

gdy zestawisz "  Gesamt "

 

Dziwne są te recenzje BadGuya… Facet cały czas podkreśla, że jest niezależnym recenzentem. Ciekawe jak się zachowa jak jakaś czajna-kompany zaproponuje mu 1000$ za pozytywną recenzję piętnastej edycji podobnie grających słuchawek ze swojej stajni 🤣

Tak poważniej, to dla mnie mało merytoryczny, przeklina jak zły. Może chciał być Azjatyckim Zeosem, ale przynajmniej tamten bywa zabawny.

Ostatnio nawet już mnie zirytował, jak w kilkunastominutowej recenzji na którą czekałem, większość czasu nawijał o zmarłych muzykach i takich tam. Czekam, czekam, często przewijam filmiki i nic ciekawego… 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, wiatrak napisał:

 

Dziwne są te recenzje BadGuya… Facet cały czas podkreśla, że jest niezależnym recenzentem. Ciekawe jak się zachowa jak jakaś czajna-kompany zaproponuje mu 1000$ za pozytywną recenzję piętnastej edycji podobnie grających słuchawek ze swojej stajni 🤣

Tak poważniej, to dla mnie mało merytoryczny, przeklina jak zły. Może chciał być Azjatyckim Zeosem, ale przynajmniej tamten bywa zabawny.

Ostatnio nawet już mnie zirytował, jak w kilkunastominutowej recenzji na którą czekałem, większość czasu nawijał o zmarłych muzykach i takich tam. Czekam, czekam, często przewijam filmiki i nic ciekawego… 

Zgadzam się z powyższym. Najbardziej mnie odpycha jego przeklinanie, jak jakiś dresiarz. Nagrywać takie coś i umieszczać na YouTube - trochę to nie uchodzi. Raz zrobił recenzję z fuck'ami na tle gangsta music. I nie jesteś pierwszym, który ma podejrzenia, że jego audycje są sponsorowane. Zawartość merytoryczna? Śmieszne 😊

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wiatrak napisał:

 

Dziwne są te recenzje BadGuya… Facet cały czas podkreśla, że jest niezależnym recenzentem. Ciekawe jak się zachowa jak jakaś czajna-kompany zaproponuje mu 1000$ za pozytywną recenzję piętnastej edycji podobnie grających słuchawek ze swojej stajni 🤣

Tak poważniej, to dla mnie mało merytoryczny, przeklina jak zły. Może chciał być Azjatyckim Zeosem, ale przynajmniej tamten bywa zabawny.

Ostatnio nawet już mnie zirytował, jak w kilkunastominutowej recenzji na którą czekałem, większość czasu nawijał o zmarłych muzykach i takich tam. Czekam, czekam, często przewijam filmiki i nic ciekawego… 

. Jak dla mnie to Bad Guy jest stabilniejszy pod każdym względem, nawet jeśli sprzedaje po drodze te swoje opowieści. Wnioskuję to po trzech minutach powrotu do recenzji Zeosa. Dłużej mi się nie chce. Poza tym nie recenzuje zazwyczaj sprzętu, który mnie teraz interesuje. 

 

Masz jeszcze Porta_fi (tylko mnie słuchawki do metalu nie interesują) 

 

A przytoczona wtedy tabela to emanacja bezkrytycyzmu.. dosłownie. Bad Guy chociaż miewa negatywne recenzje.

Dla przykłądu Bq3 najlepsze tanie doki jakie słyszałem, różnią się o 0.2 punkta od produktów, których nie chciałbym ponownie włożyć do ucha.. 

Podejrzewam, że podobnie jest z tymi Revonextami. BG chociaż wyłożył wprost, że syczą jak wąż.. A tutaj.. 9.6 :D 


Jak na razie jest to recenzent, któremu najbardziej ufam. Bardziej niż Crinaclowi włącznie. 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ppmuzyk napisał:

czy Revonext qt2 mają tak samo ostrą górę jak trn v80? 

Obstawiam, że bardziej. 

Jak chcesz czegoś z tej konwencji to spróbuj DT8 Senfer

Tylko źródło musi być do doków odpowiednie. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ppmuzyk napisał:

czy Revonext qt2 mają tak samo ostrą górę jak trn v80? 

 

3 godziny temu, requal napisał:

Obstawiam, że bardziej. 

Jak chcesz czegoś z tej konwencji to spróbuj DT8 Senfer

Tylko źródło musi być do doków odpowiednie. 

Ostawiam, że nie masz pojęcia odnośnie RevoNext QT2. Nie miałeś tych słuchawek, a głos zabierasz. Bajek słuchasz i bajki opowiadasz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, strong6 napisał:

 

Ostawiam, że nie masz pojęcia odnośnie RevoNext QT2. Nie miałeś tych słuchawek, a głos zabierasz. Bajek słuchasz i bajki opowiadasz.

To zupełnie jak ty o bq3. Powołuje się na recenzje.

Jak byk stoi na audiobudget.

Co by się nie ograniczać do jednego zdania 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, requal napisał:

To zupełnie jak ty o bq3. Powołuje się na recenzje.

Głupoty gadasz.
Gdy ktoś pytał na forum o BQEYZ BQ3 to ja odpowiedzi nie udzielałem. Znajdź gdzieś czyjeś pytanie o BQ3 i moją odpowiedź. Nie ma.
Udzielenie odpowiedzi jest w gestii tych co te słuchawki posiadają.
W przypadku RevoNext QT2 odpowiedzi udzielił ten, który widział te słuchawki co najwyżej na wideo lub na zdjęciach.
 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, szkoda czasu na wertowanie tego co napisałeś. Chyba, że jakieś durne uwagi do recki np. @ryankgb to mi się przyśniły. Jak zwykle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@requal   i @strong6 dajcie spokój. @requal BadGuy nie jest żadną wyrocznią chyba że chamstwa i prostactwa. Jeśli odrzucić wulgaryzmy to jego recenzje byłby parosekundowe i nic nie wynoszące. Chyba że mówi szyfrem który ty rozumiesz. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie muszę kłucić. Mi się podobają jego recki. Wolę to niż jakieś "słodkie pierdzenie" polukrowane prowizją. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie broni ale wg mnie i jeszcze paru osób nic nie są warte. Powinien recenzować Beatsy itp słuchawki a nie brać się za rzeczy o których delikatnie mówiąc nie ma pojęcia. Robi show i tyle. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności