Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, tommir napisał:

Spróbowałem ze spiralkami, na ten moment to najlepsze zestawienie, bas się faktycznie poprawił. Próbowałem też ze spinfitami, ale te którymi dysponuję nie za bardzo dały radę, albo zbyt wąskie albo zbyt krótkie. Widziałem jeszcze taki model:

https://allegro.pl/spinfit-cp240-m-profesjonalne-nakladki-biflange-i7542071190.html

 

 

Macie może z nimi jakieś doświadczenia?

Ja mam. Niestety nie mogę lub nie potrafię złapać w nich uszczelnienia. Wydaje mi się, że ta końcówka jest za miękka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, donpedro1979 napisał:

Ja mam. Niestety nie mogę lub nie potrafię złapać w nich uszczelnienia. Wydaje mi się, że ta końcówka jest za miękka

Rozumiem, w takim razie chyba pozostanę przy spiralkach, dzięki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, tommir napisał:

Spróbowałem ze spiralkami, na ten moment to najlepsze zestawienie, bas się faktycznie poprawił. Próbowałem też ze spinfitami, ale te którymi dysponuję nie za bardzo dały radę, albo zbyt wąskie albo zbyt krótkie.

 

Masz chyba podobne kanały słuchowe jak ja. Tylko spiralki dają radę u mnie. Jak walczyłem z FH5 to nazamawiałem różnych tipsów min. spinfity L-ki, z 5 modeli, bo potrzebuję dużych.

Za wszystkimi było tak jak u Ciebie. Za niskie i za małe średnica, generalnie za małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, chico99 napisał:

 

Masz chyba podobne kanały słuchowe jak ja. Tylko spiralki dają radę u mnie. Jak walczyłem z FH5 to nazamawiałem różnych tipsów min. spinfity L-ki, z 5 modeli, bo potrzebuję dużych.

Za wszystkimi było tak jak u Ciebie. Za niskie i za małe średnica, generalnie za małe.

Mam, niestety, szerokie i głębokie :( i większość tipsów jest zbyt mała. Tak naprawdę też spirale tylko mi pasują, a do IT-03 również spinfity. W zasadzie tylko do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Play napisał:

Oliwki od Shure, spore i dobrze się trzymają w uszach

Dzięki, na pewno wypróbuję. Na dziś podziękowania mi się skończyły, ale jutro na pewno dodam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę napisać do amazon.com o prowizję za marketing na tym forum :)

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu powie się, że tym co nie pasuje uszy trza wymienić :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wooeasy pojawiły się nowe słuchawki, więc obstawiam że w ichnim Lucky Bag będą następujące doki :) (choć nie pasuje mi tu złącze MMCX :unsure:, ale reszta się zgadza) :

BTW. Czy wy też uważacie że oficjalne ceny V4 i V6 są trochę z kosmosu?

Edytowane przez e1mo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, e1mo napisał:

Na wooeasy pojawiły się nowe słuchawki, więc obstawiam że w ichnim Lucky Bag będą następujące doki :) (choć nie pasuje mi tu złącze MMCX :unsure:, ale reszta się zgadza) :

BTW. Czy wy też uważacie że oficjalne ceny V4 i V6 są trochę z kosmosu?

 

Te wyceny to jakaś parodia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V4 muszą być zarąbiste :) Zwróciliście uwagę na pasmo przenoszenia? 15-1000 Hz :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jaro54 napisał:

V4 muszą być zarąbiste :) Zwróciliście uwagę na pasmo przenoszenia? 15-1000 Hz :)

 

Tam jest od 15 do 10 000Hz, ale i tak dla nie lubiących wysokich tonów jak znalazł :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, e1mo napisał:

 

Tam jest od 15 do 10 000Hz, ale i tak dla nie lubiących wysokich tonów jak znalazł :lol:.

Pod zdjęciem kabelka jest 1000 Hz 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji uwielbiam tłumaczenia maszynowe na Ali (pisownia oryginalna):

"UWAGA: To jest YINYOO MARKI! Podwójny Membrany Dynamiczny Sterownik import z USA, to jest Jasne I Nienaganna Z Amasing Powłoki Metalowe!!!" 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, e1mo napisał:

 

Tam jest od 15 do 10 000Hz, ale i tak dla nie lubiących wysokich tonów jak znalazł :lol:.

Może przynajmniej są szczerzy? Bo ileż to słuchawek zalicza pokaźny zjazd powyżej 10kHz, a w specyfikacji mamy wartości 2-3 razy wyższe.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem krótko Yinyoo V2. Wykonanie pierwsza klasa. Budowa i kształt kopułek bardzo podobny do Tin Audio T2, kabelek rewelacja, bardzo porządne case z nadrukiem Yinyoo.
Ja chyba trafiłem na egzemplarz wadliwy dźwiękowo. I dla mnie to by było racjonalne wytłumaczenie. Bo nie chodzi o to, że mi sygnatura nie spasowała.
Moje słuchawki grały kiepsko. Każde pasmo było rozmazane, mało przejrzyste, takie zamglone. Ogólny chaos dźwiękowy. TRN też kiedyś wypuściło całą partię źle zestrojonych TRN v60 - ja na taki trafiłem. Tu może być podobnie (albo i nie).
Ma ktoś te Yinyoo V2 i czy ma podobne wrażenia, czy też zgoła odmienne?
Pytam, bo jak widzę to nieźle się rozpędzili i Yinyoo V4 i Yinyoo V6 wypuścili :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale V4 dla bassheadów przeznaczone :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności