Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Warto @e1mo nawet te czterdzieści parę dolców wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54  poczekam na przesyłkę od wooeasy. Jak mi nie podejdzie, to wtedy zamówię walkery (a słuchawki od wooeasy wystawie w komisie). A stety (albo nie) zbliżają święta i nowy rok, a jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał też ktoś taki problem ze swoimi Tin Audio T2, że przerywało w słuchawkach? A może to problem złącza MMCX? Problem występował od początku, jednak nie był bardzo irytujący, myślałem też że może się wygrzeją, ale z czasem jest tylko gorzej i teraz praktycznie nie da się słuchać, jak z słuchawkami się chodzi, czy nawet kręci siedząc, bo przerywa, głównie w jednej ze słuchawek, ale w drugiej też. Oczywiście trochę z tym zwlekałem, mam słuchawki już prawie 2 miechy, nie wiem czy zwrot wchodzi w grę, poza tym odsyłanie do Chin to chyba za dużo zachodu i kosztów? Dałoby się jakoś, żeby mi po prostu wysłali drugie? Wiem, że wyjdę na cebulaka, no ale raczej nie moja wina, bo nic nielegalnego z nimi nie robiłem. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej właśnie złącza MMCX, gdzieś widziałem tekst, że komuś przerywało, a fabryczne wtyki siedziały dosyć luzno. Najlepiej sobie dokupić jakiś lepszy kabelek, od siebie polecam ten:
https://pl.aliexpress.com/item/TRN-MMCX-2Pin-Z-cze-3-5-2-5-Wywa-one-8-Rdze-Miedziany-Srebrny-Mieszane/32942329478.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1e585c0fFO2tiE
w dodatku sam przewód serio sprawia wrażenie porządnego, gruby jest skurczybyk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, kubamax napisał:

Miał też ktoś taki problem ze swoimi Tin Audio T2, że przerywało w słuchawkach? A może to problem złącza MMCX? Problem występował od początku, jednak nie był bardzo irytujący, myślałem też że może się wygrzeją, ale z czasem jest tylko gorzej i teraz praktycznie nie da się słuchać, jak z słuchawkami się chodzi, czy nawet kręci siedząc, bo przerywa, głównie w jednej ze słuchawek, ale w drugiej też. Oczywiście trochę z tym zwlekałem, mam słuchawki już prawie 2 miechy, nie wiem czy zwrot wchodzi w grę, poza tym odsyłanie do Chin to chyba za dużo zachodu i kosztów? Dałoby się jakoś, żeby mi po prostu wysłali drugie? Wiem, że wyjdę na cebulaka, no ale raczej nie moja wina, bo nic nielegalnego z nimi nie robiłem. Z góry dzięki za pomoc.

W moim egzemplarzu było wszystko w porządku. Sprawdź, czy to nie wina kabla i kup ew. 8 rdzeniowy kabel TRN. Jeśli to wina słuchawek, poproś sprzedawcę o refundację. Jeżeli problem dotyczy jednej słuchawki, to poproś żeby ci wysłali działającą.

 

Małe info, wooeasy zmieniło swój Lucky Bag na YINYOO BK2, czyli wychodzi na to że podstawowymi słuchawkami będą ww. pchełki. Jak dla mnie, to bardzo ciekawa opcja (chyba, że dostanę coś innego :unsure:), ponieważ od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem kupienia jakiś pchełek ;).

Edytowane przez e1mo
  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kubamax napisał:

Dzięki za odpowiedzi, tylko taka kwestia, czy jak używam tych słuchawek już prawie 2 miesiące to jeszcze mogą mi cokolwiek zwrócić?

Z tego co pamiętam, większość sprzedawców na Ali daje roczną gwarancję na sprzedawane produkty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hifi walker a7 dostałem wczoraj i oddam po kosztach, fajne są ale minimalnie wolę BQEYZ BQ3 bo bardzo podobne są a mam już trochę za dużo tych uzależniaczy😁

Edytowane przez ppmuzyk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ppmuzyk napisał:

hifi walker a7 dostałem wczoraj i oddam po kosztach, fajne są ale minimalnie wolę BQEYZ BQ3 bo bardzo podobne są a mam już trochę za dużo tych uzależniaczy😁

a mawiają od przybytku głowa nie boli... ;)

Mam ten sam problem BQ3 zamówione, Walkery zamówione, sam nie wiem co z nimi wszystkimi zrobię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako dobry samarytanin pozbawiłem kolegę @ppmuzyk kłopotów :) Trzeba czynić dobre uczynki :) Dla siebie też :) 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapytaj żony ile ma ramion do noszenia toreb :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dotarły te Walker a7 i pierwsze wrażenia dość okey. Wreszcie coś innego. W porównaniu do RN QT2 granie napewno bardziej szerokie i napowietrzone, słychać więcej szczegółów ale sybilują i nie podobają mi się wokale. Może to się trochę uspokoi później. Albo mam wadliwą sztukę. Macie podobne wrażenia? 

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ten napisał:

To moze grozić zbrodnią w afekcie

Jak się pojawiają tego typu negocjacje, to już wiem, że będę stratny ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marco-polo napisał:

walker A7 nie była jakaś promocja po 19.99$ i czy mówimy o A7 czy A7 PLUS i czy czymś się różnią od siebie? Szukam słuchawek do poduszki czy będą się nadawać?

 

A7 bez plusa są lepiej oceniane i tańsze. Teraz nie są dostępne do kupienia na Amazonie bo wszystkie wykupiliśmy my 😛 do poduszki raczej nie, chyba że śpisz na plecach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka cena oryginalna na ich stronie.

walk.jpg

4 minuty temu, pawelekdabek napisał:

A7 bez plusa są lepiej oceniane i tańsze. Teraz nie są dostępne do kupienia na Amazonie bo wszystkie wykupiliśmy my 😛 do poduszki raczej nie, chyba że śpisz na plecach ;)

Shure SE215 używam bo raczej chodzi o to że do poduszki raczej kopuła zewnętrzna powinna być gładka żeby nie cisnęła do otworu słuchowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marco-polo napisał:

taka cena oryginalna na ich stronie.

walk.jpg

Shure SE215 używam bo raczej chodzi o to że do poduszki raczej kopuła zewnętrzna powinna być gładka żeby nie cisnęła do otworu słuchowego. 

No niestety ciśnie i zatyka ucho 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ten napisał:

To moze grozić zbrodnią w afekcie

Nie grozi bo trzeba mniejsza lub mniej ruchliwą wybrać, żeby przemocy w rodzinie nie było :) w innym wypadku trzeba wyposażyć się w strój bramkarza hokejowego 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, marco-polo napisał:

walker A7 nie była jakaś promocja po 19.99$ i czy mówimy o A7 czy A7 PLUS i czy czymś się różnią od siebie? Szukam słuchawek do poduszki czy będą się nadawać?

 

 

18 minut temu, pawelekdabek napisał:

A7 bez plusa są lepiej oceniane i tańsze. Teraz nie są dostępne do kupienia na Amazonie bo wszystkie wykupiliśmy my 😛 do poduszki raczej nie, chyba że śpisz na plecach ;)


Z tego co mi wiadomo to są to te same słuchawki. Wersja Plus ma dodatkowy srebrzony kabelek. Chyba się nie mylę.
Moje A7 też wczoraj do mnie dotarły. Dostanę je na świąteczny prezent - muszą pozostać nieotwierane. Teraz bawię się testowaniem EZAUDIO D4.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności