Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, neonlight napisał:

Pany, a mnie się z kolei zdaję, że azjatycka klientela lubuje się w bardzo jasnym brzmieniu, piszę to na przykładzie Audio-Technica i sprzętu

stacjonarnego, w którym zazwyczaj wysokie są podkręcone na max. ;)

 

Teraz, MobyDick napisał:

Taki też jest model azjatyckiego brzmienia. Tradycyjna muzyka z tego regionu jest oparta o duże ilości dźwięków z dość ostro brzmiących instrumentów.

Też tak uważam. Chiny, Japonia, Korea preferują takie brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SiggyFraud napisał:

Są zaj***ste emoji6.png

 

To znaczy? :P Rozumiem od pierwowzoru tj ZST lepsze a jak się mają do ZS10 ktoś jest w stanie napisać czy muszę kupić aby się przekonać? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ryankgb napisał:

KC2 i BQ3 to moje ulubione słuchawki, podobne emocje przy odsłuchu obu par, podobne brzmienie, acz jednak nastawione na inne partie muzyczne.

Nie potrafiłbym się zdecydować, które wybrać :D

Moim zdaniem warto mieć i jedne i drugie :D 

Właśnie zasłuc**ję się w KC2.. i faktycznie ich można godzinami słuchać bez zmęczenia ;) 

BQ3 miałeś wcześniej niż KC2, pamiętam jak wywarły na Tobie duże i pozytywne wrażenie. Opisując jak grają te BQ3 to machnąłeś opis słuchawek idealnych ;), a takimi one nie są :rolleyes:
Bardzo cenne jest to, że znalazłeś przyjemność z odsłuchów na KC2 i bez problemu potrafisz o tym napisać :)
Ja jestem pod wrażeniem niezwykle wyrównanego i precyzyjnego brzmienia KC2. Wśród tanich słuchawek z Chin nie znajduję dla nich killera o podobnej sygnaturze i jakości brzmienia.
Przypuszczam, że dużo radości sprawią mi też odsłuchy na BQ3. Spodziewam się dużo bardziej rozrywkowego brzmienia, naturalnego konkurenta dla Revonext Qt2 :rolleyes:
A zamówiłem je dziś, w ostatnim momencie obowiązywania wynegocjowanej obniżki ceny.
 

18 minut temu, rayfe napisał:

To znaczy? :P Rozumiem od pierwowzoru tj ZST lepsze a jak się mają do ZS10 ktoś jest w stanie napisać czy muszę kupić aby się przekonać? :P 

Kilka osób opisywało tu KZ ZSN. Między innymi @chico99 - wywołuję go, może konkretnie odpowie. Tu też o nich było skrobnięte co nie co:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły do mnie dwie nowe rzeczy. TRN IM1i kabelek 8Core  również od TRN. Co ciekawe nadal bez żadnego podatku i podejrzewam, że to się nie zmieni.

 

Co do IM1. Prawdą było to co przeczytałem o nich przed kupnem. Słuchawki mają brzmienie zbliżone do grania monitorowego, jedne z bardziej szczegółowych i napewno jedyne, które tak dokładnie pokazują wszystkie gorsze strony nagrania. To mnie zdziwiło ponieważ nie sybilują tak jak Walkery A7 które miałem wcześniej a potrafią pokazać to samo a nawet ciut więcej. Średnica jest trochę słabszą niż w RN QT2 ale wokale są przyjemne. Za to dużo jest niskich i chyba nie miałem do tej pory żadnych doków, które miałyby tak mocne uderzenie. Co do sceny, napewno mniejsza niż w A7 i chyba delikatnie mniejsza od QT2. 

 

IMG_20181206_133324.jpg

 

Co do kabelka jestem zaskoczony, ale na minus. Według mnie zaciemnia on przekaz, uspokaja wysokie tony ale z niektórych utworów robi papkę bez detali i separacji. Ciekawią mnie wasze odczucia. Spróbuję go wygrzać jeszcze ale coś czuję, że będę chciał się go pozbyć więc, jakby ktoś byłby zainteresowany to piszcie ;)

 

IMG_20181206_133445.jpg

Edytowane przez pawelekdabek
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lord Rayden napisał:

Jak z wygodą TRN IM1 ? W porównaniu z A7 ?

 

Z A7 mam taki sam problem jak z TRN V80, inaczej leżą te słuchawki w moim uchu gdy leżę a inaczej gdy stoję. TRN IM1 za to są bardzo wygodne i byłem bardzo zaskoczony bo nie mam problemu z założeniem ich tak jak zdaża mi się z RN QT2 tzn. odrazu jestem w stanie złapać dobry seal. Jedyny problem miałem przy podłączaniu ich do kabelka ponieważ nie mają napisane na słuchawkach jaki to kanał. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marco-polo napisał:

Witajcie. Mam kz zs3 i jak słucham muzyki w utworach to czasami w niektórych utworach mam takie dziwne ts ts dźwięki. Ile minimum dać im na wygrzanie ?

Ja myślę że po 72 h muzyki non stop na 60% głośności powinny być już w miarę wygrane, inną sprawą może być po prostu ich charakterystyka i to, że sybilowanie to ich cecha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pawelekdabek napisał:

Ja myślę że po 72 h muzyki non stop na 60% głośności powinny być już w miarę wygrane, inną sprawą może być po prostu ich charakterystyka i to, że sybilowanie to ich cecha

ZS3 tak mają, są ostre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno sprzęt jak i pliki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal oferuję sprzedaż praktycznie nieużywanych A7 oraz TRN V80 & IM1. Jakby ktoś byłby zainteresowany to na priv mogę podać link do allegro. 

Edytowane przez pawelekdabek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dotarły AWEI A920BLS za 17$, trochę wycofana średnica, dużo midbasu i czytelna góra bez sybilantów, połączenie bluetooth w sekundę z telefonem. Przy tej cenie jak ktoś szuka bluetooth to bardzo ciekawa alternatywa. Wrażenie robi magnetyczny włącznik, i poziom naładowania baterii. 

Edytowane przez ppmuzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawiło się takie coś, jak dla mnie cena na razie dość dość wysoka, ale z wyglądu prezentuję się całkiem fajnie (i wygodnie) ^_^:

 

c10.jpg

 

Teraz wystarczy poczekać, aż ktoś napisze recenzję... Ja mam tylko nadzieję, że będą grały lepiej od ZS10 :unsure: ...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten wykres z oferty jest prawdziwy, to jest to kolejny przedstawiciel chińskiej szkoły darcia ryja przy jednoczesnym braku rozciągnięcia góry. Nawet za darmo bym nie miał ochoty wkładać ich do ucha.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, chico99 napisał:

zsn.jpg

Też od razu mi się z skojarzyły z ZSNkami, a one są wygodne, ale dla mnie trochę zbyt fikuśne (wyglądają jak transformersy :P).

Edytowane przez e1mo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności