Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Sir Nick napisał:

Masz racje, te dwa modele zamówione przez Ciebie to konkretni "zawodnicy" i powinny zdecydowanie wystarczyć (na jakiś czas 😉).

Jeśli nie traktujesz tego jako hobby :) i nie chcesz po prostu zaspokoić ciekawości jak te grają, to zgodzę się z przedmówcą. Myślę, że te zamówione dadzą więcej przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

Ej, no weźcie, miałem już żadnych słuchawek w tym roku już nie kupować...

Mogę poprosić o link do recenzji? Bo na Amazon same zachwyty, ale w Google to tak średnio z testami.

https://david-hahn.wixsite.com/chi-fiear/Hersteller/HIFI-WALKER/A7-PLUS
Raczej średnio-wysoko oceniane.
 

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, strong6 napisał:

 

Dzięki za link, znam tę stronę, ale jakoś nie zwróciłem uwagi na te słuchawki. Raczej zwracałem uwagę na te wyżej pozycjonowane - KC2, BQ3, AS10, QT2.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam w koszyku i HiFi Walkery A7 i BQYEZ BQ3. Przede wszystkim w Walkerach cena jest bardzo atrakcyjna i @Jaro54 wybitnie spasowały dźwiękowo i po koleżeńsku je poleca.
Tak samo jest z BQYEZ BQ3 - znalazły uznanie u wielu użytkowników tego tematu. Jedne i drugie to bardzo dobre słuchawki.
Czy spasują i czy warto to trzeba samemu się przekonać; wątpliwości będą dopóki samemu się tego nie sprawdzi. 
Ja dziś sprzedałem ledwo co kupione Yinyoo V2. Nie znalazły u mnie uznania, a komuś innemu mogą wybitnie spasować. Tak to już jest w audio.
Ktoś opiera się na recenzjach, ktoś inny na wrażeniach innych użytkowników. Własne uszy zawsze najlepiej to weryfikują. 

Te recenzje pokazały się dzisiaj:
https://audiofool.reviews/2018/11/25/yinyoo-v2/
https://audiofool.reviews/2018/11/27/bqeyz-bq3/

ta trochę wcześniej:
https://audiofool.reviews/2018/08/31/bqeyz-k2-and-kc2/
Może się komuś przyda ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, AudioWunsz napisał:

@Jaro54 Myślisz, że warto się brać za te HiFi Walkery jeśli mam Trn v80 i Sennheisery Momentum in-ear? Czy może lepiej sobie odłożyć i zainwestować za jakiś czas w np Fiio F9? Mam te A7 już w koszyku ale próbuję walczyć :D 

Wg mnie oba wymienione modele są słabsze od A7. Sennki słuchałem dość dawno ale dla mnie za dużo basu i za mała przestrzeń. V80 dopiero ze SpinFitami mogę słuchać. V80 to dźwiękowo 1-2 poziomy niżej niż A7 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to MF 100 w wersji dokanałowej. Scena jest bardzo duża i dzieje się dużo na niej. Nie tylko na szerokość ale i na głębokość również. Jak już pisałem od piątku słucham tylko A7. Inne poszły w odstawkę. Muszę chyba wziąść urlop bezpłatny by objechać wszystkich co kupili A7 i wypić po flaszce z każdym (i to nie ja będę stawiał :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za stary i za duży jestem żeby się bać :) A ty mogłeś podskoczyć przed zamówieniem i posłuchać na własne uszy. Ale jeśli masz Musical Fidelity i je lubisz to A7 polubisz na pewno. Tipsy są bardzo podobne do SpinFit ów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryankgb nie martw sie, takie słowa to najwyższy komplement tutaj i dowód uznania! :)

 

A teraz merytorycznie bardziej, EP10 wygrzały się trochę i w połączeniu ze tipsami starlines  początkowy kocyk się trochę przejaśnił, zaczynają grać całkiem ok,

są prrzede wszystkim megawygodne, początkowo widząc je na fotkach miałem wątpliwości do do ich designu ale teraz jestem zdecydowanie na tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i A7 zamówione 19$ + 7$ shipping z Amazon. razem 110 zł czy jeszcze jakieś opłaty dojdą? Na sprzedaż pójdą Cozoy Hera, BQEYZ BQ3, BQEYZ KC2, KZ ZS3.. chociaż łezka w oku się kręci, ale to coś mi każe szukać dalej😉

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ppmuzyk napisał:

No i A7 zamówione 19$ + 7$ shipping z Amazon. razem 110 zł czy jeszcze jakieś opłaty dojdą? Na sprzedaż pójdą Cozoy Hera, BQEYZ BQ3, BQEYZ KC2, KZ ZS3.. chociaż łezka w oku się kręci, ale to coś mi każe szukać dalej😉

 

Napisz mi na priv ile chcesz za BQEYZ BQ3, to może się jakoś dogadamy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ryankgb napisał:

Chyba już trochę za dużo tego, a wy namawiacie na kolejne zakupy... A jeszcze sporo sprzątania w szufladach zostało :D

IMG_20181128_231903.jpg

Nie przejmuj się, ja musiałbym prosić @Marceliby zrobił mi fotkę moich zabawek tak ułożonych :) więc wszystko jeszcze przed tobą :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, chico99 napisał:

 

Jeszcze możesz spróbować ze spiralkami. Mi one zawsze zwiększały uszczelnienie i co za tym idzie pogłębiały i wzmacniały bas. 

Ale tak jak napisałem T2 grają dość liniowo i wielkich zmian, w sygnaturze, oczekiwać nie należy.

Spróbowałem ze spiralkami, na ten moment to najlepsze zestawienie, bas się faktycznie poprawił. Próbowałem też ze spinfitami, ale te którymi dysponuję nie za bardzo dały radę, albo zbyt wąskie albo zbyt krótkie. Widziałem jeszcze taki model:

https://allegro.pl/spinfit-cp240-m-profesjonalne-nakladki-biflange-i7542071190.html

 

 

Macie może z nimi jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności