Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przyjdą moje to coś o nich skrobnę, choć prawdopodobnie i tak pójdą na prezent (mam za dużo słuchawek :P). Teraz mocno zastanawiam się nad zakupem drugiej pary BQ3, bo naprawdę przypadły mi do gustu ^_^.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, e1mo napisał:

Jak przyjdą moje to coś o nich skrobnę, choć prawdopodobnie i tak pójdą na prezent (mam za dużo słuchawek :P). Teraz mocno zastanawiam się nad zakupem drugiej pary BQ3, bo naprawdę przypadły mi do gustu ^_^.

To ja ci proponuje chwalone przeze mnie HiFi Walker A7 z amazonu. Bezpieczniej bo nie będziesz miał opłat dodatkowych i cena lepsza, tylko 27,40 $ z przesyłką.Jeśli spodobały ci się BQ3 to A7 są bardzo podobne tylko przestrzeń w nich jest dużo, dużo większa.  Bierz bo warto. Zresztą wziąłem ich odtwarzacz H9 też za grosze ( już niedostępny) i muszę powiedzieć, że jakość wykonania i SQ są przy ich cenach na poziomie wyceny Shanlinga ( mówie o cenach producenta, bo na amazonie, to czysta kradzież :) ). Firma u nas nieznana ale to poziom BQEYZ, TinAudio itp a nie KZ

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, baszek napisał:

Jak dla mnie jeśli chodzi o granie to **** - ale nie mam porównania do innych tego typu słuchawek --- wykonanie całkiem nice 🙂

No tak, zależy jak na to spojrzeć ;) Miałem na myśli granie jak za taką cenę, takiego się zresztą spodziewałem.  Zakupu dokonałem z ciekawości, takie hobby ;)

Jako codziennych słuchawek bym ich nie użył. Wykonanie ok, ale kształt nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chico99 napisał:

 

Pisałem przecież wcześniej, że dobre, a nikt mnie nie słucha ...:D

 

Teraz, ryankgb napisał:

 

Ja też mówiłem to na mnie naskoczyli i stwierdziłem, że ich strata jak wiedzą lepiej :P

 

Ale ja też pisałem, że to świetne słuchawki, tylko wymagają czasu żeby się rozkręcić. Swój egzemplarz ma od miesiąca i póki co nie mam ich zmiany na lepszy model ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, e1mo napisał:

Ale ja też pisałem, że to świetne słuchawki, tylko wymagają czasu żeby się rozkręcić. Swój egzemplarz ma od miesiąca i póki co nie mam ich zmiany na lepszy model ;).

Bo jeszcze nie masz A7 :) :) 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaro54 napisał:

To ja ci proponuje chwalone przeze mnie HiFi Walker A7 z amazonu. Bezpieczniej bo nie będziesz miał opłat dodatkowych i cena lepsza, tylko 27,40 $ z przesyłką.Jeśli spodobały ci się BQ3 to A7 są bardzo podobne tylko przestrzeń w nich jest dużo, dużo większa.  Bierz bo warto. Zresztą wziąłem ich odtwarzacz H9 też za grosze ( już niedostępny) i muszę powiedzieć, że jakość wykonania i SQ są przy ich cenach na poziomie wyceny Shanlinga ( mówie o cenach producenta, bo na amazonie, to czysta kradzież :) ). Firma u nas nieznana ale to poziom BQEYZ, TinAudio itp a nie KZ

 

To mnie zaciekawiłeś, może się skuszę ale to dopiero w przyszłym miesiącu, ponieważ po zakupie prezentów świątecznych moje konto przedstawia obraz nędzy i rozpaczy :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko 10 szt jest . Ja BQ3 odłożyłem jak A7 włożyłem do ucha. Wygrzewam cały czas w uchu bo ciężko je wyjmować, tak fajnie grają. odkąd mam A7 nie słucham żadnych innych słuchawek. W recenzji było napisane, że najlepsze do 150$ i muszę się zgodzić. Zarówno wykonanie, dźwięk  jak i cena z amazonu są rewelacyjne

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Jaro54 napisał:

Jeszcze tylko 10 szt jest . Ja BQ3 odłożyłem jak A7 włożyłem do ucha. Wygrzewam cały czas w uchu bo ciężko je wyjmować, tak fajnie grają. odkąd mam A7 nie słucham żadnych innych słuchawek. W recenzji było napisane, że najlepsze do 150$ i muszę się zgodzić. Zarówno wykonanie, dźwięk  jak i cena z amazonu są rewelacyjne

W tej chwili tylko dostępne w Amazon USA - VAT.

Tyle wychodzi w podsumowaniu 

Order Summary

Items: USD 29.89
Shipping & handling: USD 7.57

Total before tax: USD 37.46
Estimated tax to be collected: USD 0.00
Import Fees Deposit: USD 8.62

Order total: USD 46.08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Damix napisał:

W tej chwili tylko dostępne w Amazon USA - VAT.

Tyle wychodzi w podsumowaniu 

Order Summ ary

Items: USD 29.89
Shipping & handling: USD 7.57

Total before tax: USD 37.46
Estimated tax to be collected: USD 0.00
Import Fees Deposit: USD 8.62

Order total: USD 46.08

@Damix skąd ty wytrzasneles taką cenę? Po 19,89 plus 7,41 za dostawę 

Godzinę temu, Sir Nick napisał:

A niech was... dzisiaj przyszły EP10,  pierwsze wrażenia estetyczne bardzo pozytywne ale zobaczyłem te A7 w dobrej cenie no i jakby to ująć ... Jaro54 znalazłeś wyłom w murze mojej silnej woli... 😃 

Po to są koledzy z forum 😁 @Sir Nick

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

Jeszcze tylko 10 szt jest . Ja BQ3 odłożyłem jak A7 włożyłem do ucha. Wygrzewam cały czas w uchu bo ciężko je wyjmować, tak fajnie grają. odkąd mam A7 nie słucham żadnych innych słuchawek. W recenzji było napisane, że najlepsze do 150$ i muszę się zgodzić. Zarówno wykonanie, dźwięk  jak i cena z amazonu są rewelacyjne

Kurcze, niestety mnie tez przekonałeś... A miało nie być więcej zakupów w tym miesiącu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rafik87 napisał:

Zakupiłem FH5, idą do mnie BGVP DM6 i teraz walka z samym sobą brać A7 czy nie? emoji17.png

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

Bierz, bo się skończą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa wsparcie i głos rozsądku od kolegów! Bierz, posłuchasz i wybierzesz najlepszy model, resztę sprzedasz.
Wlasnie o to chodzi że nigdy nie sprzedaje chociaż zawsze sobie wmawiam że to zrobię Narazie pass jutro też jest dzień

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności