Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, matdru napisał:

A jak one mogą się mieć do re400? Z tych pary zdań wydają się być nieco podobne. 

 

HiFiMAN-y jak pisał Inszy cieplejsze. To nieco ciemniejsze i gęstsze, ale bardziej detaliczne granie. E1000 grają klarowniej, z mocniej wypchniętymi wokalami i mniej schowaną górą. Finale technicznie ustępują, ale różnica jest o wiele mniejsza niż wskazuje na to polska cena. Brzmienie ma się jeszcze ułożyć po wygrzaniu jak w E2000/E3000, a różnice z tego co pisał pan Nobumasa mają dotyczyć wygładzenia środka. Zobaczymy. Moje mają 10h na liczniku i na słabszych jakościowo nagraniach pojawiają się szorstkie akcenty.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Methuselah napisał:

 

HiFiMAN-y jak pisał Inszy cieplejsze. To nieco ciemniejsze i gęstsze, ale bardziej detaliczne granie. E1000 grają klarowniej, z mocniej wypchniętymi wokalami i mniej schowaną górą. Finale technicznie ustępują, ale różnica jest o wiele mniejsza niż wskazuje na to polska cena. Brzmienie ma się jeszcze ułożyć po wygrzaniu jak w E2000/E3000, a różnice z tego co pisał pan Nobumasa mają dotyczyć wygładzenia środka. Zobaczymy. Moje mają 10h na liczniku i na słabszych jakościowo nagraniach pojawiają się szorstkie akcenty.

Dzięki wielkie za odpowiedzi. Trzeba będzie się im przyjrzeć bliżej.

I sorry za mały offtop;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Art-S napisał:

Sluchajcie roznica jest bez watpienia w cenie

 

Nie ma co drążyć, w cenie i tylko w cenie.

 

2 godziny temu, ryankgb napisał:

KZ AS10 to KZ AS10 i tyle, bierz te tańsze.

 

Nic dodać nic ująć, dobra rada. Doki też całkiem spoko.

 

 

Edytowane przez chico99
dubel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem AWEI 920Bls za 69 zł i dostałem info ze przesyłka oclona, mialo być od 22 euro, myślicie ze zapłacę Clo i vat? 
Masz taki komunikat na śledzeniu paczki w PP? Ja tak często miałem, że niby oclone, a nie było.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ppmuzyk napisał:

Screenshot_20181202-075143__01.jpg

Raczej standardowo dostaniesz paczkę od kuriera. Na razie bez cła dla aliexpress standard shipping

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby 11.11 a tu niespodzianka jak szybko doszła do mnie chińszczyzna - NiceHCK EB2 i Toneking TO65. Dwie niezależne przesyłki po 15 i 16 dniach. W ciągu roku dochodzą po ok 4 tygodniach i z powodu nawału zamówień na Ali spodziewałem się jednak w styczniu.😂

Edytowane przez wiatrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wiatrak napisał:

Niby 11.11 a tu niespodzianka jak szybko doszła do mnie chińszczyzna - NiceHCK EB2 i Toneking TO65. Dwie niezależne przesyłki po 15 i 16 dniach. W ciągu roku dochodzą po ok 4 tygodniach i z powodu nawału zamówień na Ali spodziewałem się jednak w styczniu.😂

Wszystko zalezy od sposobu dostawy. China registered to jest ta dluzsza opcja, aliexpress standard shipping to lekko drozsza ale wlasnie szybsza, maks 3 tygodnie i masz i tak jest zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawelekdabek napisał:

Wszystko zalezy od sposobu dostawy. China registered to jest ta dluzsza opcja, aliexpress standard shipping to lekko drozsza ale wlasnie szybsza, maks 3 tygodnie i masz i tak jest zawsze.

Zawsze biorę najtańszą (czyli darmową )opcję czyli Czajna, więc się zdziwiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wiatrak napisał:

Zawsze biorę najtańszą (czyli darmową )opcję czyli Czajna, więc się zdziwiłem.

Czasami sprzedawca udostępnia AliExpress standard shipping jako najtańszą. Możesz sprawdzić w aplikacji AliExpress tam gdzie masz zamówienia i opcje śledź jaki sposób wysyłki wybrał sprzedawca. 

Edytowane przez pawelekdabek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Top HiFi masz Dragonfly black za 222 pln. Ewentualnie poszukaj Sabaj D2 ale cena podobna 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

Na Top HiFi masz Dragonfly black za 222 pln. Ewentualnie poszukaj Sabaj D2 ale cena podobna 

Dragonfly'a nie miałem okazji słuchać, ale Sabaj'a mam. Jak na swoją cenę bdb. Teraz zmieniłem na Encore więc pewnie albo pójdzie w odstawkę albo właśnie do kompa go wykorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marszalek1 napisał:

Może ktoś polecić jakąś dobrą niedrogą karte dźwiękową do laptopa pod usb, bo dźwięk na słuchawkach masakra, może być coś z ali

Zgadzam się z @Jaro54 , moim zdaniem DF Black w tej cenie to bardzo dobry deal, do tego masz polską gwarancję i 3 miechy Tidala HiFi (wartego 120 zł). Jak już kiedyś pisałem, sam bym wziął, jednak mam już Encora mDSD (którego jak najbardziej polecam, ale jest to już nieco droższa zabawka :().

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do chwalących DF BLack. Kupiłem pół roku temu na Amazonie za 80 euro gdy w kraju kosztował ok. 450 zł. Teraz można go kupić za 222 zł co jest świetną ceną za ten sprzęt. Dodatkowo jest na tyle mały i lekki, że można go spokojnie używać ze smartfonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komu nie pasują proszę na pw, chętnie odkupie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chico99 napisał:

 

Ja też , ja też ...

@chico99 jesteś 2 w kolejce :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności