Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, chico99 napisał:

Jednak nie można przekreślać wszystkich KZ-ów. Jest sporo udanych modeli. Tym bardziej ZSN. które są imho całkiem spoko.

T2 mogą się całkowicie nie sprawdzić w pewnych gatunkach muzyki.

Poza tym ZSN są sporo tańsze.

Tak, już kiedyś zresztą prostowałem swoją opinię odnośnie ZSN-ów ;) Z innymi modelami jednak nie mogłem się dogadać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, chico99 napisał:

Jednak nie można przekreślać wszystkich KZ-ów. Jest sporo udanych modeli. Tym bardziej ZSN. które są imho całkiem spoko.

T2 mogą się całkowicie nie sprawdzić w pewnych gatunkach muzyki.

Poza tym ZSN są sporo tańsze.

Jak i ed16. Nasycone, detaliczne granie. Ze sporej ilości dołem. Basu jest więcej niż np. w Urbanfun HiFi, dokładniej subbasu, dla mnie wręcz jest go delikatnie za dużo. Dobre do cięższego rocka jak i elektroniki. Zadowalająca ergonomia. 

 

Ps. zamówione 11.11 przyszły bez naliczonych opłat. Ciekawe jak z późniejszymi zakupami🤔😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wątek odpowiedni to nie wiem. Kupiłem MH750 za 5 zł na Allegro. Może ktoś sobie też spróbuje :) 

Sony's Greatest Accident: the MH755
 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, requal napisał:

Czy wątek odpowiedni to nie wiem. Kupiłem MH750 za 5 zł na Allegro. Może ktoś sobie też spróbuje :) 

Sony's Greatest Accident: the MH755
 

 

Strasznie dużo podróbek tego modelu jest dostępnych. Miałem dwie pary. Jedna grała przyzwoicie, a druga była tragiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Methuselah napisał:

 

Strasznie dużo podróbek tego modelu jest dostępnych. Miałem dwie pary. Jedna grała przyzwoicie, a druga była tragiczna.

Mi się jakaś przyzwoita trafiła chyba :) Niestety widzę, że już nie ma na tej aukcji za 5 zł
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie można przekreślać wszystkich KZ-ów. Jest sporo udanych modeli. Tym bardziej ZSN. które są imho całkiem spoko.
T2 mogą się całkowicie nie sprawdzić w pewnych gatunkach muzyki.
Poza tym ZSN są sporo tańsze.
Które są nie udane na przykład? Pytam z ciekawości tylko bo zamierzam następne słuchawki też kupić z tej stajni Posiadam ZS6, a narzeczona ZST. Oboje sobie chwalimy te słuchawki.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matdru napisał:

Jak i ed16. Nasycone, detaliczne granie. Ze sporej ilości dołem. Basu jest więcej niż np. w Urbanfun HiFi, dokładniej subbasu, dla mnie wręcz jest go delikatnie za dużo. Dobre do cięższego rocka jak i elektroniki. Zadowalająca ergonomia. 

 

Ps. zamówione 11.11 przyszły bez naliczonych opłat. Ciekawe jak z późniejszymi zakupami🤔😉

Szybko przyszły. Jakiś dodatkowy kabelek brałeś do nich? Ten z zestawu dość kiepski jest. 
Z tego co mi wiadomo to ten model właśnie znika z rynku i będzie nieosiągalny. Na gearbest już go nie widzę, a na aliexpress chyba tylko w jednym sklepie można go kupić.
A to był tani i udany model.
Teraz takim jest ZSN. To poprawiony we wszystkich aspektach następca ZST - @stolipl

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, strong6 napisał:

Szybko przyszły. Jakiś dodatkowy kabelek brałeś do nich, bo ten z zestawu dość kiepski jest?
Z tego co mi wiadomo to ten model właśnie znika z rynku i będzie nieosiągalny. Na gearbest już go nie widzę, a na aliexpress chyba tylko w jednym sklepie można go kupić.
A to był tani i udany model.
Teraz takim jest ZSN. To poprawiony we wszystkich aspektach następca ZST - @stolipl

Trn 8 core się klikł, ale jest jeszcze w drodze.

Też słyszałem, że już w sumie wycofany jest ten model. Podobno nie był zbyt popularny. Ciekawe, może to przez to, miedzy innymi, że trzepio tymi nowymi wypustami na lewo i prawo 😏😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, stolipl napisał:

Dzięki@strong6 ale miałem na myśli ogólnie jakie modele ze stajni KZ są niezbyt udane :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Ja nie jestem fanem tej marki ale mam kilka modeli. Tych bardziej udanych. Ale i tak prawie do każdego modelu można się przyczepić. Łatwiej wymienić by było te bardziej udane niż te słabe - tych jest więcej.
Nie mam żadnego z nich ale unikałbym: KZ C56R, KZ GR, KZ ED11 - to dość egzotyczne modele ale prawdziwe gnioty.
 

11 minut temu, matdru napisał:

Trn 8 core się klikł, ale jest jeszcze w drodze.

Też słyszałem, że już w sumie wycofany jest ten model. Podobno nie był zbyt popularny. Ciekawe, może to przez to, miedzy innymi, że trzepio tymi nowymi wypustami na lewo i prawo 😏😉

Jestem pod dużym i bardzo pozytywnym wrażeniem kabelka TRN 8 core. Jestem pewny, że będziesz z niego zadowolony.
Ten model miał w ogóle nie wyjść do seryjnej produkcji i dlatego na pudełku ma nazwę ED16, a na jednej kopułce słuchawek jest KZ ZS7. Do końca nie mogli się zdecydować z nazwą. A model jest/był udany.

 

Edytowane przez strong6
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, stolipl napisał:

 ale miałem na myśli ogólnie jakie modele ze stajni KZ są niezbyt udane :)

 

Po mojemu nie ma wśród KZ-ów całkiem skopanych słuchawek.

Posiadają większe lub mniejsze błędy w strojeniu i w ergonomii, ale jakie doki ich nie posiadają ...

Mam chyba wszystkie modele i mówiąc szczerze nie mam serca się ich pozbywać.

Biorąc pod uwagę relacje ceny do ich jakości oraz ilość generowanych modeli ja osobiście chylę czoła.

Poza tym jakby nie KZ-y, to wątek nie byłby jednym z najpopularniejszych na forum he, he

 

Jest to też alternatywa dla wielu osób, zetknięcia się czasem z naprawdę świetnym graniem, za niewielkie pieniądze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, chico99 napisał:

 

Po mojemu nie ma wśród KZ-ów całkiem skopanych słuchawek.

Posiadają większe lub mniejsze błędy w strojeniu i w ergonomii, ale jakie doki ich nie posiadają ...

Mam chyba wszystkie modele i mówiąc szczerze nie mam serca się ich pozbywać.

Biorąc pod uwagę relacje ceny do ich jakości oraz ilość generowanych modeli ja osobiście chylę czoła.

Poza tym jakby nie KZ-y, to wątek nie byłby jednym z najpopularniejszych na forum he, he

 

Które ze słuchawek uznanych przeze mnie za gnioty i wymienionych powyżej posiadasz?
Wiesz ile KZ ma modeli? ;)
KZ HDS1, KZ ED10 oprócz tych gniotów podanych wyżej. Z tego co mi wiadomo też kiepskie ;)

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, strong6 napisał:

Które ze słuchawek uznanych przeze mnie za gnioty i wymienionych powyżej posiadasz?
Wiesz ile KZ ma modeli? ;)

 

Ma sporo pewnie, nie liczyłem. Mam do nich sentyment i o żadnym modelu nie powiedziałbym, że to gniot.

 

Faktycznie KZ C56R, KZ GR, KZ ED11 tych nie mam i nie miałem.

Racja może być po Twojej stronie, w wypadku tych modeli oczywiście.:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiony byłbym wielce gdybyś oznajmił, że darzysz sentymentem któryś z tych 5 powyżej :D
Też nie mam i nie znam tych modeli. Ale to podobno prawdziwy badziew wśród tych znanych mi z nazwy.
Z nazwy znam 30 modeli, a to i tak tylko jakaś część modeli KZ - mają ich znacznie więcej ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiony byłbym wielce gdybyś oznajmił, że uważasz za gnioty: ZST, ZSR, ZSA, ZSN, BTE, ATE, ED16, ES4, ED4, ZS10, AS10, BA10, ZS5, ZS6 
To tak z pamięci ... he, he
Muszę sobie chyba taką listę zrobić i pisać które warto kupić

Wysłane z mojego 5060D przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strong6 ja byłem "szczęśliwym posiadaczem" GR przez 36 godzin i dzieki Bogu znalazł się amator więc szybko się ich pozbylem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Scipio Africanus napisał:

 

Mam TFZ King na takim samym przetworniku. Jak grają podobnie to warto za tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności